صنعتی شریف

Vahidi

عضو جدید
با تشكر از مدير محترم باشگاه به دليل ايجاد تاپيك مربوط به دانشگاه صنعتي شريف...
اميدوارم شاهد رونق باشگاه و مخصوصاً اين گروه باشيم.
:gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

sharif

عضو جدید
خب

خب

man 2 sale dige gharare biam sharif vali az alan in bakhsho khodam havasho daram

sharif

عضو جدید
man begam

man begam

khob in tormoz be surate laghzeshi amal mikone yani tormozaye mamuli lent chasbide bad momkeneke yey ho nagire vali in tormoza yani abs chon hey mire bala apaeen yani masalan laghzeshi ehtemale nagereftanesh kheili kame va ruye in tormoza roghan ba halate pashidegi miad

ebijan

عضو جدید
سلام
در مورد كنترل كننده سرعت موتور توسط avr مدار رايو و همچنين نمايش دما توسط lcd

Vahidi

عضو جدید
بابا اعتماد به نفس....
امیدوارم یه روز تو هم فارغ التحصیل شریف بشی...
خوشحالم که می خوای عضو فعال باشی و آرزوی موفقیت برات دارم.

mohammad_rouhbakh

عضو جدید
تفاوت ترمز معمولي و Abs

تفاوت ترمز معمولي و Abs

:) تفاوت ترمز معمولی با ترمز Absدر چیست ؟
سلام
تو ترمزهاي معمولي ما از ضريب اصطكاك جنبشي براي توقف استفاده مي كنيم ولي در ترمز ABS با مكانيزمي كه داره ترمز گرفتن به صورت تناوبي از ضريب اصطكاك ايستائي استفاده مي كنيم و چون ضريب اصطكاك ايستايي از جنبشي بيشتره پس تو اين ترمز ما از قدرت بيشتري براي توقف ماشين استفاده مي كنيم.
اگه اطلاعات بيشتري مي خواي تا چند وقت ديگه چند مقاله درباره اين دو سيستم تو تالار دانشگاه سمنان ميذارم.
موفق باشيد

Vahidi

عضو جدید
:) تفاوت ترمز معمولی با ترمز Absدر چیست ؟
مهمترین عاملی که باعث می شه خودرو ها پس از تحریک ترمزها توشط راننده از کنترل خارج و موجب تصادفات بشن، قفل شدن چرخهاست. با قفل شدن چرخها راننده دیگه قادر به تغییر مسیر خودرو و فرار از خطر نبوده و خودرو رفتار نامشخصی رو در پیش می گیره.
سیستم ABS برای کنترل عملکرد ترمز بگونه ای که نیروی ناگهانی وارد شده از سوی راننده به بهینه ترین صورت به چرخها منتقل بشه طراحی شده.
>>>ترمزهای معمولی بدون گرفتن فیدبک از چرخها مطابق فرمان راننده انرژی جنبشی حرکت دورانی چرخها را می گیرند. یعنی ممکن است چرخها حرکت دورانی نداشته باشند ولی خودرو همچنان با سر خوردن به پیش برود.
>>>ترمزهای ABS سرعت دورانی چرخها رو بعنوان فیدبک حس می کنند. و تمام نیروی اعمالی از طرف پای راننده را بشرط 0 نشدن سرعت دورانی چرخها بکار می گیرند ولی در صورتی که چرخها در آستانه صفر شدن حرکت چرخشی قرار بگیرند نیرو به طور لحظه ای کمتر و اجازه ادامه دوران چرخ را می دهد. به این ترتیب انرژی جنبشی خودرو و چرخها همزمان صفر و به قول معرف خودرو پس از طی مسافت لازم در جا میخکوب می شود.
البته در جاده خیس و سر پیچها با توجه به دخالت پارامتر های دیگر عملکرد هر دو نوع ترمز کاهش می یابد. ولی به حر حال سیستم ABS قابل اطمینان تر خواهد بود.
پیچیدگی سیستم ABS نیاز به استفاده از تکنسینهای آموزش دیده را یرای نگهداری و تعمیرات آنها ضروری می سازد.
امیدوارم مطالب ذکر شده مفید واقع شود.

leilaa

عضو جدید
چه بخواید چه نخواید منم سال دیگه شریفم چون ... خودم می خوام:)

anyone2

عضو جدید
تبادل اطلاعات ارشد

تبادل اطلاعات ارشد

با سلام
قابل توجه داوطلبان کارشناسی ارشد​
(مهندسی کامپیوتر ، علوم کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات)

همان چیزی که منتظرش بودید​
:

تبادل جزوات دانشگاهی و تست
پرسش و پاسخ گروهی​

رفع اشکال گروهی
اگر به دنبال موارد بالا هستیدو می خواهید چنین فعالیتی آغاز شود به وبلاگ تبادل اطلاعات کارشناسی ارشد مراجعه کنید و عضو گروه ما شوید همراه با ما در شروع این حرکت عظیم سهیم شوید​

فقط کافی است به قسمت عضویت مراجه کنید و درجریان اطلاعاتی که در این وبلاگ رد و بدل می شود باشید.

.........> حتما ببينيد و نظر بدهيد​
.........>

در صورت تمایل به تبادل لینک با ما تماس بگیرید​
.

با تشکر​
!www.well-read.blogfa.com

yaser.d

عضو جدید
با تشكر از مدير محترم باشگاه به دليل ايجاد تاپيك مربوط به دانشگاه صنعتي شريف...
اميدوارم شاهد رونق باشگاه و مخصوصاً اين گروه باشيم.
:gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:
سلام به همه بچه های شریف شما می دونین چند از از شریف اینجا فعالیت میکنن؟؟

yaser.d

عضو جدید
چه بخواید چه نخواید منم سال دیگه شریفم چون ... خودم می خوام:)
چقد شما ذوق دارین بابا خبری نیست ایشالا وقتی اومدین می فهمین
دانشجواش اکثرا ادمای خوبین اما امان از استاداش که آدم حسابتون نمی کنن:gol:

bori

عضو جدید
sharif makhlutist az daneshjuyane gagool va asatide OUt OF ACTION pas behtare faramooshesh koni !!

faezeh-j

عضو جدید
درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

درخواست راهنمایی راجع به مهندسی ژنتیک

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
من دانشجوی سال دوم مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک از دانشگاه امیر کبیر هستم. چند وقت پیش به پیشنهاد یکی از دوستام تصمیم گرفتم برای مقطع کارشناسی ارشد وارد رشته ی مهندسی ژنتیک بشم. ولی نه در دفترچه ی راهنمای کارشناسی ارشد و نه در سایت سازمان سنجش هیچ مطلبی راجع به مهندسی ژنتیک پیدا نکردم. می خواستم ازتون خواهش کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید برای ورود به این رشته باید چه کار کنم و اینکه کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن.
با تشکر

goldboy

عضو جدید
;)بابا دانشگاه که خبری نیست من خودم دانشجوی سال دوم برق هستم دیگه حالم از دانشگاه بهم میخوره در ضمن حالا اینقدر دانشجوی شبانه میگیره که که حتما میاید شرف

engak2000

عضو جدید
thread ها در الگوریتم های موازی

thread ها در الگوریتم های موازی

مطلبی فارسی درباره thread ها در الگوریتم های موازی (شامل تعریف thread,انواع قفل گذاری,متغیر های شرطی

omran84

عضو جدید
پایگاه تخصصی عمران ایران

پایگاه تخصصی عمران ایران

با عرض سلام و پوزش از دوستان گرامی که در تالار شما پست قرار می دهیم :

بدون شک در دنیای امروز تبادل اطلاعات یکی از مهمترین بخش ها برای بالا بردن سطح علمی ماست . مطمئنا گسترش دانش در این سرزمین پهناور نیاز به همکاری متقابل بین تمام دوستان خواهد داشت . خوب درایران دانشگاههای زیادی مشغول به فعالیت هستند عده ای را با نام دانشگاه معتبر می خوانند عداه ای را ... در این شرایط که شاید توزیع امکانات به صورت عادلانه صورت نگیرد .پایگاه تخصصی عمران ایران به عنوان یک مرکز دانشجویی و مرکز دانلود رایگان از فایلهای بسیارجالب و متنوعی برخوردار است که حاصل دست رنج دانشجویان دانشگاه بیرجند و بعضی از دوستان دانشگاههای دیگر است در این برهه ما دین خود را به عمران ادا کرده ایم نوبت به دوستان عزیزدر دانشگاههای پایتخت می باشد . دوستان گرامی می توانند برای درج فایلها ، جزوات و... با نام خود فرستنده ی فایل در این پایگاه اقدام کنند برای این امر به آدرس زیر میل بزنید:

منتظر دوستان گرامی هستیم .

sevin

عضو جدید
یک غریبه در ...

یک غریبه در ...

سلام آقای وحیدی من همیشه با خودم می گفتم دانشگاه شریفی ها یه جور دیگه اند
و واقعا هم راست بود همه با ادب و...ودر سخوان:)
اما بچه های دانشگاه های دیگه همه :biggrin:در پی شادی و خوش گذرانی اند تا درس مثل خود من.

arash mohamadi

عضو جدید
درخواست منابع

درخواست منابع

باسلام به خدمت تمام اعضای باشگاه مهندسان ایرانی
من دانشجوی سال آخرمهندسی صنایع_تولیدصنعتی هستم
می خواهم آماده برای کنکور کارشناسی ارشدشوم
وازشماعزیزان مهندسی صنایع عضو درسایت درخواست به
روزترین منابع رادارم
باتشکر فراوان آرش محمدی

امیر Amir

عضو جدید
شریف هم قبول بشی..ولی جسارت نباشه عرضه نداشته باشی کار پیدا بکنی...جایی واست نیست...

اون زمان گذشت که بین دانشگاهه فرق بود...الان فقط عرضه و تلاش و اینکه غرورتو زیر پات بزاری و بگی یا علی....

metallica110

عضو جدید
من که بهت پیشنهاد میکنم نیای.... البته این شخصی که گفت اینجا همه گاگولن باید بگم که نه اینطورا هم نیس... ولی در کل طبل درون تهی بیشتر نیس

عندمرام

عضو جدید
سلابس ها و منابع رشته مهندسی مدیریت پروژه

سلابس ها و منابع رشته مهندسی مدیریت پروژه

لطفاسلابس ها و منابع رشته مهندسی مدیریت پروژه رو معرفی کنید!!

zakiya

عضو جدید
اگر اطلاعاتی درباره رشته مهندسی مدیریت پروژه ها و منابع آن دارید لطفاً برایم به صورت پیام بفرستید. متشکرم

داود0111

عضو جدید
man mikhastam sale dige biam sharif amma in tor ke man mibinam bayad hame ja az dars begi hame ja ketab dastet bashe hatta tooooo pas man nemiam

Industrial.Eng-86

عضو جدید
سلام آقای وحیدی من همیشه با خودم می گفتم دانشگاه شریفی ها یه جور دیگه اند
و واقعا هم راست بود همه با ادب و...ودر سخوان:)
اما بچه های دانشگاه های دیگه همه :biggrin:در پی شادی و خوش گذرانی اند تا درس مثل خود من.
سلام،واقعا برای این طرز تفکر متاسفم:mad:کی گفته بچه های دانشگاههای دیگه درس نمی خونن و به فکر شادین؟؟؟؟؟کی گفته شریفیا مودبن و بقیه نه؟؟؟؟؟؟:mad:تا حالا با چند تا شریفی برخورد داشتی که اینطوری دم از ادبو درس خونیشون میزنی؟؟؟!!!!!
بابا طرف میره ناکجاآباد ببین بعد از فارغ التحصیلی سر از کجاها در میاره....حالا تو همون شریف هم هستن کسایی که تو لیسانس هم بمونن.......
تو این دوره زمونه کسی نمیاد بپرسه کجا درس خوندی و معدلت چنده؟؟ میپرسن چی بلدی؟؟؟؟؟؟اگه برای این سوال جواب داشته باشی می تونی وارد میدون بشی..........برای همینه که اینقدر به اصل توانمندسازی اهمیت میدن...........
حالا شاید تو شریف فقط برای اسم دهن پرکنش امکانات بیشتری برای پیشرفت باشه ولی عزیز من اینو بدون اگه به کسی که بخواد درس بخونه برق ندی با نور شمع راهشو ادامه میده....
همه چیز برمی گرده به خود آدم و هدفشو تلاشش................................;)