کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این رنکینگ کلوپ آبیدلان چقدر بالا اومدم من.
48 تا پست داشتم!
اون پایینا بودم!
بببینم این هزینه داره ها...........500 تومن بریز به این شماره حساب.........خخخخخخخخخ
مجید خان سلام.
دیروز غریبه گفت تشکر بزنی یعنی سلام!!!
واسه همین هی تشکر زدم متوجه شین :biggrin:
سلام علیکم و رحمت الله و برکاته............خخخخخخخخخخخ مجدد
من به شدت به سلام اعتقاد دارم.........از در اتاقمم میرم بیرون به مامانم و بابام سلام میکنم..........سلام اسم خداست سلامتی هم میاره...........
پس سلام کنید.......دستت درد نکنه........ولی من تشکرات رو ندیدم........داشتم تو پروفایلم خونه تکونی میکردم........خخخخخخخ
گفتم قبل دربی چشم دربارم از این لنگیااااااااا.............
همیشه شرط بندی حرامه؟!!!این ک چیزی نبود ی جور تنبیهه برااون قرمز دل عزیز..

البته درسته ماال شما شرط بندی نبوده.........معامله دو سر سود بوده..........خخخخخخخخ
اورین آورین........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه باو ی سرسوده اگه ببازم ک بیچاره میشم..!
آیا ما میبازیم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
امیر خان............ژنرال آب و باخت؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه از رئسا بودم همین الان خودم دو هفته اخراجت میکردم که دیگه نفو بد نزنی........خخخخخخخخخخ

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا ما میبازیم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
امیر خان............ژنرال آب و باخت؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه از رئسا بودم همین الان خودم دو هفته اخراجت میکردم که دیگه نفو بد نزنی........خخخخخخخخخخ

نه باو هویجوری ی چی گفتم....
آخه امیرخانم دربی ببر نیست.....ولی من مطمئنم این دفه برد براماست شک نکنید!
:w11:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه باو هویجوری ی چی گفتم....
آخه امیرخانم دربی ببر نیست.....ولی من مطمئنم این دفه برد براماست شک نکنید!
:w11:
حیف که وقت دارم وگرنه این بازی میرفتم استادیم.........که امیر خان هم دربی ببر بشه.........من تا حالا نشده استادیم برم و استقلال مساوی کنه یا ببازه.........:)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشگل مشگلای گوگوری مگوری..............خداحافظ........ما رفتیم تا دیگه پروژم تموم نشه نمیام...........اصلا اومدم هم کسی جواب منو نده.........خخخخخخخخخخخ
خدا حافظ.........
یا علی مشد............

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروازه بان استقلال در آستانه دربی عکسی جدید در کنار هنرپیشه سرشناس استقلالی منتشر کرد.
به گزارش ملیت به نقل از جام ورزشي؛ هنرپیشه های بسیاری علاقه خود به تیم های استقلال و پرسپولیس را نشان داده اند اما تنها برخی از آنها جزو هواداران دو آتشه محسوب می شوند.

امیر جعفری را شاید بتوان استقلالی ترین هنرپیشه ایران نامید، بازیگری که در اکثر مصاحبه های خود به استقلال نیز اشاره می کند و اخیرا در برنامه ماه عسل کری خوانی جالبی با احسان علیخانی مجری پرسپولیسی این برنامه داشت.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فهرست 18 نفره استقلال براي دربي مشخص شد

جوان ایرانی: اردوی استقلال پیش از دیدار این تیم مقابل پرسپولیس در هتل المپیک برگزار شد. بنا به تصمیم کادرفنی، آبی پوشان با کاروانی 18 نفره در این اردو حاضر شدند.
سيد مهدي رحمتي، سيد حسين حسيني، پژمان منتظري، حنيف عمران زاده، اميرحسين صادقي، فردين عابديني، مهران قاسمي، جواد نکونام، جي لويد ساموئل، آندرانيك تيموريان، پژمان نوري، عليرضا نيکبخت واحدي، سياوش اکبرپور، فرهاد مجيدي، آرش برهاني، محمد قاضي و محمد مهدي نظري 18 بازيكني هستند كه قلعه نويي براي دربي در نظر گرفته است.

در این بین هاشم بیگ زاده ، خسرو حیدری و احمد جمشیدیان به دلیل آسیب دیدگی حضور ندارند. گوران لاوره هم در اردو حضور ندارد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
خسرو حیدری مصدوم شد و به دربی نمیرسه؟؟ یعنی چی آخه؟؟:w06: