چرا خدا کفرمو در میاره؟

rch@*

عضو جدید
چرا همیشه باید با غم و اندوه همراه باشم؟؟
میگن بچه تو عالم ذر انتخاب میکنه چطور زندگی کنه خانوادش کی باشه. اما واقعا تردید دارم من این زندگیو انتخاب کرده باشم از زمانی که یادم میاد همیشه در حال عذاب بودم هیچوقت آرامش نداشتم همیشه شاهد جنگ و دعوای پدر و مادرم بودم حالا که اونا آتش بس دادن تازه آتش درونم خودشو نشون داد همش با خودم درگیرم با خدا جنگ دارم کافر تمام شدم حتی تو نماز هم کفر میگم این خاله زنک بازی واقعا زندگیه که من دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا کی می خواد منو بکشه تا راحت بشم تا گناهم از این بیشتر نشه

ژاوی

عضو جدید
درسته تو عالم ذر یه چیزایی اتفاق می افته ولی انتخاب خانواده و .. نمیدونم. شما اصلن فک کن عالم ذری نبوده حالو دریاب مشکل چیه؟ شاید چیزی بلد باشم که بتونم کمک کنم؟آرامش نداشتن واسه چی؟

chinir

عضو جدید
این حرفو نزن دوست خوبم.منم یه زمان مثل تو فکر می کردم.فکر میکردم زندگیم خیلی بده.خیلی ناشکری میکردم.منم دیگه مثل تو به اوجش رسیده بودم.فکر میکردم خدا هوامو نداره تا اینکه یه شب به خدا با حرص گفتم:خدا کجای دنیایی که منو نمی بینی.خودتو نشونم بده.باورت نمیشه دوست من دوشب بعد یه مشکل بزرگ واسمون پیش اومد.خیلی خیلی بزرگ بود.به همه رو زدیم ولی کسی کمکمون نکرد.دیگه داشتم نا امید میشدم.......................انگار یه لحظه قلبم با خدا ارتباط پیدا کرد.بهش گفتم تو خدایی کن.مشکلمونو حل کن و گرنه خونوادم نابود میشن.از اون روز به بعد واسه حل شدن مشکلم شب و روز دعا میکردم.به خدا نزدیکتر شده بودم.نمیدونی چه حس خوبیه.........
تا اینکه اون مشکل بزرگ خانوادگی که کسی امید به حل شدنش نداشت مثل یه معجزه حل شد.
آره دوست خوبم خدا خدایی کرد و واقعا خودشو نشونم داد
خداجون خیلی دوستت دارم.............

آخرین ویرایش:

zeinab70

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز بی تابی در بلاهای کوچک باعث اومدن بلاهای بزرگتر میشه!هر کی تو این دنیا مشکل داره یکی بیشتر یکی کمتر!ولی اگه خوب فکر کنیم و خودمون را با خیلی آدما مقایسه کنیم که مشکلاتشون بدتر از ماست میبینیم سهم ما از این هستی خیلی خیلی زیاده.!فراموش نکنیم ما واسه این دنیا ساخته نشدیم که زود در مقابلش شکست بخوریم و توش گیر کنیم!ما واسه اهداف بزرگتری آفریده شدیم!تا اونجا که میتونی تو حلمشکلت تلاش کن و توکل به خدارو فراموش نکن!مطمئن باش خدا بندشو تنها نمیذاره!شاید یه وقتایی دیر بشه و جواب نگیری ولی صبر کن شک نداشته باش بالاخره جوابتو میده.....امیدوارم هر چه زودتر مشکلت برطرف شه و آرامش داشته باشی!

rch@*

عضو جدید
خیلی برای خودم متاسفم که سریع قضاوت کردم یه مدتی بود اوضاع اونطوری که میخواستم پیش نمی رفت یه جوری محیط باعث شده بود کنترل رو هدفمو از دست بدم و خیلی از فرصتهامو از دست دادم. من نیمه ی خالی لیوانو نگاه میکردم همین منو تو گرداب گرفتاری غرق میکرد الان متوجه شدم اگه بیشتر تلاش کنم ان شاءالله خدا منو نجات میده ازتون ممنونم که بهم امیدواری دادین