كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968
سپاهان هم پرسپوليس را پوكوند هم استقلال را به اين ميگن تيم قهرمان
تيمي كه هنوز بلد نيست دو تا پنالتي درست حسابي بزنه تيم نيست بدرد همون لنگ حمام ميخوره جالبه با تمام قوا هم اومده بودند كريم انصاري و علي كريمي و مهدي مهدوي حيف نون بخدا حيف نون

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تيمي كه هنوز بلد نيست دو تا پنالتي درست حسابي بزنه تيم نيست بدرد همون لنگ حمام ميخوره جالبه با تمام قوا هم اومده بودند كريم انصاري و علي كريمي و مهدي مهدوي حيف نون بخدا حيف نون
دوست عزیز فک نمیکنم یه قهرمانی اینقدر ارزش داشته باشه که بخواید تخریب شخصیت کنید و توهین کنید .... شما اگه شخصیت قهرمانی داشتید نمیرفتید رفت و برگشت از تیم های عربی 8 تا گل بخورید اونم به یه تیم تو بازی رفت و برگشت ....پس هی پوکوند پوکوند نکنید ... ما به خودمون باختیم نه به تیم شما .....

mersad20

کاربر فعال
دوست عزیز فک نمیکنم یه قهرمانی اینقدر ارزش داشته باشه که بخواید تخریب شخصیت کنید و توهین کنید .... شما اگه شخصیت قهرمانی داشتید نمیرفتید رفت و برگشت از تیم های عربی 8 تا گل بخورید اونم به یه تیم تو بازی رفت و برگشت ....پس هی پوکوند پوکوند نکنید ... ما به خودمون باختیم نه به تیم شما .....

شما به سپاهان باختيد و البته به واسطه عدم مهرت بازيكنان خودتون كه نتونستن دو تا پنالتي در چهار چوب دروازه بزنن

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
واقعا متاسفم - بازیه برد و باخت داره جالبه شما همچین چیز ساده ای رو هم متوجه نشدید !!!

داداشیجان همه ما مهدوی کیا و علی کریمی و..........رو میشناسیم نیاز به هیچ حرفی نمیمونه
همه ما به نام پرسپولیس افتخار میکنیم
ایشون شخصیت خودشون نشون دادند
همیشه موفق باشید

آخرین ویرایش:

mersad20

کاربر فعال
پيشنهاد : به گزينه هاي نظر سنجي سپاهان را هم اضافه كنيد حالا كه هم استقلال هم پرسپوليس تو جام حذفي از سپاهان شكست خوردند يه گزينه اضافه كنيد

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همگي
قهرماني استقلال رو به همه ي طرفداران استقلال تبريک ميگم :gol:
همچنين قهرماني سپاهان تو جام حذفي رو هم به طرفداران سپاهان تبريک ميگم :gol:
تراکتور هم که دوباره سهميه آسيا رو گرفت به طرفداراي تراکتور هم تبريک ميگم :gol:
اميدوارم فولاد هم چهارم شه بتونه سهميه آسيا رو بگيره چون واقعا حقشه :gol:

کلا به همه مردم ايران تبريک ميگم :دي

ولي عشق است فقط داماش شهرباران :heart::gol::heart:
======================

پيشنهاد : به گزينه هاي نظر سنجي سپاهان را هم اضافه كنيد حالا كه هم استقلال هم پرسپوليس تو جام حذفي از سپاهان شكست خوردند يه گزينه اضافه كنيد

استغفرالله ! اين چه حرفيه ؟!
فوتبال اين مملکت فقط براي استقلال و پرسپوليسه ( به نقل از مصاحبه علي پروين در برنامه نود ) !

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
درود به همگي
قهرماني استقلال رو به همه ي طرفداران استقلال تبريک ميگم :gol:
همچنين قهرماني سپاهان تو جام حذفي رو هم به طرفداران سپاهان تبريک ميگم :gol:
تراکتور هم که دوباره سهميه آسيا رو گرفت به طرفداراي تراکتور هم تبريک ميگم :gol:
اميدوارم فولاد هم چهارم شه بتونه سهميه آسيا رو بگيره چون واقعا حقشه :gol:

کلا به همه مردم ايران تبريک ميگم :دي

======================

استغفرالله ! اين چه حرفيه ؟!
فوتبال اين مملکت فقط براي استقلال و پرسپوليسه ( به نقل از مصاحبه علي پروين در برنامه نود ) !

;)
عشق است داماش شهر باران

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
.
خدایی خیلی افتضاحه !!!!! باخت اونم تو آزادی ......

میتونین الان از طرفداری تیم .........دست بکشین و طرفدار سرورتون بشین ( البته آزمون ورودی داره ، با تعیین وقت قبلی .....هههههههه:w25::w07:)
اینو چون تجربه دارین میگین دیگه ؟ تجربیات خودتونه .. همین چند هفه پیش بود که تو ازادی به سپاهان باختید ..;)
پس اینطور که معلومه شما هر وقت تیمت میبازه میری طرفدار تیم دیگه میشی ... همه مثل خودت نیستن ...
آخه شما هنوز درست اسم بازیکنا رو هم نمیدونی واقعا چه اعتماد بنفسی داری ...مطمئنم فرق کرنر و آفساید رو هم نمیدونی ...
با خوش شانسی سپاهان بود که بازی به پنالتی کشید و البته اشتباه بازیکنای ما .. ببین همین که میگی تیمی که بلد نیست دو تا پنالتی درست بزنه بدرد نمیخوره نشون میده که تا حالا یه دونه فوتبال هم ندیدی ..خنده داره اصلا نظرات...
منم موافقم .. اونوقت شاید 13 تا و نصفی رای بیاره .. :D

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخرین ویرایش:

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز

نتونستين قهرمان ليگ بشين دلتون با اين چيزا خوش كردين

4بر1 و 4بر2 كه از الاهلي باختين فراموش نكردي؟؟؟؟

از ليگ قهرمانان آسيا خيلي راحت حذف شدين كه يادتون نرفته؟؟؟؟؟

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باختی ؟بباز
ناراحتمون کردی اشکال نداره
غرورمون شکست اشکال نداره
اسطوره هامون به بدترین شکل خداحافظی کردن اشکال نداره
به هر حال پرسپولیسی و دوست داشتنی
این قهرمانی رو به تیم سپاهان تبریک میگم و به هواداران فهیمش واقعا حقش قهرمانی بود
همچنین به استقلالی های با مرام هم قهرمانی لیگ برتر رو تبریک میگم

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)
عشق است داماش شهر باران

100 %

این دوسال که داماش هچ پولی در بساط نداشت. این بازیکنا هم واقعا از جون مایه گذاشتند بازی کردند .الان که این مالک نیوکاسلی مون(!!) هم اومده امیدوارم اوضاع مالی رو به راه باشه و سال بعد یه تیم با اسکلت بومی خوبی خواهیم داشت.
ما بازیکن میسازیم میفرستیم اروپا ( جهانبخش )
بعد این تیم های دولتی این همه بودجه بیت المال رو میگیرند آخر سر هم ....:D

به امید موفقیت رشت و گیــلان :heart:;)

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای کاش پرسپولیس هم ترکی داشت ..:D

به قول آقای رئیس جمهور: آب رو بریزید اونجایی که میسوزه ...
این حرف همش کشکه!
ایکاش استقلال هم یه رویانیان داشت که میتونست با باند بازی و رابطه بازیکنای میلیاردی بخره ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ادبت رو نشون دادی واقعا ..متاسفم برات ..
منم نگفتم کارشناس 90 همین الان گفت ..
خدا به همه جنبه بده مخصوصا به بی جنبه هاش ...;)

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با هرکی باید اندازه شخصیت و فهمش حرف زد
میگن خوبی که از حد بگذرد، نادان خیال بد کند
با یه سری ها که بخوای محترمانه صحبت کنی، فکر میکنن که حق با اوناست
من خیلی محترمانه اومدم گفتم ایکاش امسال پرسپولیس سهمیه میگرفت، چون واقعا ناراحت شدم از چیزی که پیش اومد
ولی دیدم که جوابی که به اون پست داده شد زیاد جالب نبود، منم مجبور شدم در حد شخصیت طرف مقابلم صحبت کنم ...
بی ادبی رو کس دیگه ای شروع کرد، من فقط جوابشو دادم
خدا یه مقدار منطق و شخصیت هم به یه سری ها بده ;)

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی محترمانه اومدم گفتم ایکاش امسال پرسپولیس سهمیه میگرفت، چون واقعا ناراحت شدم از چیزی که پیش اومد
ولی دیدم که جوابی که به اون پست داده شد زیاد جالب نبود، منم مجبور شدم در حد شخصیت طرف مقابلم صحبت کنم ...
اینکه طرف مقابل گفته "ای کاش پرسپولیس هم ترکی رو داشت" بی‌ادبیه؟
شما می‌تونستی اول توضیح بدی که نیتتون از اون جمله چی بود تا سو تفاهم رفع بشه نه اینکه فقط از روی یک جمله به طرف مقابل که ظاهراً خانم هستند هم توهین کنید.
جواب کری، کری هست نه بی‌احترامی. همین الان هم شما از روی همون یک جمله‌ی کری ورزشی دارید راجع به شخصیت یک نفر قضاوت می‌کنید و به کم‌فهمی متهمش می‌کنید. این منطقیه؟
شما اگر نیتتون خیر بود نباید با یک جمله اینطور عصبانی می‌شدید.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما می‌تونستی اول توضیح بدی که نیتتون از اون جمله چی بود تا سو تفاهم رفع بشه نه اینکه فقط از روی یک جمله به طرف مقابل که ظاهراً خانم هستند هم توهین کنید.
جواب کری، کری هست نه بی‌احترامی. همین الان هم شما از روی همون یک جمله‌ی کری ورزشی دارید راجع به شخصیت یک نفر قضاوت می‌کنید و به کم‌فهمی متهمش می‌کنید. این منطقیه؟

من نمیتونم پایین هر جمله ای که میگم، 4 خط جملم رو هم باهاش تفسیر کنم ...
من میخواستم مسخره کنم، یه شکلکی میذاشتم
شما از اول قضیه نبودی، نمیدونی دلیل ناراحتی من چیه
ما هر دفعه گفتیم که: " حیف شد "، پرسپولیسی ها یه چی گذاشتن تو کاسه ما
خب برادر من تو هم جای من باشی بعد یه مدت ناراحت میشی دیگه
در ضمن من نمیدوستنم طرف مقابلم خانوم بودش ...
من از روی یه جمله هم قضاوت نکردم، جواب های قبلیشون هم در نظر گرفتم ...

آخرین ویرایش:

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز

ديگه وقت كري خوندن گذشته....

استقلال قهرمانه

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خدا شفات بده ..فقط همین ..

karimi912

عضو جدید

شيطون دوباره همه رو ياد آينه آينه 5 سالگيت انداختيا

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک واسه قهرمانی استقلال در لیگ و سپاهان در جام حذفی

تبریک واسه قهرمانی استقلال در لیگ و سپاهان در جام حذفی

TİRƏXTUR ŞAMPİYON
TİRƏXTUR ŞAMPİYON
TİRƏXTUR ŞAMPİYON
TİRƏXTUR ŞAMPİYON
TİRƏXTUR ŞAMPİYON
TİRƏXTUR ŞAMPİYON