پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرفامونقض نکردم ملاک هم ظاهروهم باطنه هیچکدوم تنهاوجداازهم نمیتونن باشن آدم به اونچیزی که ایمان داره انجام میده یکی به بدحجابش اعتقادداره که کارش درسته یکی چادرو...اینی که میپوشه همون چیزیه که دلش میخادینی همون ذاتش مگراینکه اجبارش کنن اونیکه میخادنباشه درظاهر که اینم توظاهرش میشه فهمیدبارفتاراش که ته دلش چیه وچی میخاد
بله از روی ظاهر به برخی چیز ها میشه رسید ، ولی نباید ملاک اصلی ظاهر باشه
رفتار ها و محیط درگیر با فرد کاملا گویای ذات ادمیست

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
بله از روی ظاهر به برخی چیز ها میشه رسید ، ولی نباید ملاک اصلی ظاهر باشه
رفتار ها و محیط درگیر با فرد کاملا گویای ذات ادمیست

سلام .
این حرف شما درسته که میگید نباید ملاک اصلی ظاهر باشه ولی پوشش فرد خیلی مهمه چون مدام مقابل چشم آدم هست و اگر نامناسب باشه واقعا ادم رو اذیت می کنه ...
------------------------------------------------

البته اینم بگم عنوان این تاپیک نوشته پسرا دنبال دخترای با حجابن ...که من با این عنوان کاملا مشکل دارم ...یه طوری عنوان رو نوشتن که انگار پسرا پاک پاک هستند و حجاب فقط برای خوانم هاست .. الان تو جامعه یه پسرایی رو میبینی که از هر دختری دختر تر هستند ...من می گم این مشکل خیلی مهمتر از حجاب بانوان هست ...بعضی ها رو تو خیابون می بینیم که واقعا آدم خجالت میکشه به اینها بگه مرد ...

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .
این حرف شما درسته که میگید نباید ملاک اصلی ظاهر باشه ولی پوشش فرد خیلی مهمه چون مدام مقابل چشم آدم هست و اگر نامناسب باشه واقعا ادم رو اذیت می کنه ...
------------------------------------------------

البته اینم بگم عنوان این تاپیک نوشته پسرا دنبال دخترای با حجابن ...که من با این عنوان کاملا مشکل دارم ...یه طوری عنوان رو نوشتن که انگار پسرا پاک پاک هستند و حجاب فقط برای خوانم هاست .. الان تو جامعه یه پسرایی رو میبینی که از هر دختری دختر تر هستند ...من می گم این مشکل خیلی مهمتر از حجاب بانوان هست ...بعضی ها رو تو خیابون می بینیم که واقعا آدم خجالت میکشه به اینها بگه مرد ...

تاییــــــــد می شود...;)

P O U R I A

مدیر تالار
تاییــــــــد می شود...;)

الان تو این وضعیت واقعا پسر خوب پیدا نمیشه !!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون. منظور اينكه كسي كه زياد به ظاهر زن يا شوهرش براي حضور در اجتماع ايراد مي گيره آيا واقعا به اين ميگن غيرت؟؟
غيرت واقعا تعريف ظريف و دقيقي داره و هر رفتاري (گاها افراطي) واقعا غيرت نيست. شايد نظر شما هم همين باشه

بله درسته...

• Like
واکنش ها: @n@

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترای باحجابم به تو نمیتونن اعتماد کنن:)

اتفاقن همه جور خانمی به من اعتماد میکنن متاسفانه بیشترم چادریا از من خوششون میاد :D منتها از با حجابا خوشم نمیاد دوست دارم بد حجاب باشه با هم بریم دور دنیا سواحل برهنه رو بگردیم :D

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم اقایون وقتی پای ازدواج میرسه وسط دختر با حجاب رو ترجیح میدن........من داشتم خواستگارهایی که سر حجاب باهاشون به تفاهم نرسیدم و مجبور شدم ردشون کنم........
من میگفتم بزار مانتویی با حجاب باشم اونا میگفتن نه ما میخوایم شما چادری بشی.......
خواستگار داشتم که میگفت من قبلا بیست تا دوست دختر داشتم....:surprised:اما الان دنبال یک افتاب مهتاب ندیدش هستم......خیلی پررو بود اما خب منظور اینه که پسرا واسه دوستی دخترای ازاد رو میپسندن اما واسه ازدواج عقیدشو ن 180 درجه فرق میکنه. البته نه همه..........بعضی ها.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقن همه جور خانمی به من اعتماد میکنن متاسفانه بیشترم چادریا از من خوششون میاد :D منتها از با حجابا خوشم نمیاد دوست دارم بد حجاب باشه با هم بریم دور دنیا سواحل برهنه رو بگردیم :D
آرزو بر جوانان عیب نیست .

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله منم موافقم
نمیدونم چرااینطوریه
این دیگه بستگی به ذاتشون داره....

P O U R I A

مدیر تالار
به نظرم اقایون وقتی پای ازدواج میرسه وسط دختر با حجاب رو ترجیح میدن........من داشتم خواستگارهایی که سر حجاب باهاشون به تفاهم نرسیدم و مجبور شدم ردشون کنم........
من میگفتم بزار مانتویی با حجاب باشم اونا میگفتن نه ما میخوایم شما چادری بشی.......
خواستگار داشتم که میگفت من قبلا بیست تا دوست دختر داشتم....:surprised:اما الان دنبال یک افتاب مهتاب ندیدش هستم......خیلی پررو بود اما خب منظور اینه که پسرا واسه دوستی دخترای ازاد رو میپسندن اما واسه ازدواج عقیدشو ن 180 درجه فرق میکنه. البته نه همه..........بعضی ها.

به نظر من هم این کارشون واقعا عجیبه ... مردم طوری شدن که هر کار زشتی توی زندگیشون انجام میدن ...بعد موقع ازدواج که میشه فکر می کنن که فرشته هستن و باید یه نفر پاک پاک پیدا کنن ...

در حالی که کسی که یه غلطی می کنه درگه نباید انتظار داشته باشه که همسر آیندش غلطی مشابه اون رو انجام نداده باشه !!! یکی از دلایل طلاق بالا هم همینه که مردم نمیان ببینن که شخصیتشون به چه کسی می خوره ... فقط دنبال بهترین شخص هستن ولی خودشون رو نمی بینن که آیا خودشون بهترین هستن یا نه !!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواستگار داشتم که میگفت من قبلا بیست تا دوست دختر داشتم....اما الان دنبال یک افتاب مهتاب ندیدش هستم......خیلی پررو بود اما خب منظور اینه که پسرا واسه دوستی دخترای ازاد رو میپسندن اما واسه ازدواج عقیدشو ن 180 درجه فرق میکنه. البته نه همه..........بعضی ها.

بنده از این جایگاه این نظر رو به کل کن فیکون اعلام میکنم و رد میکنم:surprised:
اینی که گفتید نوادر محسوب میشن
وگرنه هر کسی الان میدونه که چادر به تنهایی برا کسی نجابت و ...... نمیاره

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
بقول صادق هدایت:فاحشه کسی است که در زندگیش از همخوابگی با بزغاله نگذشته است اما قصد دارد با دختر باکره ازدواج کند.........
حالا این به کنار.شما چقد بدشانسی که همه ی خواستگارات کلید کردن روو یک مورد....ایشالا بعدیا این مشکلو نداشته باشن

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیدا میشه .. جوون گل مثل شما زیاده ... اما متاسفانه جوون های به شدت بی بخار هم تا دلت بخواد هست !!!
نمیدونم منظورت از بی بخار چیه.ولی تا دلت بخواد هم بعضیا بخار ازشون میزنه بیرون مثه قطار ذغالیا...{متاسفانه خیلیا دودی شدن}

P O U R I A

مدیر تالار
بنده از این جایگاه این نظر رو به کل کن فیکون اعلام میکنم و رد میکنم:surprised:
اینی که گفتید نوادر محسوب میشن
وگرنه هر کسی الان میدونه که چادر به تنهایی برا کسی نجابت و ...... نمیاره

حرف شما رو منم قبول دارم ... حتی من کلا با چادر هم تقریبا مخالف هستم ... به نظرم چادر اصلا اسلامی نیست ... بیشتر جلب نظر می کنه .. بیشتر ادم کنجکاو میشه!!

خیلی لباس های دیگه داریم که به خوبی میشه بهشون گفت حجاب ...

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما رو منم قبول دارم ... حتی من کلا با چادر هم تقریبا مخالف هستم ... به نظرم چادر اصلا اسلامی نیست ... بیشتر جلب نظر می کنه .. بیشتر ادم کنجکاو میشه!!

