نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roya64

عضو جدید
تو رو خدا یکی نیست حدس بزنه موضوع اسکیس ممکنه چی باشه؟
صدیق پیشگویی نکرده؟کسی چیزی نشنیده؟:cry:

narsic

عضو
میدونم جای این سوال اینجا نیس ولی چن جا پرسیدم هیشکی جواب منو نمیده :cry: واقعا مهمه دوستان .لطفا
کسی که ارشد آزاد (عمران) قبول شده تو این زمانی که اعلام کردن ثبت نام نکنه , بخواد تکمیل ظرفیت هم شرکت کنه اگه تا 15 مهر که جوابش بیاد قبول نشه میتونه همون دانشگاهی که قبول شده ثبت نام کنه؟

saeed.yadollahi

عضو جدید
دوستان نظرتون درباره ارشد پیام نور چیه؟دفترچه ارشد پیام نور کمتر از یک ماه دیگه میات.این همه هزینه تو دانشگاه آزاد ارزش داره؟ تازه پیام نور دیگه اسکیس هم نداره،مدرکشم سراسریه.

mahdi_ghavidel

عضو جدید
دوستانی که واحد آزاد قزوین قبول شدن چهارشنبه ساعت 6-2 ثبت نام هستش
http://qiau.ac.ir/announce/news/images/13920616154923.pdf
 الان اسکیس چی میشه ؟
این دیگه چیه؟؟اسکیس چی پس ؟؟ثپت نام کنیم هنوز معلوم نیست کیا قبولن که؟وااای این دانشگاه آزاد تعطیله اصلا  هستی اگه خبری شد بهم پبغام خصوصی بده دستت درد نکنه
نه کوروش معماری هم زده 20 شهریور؟؟!!!!!!!!

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه چیه؟؟اسکیس چی پس ؟؟ثپت نام کنیم هنوز معلوم نیست کیا قبولن که؟وااای این دانشگاه آزاد تعطیله اصلا هستی اگه خبری شد بهم پبغام خصوصی بده دستت درد نکنه

منم خودم موندم چی کنم ، پردیس هم زده 4 شنبه ولی نزده ارشد یا کارشناسی ولی واحدو زده چهارشنبه
چشم خبری شد بهتون میگم
راستی شما ساکننن رشت هستید؟
پردیس رشت میدونید خوبه یا نه ؟ دوستم اونجا قبول شده نمیدونه چه جوری ؟
میشه انتقالی بگیره یا نه ؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه چیه؟؟اسکیس چی پس ؟؟ثپت نام کنیم هنوز معلوم نیست کیا قبولن که؟وااای این دانشگاه آزاد تعطیله اصلا هستی اگه خبری شد بهم پبغام خصوصی بده دستت درد نکنه
نه کوروش معماری هم زده 20 شهریور؟؟!!!!!!!!
نکنه اسکیس پس فرمالیته است؟:biggrin: چرا دانشگاه آزاد اینجوری شده چت زده:surprised:

dash-memar

کاربر فعال
میدونم جای این سوال اینجا نیس ولی چن جا پرسیدم هیشکی جواب منو نمیده :cry: واقعا مهمه دوستان .لطفا
کسی که ارشد آزاد (عمران) قبول شده تو این زمانی که اعلام کردن ثبت نام نکنه , بخواد تکمیل ظرفیت هم شرکت کنه اگه تا 15 مهر که جوابش بیاد قبول نشه میتونه همون دانشگاهی که قبول شده ثبت نام کنه؟

شما این دانشگاهی که قبول شدبد ثبت نام کنین

بعدش تکمیل ظرفیت شرکت کنین ، اگه تو تکمیل قبول شدین میرید دانشگاه جدید ، اگه هم نشدید که دانشگاه اولی پا برجاست

dash-memar

کاربر فعال
نکنه اسکیس پس فرمالیته است؟:biggrin: چرا دانشگاه آزاد اینجوری شده چت زده:surprised:

کلا امسال چون اولین بارشه که اسکیس رو جدا کرده خودشونم نمیدونن میخوان چی کار کنن

چون اگه برنامه مدونی داشتن شک نکنید تو مرداد آزمون اسکیس رو میگرفتن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خودم موندم چی کنم ، پردیس هم زده 4 شنبه ولی نزده ارشد یا کارشناسی ولی واحدو زده چهارشنبه
چشم خبری شد بهتون میگم
من شنیدم مدرک خوبی داره دانشگاه گیلان وخب دانشگاه پردیسش هم جزیی از اونه. انتقالی تو ارشد سراسری به سختی صورت میگیره ولی اگر ساکن تهران هست مسافتی نیست بابا بره بیاد 3 ترمه دیگه ترم 4 پایان نامه است. اگه از نظر مالی مشکل نداره دانشگاه خیلی خوبیه مطمئن باشه فرقی هم مدرکش با روزانه گیلان نداره همون مهر وهمون اساتیدو رئیس دانشگاه

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شنیدم مدرک خوبی داره دانشگاه گیلان وخب دانشگاه پردیسش هم جزیی از اونه. انتقالی تو ارشد سراسری به سختی صورت میگیره ولی اگر ساکن تهران هست مسافتی نیست بابا بره بیاد 3 ترمه دیگه ترم 4 پایان نامه است. اگه از نظر مالی مشکل نداره دانشگاه خیلی خوبیه مطمئن باشه فرقی هم مدرکش با روزانه گیلان نداره همون مهر وهمون اساتیدو رئیس دانشگاه

پردیس علوم تحقیقات رشت (آزاد ) منظورم بود ... شرمنده که بد گفتم :eek:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پردیس علوم تحقیقات رشت (آزاد ) منظورم بود ... شرمنده که بد گفتم :eek:
آهان:biggrin: پردیس ها رو تو مدرک واسه آزاد ذکر نمیکنند میزنند علوم تحقیقات رشت. اطلاعات دیگه هم ندارم با عرض شرمندگی از آزادش از مهدی جان بپرس

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان:biggrin: پردیس ها رو تو مدرک واسه آزاد ذکر نمیکنند میزنند علوم تحقیقات رشت. اطلاعات دیگه هم ندارم با عرض شرمندگی از آزادش از مهدی جان بپرس
اخه زده پردیس علوم تحقیقات رشت برا همون گفتم :smile:
بازم خیییییییییییییلیییییییی ممنون از راهنماییتون مهندس:);)

mahdi_ghavidel

عضو جدید
آره ساکن رشتم.والا من دوستام زیادن کسایی که رفتن پردیس گیلان . کلا بخوام تو یک کلمه خلاصه کنم میگم پول .حالا چرا میگم بخاطر اینگه 3 میلیون پول ترمت رو همون اول وکامل ازت میگیرن.یعنی یه مشت گدا وضعیت آموزشمونو بدست گرفتن.در کل دانشگاه بدی نیت اگثر استادا با دانشگاه گیلان بکیه ولی هنوز همه کلاسها یک جا برگزار نمیشه.مدرک گیلان به علاوه نوشته پردیس زیر مدرکش که والا نه واسه اپلای دانشگاه خارج فرقی میکنه نه واسه کار تو ایران.خبر انتقالی هم ندارم خداییش.بد نیست یه زنگی به دانشگاه قزوین هم یزنیم.هستی تو خود قزوین هستی یا علوم تحقیقات یا پردیسی چی ؟؟
چشم خبری شد بهتون میگم
دانشگاه علوم تحقبقات رشت هم بیشتر دوستام به این دلیل زدن که تو شهرشون بمونم همین :) .دانشگاه خاصی نیست دانشگاهه دیگه.معمولیه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ساکن رشتم.والا من دوستام زیادن کسایی که رفتن پردیس گیلان . کلا بخوام تو یک کلمه خلاصه کنم میگم پول .حالا چرا میگم بخاطر اینگه 3 میلیون پول ترمت رو همون اول وکامل ازت میگیرن.یعنی یه مشت گدا وضعیت آموزشمونو بدست گرفتن.در کل دانشگاه بدی نیت اگثر استادا با دانشگاه گیلان بکیه ولی هنوز همه کلاسها یک جا برگزار نمیشه.مدرک گیلان به علاوه نوشته پردیس زیر مدرکش که والا نه واسه اپلای دانشگاه خارج فرقی میکنه نه واسه کار تو ایران.خبر انتقالی هم ندارم خداییش.بد نیست یه زنگی به دانشگاه قزوین هم یزنیم.هستی تو خود قزوین هستی یا علوم تحقیقات یا پردیسی چی ؟؟
مهدی جان فکر کنم تو هم اشتباه متوجه شدی منظوری پردیس علوم تحقیقات آزاده:D

ناز

عضو جدید
دوستان نظرتون درباره ارشد پیام نور چیه؟دفترچه ارشد پیام نور کمتر از یک ماه دیگه میات.این همه هزینه تو دانشگاه آزاد ارزش داره؟ تازه پیام نور دیگه اسکیس هم نداره،مدرکشم سراسریه.

ببخشید مگه ارشد پیام نور از کنکور سراسری جداست؟ما تو کنکور سراسری پیام نورم انتخاب کردیم
اگه منظورت فراگیره که معماری نداره

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان یکی به من فرق پردیس و پردیس علوم تحقیقات و علوم تحقیقاتو بگه هنگ کردم خدایی :surprised:
من خودم پردیس علوم تحقیقات قزوین قبول شدم
دوستم پردیس علوم تحقیقات رشت (آزاد)
من به دوستم گفتم بره فردا برامون بپرسه خبری شد حتما بهتون میگم مهندس ;)

mahdi_ghavidel

عضو جدید
ددستت درد نکنه مهندس :) دانشگاه علوم تحقبقات رشت هم بیشتر دوستام به این دلیل زدن که تو شهرشون بمونم همین .دانشگاه خاصی نیست دانشگاهه دیگه.معمولیه
الان یکی به من فرق پردیس و پردیس علوم تحقیقات و علوم تحقیقاتو بگه هنگ کردم خدایی :surprised:من خودم پردیس علوم تحقیقات قزوین قبول شدم دوستم پردیس علوم تحقیقات رشت (آزاد)من به دوستم گفتم بره فردا برامون بپرسه خبری شد حتما بهتون میگم مهندس ;)

architect.m.gh

عضو جدید
سلام
من این رتبه کل رو نفهمیدم آخر چیه ؟
یکی گفته رتبه تو همون انتخابه یکی از بچه ها یه عکس گذاشته از کارنامه که نشون میده رتبه تو کل بچه های معماری از همه جاست
یک چیز دیگه هم اینکه مثلا من که مشهد زدم رتبه آخرین فرد قبول 194 شده با تراز آخرین فرد قبول 6063 در حالیکه مثلا تهران علوم تحقیقات رتبه آخرین فرد قبول 233 و ترازش 6505 یعنی با اینکه ترازش بالاتره رتبش پاینتر شده ؟ یعنی چی ؟
یعنی مشهد قبولیش سخت تر از همه جاست شانسه ما ؟ من رتبم 190 مشهد شانس دارم به نظرتون ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا