پرسش و پاسخ در برنامه نویسی SilverLight

taghtagh

عضو جدید
اول سلام
من تاپیکای این بخش رو دیدم و جایی رو ندیدم که مربوط به پرسیدن سوال در مورد سیلورلایت باشه . برای همین این بخش رو درست کردم ، شاید جای خوبی شد و بچه هایی که کار کردن بتونن کمک کنن.
اول خودم سوال بپرسم :D : خب من میخوام یه پروژه کوچیک سیلورلایت رو رو یکی از این سایتایی که اجازه میدن رایگان آپلود کنم کارمو ، آپلود کنم منتها نمیدونم فرق پابلیشای مختلفی که برا سیلورلایت هست چیه و اینکه وقتی از wcf در پروژه م استفاده میکنم برای آپلود چه کارایی رو باید انجام بدم ؟

kerberos2023

عضو جدید
حالا منم یه سوال میپرسم
من تازه سیلور رو شروع کردم هیچی بلد نیستم
اگه بخام از یک پیج به یه پیج دیگه برم چه دستوری باید بنویسم؟
مثلا توی win app مینویسیم
Form1 frm=new Form1();
frm.Show();

taghtagh

عضو جدید
حالا منم یه سوال میپرسم
من تازه سیلور رو شروع کردم هیچی بلد نیستم
اگه بخام از یک پیج به یه پیج دیگه برم چه دستوری باید بنویسم؟
مثلا توی win app مینویسیم
Form1 frm=new Form1();
frm.Show();

سلام ، وقت بخیر . منم مثل شما تازه سیلورلایت رو شروع کردم ، یه سری اطلاعات کلی ازش دارم و باهاش عملا برنامه نویسی نکردم ولی تا جایی که میدونم چند روش برای رفتن از یه پیج به پیج دیگه هست ، اگه شما پیج دومت از جنس child باشه که یه چیزیه شبیه همونی که بالا نوشتین ، اگه یوزرکنترل باشه میشه به عنوان child دادش به یه کنترلی ، اینکه دقیقا نمیگم چی به خاطر اینکه خودم هم نمیدونم کاربرد هرکدوم دقیقا چیه و کدوم بهتره . فصل 7 آموزش سیلورلایت آقای نصیری بحثش همینه (من فرصت نکردم بخونم هنوز)

ebiramrb

عضو جدید
ولی کلا silverlight رو دورشو خط بکشید !! چون حتی از فلش هم بدتره برای سایت ! یه پروژه شکست خوردس