افزايش يك ميليوني دختران مجرد تا 10 سال آينده در ایران

palang-sorati

عضو جدید
قبول دارم جدیدا پسرا خیلی پررو شدن منظورم سخت گیری بی مورد بود وگرنه دخترا باید شان خودشونو حفظ کنن عزیزم ;)

بیخیال بابا من نمی دونم مگه پسرا چه هیزم تری به شما فروختن که انقدر نفرت دارید و رگ فمنیستیتون باد کرده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر چقدر اینجا دعوا میکردیم سر این چیزا و مسائل ازدواج!!!!
حالا هیچ کدوم ازون بچهای قدیم نیستن اینجا دیگه!
دخترای مجرد بیشتر میشن چون پسرا بیکارن و کار نیست!!!
دخترای مجرد بیشتر میشن چون دخترای خراب بیشتر شدن!و کسی نمیتونه بهشون اعتماد کنه!
دخترای مجرد بیشتر میشن چون پسرا زدن توی کار لذتهای موقت!!!!
دخترای مجرد بیشتر میشن چون توقعات بیجا وجود داره.
و ....
همه ی اینا دلیلشه.
دخترا نیاین بنویسین پسر خوب نیست و .... این حرف واسه زمانیه که شما 20تا خواستگار داشته باشین و چون بد هستن نتونین انتخاب کنین!!!؟؟؟کسی از پسرا نمیتونه زن بگیره از بس بیکارن!از بس بی پولن!از بس گرونی اومده!!!از بس توقعات بالاست!!!حالا یکی هم که میتونه و پول داره و کار داره دختر خوب پیدا نمیکنه که بگیره!!!!نه اینکه نیست!!!هست .دختر خوبم هست ولی خب پیدا کردنش سخته.
پس دیگه ننویسین پسر خوب نیست و ...
بله میدونم خیلی پسرا هم خرابکار شدن ولی خب بامن که خرابکاری نمیکنن!!!با همون دخترا خرابکاری میکنن :smile:

خاطره جونی

عضو جدید
دخترای مجرد بیشتر میشن چون دخترای خراب بیشتر شدن!و کسی نمیتونه بهشون اعتماد کنه!
و ....
همه ی اینا دلیلشه.
دخترا نیاین بنویسین پسر خوب نیست و .... این حرف واسه زمانیه که شما 20تا خواستگار داشته باشین و چون بد هستن نتونین انتخاب کنین!!!؟؟؟کسی از پسرا نمیتونه زن بگیره از بس بیکارن!از بس بی پولن!از بس گرونی اومده!!!از بس توقعات بالاست!!!حالا یکی هم که میتونه و پول داره و کار داره دختر خوب پیدا نمیکنه که بگیره!!!!نه اینکه نیست!!!هست .دختر خوبم هست ولی خب پیدا کردنش سخته.
بله میدونم خیلی پسرا هم خرابکار شدن ولی خب بامن که خرابکاری نمیکنن!!!با همون دخترا خرابکاری میکنن :smile:

حالا غصه نخور...:w24:
میخوای چند تا دختر خوب بهت معرفی کنم؟!! :w10:

:biggrin::biggrin::biggrin:

خاطره جونی

عضو جدید
و ....
همه ی اینا دلیلشه.
پلنگ صورتی خان دیدی؟!
یه نمونه از پررویی پسرا...:w15:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
"دخترای مجرد بیشتر میشن چون دخترای خراب بیشتر شدن!و کسی نمیتونه بهشون اعتماد کنه!"
به نظرت این پررویی نیس؟؟!!!
قبول دارم دخترا خراب شدن ولی پسرام همچین پاک نموندن...

این جمله درسته ..دیگه هیچکس اطمینان به جنس مخالفش نداره ..اینجاتواین تاپیک دخترارو مطرح کردن ولی خب دختر خراب بشه پسرم خراب میشه کلا هردو اعتماد ندارن به هم
منظورایشونم اینه که بس که شرایط رو سخت کردن جوونا بجای تشکیل زندگی وزندگی سالم رو اوردن به تفریحات کم خرج وناسالم حالا دختر وپسرنداره که ..نیاز تو هردو هست ..واقعیته

ahmadpashaei

عضو جدید
خوب با این مهنویت و پایبندی و تربیت خوب نسل جدید + وضع اقتصادی و سیاسی ایرانی ها خدا می دونه تا 30 سال دیگه چی میشه.می ترسم ایران بشه تایلند

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پلنگ صورتی خان دیدی؟!
یه نمونه از پررویی پسرا...:w15:
شما اسمشو بذار پر رویی :smile:
بله

وحید حرف دل خیلی از پسر ها رو گفته

از قدیم گفتن حرف حق تلخه

واقعا اگر شما صحبتهای وحید رو پرویی می دونید

متاسفم برای خودم
داداش من اینقدر توی این بحثا بودم که خدا میدونه.همه ی این حرفا برام تکراری شده :)
سعی کن خودت پاک بمون و پاکی رو بخواه کاری به دنیای خراب نداشته باش
کجاش پررویی هست :surprised:...
لایک
"دخترای مجرد بیشتر میشن چون دخترای خراب بیشتر شدن!و کسی نمیتونه بهشون اعتماد کنه!"
به نظرت این پررویی نیس؟؟!!!
قبول دارم دخترا خراب شدن ولی پسرام همچین پاک نموندن...
قبول دارم.خودمم گفتم همینو...
دخترای خراب هم با پسرا هستن دیگه :)
این جمله درسته ..دیگه هیچکس اطمینان به جنس مخالفش نداره ..اینجاتواین تاپیک دخترارو مطرح کردن ولی خب دختر خراب بشه پسرم خراب میشه کلا هردو اعتماد ندارن به هم
منظورایشونم اینه که بس که شرایط رو سخت کردن جوونا بجای تشکیل زندگی وزندگی سالم رو اوردن به تفریحات کم خرج وناسالم حالا دختر وپسرنداره که ..نیاز تو هردو هست ..واقعیته

بازم لایک :)
من به یه شاوره ی خیلی جدی نیاز دارم برای این چیزا!
باید برم یه مشاور و بتونم روی ارزشهام پا بذارم و سخت گیریامو بذارم کنار تا بتونم یه دختر رو انتخاب کنم :)
دختر خوب هست هنوزم هیچوقت منکر این نمیشم.من توقعم زیاد نیست فقط یکی میخوام مثه خودم باشه.فکر نمیکنم خواسته ی زیادی باشه :)

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
و ....
همه ی اینا دلیلشه.

اینا رو هم من اضافه کنم:
دخترای مجرد زیاد شدن چون پسرای خراب بیشتر شدن و کسی نمیتونه بهشون اعتماد کنه ! (از اینایی که د رآن واحد با شونصدتا دوستن)
دخترای مجرد زیاد شدن ، چون پسرای خوب فکر میکنن باید همه چی تموم باشن تا برن خواستگاری .... خوب تو این شرایط یه کم عقدو طولانی کنن ، زحمتشونو بیشتر کنن ، همه دخترا توقع همه چی ندارن ازشون (این مورد دومو انقد به داداشای مجردم گفتم زبونم مو درآورده :|)

دخترای مجرد زیاد شدن چون پسرا انقد دختر با هزار جور آرایش تو کوچه خیابون دیدن که قبول نمیکنن برن خواستگاری دختری خوب با قیافه معمولی !( حالا بعضی ازین پسرا خودشون قیافشون داغونه ها :دی)

بعدشم آقا وحید دختر خوب که تو کوچه خیابون نریخته ، چشم بصیرت میخواد ، مشکل پسرا هم اینه که همه چی رو با هم میخوان ... زیبایی ، خوب بودن و...
حالا مثلا اگه یه دختری اخلاقش عالی باشه و واقعا دختر خوبی هم باشه ولی قیافش معمولی ... قبول نمیکنن :| اینو تو خیلی پسرا دیدم از جمله داداشای خودم، نگید نه!! چند تا از دوستام که اخلاقشون عالی بود رو به داداش بزرگم پیشنهاد کردم ، به دلیل معمولی بودن قیافه رد شدن :||| داداشای خودم خدارو شکر خیلی بچه های اهل و خوبی هستن و اصن دنبال دوست دختر و این مسخره بازیا هم نبودن ولی برا ازدواج قیافه براشون میشه گفت 50 درصده قضیه اس! مشکلشونم همینه که تا حالا مجرد موندن :| آخرشم من که میدونم یه دختر زشته بداخلاقه لوس گیرشون میاد:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا رو هم من اضافه کنم:
دخترای مجرد زیاد شدن چون پسرای خراب بیشتر شدن و کسی نمیتونه بهشون اعتماد کنه ! (از اینایی که د رآن واحد با شونصدتا دوستن)
دخترای مجرد زیاد شدن ، چون پسرای خوب فکر میکنن باید همه چی تموم باشن تا برن خواستگاری .... خوب تو این شرایط یه کم عقدو طولانی کنن ، زحمتشونو بیشتر کنن ، همه دخترا توقع همه چی ندارن ازشون (این مورد دومو انقد به داداشای مجردم گفتم زبونم مو درآورده :|)

دخترای مجرد زیاد شدن چون پسرا انقد دختر با هزار جور آرایش تو کوچه خیابون دیدن که قبول نمیکنن برن خواستگاری دختری خوب با قیافه معمولی !( حالا بعضی ازین پسرا خودشون قیافشون داغونه ها :دی)

بعدشم آقا وحید دختر خوب که تو کوچه خیابون نریخته ، چشم بصیرت میخواد ، مشکل پسرا هم اینه که همه چی رو با هم میخوان ... زیبایی ، خوب بودن و...
حالا مثلا اگه یه دختری اخلاقش عالی باشه و واقعا دختر خوبی هم باشه ولی قیافش معمولی ... قبول نمیکنن :| اینو تو خیلی پسرا دیدم از جمله داداشای خودم، نگید نه!! چند تا از دوستام که اخلاقشون عالی بود رو به داداش بزرگم پیشنهاد کردم ، به دلیل معمولی بودن قیافه رد شدن :||| داداشای خودم خدارو شکر خیلی بچه های اهل و خوبی هستن و اصن دنبال دوست دختر و این مسخره بازیا هم نبودن ولی برا ازدواج قیافه براشون میشه گفت 50 درصده قضیه اس! مشکلشونم همینه که تا حالا مجرد موندن :| آخرشم من که میدونم یه دختر زشته بداخلاقه لوس گیرشون میاد:D

سلام دوست قدیمی.
راستش حرفاتونو قبول دارم و جواب میدم برای تکمیل حرفاتون نه اینکه بخوام مخالفت کنه :) .
آره راست میگین.پسرا توقعشون بالاست.من خودمم همینجوری بودم ولی قیافه ی دختر خیلی برام مهم بوده ولی خب سعی کردم توقعمو بیارم پایین :) .به نظر من دختر تا حدی باشه که آدم از قیافش خوشش بیاد کافیه نه اینکه خرم سلطان باشه دیگه :D .
راستش دختر خوشگل زیاد هست ولی دختر خوب و خوشقلب کم!!!!
دخترای خوب توی خونه هستن نه توی کوچه بازار!
من دختر میشناسم که اهل دوس پسر و کارای خاک بر سری نیست ولی خب نمیتونم اعتماد کنم!!مثلا با یه پسری که من میشناسم رابطه داشته و اسمسی باهم در ارتباط بودن و باهم دوست بودن ولی نه در حد رفت و آمد و ...!!!ولی من به خاطر همین موضوع ازش بدم اومد!!!اصن چرا دخترا اینقدر آسون شدن؟؟؟؟اصن من نمیدونم چرا یه پسر وقتی یه دختری رو نمیخواد برای ازدواج میره باهاش ارتباط برقرار میکنه تا یه آدم سختگیری مثه من نتونه از اون دختر خوشش بیاد!!!؟؟؟
بابا بخدا خوب نیست!!من دوس دختر نداشتم چون میدونم اگه با کسی دوست بشم بعدا دختری گیرم میاد که قبلا دوس پسر داشته!!اصن فرض میکنیم من با دختری دوست باشم و اون دختر رو یه پسری بخواد که اهل هیچی نیست!!اونوقت در حق اون پسر ظلم کردم!!!واااااااای از بس به این چیزا فکر کردم دارم دیوونه میشم!!!
دوست دارم یکم سختگیریامو کم کنم ولی نمیشه نمیتونم!!!چطور میشه به کسی که آسون بوده زمان مجردیش اعتماد کرد؟؟؟؟دختر باید محکم باشه.باید سخت باشه نه اینکه هرکسی بتونه بهش نزدیک بشه :(

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا رو هم من اضافه کنم:

حرفاتونو باید قاب گرفت گذاشت جلو چشم بعضی آدما;)

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
لایک

بازم لایک :)
من به یه شاوره ی خیلی جدی نیاز دارم برای این چیزا!
باید برم یه مشاور و بتونم روی ارزشهام پا بذارم و سخت گیریامو بذارم کنار تا بتونم یه دختر رو انتخاب کنم :)
دختر خوب هست هنوزم هیچوقت منکر این نمیشم.من توقعم زیاد نیست فقط یکی میخوام مثه خودم باشه.فکر نمیکنم خواسته ی زیادی باشه :)

ایشالا یکی همچون خودتون نصیبتون بشه اقا وحید...اینکه میگین یه مشکل بزرگی شده..همونطور که شمانگران اینده تون هستین مادخترا هم هستیم ..دختر وپسر خوب هست ایشالا هرکس قسمت اونی باشه که لیاقتشو داره ..بهترین مشاور هم خود ادم هست ..توکل به خدا..زیاد نباید بهش فکرکرد که فازمنفی منتقل شه ..یهو پیش میاد ..:smile:

خاطره جونی

عضو جدید
یه نکته ای رو بگم قابل توجه آقا پسرا :
طبیعیه که تعداد دختران خوب کم به نظر برسه چون اونا بی جهت تو خیابونا پرسه نمیزنن که دیده بشن ، به بهانه های واهی تو مغازه های مردم نمیرن ، یه خیابونو صدبار بالا پایین نمیکنن تا بالاخره یه ماشین جلو پاشون بوق بزنه هر روز یه قیافه هی اجق وجق و مضحک درست نمیکنن بیان بیرون بلکم یکم جلب توجه کنن و...
دخترای خوب تو اجتماع میان ، خرید می کنن بهترین تیپا و مرتب ترین لباسا رو هم می پوشن اخلاق خوبی هم دارن ولی سرشون به کارشونه چشماشون 180 درجه دور سرشون نمی چرخه دنبال پسرا موس موس نمی کنن دنبال جلب توجه نیستن چون اعتماد به نفس دارن و شان خودشونو انقدر بالا می دونن که عروسک و بازیچه دست پسرای از خودشون بدتر نشن...
پیدا کردن دختر خوب کار سختی نیس موضوع اینجاست که کجا دنبالش می گردید؟...
:smile:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداشای خودم خدارو شکر خیلی بچه های اهل و خوبی هستن و اصن دنبال دوست دختر و این مسخره بازیا هم نبودن ولی برا ازدواج قیافه براشون میشه گفت 50 درصده قضیه اس! مشکلشونم همینه که تا حالا مجرد موندن :| آخرشم من که میدونم یه دختر زشته بداخلاقه لوس گیرشون میاد

به به چه داداشایی:D
خدا زیادشون کنه !!! :D

• Like
واکنش ها: etnn

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده با خوندن تعداد کثیری از پست های بروبچ
متوجه شدم ماشالا اینجا عده ای ار پاکان و نیکان و درست اندیشان الهی حضور دارن و به قول معروف آب در کوزه و شما گرد چهان میگردی!
خوب 2 به2 باهم قرار بزارید وصلت کنید دیگه! والاو... دیگه کجا میتونید همچین همسران پاکی یافت کنید

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
متوجه شدم ماشالا اینجا عده ای ار پاکان و نیکان و درست اندیشان الهی حضور دارن و به قول معروف آب در کوزه و شما گرد چهان میگردی!
خوب 2 به2 باهم قرار بزارید وصلت کنید دیگه! والاو... دیگه کجا میتونید همچین همسران پاکی یافت کنید

:biggrin: ماها خیلی وقت پیش به این نتیجه رسیدیم که تمام قدیسان در باشگاه مهندسان عضون :دی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

شما یه کم دیگه دقت کنی متوجه میشی خیلی ها اینجا جفت جفت شدن

Mehdi_Architect

عضو جدید
هاها...
دخترا در حال ترشــیده شدن هستن ؟؟؟ ما که حالا حالاها نمی گیریمشــون...

narges.1368

عضو جدید
شمایی که سنگ سران مملکت رو به سینه که میزنی هیچ؛
روی شونه هم حمل میکنی، از ایشون بپرس.
جوون باید مجرد بمونه ، چون شرایط ازدواج فراهم نیست و یا وعده و وعید مقطعی می بینه و خودش رو توی جریان زندگی میندازه و بعد از یک سال ....
باید جوونایی که آشنا ندارند
پارتی ندارند
پول ندارند
کار ندارند
و متعاقبا" هزار تا چیز دیگه
مجرد بمونند و مسائل اخلاقی رو زیر پا بزارند و ....
اینه اون مدینه فاضله ای که بعضی ها توی شعارهای نتخابی فریاد میزنند و بعد که رسیدند به مسند ، چالش می کنند که کسی یادش هم نیاد.
و
...
ایول خوب گفتی موافقم

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما یه کم دیگه دقت کنی متوجه میشی خیلی ها اینجا جفت جفت شدن

یعنی من باز دیراومدم بهم جفت نرسید:cry: ؟
میشه بگید دوره بعدی جفت گیری کی هست ؟
میشه بهم خبر بدید جا نمونم:D

mataa

کاربر فعال
واقعا اوضاع خرابه . مخصوصا الان
بیکاری بیداد میکنه .
من در عجبم بعضی دوستان میبینم هنوز سربازی هم نرفتن و تازه فارغ تحصیل شدن میرن خاستگاری و عقد میکنن . آخه ............

من از این تریبون اعلام میکنم اگه برم سر کار ( با حقوق حداقل 1 میلیون ) ،، پس از 1/2 تا سفر خارجه و پس انداز 20/25 میلیون تومن ازدواج خواهم کرد .
خودم احتمال میدم 34/35 سالگی باشه اون موقع . :razz:

بالا