کلوپ آبیدلان.

javad-68

عضو جدید
مرسی خوبم منم
میگن که این آقای قاضی که گل زد دیشب ، وقتی بازیکن پرسپولیس بود وقتی گل میزد هیچوقت پیراهنش رو نبوسید اما دیشب پیراهن استقلال رو بوسیده
آره داداش حال کردم وقتی اون صحنه را دیدم ماشا..هوادارا براش سنگ تموم گذاشتم اینه فرق هواداران ما با لنگیا

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
+ امیر جعفری توی ماه عسل ترکوند ! / دانلود کلیپ

این به صورت متنی !

اولش که اومد با پیراهن آبی, داشت از تلاش و استقامت اون مهمونشون حرف میزد میگفت اگه پرسپولیس ها هم همینطور تلاش کنن بالاخره میتونن قهرمان بشن ! یه 4 هم نشون داد!

بعد علیخانی طبق معمول کری همه پرسپولیسی ها گفت 6 که بیشتره ! امیرم بعد از اینکه گفت فیلمش نیست و اینا , گفت باز شما کم آوردید گفتید 6 تاییاش ! هروقت کم میارید هی شیش شیش میکنید ! طرف متولد 68 میاد میگه شیش تای 52 ! علیخانی هم گفت اینو حق میدم بهت !

بعد گفت می ترسم حرف بزنم ازمون امتیاز کم کنن ! علیخانی گفت ما آشنا داریم میدیم 3 تا بهتون اضافه کنن گفت بیا دیگه شما همیشه همینید با پارتی بازی امتیاز میگیرید !

آخرشم گفت من خیلی رو استقلال تعصب دارم به پسرمم گفتم همه چیو آزادی الا این تیمت که باید استقلال باشه! آرزومه بره توی استقلال و توی دربی گل بزنه و منو نشون بده !

اینم کلیپــــش

[FONT=times new roman,times,serif]دانلود[/FONT]
[FONT=times new roman,times,serif]
[/FONT]

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
+ امیر جعفری توی ماه عسل ترکوند ! / دانلود کلیپ

این به صورت متنی !

اولش که اومد با پیراهن آبی, داشت از تلاش و استقامت اون مهمونشون حرف میزد میگفت اگه پرسپولیس ها هم همینطور تلاش کنن بالاخره میتونن قهرمان بشن ! یه 4 هم نشون داد!

بعد علیخانی طبق معمول کری همه پرسپولیسی ها گفت 6 که بیشتره ! امیرم بعد از اینکه گفت فیلمش نیست و اینا , گفت باز شما کم آوردید گفتید 6 تاییاش ! هروقت کم میارید هی شیش شیش میکنید ! طرف متولد 68 میاد میگه شیش تای 52 ! علیخانی هم گفت اینو حق میدم بهت !

بعد گفت می ترسم حرف بزنم ازمون امتیاز کم کنن ! علیخانی گفت ما آشنا داریم میدیم 3 تا بهتون اضافه کنن گفت بیا دیگه شما همیشه همینید با پارتی بازی امتیاز میگیرید !

آخرشم گفت من خیلی رو استقلال تعصب دارم به پسرمم گفتم همه چیو آزادی الا این تیمت که باید استقلال باشه! آرزومه بره توی استقلال و توی دربی گل بزنه و منو نشون بده !

اینم کلیپــــش

دانلود

من دیدم این برنامه رو.
رسما" احسان علیخانی رو (یک رنگی)کرد.