اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

liliss85

عضو جدید
سر کاری

سر کاری

اگه یکی بهت 1 اس ام اس زد بدون ازت خوشش اومده
اگه شد 2 تا بدون براش مهمی
اگه شد 3 تا بدون دوست داره
اگه شد 4 تا بدون موبایل مال خودش نیست
:smoke::thumbsdown:

....تو قندی
... نباتی
.. شکلاتی
.عسلی
یا یه چیز شیرین نداری که باهاش چایی بخوریم
:smoke::thumbsup2::thumbsdown:

این پیام رو به 4 دلیل برات میفرستم.
1.دوست دارم
2.خیلی باحالی
3.به یادتم
4.ارزش زنگ زدن رو نداری

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدی توی تهران بابا نوئل رودستگیر کردن ؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چون شلوارش توی چکمه هاش بوده ...

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی دلم برای چوپان دروغگو خیلی می سوزد.بیچاره 2 بار بیشتر دروغ نگفت انگشت نماشد... ولی ما هنوز صادق ترینیم!

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به طرف میگن "تور" را تعریف كن؟ میگه: تور مجموعه سوراخهایی هستند كه با طناب به هم وصل شده‌اند

مامانه به بچه هه میگه میدونم شیطون گولت زد موهای خواهرتو کشیدی! بچه هه میگه آره ولی لگدی که زدم تو شیکمش ابتکار خودم بود

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیطان/ اندازه یک حبّه قند است/ گاهی می افتد توی فنجانِ دلِ ما/ حل می شود آرام آرام/ بی آنکه اصلا ً ما بفهمیم/ و روحمان سر می کشد آن را/ آن چای شیرین را/ شیطان زهرآگین ِدیرین را/ آن وقت او خون می شود در خانه تن/ می چرخد و می گردد و می ماند آنجا/ او می شود من

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانم تو می خوانی ز چشمم حرفهایم را نمی دانم تو می بینی نگاه بی صدایم را كه می گوید بدون مهربانیهای بی حدت... بدون عشق تو، هیچم..

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
میان فرشتگان تنها شیطان احساس غرور می کند ! چون او میدانست تو ارزش سجده کردن نداشتی

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به حرمت آن شاخه ی گل سرخ که لای دفتر ترانه هایم خشک شد ! به حرمت قدمهایی که با هم در آن کوچه ی همیشگی زدیم ! به حرمت بوسه هایمان ! نه ! تو حتی به التماس هایم هم اعتنا نکردی ! قصه به پایان رسید و من همچنان در خیال چشمان سیاه تو ام که ساده فریبم داد ! قصه به پایان رسید و من هنوز بی عشق تو از تمام رویا ها دلگیرم

هیچ کس اشکی برای ما نریخت هر که با ما بود از ما می گریخت چند روزی هست حالم دیدنیست حال من از این و آن پرسیدنیست گاه بر روی زمین زل می زنم گاه بر حافظ تفاءل می زنم حافظ دیوانه فالم را گرفت یک غزل آمد که حالم را گرفت: ما زیاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه می پنداشتیم

میدونم میتونی قلبمو آتیش بزنی اما نزن...میدونم میتونی بری و منو تنهام بزاری اما نزار...میدونم میتونی بریو باکس دیگه‌ای دوست شی اما نشو...میدونم میتونی جواب منو ندی اما بده...میدونم میتونی نابودم کنی اما نکن...میدونم میتونی واسم افف نزاری ولی بزار ای مهربون من دوست دارم

عشق با غرور زیباست ولی اگر عشق را به قیمت فرو ریختن دیوار غرور گدایی كنی... آن وقت است كه دیگر عشق نیست... صدقه است

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر یه مرد درب اتومبیل رو برای همسرش باز كنه شاید:
1- ماشین نو باشه
2- همسرش جدید باشه
3- اون زن همسرش نباشه
4- مرد گاگول یا گلابی باشه!
:surprised:

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نفر میگن با ستیز جمله بساز . میگه د موبایل ست ایز اف

به یکی می گن با وطن جمله بساز می گه:
من به حمام رفتم وتنم را شستم.
می گن بابا وطن! وطن با طی دسته دار.
می گه همون ! با طی دسته دار خودمو شستم دیگه!

به یارو میگن : با ابریشم جمله بساز ؟ میگه: هوا ابریشم خوبه!!!

مونا

عضو جدید
اس ام اس جوک
به ترکه میگن یه موجود نام ببر میگه : آب جوش
میگن آب جوش که موجود نیست
میگه والا من از تبریز که میومدم تو جاده نوشته بود آب جوش موجود است:biggrin:

naeim-kosha-2007

عضو جدید
ميدوني طبق آخرين آمار كم جمعيت ترين جاي دنيا كجاس؟ . . . نميدوني؟ . . . . قلب منه كه فقط تو توي اون ساكني

naeim-kosha-2007

عضو جدید
شب قشنگی که پیش رو داری نکنه واسش تو چیزی کم بزاری اون همه یه رنگی حرفای قشنگی که تو دلت داری بهش بگو وقتی که نشستی مست شونه به شونه خیلی چیزا از تو میخواد بدونه ضربه قلبش تند تند ثانیه ها کند کند عشق شو باور کن تا آخرش

naeim-kosha-2007

عضو جدید
پرنده را دوست دارم نه در قفس بوسه را دوست دارم نه در حوس ترا دوست دارم تا آخرین نفس

naeim-kosha-2007

عضو جدید
بر سنگ سپيدي نشسته بودم و شوق حضورت را مشتاقانه مي طلبيد و باد فرا رسيدنت به مشامم جان نواخت و من از خود بي خود شدم لحظاتي بعد زانو هايم لرزيد و من سرخ شدم زرد شدم و تو آمدي من سيفون را كشيدم و آب تو را برد

naeim-kosha-2007

عضو جدید
ایرانی عزیز با مصرف همزمان دوغ ، باقلا ، سیر و لوبیا و تولید گاز از قطع شدن آن جلوگیری کنید "شرکت گاز و گوز ایران

naeim-kosha-2007

عضو جدید
علت کمبود گاز جهنم به مدت سه روز تعطیل اعلام کرد مومنین هر غلطی دلشون می خواد بکنند." روابط عمومی جهنم و حومه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
مهم نیست فردا چی میشه..... (مهم اینه که امروز دوستت دارم) مهم نیست فرداکجامیری... (مهم اینه که هرجاباشی دوستت دارم) مهم نیست تا ابد باهم باشیم (مهم اینه که تاابددوستت دارم) مهم نیست قسمت چیه (مهم اینه که قسمت شد دوستت دارم)

naeim-kosha-2007

عضو جدید
آدم عزيزانشو فراموش نميکنه بلکه به نديدنشون عادت ميکنه.....تقديم به کسي که عادت به نديدنش مثل فراموش کردنش غيرممکنه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
عاشقي را شرط اول ناله وفرياد نيست تا کسي از جان شيرين نگذرد فرهاد نيست عاشقي مقدورهر عياش نيست غم کشيدن صنعت نقاش نيست

naeim-kosha-2007

عضو جدید
عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست صدقه است

naeim-kosha-2007

عضو جدید
آدما آدما از جنس برگند . گاهي سبزند ، گاهي پائيزن و زردند . زمستون ديده نميشن . تابستون سايبون سبزند. آدما خيلي قشنگن . حيف كه هر لحظه يه رنگند

naeim-kosha-2007

عضو جدید
زندگي سه راه را دنبال كن: 1-دوست داشتن را براي يك تجربه. 2-عاشق شدن را براي يك هدف. 3-فراموش كردن را براي قبول واقعيت

liliss85

عضو جدید
میخواستم تصویر با تو بودن را نقاشی کنم دیدم فاصله بینمان در ورق جا نمیشود کمی نزدیک تر بیا میخواهم با تو بودن را حک کنم
:gol::gol::gol::gol:
افتادن در گل و لاي ننگ نيست ننگ در اين است كه همان جا بماني
:gol::gol::gol::gol:
یارو می ره دزدی تفنگو می ذاره پشت گردن یارو می گه تکون بخوری با لگد می زنم تو سرت:biggrin::biggrin::biggrin:

نسیم

عضو جدید
::::::::::::::::
::::::::.:::::::
می دونی این چیه؟ عکس هوایی از همایش سالانه منگل هاست.و اگه دقت کنی می بینی جات اون وسط خالیه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.