تاپيك اعلام نتايج نهايي كنكور ارشد برق 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

navsob

عضو جدید
نگران نباش، درست میشه، با معدل جدید برات حساب میکنن، 6 صدم هیچ مشکلی نداره، دوباره همون جای قبل قبول میشی، دیگه خیلی خیلی بدشانس باشی میره انتخاب بعدیت، ولی زود اقدام کن، به نظرم همین شنبه برو سنجش

ممنون از راهنماییتون یکی از دوستام بهم گفت که بذار واسه ثبت نام از دانشگاهی که قبول شدی درخواست بگیر برو سنجش چون ممکنه دانشگاه گیر نده چون خودش هم سال 89 معدلش رو یک صدم بیشتر نوشته بود و می گفت که بین این همه دانشگاه فقط دانشگاه اونا بود که سخت می گرفتن

sarvejahan

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون یکی از دوستام بهم گفت که بذار واسه ثبت نام از دانشگاهی که قبول شدی درخواست بگیر برو سنجش چون ممکنه دانشگاه گیر نده چون خودش هم سال 89 معدلش رو یک صدم بیشتر نوشته بود و می گفت که بین این همه دانشگاه فقط دانشگاه اونا بود که سخت می گرفتن
به نظرم تابلو بازی درنیاریو امیدت به خدا باشه کسی بهت گیر نمیده
در ضمن کارشناس آموزش اونجا آقای باقری آدم بامرامیه مشکلی داشتی با اون صحبت کن(البته کارشناس آموزش ارشدا یکی دیگه است)

power girl

عضو جدید

به نظرم تابلو بازی درنیاریو امیدت به خدا باشه کسی بهت گیر نمیده
در ضمن کارشناس آموزش اونجا آقای باقری آدم بامرامیه مشکلی داشتی با اون صحبت کن(البته کارشناس آموزش ارشدا یکی دیگه است)

هم دانشکده ایا سلام :D منم رفتم از نزدیک دیدم مسِِئول آموزش ارشدشونم آدم با معرفتی به نظر میومد. ولی زیاد نگران نباشین چون من کسیو میشناسم که عمدا معدلشو بالاتر نوشته بود، اونم توو دکترا! رفت سازمان سنجش نامه نگاریو اینا... مشکلیم پیش نیومد دیگه، دیگه مورد شما سهوا و با تفاوت خیلی کمیه! فقط کارای اداریش وقتگیره! حل میشه ایشالا.

sarvejahan

عضو جدید
هم دانشکده ایا سلام :D منم رفتم از نزدیک دیدم مسِِئول آموزش ارشدشونم آدم با معرفتی به نظر میومد. ولی زیاد نگران نباشین چون من کسیو میشناسم که عمدا معدلشو بالاتر نوشته بود، اونم توو دکترا! رفت سازمان سنجش نامه نگاریو اینا... مشکلیم پیش نیومد دیگه، دیگه مورد شما سهوا و با تفاوت خیلی کمیه! فقط کارای اداریش وقتگیره! حل میشه ایشالا.
سلام :) اون هم آدم خوبیه ولی باقری یه چیز دیگه است البته هم دانشگاهیای عزیز من فارغ التحصیل اوجام

nadalsh

عضو جدید
تماس گرفتم با تحصیلات تکمیلی دانشگاه و با یکی از کارمندای اونجا صحبت کردم . از حذف اطلاعیه خبر نداشت ولی گفت تغییری در زمان بندی صورت نگرفته و مجدداً روی سایت قرار می گیره.
در مورد مطلبی که دوستمون گفتن (که در قسمت تقویم آموزشی نوشته، ثبت نام تحصیلات تکمیلی در 9 و 10 شهریور) باید بگم که این در مورد ورودی های قبله (ورودی های 91 و احتمالاً 90)
فعلا که شد همون 9 و 10

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان پارسالی گرچه همه ی شما پارسال در چنین روزایی برای بهترین دانشگاه ها درس میخوندید مثل همه..
خوشحالم که به هر حال با کمی تفاوت نتیجه ی تلاش هاتون رو گرفتید..
ایشالله رفتید دانشگاه های برتر سال دیگه بیاید واسه ما بگید که چیکار کنیم تا جلوتر باشیم...و ما رو از یاد نبرید ...
با ارزوی موفقیت برای همه ی شما.

Arm1368

عضو جدید
ای بابا بعد چهار سال از فارغ التحصیلی اومدم آزمون ارشد بدم که از صنعتی سهند قبول شدم الان یدفعه گفتم ببینم معدلمو درست وارد کردم یا نه. دیدم که از بخت بد 6 صدم بیشتر وارد کردم.
از دوستان کسی هست که بدونه آخر و عاقبتمون چی میشه؟
تا جایی که من اطلاع دارم اگه اختلاف بیش از 30 یا 40 درصد باشه ممکنه به تغییر محل قبولی منجر بشه ولی 6 درصد که چیزی نیست فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد و معمولاً دانشگاه چشم پوشی می کنه.

power-e

عضو جدید
من یه ماه وقت داشتم برا خوندن ! یه کم خوندم روزانه صنعتی بابل قبول شدم
به نظر شما دانشگاه خوبیه ؟ نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت !!

ashkantalebi03

عضو جدید
دوستان عزیز لطفا این سوالو جواب بدین، قدرت-مدیریت انرژی شیراز تا چه رتبه ای گرفته ؟ اگه حدودش هم بگین ممنون میشم، ولی لطفا یکی جواب بده :(

ahmadpashaei

عضو جدید
من یه ماه وقت داشتم برا خوندن ! یه کم خوندم روزانه صنعتی بابل قبول شدم
به نظر شما دانشگاه خوبیه ؟ نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت !!
آره باباااااااااااااا تبریک میگم.روزانه دولتی اونم صنعتی بابل قبول شدینا:Dسور بدین حالا. کلی آدم در حسرت اونجان که شما قبول شدین

mohammad47

عضو جدید
اول از همه تبریک به همه :w23:
دوم ممنون از آقای پاشایی ، منم در مورد امکان تغییر اولویت قبولی سوال داشتم ولی اصلا فکرم به سیستم پاسخگویی نرسید اصلا یادم نبود :redface:
سوم ، راستش من وقتی رتبه ها و دانشگاههای قبولی شماها رو دیدم اصلا روم نشد بگم منم قبول شدم :cry:
ولی الان خیلی غمگینم دلم میخواست بیام یکم ابراز احساسات کنم
انگار همه مهندسین این سایت از نوابغند ، هیچکس با رتبه های بالاتر و غیر از دانشگاههای تاپ و مطرح کشور اعلام نتیجه نکرد شاید بعضیهام مثل من روشون نشده
تا قبل از اعلام نتایج راضی بودم به اینکه دانشگاه ناکجاآباد هم قبول بشم ! ولی الان که قبولیم چنگی به دل نمیزنه و راه دور هم هست ناراحتم
هرچند با این وجود خدا رو شاکرم و تنها امید و دلخوشیم به اینه که این قبولی به خواست خدا و به مصلحتم بوده باشه
من به چیزیکه خدا برای آدم رقم بزنه خیلی معتقدم و امیدوارم این برای کسایی که الان احساس منو دارن باعث دلگرمی باشه
ممکنه مثلا قبولی در رازی کرمانشاه بیشتر به صلاح یه نفر باشه تا دانشگاه شریف و اینو فقط خدا میدونه
فقط خدا میدونه چرا درست اوایل مهر که بطور جدی درس خوندنو شروع کردم باید مساله ای برام پیش بیاد که هشتاد درصد تمرکزمو بگیره و تا یکهفته بعد از انتخاب رشته هم باهام بمونه و الان که به فرم انتخاب رشته ام نگاه میکنم به نظرم چندان حساب شده نیاد و افسوس روزهای گذشتمو بخورم که شاید میشد منم یه دانشگاه خوب قبول بشم :crying:
البته من غیرانتفاعی قبول شدم و دلم میخواد شما دوستان که میدونم از قبولیتون چقدر خوشحالید در این مورد نظر بدید
من مطمئنا و البته اگه خدا بخواد آزاد شهر خودمونم قبول میشم ولی نمیدونم کدوم بهتره
از نوابغ محترم خواهش دارم نگاهی به زیر پاتونم بندازید و نظرتونو بگید
ممنون :w27:

بچه های این سایت از اون درس خونان !
به نظرشون فقط روزانه هم ارزش داره !
از نظر این دوستان این همه غیر انتفاعی و آزاد که ارشد دارن هیچ کدوم ارزش ندارن !
اگه شاغل باشی که مدرک همه یه ارزش داره ! اگه هم برای کار آدم میخواد کار تو ایران فقط پارتیه
چقدر همین استادا ارشدشونو تو آزاد گرفتن !
بیخیال جو این دوستان باش !

chroo1

عضو جدید
بچه ها من با 1500 الک بابل قبول شدم.خیلی زیاد خونده بودم ولی دفترچه اول رو خراب کردم.
انتظار داشتم حداقل شاهد قبول بشم.دوستم مرز دوهزار قبول شده؟
مصاحبه اش ظاهرا قبول نشدم.
ولی اونموقع واسه مصاحبه مالک نرفتم :(
حالا تا حدودی پشیمونم.
بنظرتون انتقالی بگیرم واسه مالک؟

power-e

عضو جدید
بچه ها من با 1500 الک بابل قبول شدم.خیلی زیاد خونده بودم ولی دفترچه اول رو خراب کردم.
انتظار داشتم حداقل شاهد قبول بشم.دوستم مرز دوهزار قبول شده؟
مصاحبه اش ظاهرا قبول نشدم.
ولی اونموقع واسه مصاحبه مالک نرفتم :(
حالا تا حدودی پشیمونم.
بنظرتون انتقالی بگیرم واسه مالک؟

روزانه بابل بهتر از مالک اشتر و شاهد نیست ؟؟؟
سطح دانشگاه بابل خیلی پایینه ؟

sajad6838

عضو جدید
دوستان عزیز لطفا این سوالو جواب بدین، قدرت-مدیریت انرژی شیراز تا چه رتبه ای گرفته ؟ اگه حدودش هم بگین ممنون میشم، ولی لطفا یکی جواب بده :(
فکر کنم تا 600.
گرایش قدرتش پار سال تا 360 قبولی داشته ولی فکر کنم امسال تا 420 هم رسیده باشه (به خاطر همپوشانی بیشتر امسال قدرت با بقیه گرایش ها)

chroo1

عضو جدید
من خودم مطمین نیستم
ولی هرچه باشه مالک وشاهد تهران هستند.
حالا نمیدونم پیگیر انتقالی به مالک باشم یا نه.

sha7ab

عضو جدید
دوستان بنده سرباز هستم و به عنوان مدرک کارشناسی فقط یه برگه ی لغو معافیت تحصیلی بهم دادن. با همون میشه ثبت نام کرد؟

mohsen.ieee

عضو جدید
دوستان بنده سرباز هستم و به عنوان مدرک کارشناسی فقط یه برگه ی لغو معافیت تحصیلی بهم دادن. با همون میشه ثبت نام کرد؟

باید همان موقع گواهی موقت تحصیلی را همراه با گواهی نظام وظیفه میگرفتید. احتمالا دانشگاه، ثبت نام موقت انجام میدهد تا شما هر چه سریعتر از دانشگاه کارشناسی گواهی موقت را بگیرید. ولی نمی دونم با ثبت نام موقت، بهتون نامه برای ترخیص سربازی دهند. در هر صورت شما باید یک بار به دانشگاه کارشناسی بروید اگر وقت دارید همین حالا بروید اگر نه، باید سعی کنید با ثبت نام موقت یک نامه برای ترخیص خدمت از آنها بگیرید که کارتان راحتتر باشد.

sh_novin

عضو جدید
سلام دوستان من مخابرات روزانه بین المللی قزوین اوردم ولی به دلیل مشغله کاری این ترم نمی تونم برم دانشگاه .کسی میدونه ترم یک ارشد مرخصی میدن یا نه؟ با چه بهونه و یا مدارکی راضی می شن ؟ موقع ثبت نام دانشگاه باید اقدام کنم ؟با توجه به اینکه اطلاعاتی درباره دوره ارشد ندارم .مشکلاتی که برام ممکنه پیش بیاد چیه؟ بخصوص که من الکترونیکیم و ارشد میدان آوردم و قطعا پیش می خورم :( مرسی که راهنماییم می کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا