جيغ زدن براي زنان مفيد است

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
به گزارش ايسنا بررسي ها نشان مي دهد : زناني كه در موقع عصبانيت احساسات خود را بروز نمي دهند 4 برابر بيش از زناني كه واكنش آني همراه با داد و فرياد از خود نشان مي دهند در معرض خطر مرگ هستند.
نتايج بررسي ها حاكي از آن است كه عصبانيت در مردان احتمال ابتلا به سكته قلبي را 20 درصد افزايش مي دهد كه اين رقم در مردان مغرور به 30 درصد نيز مي رسد.
البته اين به اين معنا نيست كه خانم ها هر چه فرياد دارند بر سر آقايان بكشند.

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش ايسنا بررسي ها نشان مي دهد : زناني كه در موقع عصبانيت احساسات خود را بروز نمي دهند 4 برابر بيش از زناني كه واكنش آني همراه با داد و فرياد از خود نشان مي دهند در معرض خطر مرگ هستند.
نتايج بررسي ها حاكي از آن است كه عصبانيت در مردان احتمال ابتلا به سكته قلبي را 20 درصد افزايش مي دهد كه اين رقم در مردان مغرور به 30 درصد نيز مي رسد.

:w15::w15::w15::w15:
:w18:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون دفعه که دعوات کردم چرا جیغ میزنی، رفتی این خبرو پیدا کردی؛ خیال کردی با این جور چیزا می تونی هر وقت که دلت خواست جیغ بزنی.
در ضمن با یاد دادن این کارای بد چرا مردمو به جون می میندازی. فردا میان جلوی در میگن....

avishan

عضو جدید
:w00::w06:

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
اون دفعه که دعوات کردم چرا جیغ میزنی، رفتی این خبرو پیدا کردی؛ خیال کردی با این جور چیزا می تونی هر وقت که دلت خواست جیغ بزنی.
در ضمن با یاد دادن این کارای بد چرا مردمو به جون می میندازی. فردا میان جلوی در میگن....
فهلا كه مي تونم:w06::w06::w06:
اي بابا
خب اينم تو همون مجله هه كه خودت مي خوندي نوشته بود!!!
صد دفه مي گن مجله رو جلوي دست بچه ها نذارين كار دستتون مي ده
دهه.....
تصقير خودت بود.....

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرت چیه یوزا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدايش اگه كسي منو عصباني كنه كاري ندارم كيه همچين جيغي سرش ميكشم سرش كه نگو .:w00::w39:
در مواقع ترس هم كه دست خودم نيست :redface::razz:

behnam-t

عضو جدید
مفید باشه یا مضر اینا کارشون همینه خدارو شکر که مفیده

تسنیم_ط

عضو جدید
بالاترین جیغی که تاحالا کشف شده جیغ بنفش هست و من خودم هر وقت خارج شهر میرم انجام میدم نمیدونید چه حالی میده به همتون پیشنهاد میکنم که امتحان کنید نوعی تخلیه اعصاب هستش بعدش احساس سبکی می کنید!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاترین جیغی که تاحالا کشف شده جیغ بنفش هست و من خودم هر وقت خارج شهر میرم انجام میدم نمیدونید چه حالی میده به همتون پیشنهاد میکنم که امتحان کنید نوعی تخلیه اعصاب هستش بعدش احساس سبکی می کنید!

من میگم بعضی وقتا صدای جیغ میاد........:eek: