فرکانس های ارتعاشی بالبیرینگ و انالیز ارتعاشات

sasan1345

عضو جدید
سلام اگر دوستان در رابطه با فرکانس های ارتعاشی بالبیرینگ و انالیز ارتعاشی اطلاعات و یا مرجعی به زبان فارسی دارند راهنمایی بفرمایند.

mamad3pitch

عضو جدید
حالا به زبان فارسی هم نبود اشکالی ندارد. هر چیزی باشد که احتمالا به درد می خورد دریغ نکنید. بنده برای پروژه ام لنگ یه همچین چیزهایی هستم.

آخرین ویرایش:

abazarpirdayr

عضو جدید
سلام اگر دوستان در رابطه با فرکانس های ارتعاشی بالبیرینگ و انالیز ارتعاشی اطلاعات و یا مرجعی به زبان فارسی دارند راهنمایی بفرمایند.

سلام دوست عزیز

در مورد فرکانسها وانالیز ارتعاشات مطلب زیاد است چی منظورتان است
تمام کتابهای شرکت پرسانکو منبع خوبی است به صورت عملی هم من دارم

اباذر پیردیر
شرکت مجتمع پارس جنوبی
واحد ارتعاش سنجی
09173027442

mm.salemi

عضو جدید

سلام دوست عزیز.
بنده ژورنال لاتین به همراه ترجمه اون در این خصوص دارم.
جهت دریافت با ایمیل بنده مکاتبه نمایید:

mm.salemi@yahoo.com

dezh

عضو جدید
سلام نحوه مدلينگ چرخدنده و پيچ به مدل رياضي

سلام نحوه مدلينگ چرخدنده و پيچ به مدل رياضي

سلام لطفا اگه كسي مقاله اي داره هر چند صفحه كمك كنه .درباره نحوه مدلينگ چرخدنده و پيچ يا اجسامي مثل اين ها به مدل رياضي

ايميل من nima_chaloos@yahoo.com

ممنونم :gol::gol::gol::que: دوستان كمك كنيد .

طظس

عضو جدید
سلام

سلام

من یه جزوه در مورد اموزش کارکردن با نرم افزار adamsمیخوام اگه دارید برام بفرستید ممنون میشم
و همینطور در مورد نرم افزار power mill
hichkas_marmolak@yahoo.com

saeedy212

عضو جدید
جهت دریافت فایل پروژه به صورت ورد به آدرس زیر مراجعه نمایید

http://poya82.blogfa.com/post-17.aspx

:mad:وقتي مي خواي شماره حساب بدي ، همون اول بگو پوليه ، كه الكي دو صفحهشو دانلود نكنيم بعد ببينيم كه گفتي اگه بقيشو ميخواي اينقدر پول بريزين به فلان حساب:mad:

میتونید با بخش آموزش شرکت دلتا صنعت تماس بگیرید . مقاله ها و مطالب خیلی خوبی موجود هست . همچنین میتونید توی کلاسهای آموزشی Condition monitoring هم شرکت کنید که آنالیز ارتعاشات ، بالانس ، کنترل و کاهش ارتعاشات ، تخمین عمر پره توربین ، آنالیز صدا ، ترموگرافی و ... در این دوره ها تدریس میشه .
9-77515138-021
اگر هم خواستید میتونید به عضویت ماهنامه دلتا در بیاید و هر ماه یک مقاله مر بوط به هر کدام از زیر شاخه های پایش وضعیت دریافت کنید . www.dsanat.com

آخرین ویرایش:

JABRY

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگر لطف کنید برای من هم بفرستید ممنون میشم .با تشکر

behnam.s

عضو جدید
بهترین مرجع برای انالیز ارتعاشی و پایش وضعیت کتاب hand book of vibration analysis نوشته j.taylor
من خودم انگلیسیش رو دارم ولی جدیدا ترجمش رو دیدم توی کتاب فروشی ها اگر اشتباه نکنم ترجمه کریمی بود.!!

abazarpirdayr

عضو جدید
با سلام
نرم افزلری هست که تمام فرکانسهای بابیرینگ استاندارد را می توان پیدا کرد ضمن اینکه کتابهای انالیز ارتعاشات در بازار زیاد است و می توانید تهیه فرمایید.