بله گفته ی شما درسته چادر یه حجاب ایرانی هست نه اسلامی ...اما اینکه ادم رو کنجکاو میکنه رو نمیدونم:surprised:

J.AVID

عضو جدید

در مورد قسمت اول باید واقعا افسوس خورد.
در مورد قسمت دوم اتفاقا باید صداقت طرفو تحسین کرد (گذشته از اینکه اون شخص برای ازدواج مناسب هست یا نه) چون 99.5 درصد شون به هیچ وجه اعتراف نمی کنند.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیدا میشه .. جوون گل مثل شما زیاده ... اما متاسفانه جوون های به شدت بی بخار هم تا دلت بخواد هست !!!

بخار هست
نان نیست
شروع زندگی بخار و شور و شوق نیست .

کاملا

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم من که فک نمیکم چادر جلب توجه کنه مخصوصا با این مانتوهای الان بازار.... یعنی مانتو جلب توجه نمیکنه؟:surprised:

P O U R I A

مدیر تالار
بله گفته ی شما درسته چادر یه حجاب ایرانی هست نه اسلامی ...اما اینکه ادم رو کنجکاو میکنه رو نمیدونم:surprised:

من کلا با چادر مخالفم ...جدا از این حرفا ادم باید لباس های رنگی و زیبا بپوشه !! آیا شما به نظرتون مثلا حضرت فاطمه همیشه یه چادر سیاه سرش می کشید یا نه !!

از این لحاظ که میگم با چادر مخالفم .. لباس ما مسلمونا یه نماده ... الان خیلی جاها با نشون دادن همین چادر میان مسلمونا رو مسخره می کنن !!

P O U R I A

مدیر تالار
نمیدونم من که فک نمیکم چادر جلب توجه کنه مخصوصا با این مانتوهای الان بازار.... یعنی مانتو جلب توجه نمیکنه؟:surprised:

مانتو داریم تا مانتو ... من وقتی میگم چادر خوب نیست .. این معنی نمی ده که هرچی غیر از چادر خوبه !! لباس درست !! لباسی که برجستگی های بدن رو مشخص نکنه !! الان کلی چادری داریم که حجاب خیلی از مانتویی ها به حجاب اونها شرف داره !!

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلا با چادر مخالفم ...جدا از این حرفا ادم باید لباس های رنگی و زیبا بپوشه !! آیا شما به نظرتون مثلا حضرت فاطمه همیشه یه چادر سیاه سرش می کشید یا نه !!

از این لحاظ که میگم با چادر مخالفم .. لباس ما مسلمونا یه نماده ... الان خیلی جاها با نشون دادن همین چادر میان مسلمونا رو مسخره می کنن !!
بله هر کسی میتونه نظر شخصیه خودشو داشته باشه...اینم که کسیو به خاطر چیزیم مسخره کرد که از نظر خودش غلطه کار درستی نیست...به قول شما دوست عزیز میشه لباسهای زیبا و رنگی رنگی پوشید و حجاب رو هم رعایت کرد اسلام هیچ مسئله ای ندااره...اصلا به نظر شخصیه خودم در هر چیزی تعادل رو باید گرفت...

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

بنظرم پوشش هرکس به خودش مربوطه..ندیدم جایی چادریارو مسخره کنن...برقه پوشها رو آره ولی چادر نه......
منظورتون از:لباس ما مسلمونا یه نماده رو نفهمیدم.....

P O U R I A

مدیر تالار
بله هر کسی میتونه نظر شخصیه خودشو داشته باشه...اینم که کسیو به خاطر چیزیم مسخره کرد که از نظر خودش غلطه کار درستی نیست...به قول شما دوست عزیز میشه لباسهای زیبا و رنگی رنگی پوشید اسلام هیچ مسئله ای ندااره...اصلا به نظر شخصیه خودم در هر چیزی تعادل رو باید گرفت...
من کسی رو مسخره نکردم ... و دقیقا هم با حرف شما موافقم ... در آخر هم خور فرد هست که تصمیم میگیره چی بپوشه و ما نمی تونیم بهش بگیم باید این رو بپوشی و نباید این رو بپوشی !!

ولی جامعه هم باید یه خط قرمزی داشته باشه که اگر اون خط رو کسی رد کنه باید باهاش برخورد بشه که من هم با این خط قرمز تو ایران مشکل دارم !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.