نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سوالات سیاسی
29-نظرت راجع به جمهوری اسلامی ایران چیه؟؟؟؟؟ سوالت خیلی کلیه ، منم کلی ج میدم! از حرف تا عملش خیــــــــــــــــــــــــــــــلی فاصله است!
:cool:
30 چرا تو چند تا تاپیک میگی آزادی؟؟؟ فکر می کنی مردم ما جنبه آزادی رو دارن؟؟؟؟؟؟من که فکر میکنم مردم ما بسکه افراط و تفریط دارن لیاقت ازادی رو ندارن.........نظرت رو بگو چند تا؟؟!! من فقط ی جا گفتم که موندم تو چجوری بین این همه پست و تاپیک اون ی پست منو دیدی!!!!!!!!!!!!!
:surprised:
از نظر جنبه باهات موافقم .. ولی هر چیزی ی تاوانی داره.. این ازادی هم مطمئنا تاوان خواهد داشت... کسایی که دنبال حقشون هستن باید تاوانشم بدن... این طبیعت هر تغییره! البته به نظر من این تغییر نه افراطه و نه تفریط!!!! رها کردن جامعه است تا خودشو به تعادل برسونه... اونطوری ی سریا بی حجابن و ی سریا باحجاب.. این حس تقابلی هم که الان بین این دو قشر میبینیم از بین میره.... بنظرم این تغییر و ازادی نیاز امروز جامعه ماست! اینو چیزایی که ادم تو خیابون میبینه نشون میده...
اما در مورد لیاقت باهات مخالفم...بنظر من ازادی حق هر کسیه! و برا داشتن چیزی که حقته نیازی به لیاقت نیس... پس حق مردمو باید بهشون داد... بنظر من کشوری که حجاب رو ممنوع میکنه با کشوری که حجاب رو اجبار میکنه فرقی نداره!! هر دو به ی اندازه دارن به ازادی و حق انتخاب مردم لطمه میزنن....

31- فکر می کنی امام خمینی با آقای خامنه ای تو شیوه حکومت چه تفاوت هایی دارند؟؟؟؟؟ اولی انقد به فکر جاش نبود که دومی هست!
32-فرق بیت رهبری با نهاد رهبری می دونی چیه؟؟؟؟؟قدرت کدوم بیشتره؟؟؟؟ نه / قدرت اون کلمه دوم مشترک بینشون از همه بیشتره!!!
:biggrin:
33-با کدوم یکی از این 3 جبهه سیاسی موافقی؟؟؟1- پایداری 2- اصول گرایان پیرو ولایت 3- جبهه اصلاحات........ انتخاب بین بد و بدتره! من با اصلاحات موافق ترم تا بقیه! ولی نه اینکه اونا رو هم کامل قبول داشته باشم....
34- نظرت راجع به میر حسین موسوی چیه؟؟اشتباه اون تو سال 88 چی بود که نوتنست حقش رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟ از احمدی نژاد بهتر بود ولی اونم فرشته نبود... حرف مردم سال 88 موسوی نبود .. حرفشون این بود که چرا به نظرشون احترام گذاشته نشده!!! / اشتباهش مال سال 88 نبود تو دوران نخست وزیریش اشتباه کرده بود!!( گرفتی مطلبو؟؟؟!!!)
35- نظرت راجع به شخص آقای خامنه ای چیه؟؟؟؟؟ قبولش ندارم.........
36- فکر می کنی چرا بعضی ها طرفداری کروکورانه می کنن و بعضی ها هم مخالفت کور کورانه؟؟؟؟؟؟خودت جز کدوم دست هستی؟؟؟؟ به خاطر افکار و تعصبات بیهوده که قدرت تفکر فعال ازشون میگیره / فکر میکنم هیچ کدوم....
بازم سوال داشتم ولی حیف که دیگه وقت ندارم و نخواستم زیاد ازت سوال خصوصی بپرسم............ دست شما درد نکنه
آهان اینم بگو دوست داری نفر بعد خودت کی روی صندلی بشینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تسنیم
یا علی علی یارت....
ممنون....................
سوالات خیلی تخصصی بود! واقعا کلی فکر کردم تا ج بدم.....
:confused:
:w30:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات خیلی تخصصی بود! واقعا کلی فکر کردم تا ج بدم.....
سلام شادنه خیلی عالی بود مرسی از اون چیزی که فکر می کردم باهوش تری ولی بازم جا داره بیشتر از کلت استفاده کنی..........ایمارم بگم که بدونی من همه پست هات رو خوندم از اول ولی پست هایی که جواب من رو دادی دقیق تر خوندم................
1- من تیمی به اسم رئال مادری نمیشناسم اون سریال ترانه مادری بوده احتمالا تصویر رو تصویر شده..........خخخخخخخخخخ
2- من اون مطلب که راجع به آزادی تو یه تاپیک .اسه حجاب بود دیدم گذاشتی..........
3- قافل گیر نشدم گفتی چادری هستی........هم اونجا دیدم هم قبلش حدس میزدم چادری باشی...........
4- روحیه تهاجمی من مربوط به جودو نمیشه این ورزش تازه من رو اروم کرده من دوارن دبیرستان و راهنمایی همش به علت دعوا از مدرسه اخراج بودم........خخخخخخخ
البته این دعوا ها تو دانشگاه هم ادمه داشت.........خخخخخخخخخ
5-نسبت به نظام هم انقدر بد بین نباش مخصوصا آقای خامنه ای خودش کارش درسته اطرافیانش عوضی هستند.........اینم محض دلسوزی گفتم.......
در کل خسته نباشی خیلی عالی بود ممنون که دقیق جواب دادی..........
همه اون ائمه ای که دوست داری یارت باشن..........:gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام شادنه خیلی عالی بود مرسی از اون چیزی که فکر می کردم باهوش تری ولی بازم جا داره بیشتر از کلت استفاده کنی..........ایمارم بگم که بدونی من همه پست هات رو خوندم از اول ولی پست هایی که جواب من رو دادی دقیق تر خوندم................
1- من تیمی به اسم رئال مادری نمیشناسم اون سریال ترانه مادری بوده احتمالا تصویر رو تصویر شده..........خخخخخخخخخخ
2- من اون مطلب که راجع به آزادی تو یه تاپیک .اسه حجاب بود دیدم گذاشتی..........
3- قافل گیر نشدم گفتی چادری هستی........هم اونجا دیدم هم قبلش حدس میزدم چادری باشی...........
4- روحیه تهاجمی من مربوط به جودو نمیشه این ورزش تازه من رو اروم کرده من دوارن دبیرستان و راهنمایی همش به علت دعوا از مدرسه اخراج بودم........خخخخخخخ
البته این دعوا ها تو دانشگاه هم ادمه داشت.........خخخخخخخخخ
5-نسبت به نظام هم انقدر بد بین نباش مخصوصا آقای خامنه ای خودش کارش درسته اطرافیانش عوضی هستند.........اینم محض دلسوزی گفتم.......
در کل خسته نباشی خیلی عالی بود ممنون که دقیق جواب دادی..........
همه اون ائمه ای که دوست داری یارت باشن..........:gol:

سلام

خوشحالم که کسی که خودش کلی ادعای زرنگی داره ، منو باهوش میدونه... ممنون.......
1. تو که خودت خدای اشتباه تایپی هستی ، به من گیر نده!!!
2. هنوزم در عجبم که چجوری اون پست منو دیدی!!!!!!!!!!!!
3. بهر حال خیلیا غافل گیر شدن.....
4. پس قبول داری که روحیه تهاجمی داری......
:w45:
5. ممنون از دلسوزیت ، ولی نمیتونم!! یادته ی نامه امام علی به مالک اشتر تو کتاب دینی مدرسمون بود؟؟! امام علی گفته بود که در اداره مملکت از ادمای دلسوز و مطمئن استفاده کن... چون اشتباه اونا رو به پای تو و در نهایت من مینویسند... ( دقیقش یادم نیس ولی مفهومش این بود) حالا ایشونم اگه کارش درسته ( که من میگم نیس) باید اطرافیان خوبی برا خودش انتخاب کنه ، نه؟؟!!!

خواهش......:gol::gol::gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلامی دوباره برصندلی نشین عزیز!!!! سلام

1- فک میکنی چن درصد از وزای پیشنهادی رای اعتماد میگیرن؟ من فکر میکردم همشون...
2- اینکه میگن ایران ی جامعه کلنگیه درسته؟ اره تا حدود زیادی
3- چراایران حکومت موروثی نیست؟ حالا میشه کم کم، نگران نباش.....
:D
4- تاحالا دوست داشتی تو ی کشور دیگه ب دنیا میومدی؟ اره ی موقع هایی ، البته بعدش گفتم نه همینجا خوبه!!!
5- تاحالا گربه داشتی؟ازگربه چندشت نمیشه؟ نه / نه
6- تاحالا کسی درحقت نامردی کرده؟چی جوابشو دادی؟ اره / ی موقع هایی فقط سکوت کردم.... ی موقع هایی هم کل شخصیتشو بردم زیر رادیکال.... ولی تلافی نکردم هیچ وقت!! نمیتونم نامرد باشم......
7- تاحالا قضاوت نادرست شدی؟ اره خیلی...
8-تاحالا شده دلت بخواد باسر بزنی تو صورت ی نفر ولی نتونی؟ نه! بیشتر دوس دارم با دست بزنم تو سر ی نفر... اخه اونجوری سر خودمم درد میگیره!
9- چراتو این مملکت هرکی ی کاره ای شد دیگه ب دیگران اهمیت نمیده؟ از بس که خودخواهن و ظرفیتشون کمه.
10- خونه مجردی داری؟چرانداری؟ نه / والا الان خونه تو تهران انقد گرونه زوجای جوون نمیتونن خونه متاهلی داشته باشن چه برسه به مجردا....
11- چقد حرف دیگران برات مهمه؟تاحالا شده ب خاطر حرف دیگران خودتو تغییر بدی؟ خیلی کم / اره شده ، ولی نه حرف الکی هر کسی! ی موقع هایی که ی ادمی که واقعا قبولش داشتم ازم انتقاد کرده و با خودم نشستم فکر کردم ، دیدم که حق با اونه، بعدش خودمو تغییر دادم....
12- تاحالا کلاس رقص رفتی؟چ سبکی؟ نه هنوز!!
14- دوس داری عروسیت کجا باشه؟باغ، کشتی، تالار؟ تالار
15- ب نظرت قبل از تولد پسرشجاع ب باباش چی میگفتن؟ هیچی نمیگفتن!! از وقتی پسرش به دنیا اومد تازه مهم شد!!!
16- مارک ساعت؟مارک عطر؟مارک شلوار؟ ساعت Esprit / عطر Versace / شلوار Diesel (البته فقط ساعتم اصله!
:redface:)
17- اگه بگن جنگ شده حاضری بری؟(واقعیت) اره
18- چن روز ی بارآرایشگاه میری؟اسمش چیه؟ من خودم ی پا ارایشگرم
:)، فقط برا عروسیا میرم ارایشگاه / گلها تو تهرانپارس
19- بزرگترین مرد تاریخ ایران و بزرگ ترین مرد تاریخ جهان؟ کورش / نظر خاصی ندارم.....
20-تاحالا ولنتاین هدیه گرفتی؟چرانگرفتی؟اگه گرفتی چی گرفتی؟ نه! امکانات نداریم!!!
:redface: ولی هر سال خودم برا مامانم گل میگیرم!!!
21-تاحالا المپیاد شرکت کردی؟چ درسیو؟ نه

22- چرا ی سریا فک میکنن حجاب محدودیته؟ب نظرت هست؟ تکراری ( تو ج به جهان پهلوان کامل توضیح دادم)
23- غذا بلدی درست کنی؟چ غذاهایی تاحالا پزوندی؟ اره / خیلی غذاها، اکثر غذاهای رایج تو خونه خودمونو بلدم!
24- اتاقتو خودت تمیز میکنی یا مامانت یا کس دیگه ای؟ خودم:)
25- چقد دقیقی؟ میتونی اگه ی نفرو ازدوردیدی کل تیپ و قیافشو ببینی یا نه سطحی نگاه میکنی میری؟ بستگی داره! اگه بخوام دقت کنم کل جزییاتشو میبینم ولی اگه نه اصن حتی قیافشم نمیبینم....:razz:
26- اگه ی روز بارونی ی ماشین ازکنارت رد بشه کلن بشورتت چیکارمیکنی؟ ی چیزی بهش میگم!!( شده ها !!!:biggrin:)
27- تاحالا شده ب ی نفر ی چی بگی بعد از حرفی ک زدی پشیمون بشی؟کی بوده ؟ چیکارکردی بعدش؟ اره خیلی شده! / به خیلیا / رفتم معذت خواهی کردم.....:redface:

خسته نباشی :)

ممنون............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ترانه رپ گوش میدی؟ خیلی کم ، فقط اونایی که حرف زشت یا حتی نیمه زشتم توش نباشه!:smile:
از کدوم خواننده رپ خوشت میاد؟بهترین ترامه اش چی بود؟ تتلو ، یاس / لالایی ، فریاس
نظرت در مورد برنامه ماه عسل و احسان عبیخانی؟ سالای قبل بهتر بود / از خودش اصن خوشم نمیاد!! ی جوریه!
تو تا کی میخوای رو این صندلی بشینی:) اصن نموخوام!!!!!!!:D
ممنون...........

fantastic girl

عضو جدید
عه ینی چییییییییی؟؟؟!!!
من اومدم سوال بپرسمممممممممممممم!!!همه که همه سوالارو پرسیدن!!:cool::(
حالا که اینهمه راه اومدم!از راه دور اومدم و چه پرغرور اومدم به شادی جان تبریک میگم انتخاب شد وا3 صندلی داغ:w23:خدا بهت رحم کنه از دست اینا!!!

اهان راستی مجید خفت میکنم!!!ی بار دیگه سوال سیاسی بپرسی من میدونم باتو!خودم شخصا قفلت میکنم:w08:
من که میدونم تو........!!!میخوای حرص منو دربیاری دیگه!!!کچلت میکنم وایسااااااااااااااااا:neutral:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سری تقریبا آخر خدا رو شکررررررررر
1 - چرا محمد 5موسوی بعد از جملات خبری علامت سوال میذاره بعد از جملات سوالی هیچی؟؟ نیدونم! منم همش گیج میشم!!!:confused:
2 - چرا امالیا میگه سلاااااااااااااااااااااااااام یا میگه آرههههههههه ؟؟ اتفاقا خیلی خوبه که! بنظر من خیلی پر انرژیه!
3 - چه کار خطرناک و هیجان انگیزیو دوست داری انجام بدی که جراتشم داشته باشی؟؟نیدونم!!!
4 - چه کار خطرناک و هیجان انگیزیو دوست داری انجام بدی که جراتشو نداری؟؟ سوار ترن پارک ارم شم!!:redface: ( نخند!!! خو میترسم!)
5 - کدوم رو ترجیح میدی ؟؟( به ترتیب بگو ) 2دوچرخه سواری تو مسیر جنگلی ،7 شنا تو دریای آزاد ، 8قدم زدن تو مسیر برفی و درختان کاج پر برف ، 3ماهیگیری تو دریاچه ای تو ارتفاع بالا و کاملا آروم ،6 قایق سواری تو یه رودخانه خروشان ،4 تماشای آبشار نیاگارا ، 9تماشای یه آتشفشان فعال از نزدیک ترین فاصله ممکن ،1 پرواز با بالن ، 5بازدید از اهرام ثلاثه مصر
6 - اگه همین الان بگن 2 تا سفر خارجی میتونی بری ، یکیش یه شهر مذهبی و اون یکی توریستی ... کجاها رو انتخاب میکنی ( هزینش بر عهده محسن و جهان پهلوان ) مکه / انگلیس
7 - میدونی کومور کجاست ؟؟ به نظرت چرا ما همش با اینجاها در ارتباطیم؟؟ خوبه یا بد؟؟ نه نمیدونستم!! رفتم سرچ کردم.... مجمع‌الجزایری است در جنوب شرقی آفریقا در آبهای اقیانوس هند و در شرق سواحل موزامبیک و شمال غربی ماداگاسکار قرار دارد / ازبس که بدبختیم و هیچ جای دیگه دنیا ادم حسابمون نمیکنن! :cry: / مطمئنا خیلی بده....
ممنون...............

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عه ینی چییییییییی؟؟؟!!!
من اومدم سوال بپرسمممممممممممممم!!!همه که همه سوالارو پرسیدن!!:cool::(
حالا که اینهمه راه اومدم!از راه دور اومدم و چه پرغرور اومدم به شادی جان تبریک میگم انتخاب شد وا3 صندلی داغ:w23:خدا بهت رحم کنه از دست اینا!!!

اهان راستی مجید خفت میکنم!!!ی بار دیگه سوال سیاسی بپرسی من میدونم باتو!خودم شخصا قفلت میکنم:w08:
من که میدونم تو........!!!میخوای حرص منو دربیاری دیگه!!!کچلت میکنم وایسااااااااااااااااا:neutral:

شمام دیدی؟؟!! کچلم کردن انقد سوال پرسیدن!!:w06:
خیلی ممنون..
:gol::gol::gol::gol: ایشالا قسمت شمام بشه!!:D

دست شما درد نکنه! محکم تر بزنش!!!:biggrin: مگه اینکه شما با اون تفنگت از پسش بر بیای:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .... سلام
صندلی داغ خوش میگذره ...
بله جای شما خالی!!!
سوختی یا نه ؟؟؟
نه!!!
به این سوالای من جواب بده دوباره میام ... سوالی بچه های قبل رو نخوندم ببخشید اگه تکراریه :cool:
عیب نداره! همه همینو میگن!!! من برا خودم ج میدم......
:mad:1- خاله زنک هستی؟ نه
2-تا حالا پیش روان شناس رفتی؟ چرا ؟ چی شده بوده؟
تکراری
3-صبحهها که از خواب پا میشی اولین چیزی که بهش فکر میکنی چیه؟ اینکه هنوز وقت هس ی چند دیقه دیگه بخوابم یا نه!!!:D
4-شبا که میخوای بخوابی با چه فکری میخوابی؟
اینکه صبح باید ساعت چند پاشم!!
5- اهل انتقام و کینه جویی هستی؟ تا چند درصد؟چرا؟ خیلی کم / 5-10% / چون وقتی میخوای انتقام بگیری بدتر خودتو داغون میکنی .. بیشتر بی محلی میکنم....
6-
-تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟ تا هر موقع کع بتونم از پس کارای خودم بربیام / اگه ادم هنوز سرپا باشه بد نیست / نه

7-
اگه يكي يه چك بزنه تو صورتت چيكار ميكني ؟ بستگی به طرفش داره و موقعیتش ، احتمال داره که منم محکم ترشو بزنم یا اینکه رد شم و برم....
8- فکر می کنی آدمایی که راحت دیگرانو می بخشن چه روحیه ای دارن؟؟ فکر می کنی کلیدای بخشودن چیاست؟
مطمئنا خیلی بزرگوارن / من همیشه وقتی میخوام کسی رو ببخشم به این فکر میکنم که خودمم همه کارام درس نیس و وقتی که اشتباه کنم مطمئنا انتظار دارم که طرف مقابلم منو ببخشه
، برا همینم بقیه رو راحت میبخشم...
9-
اخرین باری که سر کسی داد زدی کی بود؟ چرا؟ دیروز ، سر مامانم!!! :(خودم میدونم خیلی بدم نیازی نیس همتون اونطوری نگام کنید!!!! سر ی چیزی حالا!!
10 با این قضیه موافقی که با هرکس باید مثه خودش برخورد کنی...اگه خوب بود،خوب و اگه بد بود،بد....یا اینکه فکر می کنی آدم باید تحته هر شرایطی شخصیته خودشو حفظ کنه؟؟
بنظرم ادم باید سعی کنه که همیشه خوب رفتار کنه حتی با کسی که بد رفتاره! ولی اینم ی حدی داره! ی سریا انقد بی تربیتن که وقتی باهاشون مودب برخورد میکنی بدتر پررو میشن ، تو برخورد با همچین ادمایی باید مثل خودشون بود...

ممنون...........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نرفته برگشتم ...:D بعــــــــــــــــــــله:D
دو هفته نبودم عوض این دو هفته میخام اینجا فعالیت کنم خوبه مگه نه ؟؟:D عیب نداره، فعالیت کن....
;)

سارا برگشت با سوالای فوتبالی

1-نظرت درباره آبیدلا بگو ؟؟ همشون ماهن
2-بنظرت تیم خوب بسته شده ؟؟
اره
3-قهرمان لیگ سیزدهم رو پیش بینی کن ؟؟
استقلال یا اون تیم زرده!
4-چی شد که استقلالی شدی ؟؟
تکراری
5
-چرا جباری رفت ؟؟ دوست داشتی بمونه ؟؟؟ از بس پر توقعه / نه همون بهتر که رفت
6-نظرت در مورد اینکه نیکبخت برگشته چیه ؟؟؟
دوس نداشتم بیاد
7-این عدد 4 که نشون میدن استقلالیا یعنی چی ؟؟؟
برا 4 تا برد پشت سر هم دربی در بازیهای رسمیه دیگه!
8-به نظرت قهرمان آسیا میشیم ؟؟
راستشو بگم ؟؟!! نه!:(
9-بیشترین گل این فصل استقلال رو کی میزنه به نظرتون ؟؟ فرهاد مجیدی و قاضی
10-بنظرت تو دربی این فصل کی برنده میشه ؟؟
استقلال
11-بهترین بازیکنان استقلال تو فصل قبل از نظر شما کی بود ؟؟؟
فصل قبل اکثرا خوب بودن .. خسرو .... عمران زاده.. رحمتی .. فرهاد.... همه....
ممنون..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
الان تو دلت داری بهم چی میگی :D هیچی!! دیگه عادت کردم!!!:cool:

1.بدسليقه‌ترين خريدي كه كردي چی بود؟یادم نیس...
2-
.بدترين كاري را كه تابه‌حال در طول زندگي كردي ؟ نمیشه بگم که!:razz:
3-اگر قرار باشد جذاب‌ترين تيپ لباس زنانه را توصيف كني، چه مي‌گی؟ اخه برا چه جایی؟؟! چه سنی؟؟! کلا من اکثر تیپا رو دوس دارم!
4-كدام دوره از زندگي‌ايت خوش قيافه‌تر بودي؟ الان!
:razz: البته 1.5 سالگیم هم مثل ی توپ گرد بودم!!!:biggrin: خیلی باحال بودم!!!!!
5-اگر قرار باشه امشب با كسي بيرون بروي، چه كسي را انتخاب مي‌كني و كجا ميیری؟
با دوستام / فرحزاد
6-
.اگر قرار باشه زندگی رو ترك كنی، ازخودت چه چيزي به يادگار میزاری؟ هیچی!!!!:cry:
7- اگه یه دوست نزدیک سر به سرت بذاره و مدت ها سر کارت بذاره چی کارش میکنی؟ هیچی! ( واقعا شده و من هیچ کاری نکردم!!)
8- کارات برنامه ریزی داره یا نه؟ کلا از برنامه ریزی خوشت میاد؟ اکثرا اره / اره به کارای ادم نظم میده...

9- روزی چند ساعت رو جلوی اینه وامیسی ؟
فوقش نیم ساعت!
10-زندیگیت چه رنگیه ؟؟
تکراری
ممنون..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینم از آخرین سوالم

تمام اطلاعاتی که از *tasnim* داری رو تو سایت اعلام کن

خو تسنیم منو تهدید کرده که اگه چیزی بگم منو میکشه!! ولی من ازش نمیترسم.. :razz:اما اگه همه چی رو بگم بعدا صندلی داغش بی مزه میشه ، بنابراین فقط ی چیزایی میگم.....
خیلی شیطونه... خیلی منو اذیت میکنه ( البته منم تلافی میکنم:)) ... خیلی میخنده.... خیلی شیک یهو میزنه زیر همه چی...:D
به رنگ سفید حساسه.... :lol:تازه فکر میکنه که چون از من سوال نپرسید من دیگه نمیشونمش رو صندلی، درحالی که سخت در اشتباهه! و من نه تنها میشونمش بلکه ی عالمه هم سوال دارم!!!!!!!!!:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بسمه تعالی
مو اومدوم خوش اومدی
با سلام خدمت خواهر امپول زن سلام
ان شاء الله که از سوالات اینجانب حداکثر بهره رو ببرین و درهایی از نور و عرفان به روتون باز بشه...اگرم نشد از درباز کن استفاده کنین باوشه!!
خو یلا

1-چقد به رشتتون علاقمنده این؟ در حدی هست که مثلا اسم بچه هاتونو بذارین امپول و سرنگ و سرم؟؟...پیر شدین صداتون میکنن :ننه سرنگ خیـــــــــــــــــــــلی... / نه تا اون حد!!!

2-اگه بگن میتونین ارزو کنین تو یه روز خاص هر جا که میخاین باشین،دوست دارین چه روزی کجا باشین؟ موقع مراسم حج واجب ، مکه باشم

3-روخوانی قرانتون خوبه؟؟ چند گرفتین درسشو؟ متوسط / ما همچین درسی نداشتیم!!! شما داشتین؟؟؟!

4-بهترین مردی که تا حالا شنیدین؟ بهترین زن؟ امام علی / حضرت فاطمه

5-مجبوری رفتین پرستاری یا دوست داشتین؟ دل و جرات دیدن خون و این چیزا رو دارین؟ مثلا یکیو بیارن تریلی جوری رفته روش که که دهلیز چپش رو با قوزک پاش پیوند زده و محصول جدیدی به بازار عرضه کرده
اولش 50% علاقه ، 50% اجبار ولی الان خیلی علاقمند شدم... / بله! همچین ادمای پر دل و جراتی هستیم ما!
:cool:
6-زیر بار غرغر کردن دکتر میرین یا زبون براش درمیارین شیش متر؟؟ ما دانشجوییم کسی نمیتونه بهمون زور بگه! تازه ما اذیتشونم میکنیم!!!

7-به نظرتون ما واقعا عاشق خداییم؟ اینا که عاشق میشن و از خورد و خراک میفتن،به نظرتون ما چند بار برا خدا دق کردیم؟؟ نه واقعا! راست میگی... مردم برا عشقای زمینی حاضرن همه کار بکنن ولی برا خدایی که ما رو افریده و این همه بهمون نعمت داه نه تنها شکرگذار نیستیم بلکه همیشه هم طلبکاریم...

8-اهل دعا و مراسمات مذهبی رفتن هستین؟ تا چه حد؟؟اره ، در حد شب قدر و محرم

9-به مرگ تا حالا بطور عمیق فکر کردین؟؟ اره!! خیلی ترسناکه
:cry:

10-نظرتون درباره این جمله علامه طباطبایی درباره دنیای بعد از مرگ چیه : "ما ابد در پیش داریم"...ی توضیح ریز:یعنی هر چی کردیم اینجا،ابدیت رو اونور برا خودمون رقم زدیم
جمله خیلی درستیه! اگه همیش حواسمون به این جمله باشه دیگه خیلی کارا رو انجام نمیدیم...
11-جان من،تو رو به روح بز همسایتون تو رو به دین و ایینتون، این زنا و دخترا میشنن دم در چی میگن؟؟ نمیدونم تو تهران هست اینجور یا نه.ولی اینجا میشینن دم خونه ها بعضیا فک کنم امار غلظت اکسیژن موجود در هوا رو هم دارن لامصبا!
نه بابا!! اینجا از این خبرا نیس! ما 10 ساله تو این محلیم هنوز همسایه دیوار به دیوارمونو نمیشناسیم!!!
احتمالا امار کل محل رو به طور لحظه به لحظه ثبت میکنن!
12-از چه کاری متنفرین؟؟با چه کاری اروم میشین؟؟ از شلوار لی خریدن!!! نمیدونم بقیه جاها چجوریه ولی تو تهران همه ی فروشنده های این مغازه ها ی سری پسر فشن ، دماغ عملی ، پر رووووو.......... همیشه برا شلوار لی خریدن عزا میگیرم!!! / حرف زدن با خدا

13-چی میشه که یه نفر واجب میشه سه تا امپول تو ی بار مراجعه بهش بزنن؟ من یادمه ی بار فک کنم سه تا با هم زنه بهم زد..فک کنم نذر کرده بود خو حتما لازم بوده دیگه!!!!

14-تا حالا نهج البلاغه رو خوندین؟ امتحانی یه بار بدون هیچ نیتی بازش کنین ی مقدار بخونین.عجیبترین کتابیه که تا حالا خوندم.بسیار تاثیرگذار نه / اتفاقا ی بار همینطوری بازش کردم زیاد متوجه نشدم... ی کم متنش ثقیله!!

15-نحوه زاییدن مورچه خورا چجوریه؟ تخم میذارن یا زایمان طبیعی از طریق پرتاب بچه از شکم به سمت بیرون میکنن؟
این تنها مطلبه که دربارش پیدا کردم :

حشره خوار بزرگ تنها یک بچه در یک زمان به وجود می آورد. بچه نخست بر پشت مادرش حمل می شود تا وقتی که بزرگ و قادر به تغذیه و حفظ خود از شر دشمنانش گردد
16-از این دخترای ووش واااااااای خدا مرگم بده و از این حرفایین؟؟ نه اصلا!

17-نظرتون درباره من چیه؟؟ خیلی با مزه اید! ( دفعه اول که سوالاتونو خوندم داشتم از خنده میمردم!!!)

18-میدونستین هر کی منو روز جمعه زیارت کنه،روز قیامت با دمپایی وارد صحنه محشر میشه و فرشته ها از خنده روده بر میشن؟؟ نه نمیدونستم!
:surprised:........:w15:

19-این ایه قران که میگه اگه پیغمبر حرف خلافی رو به ما نسبت بده،میگیرمش و رگ قلبش رو قطع میکنیم،تو کدوم سوره است؟؟ نیدونم!!! اصن داریم؟؟؟!

20-دوست دارین سگ اصحاب کهفو از نزدیک ببینین یا شتر حضرت صالح؟؟ سگ اصحاب کهف

21-از چه دوره تاریخی تو ایران خوشتون میاد؟؟ تکراری

22-ی پیام بدین به بر و بچه های القاعده هااااااااااااااان؟؟!!!

23-با این سرعتی که دارین به پستا جواب میدین،فک میکنین تا قبل نفخ صور دوم قیامت و در اومدن مرده ها از گورهاشون به تموم پستا جواب داده باشین؟؟؟ بله به حول و قوه ی الهی زودتر از اون واقعه عظیم ج دادم!!!!!

24-دوست دارین اتفاقی منو مثلا تو نمایشگاه کتاب از دور ببینین و بگین اااااا اقا سعید،بعد صیحه ای بزنید و جان به جان افرین تسلیم کنین؟ نه!
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w15.gif

تمام
یا علی علی یارت
موفق و مکعب باشید شما هم موفق مستطیل باشید!!!
ممنون..............

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب به عنوان حسن ختام صندلیت،شادی خانم.....بهترین هارو بگو...گزارش کامل بده و بگو از کدوم سوال بیشتر خوشت اومد،کدوم سوال رو دوس نداشتی همه سوالا خوب بودن،دوس داشتی چی بپرسن و نپرسیدن ماشالا همه چی پرسیدن ازم:D و دوس داشتی چی نپرسن و پرسیدن،ی چند تا سوال بود که حالا دیگه مهم نیس!دوس داشتی کی بیشتر بیاد که نیومد... دوس داشتم تسنیم و نرگس و همه ابیدلا بیان دوس داشتی کی(به جز من)نیاد که اومد...... هیشکی... شما خودت وقت نداشتی الکی تقصیر علاقه من ننداز....

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همیشه اولش خوبه...... همیشه اخرش سخته......

همیشه اولش خوبه...... همیشه اخرش سخته......

سلام
امیدوارم که همه خوب و سلامت باشن...
اینم از صندلی داغ من.... بالاخره به همه سوالا ج دادم .....لازم دیدم که این اخر کاری از ی سریا تشکر کنم و ی چیزایی رو هم بگم.....
1) از همه کسای که بهم رای دادن واقعا ممنونم......
:gol::gol::gol:

2)
از همه کسایی که اومدن، چه سوال پرسیدن و چه نپرسیدن واقعا ممنونم...:gol::gol::gol: ( از اونایی که سوال نپرسیدن بیشتر....:D)

3)کلا تفریح جالبی بود!:D باعث شد خودمو بیشتر بشناسم... ممنونم از همه کسایی که با سوالاشون به این شناخت بهتر کمک کردن....:gol::gol::gol:

4) سعی کردم که به همه سوالا با دقت و حوصله ج بدم....برا همینم ی کم طول کشید.... اما اگه کسی احساس کرده که به سوالاش الکی ج دادم ازش معذرت میخوام:redface:

5) تو جوابام نظر شخصی خودمو گفتم و سعی کردم که به هیچ کسی با هیچ فکر و عقیده ای توهین نکنم..... بازم اگه کسی همچین احساسی داشته ، ازش معذرت میخوام:redface:

فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد....
نیدونم چرا همین صندلیم تموم شد ، دلم گرفت
:cry:

اینم یکی از شعرای ابی که با حال الانم جوره! امیدوارم خوشتون بیاد.....
Shab Gerye.jpg

فعلا خدانگهدار همگی..........:gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمام دیدی؟؟!! کچلم کردن انقد سوال پرسیدن!!:w06:
خیلی ممنون..
:gol::gol::gol::gol: ایشالا قسمت شمام بشه!!:D

دست شما درد نکنه! محکم تر بزنش!!!:biggrin: مگه اینکه شما با اون تفنگت از پسش بر بیای:D
نه قسمتش نمیشه.........یعنی من نمی زارم بشینه...............حالا می بینه..........
خودشم می دونه این کار رو نمی تونه با من بکنه وگرنه به مامانش میگم گوشش رو میبره میزاره کف دستش..............
اگه می خوای به مامان تو هم می تونم بگماااااااا.............خخخخخخخخخخخ

نه چطوری؟؟؟؟؟خداییش چطوری می خوی منو خفه کنی؟؟؟؟
من سوال پرسیدم از کجا بدونم اینا موافقن یا مخالف ماشالله یکی از یکی ضد انقلاب تر من نمی دونم این جا صندلی داغ یا مرکز مجاهدین؟؟؟؟؟؟؟/خخخخخخخخخخ
آخه چرا باید حرص تو رو در بیارم؟؟؟؟نه اخه چرا؟؟؟؟
صد بار گفتم اون تفنگ منو بر ندار بلد نیستی باهاش کار کنی میزنی چش و چال مردم رو در میاری........قبلا دست یکی دیگه بود حالا همش دست توعه...........خخخخخخخخخخخخ
قربون دستت فعلانم زوده واسه کچلی من یه سال وقت دارم می خوام تو خونه حالش رو ببرم هر وقت خواستم برم سربازی تو بیا کچلم کن........خخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خوشحالم که کسی که خودش کلی ادعای زرنگی داره ، منو باهوش میدونه... ممنون.......
1. تو که خودت خدای اشتباه تایپی هستی ، به من گیر نده!!!
2. هنوزم در عجبم که چجوری اون پست منو دیدی!!!!!!!!!!!!
3. بهر حال خیلیا غافل گیر شدن.....
4. پس قبول داری که روحیه تهاجمی داری......
:w45:
5. ممنون از دلسوزیت ، ولی نمیتونم!! یادته ی نامه امام علی به مالک اشتر تو کتاب دینی مدرسمون بود؟؟! امام علی گفته بود که در اداره مملکت از ادمای دلسوز و مطمئن استفاده کن... چون اشتباه اونا رو به پای تو و در نهایت من مینویسند... ( دقیقش یادم نیس ولی مفهومش این بود) حالا ایشونم اگه کارش درسته ( که من میگم نیس) باید اطرافیان خوبی برا خودش انتخاب کنه ، نه؟؟!!!

خواهش......:gol::gol::gol:

خوشحال باش و این رو تو رزومه کاریت بیار.........که بچه زرنگ تهرون بهت گفته باهوش.........حالا هوا ورت نداره از فردا خودت رو تو آینه دیدی دیگه تحویل نگیری.........خواش میشه.....
1- اختیار داری تا شما هستی من بنده خدا هم نیستم چه برسه به خدا.......
2- در عجب نباش من همه تاپیک های مربوط به حجاب رو خوردم........الان بسته های گالیلابلانکاش موجوده 1000 اوشلوق بریز به این شماره حساب برات پکیجش رو می فرستم......خخخخخخخخخ
3-قافل گیری نداره از خداشون هم باشه رییس کلوپ و صندلی داغ یه دختر چادری باشه..........بروبچ ما هیچکدوم قافل گیر نشدن.........هرکی نمی تونه ببینه چشش درآد.........خخخخخخخخ
4-کوچولو در نرو می تونیم باهم گفتمان داشته باشیم..........که توجیح کنم روحیه تهاجمی ندارم........خخخخخ
5- جواب این رو نمی دم که تو باشگاه برات درد سر نشه........
به پایان آمد این دفتر حکایت برای شما همچنان باقیست..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه بگین این بخش چه جوریاس؟

سلام دوست عزیز اینجا صندلی داغ آبیدلان هست..........یه جورایی مخصوص برو بچ آبی دل هست...........هر دفه یکی رو اتنخاب می کنیم می شونیم رو صندلی جزغالش می کنیم..........
یه سری قانون داره که از آقا رضا داوودی یا خانم آبیس اوشن رییس و معاون تاپیک بپرسید..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه قسمتش نمیشه.........یعنی من نمی زارم بشینه...............حالا می بینه..........
خودشم می دونه این کار رو نمی تونه با من بکنه وگرنه به مامانش میگم گوشش رو میبره میزاره کف دستش..............
اگه می خوای به مامان تو هم می تونم بگماااااااا.............خخخخخخخخخخخ

به مامانم؟؟؟!!!!!!!!!
ماماااااان بیا........... جهان پهلوان کارت داره!!!!!!:D

بوگو.. همینجاست!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوشحال باش و این رو تو رزومه کاریت بیار.........که بچه زرنگ تهرون بهت گفته باهوش.........حالا هوا ورت نداره از فردا خودت رو تو آینه دیدی دیگه تحویل نگیری.........خواش میشه.....
1- اختیار داری تا شما هستی من بنده خدا هم نیستم چه برسه به خدا.......
2- در عجب نباش من همه تاپیک های مربوط به حجاب رو خوردم........الان بسته های گالیلابلانکاش موجوده 1000 اوشلوق بریز به این شماره حساب برات پکیجش رو می فرستم......خخخخخخخخخ
3-قافل گیری نداره از خداشون هم باشه رییس کلوپ و صندلی داغ یه دختر چادری باشه..........بروبچ ما هیچکدوم قافل گیر نشدن.........هرکی نمی تونه ببینه چشش درآد.........خخخخخخخخ
4-کوچولو در نرو می تونیم باهم گفتمان داشته باشیم..........که توجیح کنم روحیه تهاجمی ندارم........خخخخخ
5- جواب این رو نمی دم که تو باشگاه برات درد سر نشه........
به پایان آمد این دفتر حکایت برای شما همچنان باقیست..........

دیگه انقدم نیازی نیس خودتو تحویل بگیریااااا!! من فقط گفتم ادعا داری نه اینکه هستی!!!:D ( همچنان اذیت کردنت خیلی حال میده!! نمیدونم واقعا چرا!!!!!:biggrin:)
1) الان همین پستت 20 تا غلط تایپی و املایی داره!!!

2) چه پیگیر!! اورین! منم ی سریا رو خودنم ولی اکثرا بحثها تکراریه! هر کی میادو حرف خودشو میزنه...

3) ممنون... فقط عقیدتو تحمیل نکن... شاید کسی دوس نداشته باشه.... ازادی تو همه چی ، باشه؟؟!

4) نه برم بهتره!!!

5) خیلی دوس داشتم بدونم جوابت چی میتونه باشه!
:w20:

وضعیت
موضوع بسته شده است.