[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

saghi 1

عضو جدید
سلام دوستان.یک سوال داشتم همسر من امتحان وزارت نفت رو قبول شد ولی با این وجود که مهندسی داشت با مدرک فوق دیپلمش شرکت کرد .الان می خوام بدونم آیا با مشکل روبرو نمی شه؟اگر استخدام بشه و بعد فوق لیسانس بگیره می تونه ارائه بده (2مدرک بالاتر) . چون یکی از دوستاش همین کارا کرد و الانم رسمیه . مرسی از همه . برای همتون آرزوی موفقیت دارم .

EngMan

عضو جدید
سلام دوستان.یک سوال داشتم همسر من امتحان وزارت نفت رو قبول شد ولی با این وجود که مهندسی داشت با مدرک فوق دیپلمش شرکت کرد .الان می خوام بدونم آیا با مشکل روبرو نمی شه؟اگر استخدام بشه و بعد فوق لیسانس بگیره می تونه ارائه بده (2مدرک بالاتر) . چون یکی از دوستاش همین کارا کرد و الانم رسمیه . مرسی از همه . برای همتون آرزوی موفقیت دارم .
احتمالا میشه. ولی اگر همین الان به این خاطر حذف نشن

mosikk

عضو جدید
ببخشید همسری که گفتید یعنی شوهرتون یا زنتون؟
راستش تو این موارد خیلی تاکید میکنن که فلان میکنیمو بهمان میکنم که اگه مدرکتون یا مشخصاتو فلانتون ایراد داشته باشه در هر مرحله ای که باشید اخراج میشید !!!ولی فک نکنم راس بگن.همین که از پل گذشت کار تمومه.

mr.sijal

عضو جدید
اگه شوهرت باشه پایان خدمتش با کدوم مدرکه ؟
این مهمه
اصلا نگه مدرک بالاتر داره

mr.sijal

عضو جدید
متاسفم
رد میشه
چون درجه روی کارت پایان خدمتش لو میده لیسانسه
استوار زده یا ستوان معلوم میشه لیسانس داره

saghi 1

عضو جدید
متاسفم
رد میشه
چون درجه روی کارت پایان خدمتش لو میده لیسانسه
استوار زده یا ستوان معلوم میشه لیسانس داره

بخشید آقا یعنی تا این حد ریز میشن؟هیچ راهی نداره . تو رو خدا اگه راهی بلدید بگید من دارم دیونه می شم.به خدا این آخرین شانسشه.

hkmg

عضو جدید
بخشید آقا یعنی تا این حد ریز میشن؟هیچ راهی نداره . تو رو خدا اگه راهی بلدید بگید من دارم دیونه می شم.به خدا این آخرین شانسشه.

خانوم خودتون رو ناراحت نکنید اخر دنیا اینجا نیست منم وضعم خیلی خرابه شما فقط از خدا بخواه من تضمین میکنم درست میشه

saman3sot

عضو جدید
سلام دوستان کسی نمیدونه تو این مرحله چی میپرسن؟احکام و رساله هم میپرسن بخونیم؟یا فقط تخصصی میپرسن ممنون.

mr.sijal

عضو جدید
متاسفانه آره ریز میشن مخصوصا موقع دیدن و چک کردن مدارک
اما توکلت بخدا باشه
کارت پایان خدمتش اومده ؟
اگه بتونه از نطام وظیفه یه نامه بگیره که این آقا خدمتش تمام شده بدنه نام بردن از درجه ش
اما تاریخ خدمتش با تاریخ فارغ التحصیلیش کاردانیش نمیخوره
میتونه روز مصاحبه بگه تعهد میدم مدرکمو هیچ وقت ارائه نمیدم جهت ارتقا رتبه کارمندی

mr.sijal

عضو جدید
سوالات مربوط به رسته شغلی امتحانی و روانشناسی هوش زبان تخصصی کامپیوتر

Ingenious

عضو جدید
سلام دوستان کسی 13 ام مناطق نفتخیز اهواز مصاحبه داره؟
قبل از 13 ام چطور ؟ :w27:

آخرین ویرایش:

engm

عضو جدید
سلام دوستان کسی 13 ام مناطق نفتخیز اهواز مصاحبه داره؟
قبل از 13 ام چطور ؟ :w27:

با سلام

من هم مناطق نفت خیز جنوب هستم .

برای من گفتند که 8 آبان ماه بروم اهواز برای تحویل مدارک و 25 آبان بروم برای مصاحبه استخدامی !

برای شما هم همینطور است ، یعنی باید 2 روز بروید اهواز ؟

از پاسخ شمایک دنیا ممنونم.

mosikk

عضو جدید
با سلام

برای من گفتند که 8 آبان ماه بروم اهواز برای تحویل مدارک و 25 آبان بروم برای مصاحبه استخدامی !

8 ابان مدارک 25م مصاحبه دیگه چه صیغه ایه؟؟؟مدارکو همون روز مصاحبه میخوان!

si_ja103

عضو جدید
با سلام
به اطلاع همکاران نفت و گازی می رساند که شرکت دیگر هزینه های درمانی را مستقیما پرداخت نمی کند و بحث درمان آزاد گویا منتفی شده است

hkmg

عضو جدید
ببخشید کسی از بچه های کارمند خد شرکت نفت نیست واسه ما مسیر و فرایند مصاحبه رو کامل توضیح بده

pasefic

عضو جدید
ببخشید کسی از بچه های کارمند خد شرکت نفت نیست واسه ما مسیر و فرایند مصاحبه رو کامل توضیح بده

با سلام
دوست عزیز این موضوع بارها شرح داده شده ، کافیست کمی جست و جو نمائید . یک نمونه آنرا برای شما لینک می گذارم .
با آرزوی موفقیت برای شما

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/306699-مصاحبه-ی-علمی-عقیدتی-شرکت-نفت/page1632

alireza2022

عضو جدید
با سلام.من 12 آبان ساعت 7.15 قم .جهت اعزام به منطقه عملیاتی سراجه قم .
کاردانی.بهره برداری...
کسی قم داریم؟من نمی دونم چرا آخه 7.15؟

alireza2022

عضو جدید
بعضیا عادت دارن موج منفی بدن متاسفانه...شما مگه همه اونایی که مدارک چک میکنن رو نمیشناسی؟...شاید ریز نشدن چرا آخه تو دل مردم رو واسه موضوعی که مشخص نیست خالی میکنی..تازه اگه هم مطمئنی بازم گفتنش فکر نکنم سودی داشته باشه...

engm

عضو جدید
با سلام

8 ابان مدارک 25م مصاحبه دیگه چه صیغه ایه؟؟؟مدارکو همون روز مصاحبه میخوان!

با عرض سلام و وقت بخیر

برای من گفته اند که 8 ام آبان زمان مصاحبه است ، اما در مکان مصاحبه برای من نوشته اند که 8 ام باید بروم برای تشکیل پرونده و در ادامه هم گفته است که 25 ام زمان انجام مصاحبه استخدامی است !

من راضی هستم که همان 8 ام مدارک خودم را که تحویل می دهم ، مصاحبه استخدامی را انجام بدهم و خودم را خلاص کنم !

ممنون می شوم اگر کسی مثل من است ، بگوید تا یک فکری بکنم !

من ساکن شمال ایران هم هستم و باید دو مرتبه این همه راه را بروم و بیایم !

از لطف شما کمال تشکر را دارم ...

Ingenious

عضو جدید
با سلام

سلام راستش برام من اینطور نیست فقط زده 15 ام اهواز باشم.شما احیانا اطلاعت ناکامل ندادی؟!شایدم عادیه .ممکنه بخوان چند بار ازت مصاحبه بگیرن:redface:

• Like
واکنش ها: engm
بالا