نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

khishi

عضو جدید
ای بابااااااااااا پس معماری کجاس خب ب ب:wallbash:

بعدم م م کارت اعتباریو بخریم حالا یا نه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابااااااااااا پس معماری کجاس خب ب ب:wallbash:

بعدم م م کارت اعتباریو بخریم حالا یا نه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه حالا نخر بزار تکمیل ظرفیت بیاد ببین کجا ها میگیره بعد کارت بخر تموم نمیشه که :biggrin:

mahboooobeh

عضو جدید
تو رشته های دیگه, امسال خیلی رشته محل های تکمیل ظرفیت کمتر شده.....بیشتر پردیسن و شهرهای دور
پارسال خیلی بیشتر بود,حتی تهران هم تکمیل ظرفیت برداشته بوووووووووود
:w19:خدا بخیر بگذرونههههههههههههههههههههههههههههههههه.....اصلا تا نوبت به ما میرسه همه چی میخشکه...دریا هم بریم باید یه افتابه اب هم با خودمون ببریم

khishi

عضو جدید
یهنی خوشم میاد خدا نسل مارو آفریده که فقط به این وضع پیچیده و آواره ما بخنده آآآآآآ:mad:

خب چرا تکلیف مارو معلوم نمیکنن :cry:

حالا میگم کسی کارت گرفته؟شاید تو فرم ثبت نام اسم معماری بود کسی ندیده؟؟

mohandesmemari

عضو جدید
کلیه رشته ها در تکمیل ظرفیت انصافا خیلی کم شده دیگه وای به حال رشته معماری ...... نمیدونم خدا میداند

آخرین ویرایش:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم شده ظرفیت ها که خوبه به نظر من .با هر بیسواذی همکلاس نمیشین:)

architect.m.gh

عضو جدید
بچه ها به نظرتون ما دهه شصتیها چه گناهی کردیم اینجوری شدیم ؟
من فکر کنم بعد از مردن هم توو قبر بیان بهمون بگن فعلا قانونا عوض شده یه ده هزار سالی توو قبر بمونین تا تکلیف مشخص بشه
دهه شصت بالا ترین انفجار جمعیت در طی تاریخ چند ده هزار ساله در سرزمین ایران بوده دقیقا باید تو این دهه نوبت ما میشد

sonor

عضو
کسی میدونه که اگه جوابا بیاد ما تو همون شهری که مجاز شدیم قبول میشیم یا نه که نمره نظری با اسکیس جمع میکنن دو باره برا انتخابایی که کردیم نگاه میکنن اگه ترازمون خوب بود یه شهر خوب قبول میشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdiyar.rajabi

عضو جدید
سوال: در مورد رشته هایی که ازمون عملی داشته و نتایجشان هنوز اعلام نگردیده تکمیل ظرفیت به چه صورتی است ؟ پاسخ: رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد.

اين سوال من از مركز آزمون كه اينجوري جواب دادن!!!

khishi

عضو جدید
:eek: یعنی میخواین بگین تکمیل ظرفیت معماری پررررررررررررررر :crying:

mahdi_ghavidel

عضو جدید
زنگ زدی مرکز آزمون اینارو پرسیدی نگفتن بالاخره کی این جواب کوفتیه مرحله دوم ارشد گروه هنر رو میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه تکمیل ظرفیت نگیرن به این معنیه که خیلی از مجاز شده هارو میخوان بگیرن؟؟؟؟؟!!!!!
سوال: در مورد رشته هایی که ازمون عملی داشته و نتایجشان هنوز اعلام نگردیده تکمیل ظرفیت به چه صورتی است ؟ پاسخ: رشته هایی که ازمون عملی داشتند در تکمیل ظرفیت هیچ رشته محلی پذیرش ندارد.

mahdiyar.rajabi

عضو جدید
زنگ نزدم تو اون قسمت سوالات خود سايت پرسيدم جواب داد ، چرا اينم پرسيدم تو سوال بعديش هنوز جواب نداده ، در مورد قبوليا هم آره ديگه حتما بايد يه درصدي كه ثبت نام نميكنن در نظر بگيرن

khishi

عضو جدید
خب دیگه بد شانسی من واسه هزارمین بار به خودم ثابت شد-شمارو نمیدونم:w47:

یعنی فقط ما میتونیم ی شبه قانون چندددددین ساله تکمیل ظرفیتو عوض کنیم:w46:

بله ی همچین توانایی ای داریم ما:w36:

بیاین ,بیاین بریم به زندگیمون برسیم-با این شانسمون دارم فک میکنم همون کنکورم چجوری قبول شدیم والا:w25:

shhg

عضو جدید

به چه آدرسی ایمیل زدین؟؟؟نپرسیدین کی میزنن نتایجو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آگرین

عضو جدید
تنها سالی که کنکور ازاد شرکت نکردم سال قبل بود وچون من شرکت نکردم هر واحد 500 نفر برداشت سه بار هم دانشجو گرفتن ...حالا که امسال شرکت کردم اوضاع به این افتضاحی شده...:cry:

Paradiso100

عضو جدید
من قبلا هم خدمت همه دوستان عرض کردم که ساز و کار پذیرش دانشجو توی دانشگاه آزاد کلا در حال تغییره . دوستان باور نکردن و حالا میبینن که حرفم درست بوده . حالا شایدم تکمیل ظرفیت بگیرن اما قطعا تمام ظرفیتا کم شده . خودشون فهمیدن که با کم کردن ظرفیت کیفیت بالاتر میره .

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رشته های دیگه, امسال خیلی رشته محل های تکمیل ظرفیت کمتر شده.....بیشتر پردیسن و شهرهای دور
پارسال خیلی بیشتر بود,حتی تهران هم تکمیل ظرفیت برداشته بوووووووووود
:w19:خدا بخیر بگذرونههههههههههههههههههههههههههههههههه.....اصلا تا نوبت به ما میرسه همه چی میخشکه...دریا هم بریم باید یه افتابه اب هم با خودمون ببریم
تکمیل ظرفیت دوم همشون بر میدارن نگران نباش پارسال هم همینطور شد تو تکمیل ظرفیت دوم واحدهای تهران تکمیل گرفتن. در ضمن اونقدر در مرحله اول دانشجو گرفتن بر خلاف سال قبل که 18 نفر هر واحد گرفت که ماشالا همه قبول شدند نیازی به تکمیل ظرفیت زیاد نیست اما من به تکمیل ظرفیت دوم اینها امیدوارم که بدند

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال منم هست یکی کمک کنه:cry:
متاسفانه نه نمیتونید شرکت کنید تو تکمیل ظرفیت چون یه امتحان ضریب 5رو ندادین. البته دانشگاه آزاده دیگه یهو قانون میزاره شماهم یه اسکیسی بدین تو تکمیل ظرفیت بعدی شرکت کنید

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون ما دهه شصتیها چه گناهی کردیم اینجوری شدیم ؟
من فکر کنم بعد از مردن هم توو قبر بیان بهمون بگن فعلا قانونا عوض شده یه ده هزار سالی توو قبر بمونین تا تکلیف مشخص بشه
دهه شصت بالا ترین انفجار جمعیت در طی تاریخ چند ده هزار ساله در سرزمین ایران بوده دقیقا باید تو این دهه نوبت ما میشد
قالیباف تو مناظره انتخاباتی حرف جالبی زد. گفت دهه شصتی ها تا بهشون رسید جنگ بود تا بهشون رسید تو مدرسه نیمکت ها 3نفری شد تا بهشون رسید کنکور سخت گیرانه شد وبه سختی باید ورود میکردند برخلاف ساال های اخیر( دهه 70 ها) و تو ازدواج اومدن به گیر افتادند میترسم تا بازنشست بشند تامین اجتماعی ورشکسته شده باشه:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا