سند کاری

javadazarakhsh

کاربر فعال
درود بر شما. همونطور که میدونید و شاید مطالب من رو در سایت دنبال کرده باشید تخصص من PM تعمیر و نگهداری پیشگیرانه هست. لذا در این خصوص هر کاری و کمکی از من بر میاد یا اگر دوست دارید تاپیکی ایجاد کنین و براش مدیر میخواهید و یا سوالی چیزی در این زمینه دارید خوشحال میشم در خدمت دوستان و همکاران گرامی باشم.
با احترام - آذرخش

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
درود بر شما. همونطور که میدونید و شاید مطالب من رو در سایت دنبال کرده باشید تخصص من PM تعمیر و نگهداری پیشگیرانه هست. لذا در این خصوص هر کاری و کمکی از من بر میاد یا اگر دوست دارید تاپیکی ایجاد کنین و براش مدیر میخواهید و یا سوالی چیزی در این زمینه دارید خوشحال میشم در خدمت دوستان و همکاران گرامی باشم.
با احترام - آذرخش

سلام مهندس بله صد البته قدم رنجه کردن - باعث افتخار این تاپیک در خدمت شما باشه - هرکی ندونه دیگه ما بچه های قدیمی که میدونیم شما چه افتخارات علمی و تجربه ای دارید - ممنونم مهندس که دعوتمون رو قبول کردید
به امید پیشرفت روز افزون ایران

hamid051

کاربر ممتاز
حاج حمید چیشد؟
15 شهریور گذشت تصمیمات قطعی نشد :)

شوخی نکن علیرضا یعنی گفتم 15 شهریور - ببخشد اگر بدونی چقدر کار سرم ریخته - از یکطرف شرکت داره یکسره قرار داد مینویسه منم هر دو روز یکبار هی اسلاید درست میکنم جلسه برگزار میکنیم دیشب یک جلسه داشتیم تا ساعت 2 طول کشید بعد گفتم دوستان اگر دوست دارید تعطیل کنید دیگه :biggrin: - از اونطرف هم که قضیه ازدواجم هست - یعنی فقط خدا داره کمکم میکنه باور کن الان دقیقا 4 شب که ساعت 4 صبح میخوابم ساعت 8 صبح بیدار میشم امروز دیگه سرم گیج میرفت :biggrin:اصن یک وضعیتی 2 کیلو کم کردم :cry:
ببخشید دیگه ایشالله در اولین فرصت بیکاریم هم به نظریه میرسم هم به سند کاری

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخی نکن علیرضا یعنی گفتم 15 شهریور - ببخشد اگر بدونی چقدر کار سرم ریخته - از یکطرف شرکت داره یکسره قرار داد مینویسه منم هر دو روز یکبار هی اسلاید درست میکنم جلسه برگزار میکنیم دیشب یک جلسه داشتیم تا ساعت 2 طول کشید بعد گفتم دوستان اگر دوست دارید تعطیل کنید دیگه :biggrin: - از اونطرف هم که قضیه ازدواجم هست - یعنی فقط خدا داره کمکم میکنه باور کن الان دقیقا 4 شب که ساعت 4 صبح میخوابم ساعت 8 صبح بیدار میشم امروز دیگه سرم گیج میرفت :biggrin:اصن یک وضعیتی 2 کیلو کم کردم :cry:
ببخشید دیگه ایشالله در اولین فرصت بیکاریم هم به نظریه میرسم هم به سند کاری

تا باشه ازین سر شلوغی ها ...:biggrin:

تا قبل از مهر جلسه بزاریم بعد درگیر دانشگاه میشیم...

alireza 68

عضو جدید
دوستان چیشد بالاخره؟؟
خوب تاوقتی که اعضای اصلی نباشن خوب معلومه که کسی نمیاد فعالیت کنه!!
بهتره کسانی که ول کردن رفتن مسئولیت خودشون رو تحویل بدن شاید اوضاع بهتر شه
ببخشید رک میگم
تا زمانی که تاپیک علمی و از این چیزا نباشه که دوستان بیان و تبادل نظر کنند جز گفتگوی ازاد همین میشه دیگه اوضاع
الان من نمیبینم این همه دوستا مدیرو و دستیارو و اعضای فعالو ... بیان سر بزنن
همه هم که خدافظی میکنند
خوب میشه داستان م دیگه
قرار بود تا 15 شهریور کارهایی کنیم ولی نشد
اقا حمید هم رفت...

hamid051

کاربر ممتاز
من با بالی شکسته و بدنی خونین بار هنوز در خط مقدم علم م و هنوز جانی در بدن باقیست :Dخب بابا بهم حق بدید دیگه من از 3 هفته پیش هر شب فقط 3 ساعت میخوابم - چشام دیگه قد نمیده خو :biggrin:
چشم امشب ان شدم که یک کارایی انجام بدم

hamid051

کاربر ممتاز
پیشنهادات
.
.
.
وحید
نظرتون در ارتباط با یه قسمتی حالا با هر نامی برای دوستانی که تجربه بالایی دارن بزاریم ... ؟!!

مثلا کانون فارغ التحصیلان تالار ...

یا پیشکسوتان ... !!!!

یا شاغلین در صنعت ... !!
.
.
.
.
هستی
من قبلا از فروم بازدید کردم اما فعالیت نداشتم..برای شروع یک ایده داشتم:به نظرم بهتره همونطوری که از دوستان هم گفتن یه تاپیک جدید برای معرفی بزنیم که بدونیم کیا هستن...مثلا فوقش 1 ماه زمان میدیم .تو این مدت بچه هایی که هستن مشخص میشن و میتونیم یه برنامه ریزی خوب داشته باشیم..بعنوان مثال میتونیم بحثها و موضوعات هفتگی داشته باشیم و......

.
.
.
علیرضا
راستش من چندتا نظر دارم
مثلا ماهم میتونیم مثل بچه های تالار مدیریت که دارند تالارشون رو بخش بندی میکنم بخش بندی کنیم اینجوری خیلی خوبه
مثلا ما یک مدیر داریم و یک دستیار نیازی نیست که مدیر و دستیارو عوض کنیم
البته خود مدیر اگه میخاد بازنشسته بشه یا کاری داری میتونه بگه
ولی حداقل دستیار مدیر آقا وحید فعال تر باشن البته ممکنه ایشون هم مشکلاتی داشته باشن
که میشه ایشون عوض شن یا دستیار دیگری گذاشته شه در کنار ایشون
من تو یه سری تاپیک ها دیدم اقا وحید دارای اطلاعات زیادی هستن
همینطور یه سری تاپیک تیمی داریم مثل مقاله نویسی mis و کیفیت و...
حتی دیدم یه سری ها عنوان دارن مثلا کاربر فعال تیم فلان میشه این عنوان ها و کاربر هارو بیشتر کرد و حتی تیم های دیگه ای راه انداخت
مثلا تاپیک برنامه ریزی تولید به صورت اجرائی با حضور کاربر linktaz خیلی عالی هست و میتونه واسه خودش یه تیم برنامه ریزی تولید باشه با کاربرهای بیشتری این همون بخشیست که من اشاره کردم به تالار مدیریت که دارن بخش بندی میکنن
و همچنین یه سری کاربر فعال داریم که من فقط دونفر دیدم اقا حمید واقا علی
ولی مثل اینکه علی اقا درگیر سربازی هستن کاملا طبیعی هست
میشه کاربر های فعال بیشتری داشته باشیم
ولی این خیلی تز خوبی بود از حمید اقا که یه سند تنظیم بشه همه بدونن چه خبره و هم اینکه خبری نمیش از یه سری کاربرا مخصوصا تیم کیفیت که من کل تاپیک رو خوندم و دیدم که کلا 6 نفر اعضای اصلی بودن مثل اینکه مطالب خوبی هم بود
ولی علاوه بر 6 نفر افراد دیگری هم بودن که فعالیت داشتن
میشه اعضای قبل رو برکردوند یا اعضای جدید رو جایگزین کرد تا تیم راه بیفته
خلاصه میشه اینکه افرادی که خیلی فعالن اختیاراتی داشته باشن مثلا اقا حمید
یا افراد دیگه مدیر دستیار و فعال و... هستن به اططلاح استیضاح شن file:///C:\Users\hamid\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
البته شوخی بود منظور اینکه پرسیده شه اگه نمیخان و نمیتونن بیان اعضا عوشض شن
البته نظر منه ببخشیدا
بالاخره ریاست جمهوری هم هر4 سال
میشه قانون گذاشت هر 2 سال یا هر 1 سال عوض شه
بالاخره هرکسی بعد دوران دانشجویی یا حتی در زمان دانشجویی هزارتا کار براش پیش میاد
مخصوصا اقایون که سربازی کار و... دارن
و همچنین دیدم تاریخ عضویت اقا مصطفی که این روزا خیلی فعالن خیلی قدیمی هست
خوب بالاخره ممکنه کسی که سر کار میره اینترنت هم داشته باشه
ولی هرکسی این امکانات رو نداره
اقا حمید یه تاپیک داره به نام نظریه کیفیت اسلامی خیلی عالیه
و اقا مصطقی که درباره بهره وری و سود اوری این روزا فعالن
خلاصه این بود نظرات ما
.
.
.
حمید
من یک پیشنهادی که دارم
اینکه هر کسی که علاقه ای خاصی به رشته یا گرایش خاصی داره رو مدیر یا مسئول همان گرایش خاص کنیم چون علاقه فرد در اون گرایش خاص باعث پیگیری مداوم اون فرد میشه
برای مثال سید علی عاشق دینامیک و کنترل کیفیت خوب با توجه به اینکه بخش کیفیت بازدید کننده های خودشو داره و همچنین مهندس هستی مدیر این بخش هست علی میتونه به عنوان دستیار تالار کیفیت مشخص بشه - وظیفه اپدیت تالار هم با این دو مهندس عزیز میشه

2- پشینهادم مربوط به اضافه کردن گرایش های جدیدی که وارد این حوزه شده مثلا گرایش لجستیک خیلی از تاپیک ها مربوط به لجستیک می شد و همچنین راهنمایی یکسری تالار ها که نزدیک به یکسری مباحث هست مثلا مهندسی مالی که جدیدا خیلی داغ شده بحثش برای اون هم یک تاپیک جامع زده بشه

3- در یکسری از دوره های زمانی خاص یک بحث خیلی داغ میشه مثلا در زمان انتخاب واحد داغ ترین بحث ها بحث انتخاب رشته و .... است خب ما میتونیم با یک تاپیک جامع و گذاشتن کلید میانبر که مستقیم به اون تاپیک ارجاع بشه تعداد افرادی که به تالار سر میزنن و چیزی پیدا نمیکنن رو هدایت و عضو گیری کنیم

4- فرم عضو گیری جدید همراه با رشته مورد علاقه و دادن مسولیت یک تاپیک به اعضایی جدید فرض کنید یک کاربر جدید داریم
میزان تحصیلات
علاقه در گرایش (در صورت نداشتن و یا مسائل دیگه مازاد محسوب بشه )
حدود میزان وقت بیکاری و گذراندن اوقات در اینترنت
دادن شماره ثابت یا همراه و یا ایمیل به یک فرد معتمد ( کاربران مرد با معتمدین مرد و کاربران زن با معتمدین زن )( برای پیگیری بیشتر و هماهنگی ) البته کاربران معتمد باید سنجیده و از قبل معتمد باشند که خدای نکرده سوء استفاده نشه
بعد از گرفتن فرم با در توجه به استعداد و علاقه شخص مسئول اپدیت یک تاپیک خاص که درباره اون تحقیق بحث و مدیریت اون تاپیک مثلا CRM ما بحث مدیریتی کم نداریم .هم کمک به فرد تازه وارد میشه تا تجربه کسب کنه هم تاپیک ها فعال میشه

5- با توجه به فاصله در حال حاضر مدیران ارشد و مدیران میانی (مهندسین صنایع و مدیران )ایجاد یک کارگروه برای هماهنگی در بیشتر موارد و گرایش ها و ...یعنی یک تیم که بیشتر بهتر همون تیم لابی باشه البته منظور من از کلمه لابی معنی اصلیش نیست معنی عرفی اش است منظورم همون تیم مشاوره و تصمیم گیرند هست . ایجاد بشه که با هماهنگی با تیم مدیریت در زمان های در مباحث و موضوعات مختلف بحث و انالیز کنن

6- ارتباط خارج از باشگاه مخصوص اعضایی شناخته شده - برای فرض مثال داشتن شماره های تلفن همراه و یک بانک اطلاعاتی در دسترس مدیر برای پیگیری ها و خیلی کارهای دیگه مثلا ارسال پیامک از طریق باشگاهبه اعضا و هماهنگی های که فعلا نمیتونیم با دیگر اعضا انجام بدیم . البته این موضوع به نظرم اگر مخصوص اعضای فعال باشه بهتره - چون احتمال سوء استفاده رو خیلی کم میکنه
به به توی این 2 روزی که نبودم چقدر تاپیک پیشرفت کرده file:///C:\Users\hamid\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif- شما اگر مشکلات من و داشتید ....
خب یک پیشنهاد جدید به ذهنم رسید گفتم برای 2 دقیقه هم شده سعی کنم امروز بیامو این پیشنهاد رو بزارم خدارو شکر که موقعیت ش پیش امد
پیشنهادم درباره - ایجاد یک فایل تقریبا خصوصی که مقالات ، پروژه ها ، پروپزال ها و پیشنهادات یا خلاقیت ها رو توی اون تاپیک بذاریم مثلا حالا حتما مقاله یا پروپزال نیازی نیست که ثبت شده باشه مثلا من خودم بیشتر از 15 یا بیشتر مقاله و پروژه دارم به نظرم خیلی خوبه که این پروژه ها که بیشترشون هم در دوران دانشجویی رو یکجا ذخیره داشته باشیم که شاید بعدا دانشجوهای سال های اتی از اون بتونن استفاده کنن .
.
.
.
.
مصطفی
سلام به دوستان عزیز...
راستش من فکر میکنم روی همون تنظیم سند واسه اداره ی تالار متمرکز بشیم بهتره...

پیشنهاداتی که به ذهنم میرسه و البته شاید بچه ها هم قبلا مطرح کرده باشن...

1- انتخاب مدیر تالار جزء اختیارات کاربران نیست. ولی مدیر تالار میتونه در صورتی که نخواد ادامه فعالیت بده کسی رو به جای خودش معرفی کنه... برای این منظور (حالا واسه هر وقت که لازم شد) باید یه سیستم تعیین بشه... اول کاربرایی که مثلا یه مشخصاتی دارن (مثلا بیشتر از شش ماه از فعالیتشون بگذره، یا اینکه بیشتر از تعداد مشخصی پست توی تالار صنایع داشته باشن) کاندیدا بشن و بعد رأی گیری بین اعضای فعال تالار انجام بشه. خلاصه اینکه یه همچین مکانیزمی واسش تعیین بشه.

2- مدیر دو تا دستیار واسه خودش تعیین کنه با درنظر گرفتن شرایط خاص. این شرایط رو باید تعیین کنیم...

3- نحوه انتخاب کاربران فعال تالار قانونمند بشه... ضمن اینکه میتونیم امتیازهای تشویقی برای کاربران فعال (با شرایط تعیین شده) درنظر بگیریم... شرایط و نحوه تشویق باید تعیین بشن...

4- زیربخش های تالار هر کدوم یک مدیر داشته باشن و یک سری وظایف داشته باشن. من فکر میکنم نحوه تقسیم تالار به زیربخش های مختلف خوبه ولی مطمئنا میتونه بهتر بشه... لازمه که دوستان نظر بدن و نظرات بررسی بشه... چون واسه هر کدوم یک مدیر میخوایم بهتر هست که تعداد زیربخش های اصلی خیلی زیاد نباشن... (به علت کمبود کاربران فعال!!)

5- یک سری تنبیهات هم برای کاربرا درنظر بگیریم بد نیست... واقعا وظیفه ی مدیر تالار این نیست که بخش عمده ی وقتش رو صرف جابجا کردن تاپیک هایی کنه که در جای مناسب خودش زده نشده... باید این قوانین در یک پست و به صورت مهم نمایش داده بشه و جدی هم گرفته بشه...

6- میتونیم یک تاپیک داشته باشیم که یه بحث رو به صورت ماهانه توش مطرح کنیم و با دوستان بحث کنیم... بعد از انتهای بحث هم پست های بحث به یک جای دیگه منتق بشه و همیشه تاپیک حاوی مطالب بحث حاضر باشه... نمیدونم جوابمیده یا نه... ولی خب میتونیم روش بحث کنیم...
.
.
.
.
هلیا
سلام
با اجازه تون من چون وقت نكردم همه ي پيشنهادات رو بخونم همين جوري خودم پيشنهادمو مطرح ميكنم اگه تكراري بود اينم تاكيدي ميشه رو پيشنهاد قبلي و اگه تكراري نبود كه چه بهتر!
به نظر من چون مهندسي صنايع رشته ي وسيعيه كاربرا حوزه فعاليت يا تخصص خودشون رو مشخص كنن! مثلا يكي تو بخش كيفيت كار ميكنه و يكي ديگه كنترل پروژه رو كار ميكنه و... حالا اگه دوستان مخصوصا شاغلامون بيان و تجربيات و صد البته مشكلات جايي رو كه توش كار ميكنن اينجا بنويسن و كاربراي فعال بيان راهنمايي كنن يه هم انديشي بشه برا مشكلشون خوب ميشه! البته اينو هم بگم اين كه من مشكل دارم تو بخش كنترل كيفيت و بيام اينجا مطرح كنم و كاربراي اون بخش يكي دو هفته بعد بيان و يه نظري بدن و بمونه باز برا دوهفته بعدي ،اين اصلا كمكي به تالار نميكنه! بايد پويايي هر بخش رو حفظ كرد و كاربرايي كه اعلام آمادگي كردن تو حوزه خاصي، لااقل روزي يك بار به بخش خودشون سر بزنن و خبر داشته باشن از وقايع اتفاقيه و راهنمايي كنن!
اين نظر من بود و البته مايه تعجبم از اينكه چه بلايي سرم اومده كه انقدر جدي و خشك نظر دادم و اصلا تو جملاتم طنزي به كار نبردمfile:///C:\Users\hamid\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif
.
.
.
غریبه
نظراتی که تواین 3صفحه خوندم البته سریع،خوب بود.ولی یه موردی که خیلی واضح هست وهمه دوستان میدونن وشاید هم مطرح کرده باشن اینکه تعداد صفحات تاپیک حتی تک تک بخشها خیلی زیاده بهتر نیست مطالب خیلی قدیمی حذف بشه وتاپیکهایی با عنوان یکسان در یک تاپیک قراربگیره.یک تاپیک هم با عنوان درخواست رو در تالار صنایع قرار بدیم وجوابشون اگه قبلا تو تالار بود به همون قسمت ارجاع بدیم واگه هم نبود که در همون قسمت درخواست جواب میدیم.
برای انخاب مدیر هم بهتره دوستانی که فعال هستن چون تجربه شون بیشتره انتخاب بشن.

با تشکر از همکاری شما لطفا برای تایید پیشنهادات نظرات خود را ارائه دهید

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهادات خوبین...
البته حرف زدن آسون و مهم عمل کردن...
بنظرم هر چه زودتر نتیجه گیری کنیم و به اجرا در بیاریمشون...
چون در مقایسه با تالارهای دیگه تالارمون خیلی افت کرده...

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تقریبا همه پیشنهادات را خوندم خیلی خوب بود ، مرسی حمید جان

hamid051

کاربر ممتاز
داداش حمید کجایی...؟؟؟ زحمتش با خودته...
دیگه همه چی تصویب شده...

من فکر نکنم برسم
چون میدونی - باید از اول بخش ها رو مشخص کنیم - بحث های اهداف - اموزش - بخش ها - زیر گروه ها - سازماندهی - عضو گیری - و پیشنهادات
البته خوشبختانه خیلی از مراحل رو داریم و فکر نکنم نیاز به ویرایش هم داشته باشه
اما باز هم اگر دوستان بیان مشارکت کنن خیلی بهتره - اصلا هم نترسن که فکر کنن سخته و نمیشه و ...
بلاخره هر چی که نباشه من این سند نمیخوام واسه خودم تنظیم کنم این سند باید طوری تنظیم بشه که هر مهندس صنایعی در هر کوشه از جهان که ببینه خوشش بیاد پس حساسیت خیلی بالایی برخوردار حداقل نسل بعدی اگر قوانین رو دیدن افرین که نگفتن هیچ حداق فحوش ندن :Dپس اگر مشارکت باشه خیلی بهتره منم قول میدم حداقل هفته ای 2 ساعت روی این موضوع زمان بزارم

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر نکنم برسم
چون میدونی - باید از اول بخش ها رو مشخص کنیم - بحث های اهداف - اموزش - بخش ها - زیر گروه ها - سازماندهی - عضو گیری - و پیشنهادات
البته خوشبختانه خیلی از مراحل رو داریم و فکر نکنم نیاز به ویرایش هم داشته باشه
اما باز هم اگر دوستان بیان مشارکت کنن خیلی بهتره - اصلا هم نترسن که فکر کنن سخته و نمیشه و ...
بلاخره هر چی که نباشه من این سند نمیخوام واسه خودم تنظیم کنم این سند باید طوری تنظیم بشه که هر مهندس صنایعی در هر کوشه از جهان که ببینه خوشش بیاد پس حساسیت خیلی بالایی برخوردار حداقل نسل بعدی اگر قوانین رو دیدن افرین که نگفتن هیچ حداق فحوش ندن :Dپس اگر مشارکت باشه خیلی بهتره منم قول میدم حداقل هفته ای 2 ساعت روی این موضوع زمان بزارم

یعنی الان دقیقا میتونی تو یه جمله به من بگی باید چیکار کنیم...؟؟؟
من حاضرم بهت کمک کنم...

hamid051

کاربر ممتاز
یعنی الان دقیقا میتونی تو یه جمله به من بگی باید چیکار کنیم...؟؟؟
من حاضرم بهت کمک کنم...

سلام خسته نباشی ببخشید دیر شد
خب میتونی اولین قدم برای نتیجه گیری طبقه بندی پیشنهادات که در چه طبقه ای قرار میگیرن - مثلا پیشنهادات که مربوط به آموزش بچه ها میشه مثلا بحث اپدیت کردن تاپیک ها یا مثلا بحث عضو گیری که یک پیشنهاد است و .... بعد از طبقه بندی این پیشنهادات میتونیم واسه پیشنهادات برنامه بچینیم
ممنون بابت زحمات که خواهید کشید:D

hamid051

کاربر ممتاز
یکی از پیشنهاد های دیگه ای که به ذهنم رسید الان اینکه بچه های که خودشون روی یک نرم افزار خاصی تسلط دارن هر چند وقت یکبار بیان و یک تاپیک اموزشی همون نرم افزار رو بزارن البته لینک یا PDF نزارن مگر برای سر فصل هاشون - و نرم افزار رو خودشون تدریس کنن
به احتمال خیلی زیاد تاپیک جالب و پر بازدیدی میشه

javadazarakhsh

کاربر فعال
سلام. چرا این بحث به نتیجه نرسید و رها شد.؟ از بزرگان مهندسی صنایع درخواست میکنم یا وقت بیشتری بزارن یا جوانانی که تمایل دارن انتخاب و بهشون مسئولیت بدن. باعث تاسفه که سایت مهندسی پر شده از تاپیک های سرگرمی و سرکاری و غیره و از فعالیت جدی مهندسی خبری نیست. لازمه یادآوری کنم سایت های بسیار بهتری برای تفریح هست که اگه تمایل داشته باشیم تفریح کنیم میتونیم بریم اونجا و اگه اینجاییم برا اینه که یه چیزی یاد بگیریم و یاد بدیم تا در کار بدردمون بخوره. لازمه خانه تکانی اساسی بشه اگه دوستان وقت ندارن مدیران جدید انتخاب کنن اگه وقت دارن به سایت سروسامانی بدن. اگه قراره اینطوری ادامه بدین چیزی از مهندسی باقی نمیمونه تو سایت. ببخشید من خیلی رکم. اما فکر میکنم راست میگم. راستی چرا این تاپیک به نتیجه نرسید؟

sed ali

کاربر ممتاز
سلام. چرا این بحث به نتیجه نرسید و رها شد.؟ از بزرگان مهندسی صنایع درخواست میکنم یا وقت بیشتری بزارن یا جوانانی که تمایل دارن انتخاب و بهشون مسئولیت بدن. باعث تاسفه که سایت مهندسی پر شده از تاپیک های سرگرمی و سرکاری و غیره و از فعالیت جدی مهندسی خبری نیست. لازمه یادآوری کنم سایت های بسیار بهتری برای تفریح هست که اگه تمایل داشته باشیم تفریح کنیم میتونیم بریم اونجا و اگه اینجاییم برا اینه که یه چیزی یاد بگیریم و یاد بدیم تا در کار بدردمون بخوره. لازمه خانه تکانی اساسی بشه اگه دوستان وقت ندارن مدیران جدید انتخاب کنن اگه وقت دارن به سایت سروسامانی بدن. اگه قراره اینطوری ادامه بدین چیزی از مهندسی باقی نمیمونه تو سایت. ببخشید من خیلی رکم. اما فکر میکنم راست میگم. راستی چرا این تاپیک به نتیجه نرسید؟

سلام! مگر شما حرف دلمو بزنید
ولی معتقدم با یه گل بهار نمیشه !
باید نیروی جدید تزریق بشه . خودم میتونم توی چندتا بخش فعالیت کنم ولی اصلا دل و دماغ ندارم .

hamid051

کاربر ممتاز
سلام بر مهندسان عزیز تقصیر من ولی باور کنید اصلا وقت ندارم که بیام اینجا به قران از خدامه که سند راه بیفته ولی حیف وقت ندارم اگر 7 ماه پیش بود میتونستم اما الان واقعا نمیتونم - ایمان درک میکنه من چی میگم اگر یکی از بچه ها وقت داشته باشه و وقت بزاره اینو باهم یا با سه نفره میشه تکمیلش کرد
با عرض پوزش :smile:

javadazarakhsh

کاربر فعال
درود. منه پیرمرد حوصله پوصله ام کمه ها. از تعرف تیکه پاره کردن هم شاکی میشما. چی شد پس ببم جان. قرار شد سری بدیم سامونی بدیم. پی چیییییییییییییییی شد. میرم میمیرم دیگه دستم از همه جا کوتاه میشه ها . نگی نگفتی هاااااااااااااااا. خدافظ