میزان مهریه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهرناز*

عضو جدید
جنگ نمیکنیم که، میخوایم زندگی کنیم واسه من که مهریه اصلا ارزشی نداره .کالا که نیستیم رومون قیمت بذارن فقط چون یه رسمیه من خودم تصمیم دارم 14 سکه+یک سفر حج تمتع+سرپرستی 2 بچه;)

آخرین ویرایش:

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنگ نمیکنیم که، میخوایم زندگی کنیم واسه من که مهریه اصلا ارزشی نداره .کالا که نیستیم رومون قیمت بذارن فقط چون یه رسمیه من خودم تصمیم دارم 14 سکه+یک سفر حج تمتع+سرپرستی 2 بچه;)

خدا رو شکر جنگ نداری...خخخخخ

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترای اینجا تو دنیای واقعی نیستن
یا
دخترای دنیای واقعی اینجا نمیان؟!
شایدم به نوعی تحت تاثیر جو تاپیک قرار گرفتن باشه!:biggrin:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گران ، دوشیزه ای که مهریه بیش از 14 سکه خواست
عاملی بر بیچارگی شما خواهد شد
:)
پس دوری کنید از چنین همسرانی تا خوش بخت شوید

{مستندات کنونی - دادگاه های خانواده}

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
من خودم زیر صد تارو تا رو دوست ندارم...........اما هیچوقت مهریه رو مطالبه نمیکنم حتی اگه خدای نکرده مجبور به طلاق بشم........
شایدم اگه همسرمو دوست داشته باشم همه رو بهش ببخشم

اما قبل از ازدواج شعار نمیدم که مهریه مو یکی یا چهارتا یاکمتر ......در نظر گرفتم.......چون دیدم کسانی رو که دختر رو دوست نداشته بخاطر مهریه کمش رفته باهاش ازدواج کرده بعدم باز پشیمون شده و بخاطر همون مهریه کم طلاق گرفته.....

من مهریمو شاید زیاد بگم اما اگه بمیرم هم مطالبه نمیکنم چون به نظرم این پول خوردن نداره......

پول مهریه به قدری خوردن داره که میشه باهاش به حج واجب مشرف شد.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
باهات موافقم اما نه اینکه پولش خوردن نداشته باشه چون از لحاظ شرعی حلاله
اما نمیگیرم چون اگه داشته باشه که ککش نمیگزه اگرم نداشته باشه که گناه داره حتی اگه زندگیمو نابود کرده باشه...خب خودشم صدمه دیده
:(
در ضمن من زندگیم رفته دیگه این پول که درده دلمو چاره نمیکنه...

بنده یه نفر رو میشناختم به اسم شهریار چابکی ، این یارو حدود 20 تن طلا داشت ، که 8 تن از طلاش تو بازار ایران میچرخید ،
ایشون داماد یه بنده خدایی بود که این شهریار پیشش سوسک بود از لحاظ ثروت.
زنه ازش طلاق گرفت ، و مهریشو هم از طرف گرفت که 700 میلیون بود، یه راست پول مهریه ش رو ریخت به حساب بهزیستی!:D
به نظرم تحت هیچ شرایطی آدم نباید از حقش بگذره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.