بحث هفته: حراست دانشگاه

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همشم به بچه هاي معماري گير ميدادن

چرا تو راهروها وايسادين
چرا پايين مانتوت دكمه نداره
چرا رژ زدي
چرا مانتوت كوتاهه
چرا در كنجه بازه
ماشين دودي درازه.......................

ديوونمون ميكردن
آخه یکی نیست بگه اگه کمبود شغل و مهارت دارید برید ریگهای توی کویر لوتو بشمارید!

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سیستم چادر تو دانشگاه ازاد خیلی ضایس که چی مثلا ؟؟؟! احمد* *ژا* زو که یادتونه تو برنامه های انتخاباتیش بود چار رو از دانشگاه ازادی ها حذف کنه؟؟؟ میگفت مشکل کشور ما خیلی بیشتر از این حرفاست .... همه حرفاش تو خالیه... اه:mad:
نظری در مورد این چادر ندارین؟؟!

sara_r

کاربر بیش فعال
من بطور كامل قبول ندارم مي شه بيشتر توضيح بدي؟[/

quote]

بخاطر اينكه از رفاه بيشتري برخوردارن(معمولا)
اين خودش باعث اختلاف فرهنگي،طبقاتي،طرز فكر،خوردن،پوشيدن و.......
ميشه كه تو ظاهرشونم تاثير ميزاره

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گنگه مثل عدد پی!
گنگ نیست
یه کم فکر کن
چرا اتاقا همیشه پر بوده
اتاقای یه خونه ی دربست
که مال دانشجوهای دانشگاه آزاد شاهرود بوده
به قول خودش از 17 ساله گرفته تا چهل و خورده ای
نمی خواستم اینا رو بگم ولی دلم پر بود.

کسی نتونست حدس بزنه که منظور این دوستمون که حرفاش و نقل قول گرفتم چی بوده؟
چرا دیگه من فهمیدم منظورش چیه
از بس اتاق کم داشتن و جمعیت مردم شاهرود ( اون قشر بی پناه ) زیاد بوده دیگه جایی واسه امداد رسانی به سیل زدگان نبوده!

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گنگ نیست
یه کم فکر کن
چرا اتاقا همیشه پر بوده
اتاقای یه خونه ی دربست
که مال دانشجوهای دانشگاه آزاد شاهرود بوده
به قول خودش از 17 ساله گرفته تا چهل و خورده ای
نمی خواستم اینا رو بگم ولی دلم پر بود.
در این مواقع دوست ندارم حدس بزنم!

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خوب سارا جان اين مي تونه باشه ولي من برداشت ديگه اي كردم از بحث اين دوستمون البته نمي تونم بگم تا خودش توضيح بده.....
اما چادر تو دانشگاه خودش حكايتيه......
آقا من هميشه مي گم يا كاري نكن يا درست انجامش بده اين به ظاهر چادريا قداست چادرو از بين بردن......
رك مي گم يارو چادر پوشيده اومده تو دانشگاه بعد سر كلاس مانتوشو در مياره مانتو نيست بلوزه اونوقت هيشكيم نمي فهمه.....

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا دیگه من فهمیدم منظورش چیه
از بس اتاق کم داشتن و جمعیت مردم شاهرود ( اون قشر بی پناه ) زیاد بوده دیگه جایی واسه امداد رسانی به سیل زدگان نبوده!
راست میگی
چرا این به فکر خود من نرسید.
ولی خودش یه چیزای دیگه می گفت.
دیگه روم نمیشه بیشتر بگم

این سیستم چادر تو دانشگاه ازاد خیلی ضایس که چی مثلا ؟؟؟! احمد* *ژا* زو که یادتونه تو برنامه های انتخاباتیش بود چار رو از دانشگاه ازادی ها حذف کنه؟؟؟ میگفت مشکل کشور ما خیلی بیشتر از این حرفاست .... همه حرفاش تو خالیه... اه:mad:
نظری در مورد این چادر ندارین؟؟!
خیلی جالبه میگن داشنگاه ازاد جنوب کشور بدلیل گرما نیازی به رعایت قانون چادر نیست!
اگه بدونی ای چادره چی میشه وقتی می پوشن
بخدا اگه نپوشه سنگینتره . صد رحمت به مانتو کوتاه
چادر دیگه دکمه نداره از بالا تا پایین بازه . زیرشم که مانتو نمیپوشن شکر خدا !
رنگ سه تا لباس زیر چادرش مشخصه . حتی سگک کمربندش!!
اقلا دیگه با مانتو کوتاه اینا دیگه مخفیه :biggrin:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه مسئله چادر و مانتو نیست .من حرفم ایه که خودمون باعث تمام مشکلاتیم........همین الان از انقلاب(دانشگاه تهران) میام............دانشجوهایی رو دیدم که نمیدونم بهشون می شه چی گفت:confused:؟!؟!؟!؟

phalagh

مدیر بازنشسته
من که نمیدونم حراست دانشگاه ازاد چه طوریه فقط میدونم که چادر اجباریه. گرچه از بعضی بچه هاش شنیدم که دانشجوها خیلی خوب وارد دانشگاه میشن بعد که از جلوی نگهبانای دم در رد شدن قبل از ورود به کلاس یه سر میرن دسشویی چاک بغل مانتوشون رو مشکافن و صفایی به خودشون میدن میرن سر کلاس(البته اینو فقط شنیدم)
اما خوب تو شهری که درس میخونم وقتی میری تو خیابون هرچی قیافه اجق وجق میینیم مال دانشگاه ازاده(البته شرمنده توهینی به بچه های دانشگاه ازادی نشه) فقط چیزایی که دیدم و شنیدم میگم.
اما در مورد گیر دادن حراستی ها خودم به شخصه تا حالا برخوردی باهاشون نداشتم اما هر جا بتونم از به گیر دادنای الکیشون اعتراض میکنم. ترم یک با یکیشون که به دوستم به خاطر نقاب آفتاب گیر تذکر داده بود درگیر شدم. حتی در مورد این طرح جدید امنیتی که تو دانشگاه اومده بود با مسئولای رده بالای نهاد رهبری بحثم شد.
گرچه بعضی وقتا خوبه یه گیری بدن.به خدا بعضی وقتا نشستی سر کلاس دختره میاد تو با اون مانتوی تنگش من یکی از خجالت آب میشم.

ایرانیکا

عضو جدید
کی گفته ملی راحت تر از آزادن ؟
توی شهر ما که دانشگاه آزاد شده مرکز مد لباس ! مد مو!..
من تعجبم چرا کسی به اینا چیزی نمیگه
البته چیز میگن ولی مث اینکه اینا توجه نمیکن!
به نظر من هم دانشگاه آزادیها خیلی آزادترند:smile:.

sara_r

کاربر بیش فعال
خیلی جالبه میگن داشنگاه ازاد جنوب کشور بدلیل گرما نیازی به رعایت قانون چادر نیست!
اگه بدونی ای چادره چی میشه وقتی می پوشن
بخدا اگه نپوشه سنگینتره . صد رحمت به مانتو کوتاه
چادر دیگه دکمه نداره از بالا تا پایین بازه . زیرشم که مانتو نمیپوشن شکر خدا !
رنگ سه تا لباس زیر چادرش مشخصه . حتی سگک کمربندش!!
اقلا دیگه با مانتو کوتاه اینا دیگه مخفیه :biggrin:

خوب ديد ميزنيا...............:whistle:

sara_r

کاربر بیش فعال
البته يه چيزي رو هم بگم
بستگي به شهر هم داره ،شهراي مذهبي سختگير ترن معمولا......(آزاد)

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا" چرا ما گیر دادیم به حجاب ، چیزای دیگه ای هست که حراستی ها رو قلقک می ده!

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که نمیدونم حراست دانشگاه ازاد چه طوریه فقط میدونم که چادر اجباریه. گرچه از بعضی بچه هاش شنیدم که دانشجوها خیلی خوب وارد دانشگاه میشن بعد که از جلوی نگهبانای دم در رد شدن قبل از ورود به کلاس یه سر میرن دسشویی چاک بغل مانتوشون رو مشکافن و صفایی به خودشون میدن میرن سر کلاس(البته اینو فقط شنیدم)
اما خوب تو شهری که درس میخونم وقتی میری تو خیابون هرچی قیافه اجق وجق میینیم مال دانشگاه ازاده(البته شرمنده توهینی به بچه های دانشگاه ازادی نشه) فقط چیزایی که دیدم و شنیدم میگم.
اما در مورد گیر دادن حراستی ها خودم به شخصه تا حالا برخوردی باهاشون نداشتم اما هر جا بتونم از به گیر دادنای الکیشون اعتراض میکنم. ترم یک با یکیشون که به دوستم به خاطر نقاب آفتاب گیر تذکر داده بود درگیر شدم. حتی در مورد این طرح جدید امنیتی که تو دانشگاه اومده بود با مسئولای رده بالای نهاد رهبری بحثم شد.
گرچه بعضی وقتا خوبه یه گیری بدن.به خدا بعضی وقتا نشستی سر کلاس دختره میاد تو با اون مانتوی تنگش من یکی از خجالت آب میشم.
یه صحبتی شنیدم در مورد یکی از استادای ...بازم یکی از دانشگاههای غربی (حالا کجا بود و یادم نیست)
فقط می دونم که وقتی دو تا از دانشجوهای دختر با تیپی زننده وارد کلاس این استاد شدن
بلافاصله این استاد بیرونشون کردو بهشون اجازه ی ورود ندادو دلیلشم این بود :
اینجا کلاس درسه
با جاهای دیگه اشتباه نگیرید.(البته با کمی تخلص)
برای تکمیل حرف این دوستمون گفتم

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اسپم؟؟؟
بحث جديه ها محمد خان ....در ضمن بهت بگم بعضي خانوما از بعضي آقايون مردترن...:redface:

sara_r

کاربر بیش فعال
ولي خوب ريشه تماميه اين مشكلات به 3500سال پيش ما برميگرده كه همچنان دو دستي چسبيديم بهش و ولش نميكنيم............متاسفانه

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وسط جدی بودن یه شوخی هم قشنگه آسمان خانوم
بعدشم داری میگی مردترن
یعنی بازم خودتون و با مرد بودن مقایسه می کنید.
پس ببین مردایی که مرد هستن دیگه چین
منم تمام حرفام جدی بوده

یه دختره بود تو دانشگاه ما . خفن تیپ میزد . ترم اول با یه پسره دم کمیته انضباطی دیدمشون . از ترم بعدش همون دوتا دست تو دست هم تو دانشگاه راه میرفتن با یه وضع فجیه تر!!
فکر میکردم نامزدن! ولی مث اینکه الان پسره فراریه و دختره هم به کارو کاسبیش توی دانشگاه میرسه! وضعش خوب شده :smoke:

phalagh

مدیر بازنشسته
چیزای دیگه غیر حجاب هم مطرحه.
ما که تو خوابگاه تو اتاق خودمون میترسیم یه وقت بحث سیاسی کنیم.که مبادا یه وقت از کانال کولر صدامون منتقل بشه و این وسط یکی نخاله باشه و با حراست در ارتباط.
حالا نه اینکه مخالفتی چیزی باشه ها.حتی حرف زدن در مورد سیاست چه موافق چه مخالف برامون شده غول.