نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

glamorous

عضو جدید
کسی میدونه که اگه جوابا بیاد ما تو همون شهری که مجاز شدیم قبول میشیم یا نه که نمره نظری با اسکیس جمع میکنن دو باره برا انتخابایی که کردیم نگاه میکنن اگه ترازمون خوب بود یه شهر خوب قبول میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من زنگ زدم پرسیدم......بستگی داره اسکیستو چه جوری داده باشی...

Paradiso100

عضو جدید
اینجور که بوش میاد آزاد امسال دست سراسری زو از پشت بسته . سراسری با غیر انتفایی و اینا فک کنم 500 -600 حد اقل گرفته . :))) آزاد فک کنم به 500ام نرسه . واسه اون دوستانی که به تکمیل ظرفیت امید بستن واقعا ناراحتم :( اما ایشالا ظرفیتای محدودی رو اضافه میکنن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال طبق دفترچه دانشگاه آزاد 74 واحد تو رشته معماری ظرفیت میگرفتند. فرض خیلی خیلی محال 20 نفر هم بگیرند( به گفته خودشون تو سال های قبل) هر واحد رقم میشه 1400 نفر که البته باز هم میگم فرض محال 20 نفر

sahel_00743

عضو جدید
دوستان نگران نباشید...آزاد تا جایی که بتونه تکمیل ظرفیت میگیره...پارسال رو یادتون بیاد...
من کسی رو سراغ ندارم پارسال سر جلسه کنکور بوده باشه و قبول نشده باشه...
ایشالا همتون قبولید;)

a65

عضو جدید
سلام بچه ها

توی دفترچه رشته محل های تکمیل ظرفیت،معماری نیست.من که چندبار بالا پایین رفتم ندیدم.
معلوم نشد این جواب کوفتی نهایی رو کی میدن؟
دیگه حالم داره به هم میخوره
خسته شدم واقعا
ملت یا مشغول ثبت نام هستن یا برنامه ریزی برای سال بعد.
اینم وضع سردرگم و بلاتکلیف ماست :(

Paradiso100

عضو جدید
دوستان نگران نباشید...آزاد تا جایی که بتونه تکمیل ظرفیت میگیره...پارسال رو یادتون بیاد...
من کسی رو سراغ ندارم پارسال سر جلسه کنکور بوده باشه و قبول نشده باشه...
ایشالا همتون قبولید;)

فعلا که مال رشته های دیگه اومده رو سایت و هر کدوم فقط 4-5 تا واحد !!!
امسال خیلییییییی تغییر کرده
یکی از بچه هام که گفت زنگ زده گفته اصلا رشته هایی که آزمون دوم داشتن تکمیل ظرفیت ندارن امسال ! اگرم داشته باشن تکمیل ظرفیت دوم شاید چندتا واحد !
البته ما با این شیوه موافقم به شخصه اما خوب واسه بعضیام بد میشه :(

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من زنگ زدم مرکز ازمون گفتن اخر هفته پیگیری کنید
شماره شم این : 23533355 -61 زودم جواب میده

mahdi_ghavidel

عضو جدید
فقط خدا میدونه تو سر اینا چی میگذره!!!!
دوستان خبر بدم رو میخوام یا سند بهتون بدم
ببخشید دیگه

http://faq.azmoon.org/FaqList.aspx?app=81&pid=659477116

آخر صفحه رو بخونید . . .
رشته ی معماری امسال تکمیل ظرفیت ندارد . ! والسلام

بچه ها من زنگ زدم مرکز ازمون گفتن اخر هفته پیگیری کنید
شماره شم این : 23533355 -61 زودم جواب میده
یعنی باید یه هفته دیگه صبر کنیممممم تا جواب بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا هم همه برنامه ریزیهامو عقب انداختم به خاطر جوابش با خودم گفتم از اول مهر کارامو شروع میکنم اینام که ما رو گیر و اوردن...دبگه خسته شدم از امروز فرداشون

Paradiso100

عضو جدید
منم دقیقا اینجوری شدم . کلی برنامه ریزی و ...
هنوز نمیدونم بیام خونه بگیرم یا اصلا قبول نمیشم !

