یک پیشنهاد

یک پیشنهاد

• ابدا"

رای: 0 0.0%
  • تا حدودی

رای: 2 100.0%
  • کاملا"

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
  • نظرسنجی بسته .

مدیر فردا

عضو جدید
.
بچه ها سلام یک پیشنهاد دارم . . . موافقید هر کدوممون از دانشگاهی که توش درس میخونیم چندتا عکس تهیه کنیم و برای این تالار یک آلبوم بسازیم ؟
:gol:الهی تو دوست میداری که من تو را دوست دارم با آنکه بی نیازی از من .
پس من چگونه دوست ندارم که تو مرا دوست داری با این همه احتیاج که به تو دارم .:gol:

archi_arch

مدیر بازنشسته
کار جالبیه ولی راستشو بخوای من که دل خوشی از دانشگامون ندارم که بخوام عکساشم تو این تالار بذارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

مدیر فردا

عضو جدید
کار جالبیه ولی راستشو بخوای من که دل خوشی از دانشگامون ندارم که بخوام عکساشم تو این تالار بذارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
:gol:من شما رو کاملا درک میکنم اما چیزی که مهم این که میتونیم با این کارمون اولا با واحد های مختلف دانشگاهی پیام نور آشنا بشیم آشنا بشیم ثانیا یک هویتی به این تالار بدیم و ثالثا یک کار انسجام یافته و گروهی موفق انجام بدیم .:gol:;);););)

archi_arch

مدیر بازنشسته
من شما رو کاملا درک میکنم اما چیزی که مهم این که میتونیم با این کارمون اولا با واحد های مختلف دانشگاهی پیام نور آشنا بشیم آشنا بشیم ثانیا یک هویتی به این تالار بدیم و ثالثا یک کار انسجام یافته و گروهی موفق انجام بدیم .:gol:;););)
:surprised:oh sorry
یه اشتباه لپی صورت گرفت!!!:Dمن پیام نور نیستم من فکر کردم کلی میگین!!!

archi_arch

مدیر بازنشسته
معماری
کجاشو بنا به مصلحت اگه اجازه بدین نگم ولی امیدوارم هرچه زودتر از اونجا راحت شم!!!!!!!!:crying2:

archi_arch

مدیر بازنشسته
معماری که رشته خوبیه تو این چند ساله هم که واحدهای دانشگاه آزاد خیلی پیشرفت کردن پس دیگه علت تنفرتون چیه ؟
نه نه نه
اشتباه نکنین من عاشق رشته ام هستم من حتی تو انتخاب رشته های کنکورمم فقط معماری زده بودم!یعنی به غیر از معماری هیچ رشته ی دیگه ای نمیرفتم!
من از شهری که توش درس میخونم بدم میاد از مردمش و از استاداش و از دانشگاهش که اصلآ جای پیشرفت نداره و...
همین :)

مدیر فردا

عضو جدید
نه نه نه
اشتباه نکنین من عاشق رشته ام هستم من حتی تو انتخاب رشته های کنکورمم فقط معماری زده بودم!یعنی به غیر از معماری هیچ رشته ی دیگه ای نمیرفتم!
من از شهری که توش درس میخونم بدم میاد از مردمش و از استاداش و از دانشگاهش که اصلآ جای پیشرفت نداره و...
همین :)
بهر حال امیدوارم بعد از تحصیلات در رشته مورد علاقتون موفق باشید .

مدیر فردا

عضو جدید
باز هم تغییر برنامه امتحانی بعد از انتخاب واحد برای دانشجویان مشکل ساز شد . :evil:
راستی برنامه امتحانات رشته های فنی مهندسی هم تغییر کرده :question:

moongirl

عضو جدید
جدی برنامه ها تغییر کرد؟؟؟؟ کی؟
با عکس هم خیلی موافقم ولی فکر نمی کنین یکمی تابلو باشه برم وایسم دم در دانشگاه و عکس بندازم؟؟؟
باز هم تغییر برنامه امتحانی بعد از انتخاب واحد برای دانشجویان مشکل ساز شد . :evil:
راستی برنامه امتحانات رشته های فنی مهندسی هم تغییر کرده :question:

elahe_dieu

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عکس هم خیلی موافقم ولی فکر نمی کنین یکمی تابلو باشه برم وایسم دم در دانشگاه و عکس بندازم؟؟؟

چه تغییری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد عکس هم با moon girl موافقم

مدیر فردا

عضو جدید
یک عذر خواهی

یک عذر خواهی

چه تغییری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد عکس هم با moon girl موافقم
با عرض معذرت باید بگم که در جمله دومم یک اشتباه چاپی رخ داده بود و آن این که آخرش یک علامت سؤال کم گذاشتم آخه برنامه امتحانات رشته های علوم انسانی همشون تغییر کردن و این برای ما بعد از انجام کلاس بندیها یک شوک بزرگ بود . میخواستم بدونم این اتفاق برای شماها هم افتاده یا نه ؟
یه سؤال دیگه : تو این تالار بغیر از من دانشجوی شهرستانی پیام نوری دیگه ای هم داریم یا همتون مرکز نشینین ؟:cry:
در مورد اون موضوع عکس و . . . جوابتون رو نمیدونم چه جوری بدم چون منم هنوز موفق به این کار نشدم ولی اگه واقعا" فکر میکنید کار مفید و جالبیه حتما" مثل من پیگیرش باشید تا فرصتش براتون پیش بیاد .:gol:

mahdy1359

عضو جدید
pnuz

pnuz

این عکس دانشگاه پیام نور واحد زنجان

server

عضو جدید
عکسی از دانشگاه پیام نور واحد تبریز

عکسی از دانشگاه پیام نور واحد تبریز

ما که این کارو کردیم وچند تا عکس انداختیم:D
این هم لینک یکی از عکسا
http://pnucomputer.blogfa.com/post-140.aspx

بالا