اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یک سامانه پیام کوتاه دارم الان اینجا پستتون رو دیدم تو شاخه هاش یک ارسال واسه نظام مهندسی داره یک مربوط به ساختمان همین

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم درست نیست به نظرت چیکار میتونیم بکنیم خیلیها از این فروم اطلاعی ندارن چطوری شماره اعضا نظام مهندسی تهران رو گیر بیاریم؟؟؟

من دارم سرچ میکنم توی اینترنت ، بانک شماره های نظام مهندسی رو
شما هم امتحان کن
من چیز مناسبی هنوز گیر نیاوردم

m_uniquee

عضو جدید
سلام من یک سامانه پیام کوتاه دارم الان اینجا پستتون رو دیدم تو شاخه هاش یک ارسال واسه نظام مهندسی داره یک مربوط به ساختمان همین

یعنی شماره اعضا نظام مهندسی تهران هم هست؟؟ آدرس سایتتون رو بدید

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سامانه شما چه جوریه؟
ما شماره های اعضا نظام مهندسی تهران و شهر های دیگه رو میخوایم

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سامانه شما چه جوریه؟
ما شماره های اعضا نظام مهندسی تهران و شهر های دیگه رو میخوایم
والا من این سامانه رو یه 7 8 ماه پیش خریدم ازش نمیشه شماره استخراج کرد شماره نظام مهندسی برای شهرهای تهران )29 هزار نفر ) برای کرج اصفهان اردبیل وساری هم داره

m_uniquee

عضو جدید
والا من این سامانه رو یه 7 8 ماه پیش خریدم ازش نمیشه شماره استخراج کرد شماره نظام مهندسی برای شهرهای تهران )29 هزار نفر ) برای کرج اصفهان اردبیل وساری هم داره

خب آدرس سامانتون رو بدید

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

میتونیم بهشون پیام بدیم؟
ما شماره هارو نمیخوایم میخوایم بهشون پیام بدیم
میشه؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونیم بهشون پیام بدیم؟
ما شماره هارو نمیخوایم میخوایم بهشون پیام بدیم
میشه؟
میشه بهشون پیام داد اما هر 1000 تا پیامک 10 هزار تومان هست تازه اگه متن پیامکت 1 پیام باشه اگه 2 تا بشه میشه 20 هزار تومان

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب یکی باید این کاررو بکنه
آقا شما خودتون میتونید این پیامک رو برای ما ارسال کنید؟
ما متن رو بدیم بهتون خودتون ارسال کنید به اعضا نظام مهندسی شهر ها؟
هزینش رو هم بگید بهمون
ممنونم
فقط تو رو خدا زودتر .خیلی دیر شده

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی شماره اعضا هم بطور خودکار در این سامانه هست یا اینکه خودمون باید بهش شماره بدیم؟؟؟

واسه ماها که خریدیم یه یوزر پسورد داره که وارد میشیم و میتونیم به شماره های موجود پیامک بدیم و پولش رو پرداخت کنیم همین حالا شما چه جوری میخوای به نزدیک 40 هزار نفر عضو نظام مهندسی پیام بزنی ؟ تازه نظام مهندسی واسه عمران و رشته های مهندسی دیگر هم هست و تفکیک رشته هم نداره

m_uniquee

عضو جدید
واسه ماها که خریدیم یه یوزر پسورد داره که وارد میشیم و میتونیم به شماره های موجود پیامک بدیم و پولش رو پرداخت کنیم همین حالا شما چه جوری میخوای به نزدیک 40 هزار نفر عضو نظام مهندسی پیام بزنی ؟ تازه نظام مهندسی واسه عمران و رشته های مهندسی دیگر هم هست و تفکیک رشته هم نداره

شما خودتون چی میتونید اینکارو بکنید و به تفکیک به مهندسین معماری تهران و کرج و غیره اس بدید ما هزینه رو به شما بدیم؟؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خودتون چی میتونید اینکارو بکنید و به تفکیک به مهندسین معماری تهران و کرج و غیره اس بدید ما هزینه رو به شما بدیم؟؟

عزیزم شاخه ی نظام مهندسینش تفکیک شهر داره اما تفکیک رشته نداره به خوای به 40 هزار نفر هم پیام بدی تقریبا 400 هزار تومان میشه هر 1000 تا 10 هزار تومان

m_uniquee

عضو جدید
عزیزم شاخه ی نظام مهندسینش تفکیک شهر داره اما تفکیک رشته نداره به خوای به 40 هزار نفر هم پیام بدی تقریبا 400 هزار تومان میشه هر 1000 تا 10 هزار تومان

اگه بخوایم فقط به تهران و کرج اس بدیم چی ؟؟؟؟:(

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به شماره پشتیبانی این سایت زنگ زدم
میگه میتونین نرم افزارش رو بخری دحدود70 تمون و خودتون به هر کی خواستید پیام بدید
یا اینکه بگید به کی میخواید پیام بدید ما بفرستیم براتون
قرار شد خبرش رو بهم بده که نظام مهندسی تهران چند شماره داره

m_uniquee

عضو جدید
شهرستانها با این زمانی که واسمون مونده بردمون نمیخوره فقط کرج یا شهرهای اطراف تهران خوب هست یعنی خودش شماره هارو داره یا باید گیر بیاریم بدیم بهش؟؟؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شماره پشتیبانی این سایت زنگ زدم
میگه میتونین نرم افزارش رو بخری دحدود70 تمون و خودتون به هر کی خواستید پیام بدید
یا اینکه بگید به کی میخواید پیام بدید ما بفرستیم براتون
قرار شد خبرش رو بهم بده که نظام مهندسی تهران چند شماره داره

دوست عزیز 70 هزار تومان هزینه خرید سامانه هست توش فقط 500 تا پیام رایگان داره بعد باید بری واسه هر 1000 تا 10 هزار تومان پول واریز کنی
نظام مهندسی تهران هم 29هزار خورده ای شماره داره

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهرستانها با این زمانی که واسمون مونده بردمون نمیخوره فقط کرج یا شهرهای اطراف تهران خوب هست یعنی خودش شماره هارو داره یا باید گیر بیاریم بدیم بهش؟؟؟
عزیزم چرا انقدر استرس داری اینا بانک شماره دارن دیگه

m_uniquee

عضو جدید
موفق شدم الان زنگ زدم به شماره پشتیبانی یه سایت 09353964286 گفت شماره هندسی معمار سال92 کلیه شهرها رو داره 20 تومن میشه چیکار کنم؟؟؟؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق شدم الان زنگ زدم به شماره پشتیبانی یه سایت 09353964286 گفت شماره هندسی معمار سال92 کلیه شهرها رو داره 20 تومن میشه چیکار کنم؟؟؟؟

20 تومان شماره هارو بهمون میده بعد یه پول ارسال هم میمونه دیگه

m_uniquee

عضو جدید
20 تومان شماره هارو بهمون میده بعد یه پول ارسال هم میمونه دیگه

آره حالا ارسالشم 50 تومن بشه این سایتی که دوستمون hagir معرفی کرد تعرفش بالا هست .شماره کارتشو داده پول بریزم بحسابش می گی چیکار کنم بگیرم؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جدی ؟
همون شماره که دادم بهتون؟
خب خیلی خوبه
یه متن بنویسیم بدیم بهش به همه رشته ها ارسال کنه

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره حالا ارسالشم 50 تومن بشه این سایتی که دوستمون hagir معرفی کرد تعرفش بالا هست .شماره کارتشو داده پول بریزم بحسابش می گی چیکار کنم بگیرم؟؟؟

خودش گفت 20 تومن شماره 50 تومن ارسال؟
به همه شهرها ارسال میکنه یا فقط تهران و اطراف؟
یه خورده توضیح بده ببینیم چیکار کنیم

m_uniquee

عضو جدید
خودش گفت 20 تومن شماره 50 تومن ارسال؟
به همه شهرها ارسال میکنه یا فقط تهران و اطراف؟
یه خورده توضیح بده ببینیم چیکار کنیم

نه ارسالش که با خودمونه عزیزم فقط فعلا شماره هارو گیر آوردیم

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از دوستام سامانه داره میگه شماره هارو اکسل شده بهم بدید هر پیامک 10 تومن agin چیکار کنیم؟؟

باشه شماره هارو بخر
اما یه تعداد محدودی از تهران رو ارسال کنیم چون هزینش خیلی زیاد میشه
من با یه سایتی تماس گرفتم میگه برای همه شهرها500 تومن میشه!!!!!
این سایت دوستمون هم هر 1000 پیام 10 تومن میشه یعنی همین قیمتی که دوست شما گفته
خب شماره هارو بگیر بدید دوستت ارسال کنه تا خیالمون راحت بشه .اما هزینش زیاد نشه ها
اینطور که معلومه هیشکی مشارکت نمیکنه وگرنه هزینش برای هر نفر شاید فقط 5 تومن میشد

m_uniquee

عضو جدید
باشه شماره هارو بخر
اما یه تعداد محدودی از تهران رو ارسال کنیم چون هزینش خیلی زیاد میشه
من با یه سایتی تماس گرفتم میگه برای همه شهرها500 تومن میشه!!!!!
این سایت دوستمون هم هر 1000 پیام 10 تومن میشه یعنی همین قیمتی که دوست شما گفته
خب شماره هارو بگیر بدید دوستت ارسال کنه تا خیالمون راحت بشه .اما هزینش زیاد نشه ها
اینطور که معلومه هیشکی مشارکت نمیکنه وگرنه هزینش برای هر نفر شاید فقط 5 تومن میشد

دارم الان میرم بیرون برا خرید شماره ها کارت به کارت کنم نگران نباش ما این همه هزینه کردیم اینم روش تا من بر میگردم یه متن حاضر کنید برا فرستادن چون با اس ام اس هست بیشتر از یک صفحه نشه می تونید تو موبایلتون تایپ کنید چک کنید بیشتر نشه اگه یک صفحه باشه میشه هزینه ارسال همه پیامک ها 30 هزار تومن

m_uniquee

عضو جدید
واریز کردم الان شماره ها رو برام ایمیل میکنه چه متنی ارسال کنیم؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.