mahdi_ghavidel

عضو جدید
از نوع گفتن دقیقش میشه فهمید کاملا براساس برنامه ریزی حرف میزنن (دو سه روز آینده) اونیکی گه دوستمون زنگ زده میگه اواخر هفته یعنی برنامه ریزی و هماهنگی مترادف مرکز آزمون دانشگاه آزاده تو فرهنگ لغت
الان دوباره به شماره دومش زنگ زدم گف تا دوسه روز اینده اعلام میشه..تکمیل ظرفیت هم گفت اگر بخوان اعلام کنن برای شما میفته توبهمن

saeed.yadollahi

عضو جدید
ای بابا،من چند روزه میگم نتایج میات.خونواده و اطرافیام مسخرم میکنن.فکر میکنن دروغ میگم:(

1architect

عضو جدید
یکی تو این تاپیک هست که چون آزاد قبول شده خیلی داره تعصب نشون میده:surprised:یه جورایی میخواد بگه آزاد قبول شدن خیلی سخته و هرکسی نمیتونه .ولی بچه ها نگران نباشید مطمئن باشید کمتر از پارسال برنمی داره حالا الانم نشه تو بهمن قبولید.

mahfo

کاربر بیش فعال
چرا رشته هنر و گرایش معماری در لیست تکمیل ظرفیت نیست؟ [FONT=&quot]توجه داشته باشید رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد.

[/FONT]

mahfo

کاربر بیش فعال
چرا رشته هنر و گرایش معماری در لیست تکمیل ظرفیت نیست؟ توجه داشته باشید رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد.

فک کنین اینا از کلی پول که بچه های معماری میدن بهشون بگذرن....پس این جاهای خالی رو با چی پر میکنن؟

ميشن

عضو جدید
منم زنگ زدم گفتن فردا وپس فردا پيگير باشيد گفتم يعني تو اين 2روز مياد گفت قطعا تا اخر هفته مياد.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دوباره به شماره دومش زنگ زدم گف تا دوسه روز اینده اعلام میشه..تکمیل ظرفیت هم گفت اگر بخوان اعلام کنن برای شما میفته توبهمن
خب خسته نباشند واقعا 2 الی 3روز دیگه یعنی همین آخر هفته خب دیگه:biggrin:

shhg

عضو جدید
این شماره چه باحاله،یه بار زنگ زدم زود جواب دادن، به من گفتن آخر هفته،یا اوایل هفته ی آینده میزنن.............

fereshte1111

عضو جدید
چه مسخره. فک نمیکنم کسی فعلا بتونه نظر قطعی بده. امیدوارم بعد اعلام نتیجه تکمیل ظرفیت خوبی برامون اعلام کنن. از دوستانی هم ک سعی میکنن از خودشون نطر بدن خواهش میکنم کورکورانه قضاوت نکنن. سپاس

mahdi_ghavidel

عضو جدید
بیخیال آخر هفته کجا بود گفتن آخر شهریور میاد ما گفتیم دیگه از 29 میشه آخر 30 شد گفتیم امروز میاد گفتیم نه بابا آخر میشه سی و یکم امروزم که نیومد اینا هروقت بخوان میزنن زیر قولشون فکر کنم اونا دارن تصحیح میکنن اسکیس هارو یه نفر چک کننده داره میاد میگه آقا تموم شد؟؟ اونا میگن نه نه برو یه روز دیگه بیا دوباره میاد میگه بالاخره تموم شد از دد لاینم گذشت ها ...اونام میگن نه نه آخر هفته :).
منم زنگ زدم گفتن فردا وپس فردا پيگير باشيد گفتم يعني تو اين 2روز مياد گفت قطعا تا اخر هفته مياد.

خب خسته نباشند واقعا 2 الی 3روز دیگه یعنی همین آخر هفته خب دیگه:biggrin:

saeed.yadollahi

عضو جدید
ما که هرکی زنگ میزنه خونم جمله اولش اینه که جوابت اومد؟ کلا همه رو سر کار گذاشتن اینا
من میخواستم برم یه شرکت مشاور ساختمونی مصاحبه بدم،امروز و فردا میکنم.اعصابم خورد شده.کاش حداقل رو انصاف نتایج رو بررسی کنن و نتایج،بعد از این همه انتظار شیرین باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا