بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
توبه کردی؟؟ من که رفتم تشکرمو حذف کردم:)
عجب چیز بحالیه این حذف تشکر الان میرم هرچی تشکر تو این سایت دارمو حذف میکنم:)
بی ادب آدم تشکرش رو پس مگه میگیره؟؟؟؟ اگر پست های من رو حذف تشکر کردی ایشالااا رو برگه ات مسئولین سبزی پیچیده باشند

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی ادب آدم تشکرش رو پس مگه میگیره؟؟؟؟ اگر پست های من رو حذف تشکر کردی ایشالااا رو برگه ات مسئولین سبزی پیچیده باشند
;) خوبه باز برگم به یه دردی میخوره:biggrin:
م یه شوخی کردم انگار به همه بر خورده؟؟
نمیدونستم این تشکره برای همه اینهمه مهمه:(

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
;) خوبه باز برگم به یه دردی میخوره:biggrin:
م یه شوخی کردم انگار به همه بر خورده؟؟
نمیدونستم این تشکره برای همه اینهمه مهمه:(

پیرامد جان ناراحت نشو...کسی از تو ناراحت نشد...دلایل دیگه ای برای این ناراحتی وجود داره....30 روز روزه و گرسنگی...فشار طولانی شدن نتایج کنکور...دعوا و جدال با خانواده ...بلاتکلیفی ک می خوایم چی کار کنیم و الان نمی تونیم هیچ کاری انجام بدیم تا نتایج بیاد...اینها باعث شده ک عدم تشکرت اینجور جنگجالی بشه...

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واسه من تنها اینجا اومدنم واسه تشکر کردناست چی فکر کردی؟:biggrin:
:D

پیرامد جان ناراحت نشو...کسی از تو ناراحت نشد...دلایل دیگه ای برای این ناراحتی وجود داره....30 روز روزه و گرسنگی...فشار طولانی شدن نتایج کنکور...دعوا و جدال با خانواده ...بلاتکلیفی ک می خوایم چی کار کنیم و الان نمی تونیم هیچ کاری انجام بدیم تا نتایج بیاد...اینها باعث شده ک عدم تشکرت اینجور جنگجالی بشه...
بدون شک همینطوره.
ایشالا که عاقبت این موضوع برای همه خوب باشه:)
عید همگی هم مبارک;)

meriil

کاربر فعال
.آحه این چ وضعیه چرا اینقدر ما رو اذیت می کنند...ایشالله همونجوری ک ما رو اذیت میکنند بچه هاشونم مثل ما بیان این مرحله و اذیت بشن ...شاید یکم ما رو درک کنم.....

والا تجربه به من نشون داده که این نفرینا به هیچ جا نمی رسه!! ;)

ما با یه استاد گرامی برداشت داشتیم که نامردی نمی کرد ما رو یه جاهایی می فرستاد برای برداشت (جهت کتاب جدیدشون) که بماند..... اون موقع هم نفرین ما این بود که ایشالا یه استاد اینجوری سر عزیزت بیاره!! بعد چند ترم دختر خودش اومد دانشگاه ما!!!!! (حالا من نمی دونم باباجون آورده بودش یا خودش قبول شد) جالبیش اینجاست تنها ترمی که خودش با بچه ها رفت سفر همون ترمی بود که دختر خودش باش کلاس داشت!!! یعنی بقیه بچه ها برن بمیرن اصلا براش مهم نبود..... شانس ما از نفرینای ما دخترش هم به یه نوایی رسید!!!! :biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تجربه به من نشون داده که این نفرینا به هیچ جا نمی رسه!! ;)

ما با یه استاد گرامی برداشت داشتیم که نامردی نمی کرد ما رو یه جاهایی می فرستاد برای برداشت (جهت کتاب جدیدشون) که بماند..... اون موقع هم نفرین ما این بود که ایشالا یه استاد اینجوری سر عزیزت بیاره!! بعد چند ترم دختر خودش اومد دانشگاه ما!!!!! (حالا من نمی دونم باباجون آورده بودش یا خودش قبول شد) جالبیش اینجاست تنها ترمی که خودش با بچه ها رفت سفر همون ترمی بود که دختر خودش باش کلاس داشت!!! یعنی بقیه بچه ها برن بمیرن اصلا براش مهم نبود..... شانس ما از نفرینای ما دخترش هم به یه نوایی رسید!!!! :biggrin:
یعنی ازدواج کرد؟ یا طلاق گرفت؟ چون مساله 2 پهلوست از نفرین:biggrin: بعدش شک نکن باباجونش قبول کرده چون اساتید سهمیه دارند

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بچه ها
منم دیگه باید از همتون خداحافظی کنم
امید دارم همتون همون جایی که می خواید قبول شید
و زندگی تون پر از شادی و ارامش باشه
قصد ناراحت کردن کسی رو تو این باشگاه نداشتم ...پس هر کی ناراحت شده به بزرگیه خودش ببخشه
و از تمامی دوستانی که تو این مدت به من کمک کردن کمال تشکر رو دارم
با اجازه........شاید تا اومدن جوابا....شایدمی برای همیشه;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بچه ها
منم دیگه باید از همتون خداحافظی کنم
امید دارم همتون همون جایی که می خواید قبول شید
و زندگی تون پر از شادی و ارامش باشه
قصد ناراحت کردن کسی رو تو این باشگاه نداشتم ...پس هر کی ناراحت شده به بزرگیه خودش ببخشه
و از تمامی دوستانی که تو این مدت به من کمک کردن کمال تشکر رو دارم
با اجازه........شاید تا اومدن جوابا....شایدمی برای همیشه;)
ایشالا هرجا که هستی موفق باشی اما امیدورام بازم برگردی حتی شده اندکی در روز یا هفته;)

• Like
واکنش ها: HOTT

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا....مگه کوروشو نمیشناسی....داره بات شوخی میکنه.....
تو مگه میشناسی منو؟:biggrin: نه میدونه پیرامید اذیتش میکنم دوسش دارم دیگه;) راستی بچه ها یه تایپیک بزنید منتظران نتایج ارشد 92 جدی میگم همه رشته ها بریزند توش یکم استرس ها کم شه:(

mos6762

عضو جدید
سلام بچه ها من از صدیق شنیدم که تازه الان کارا در حین داوری هست . الله اعلم .طبق گفته سنجش 20 روز دیگه باید نتایج بیاد .الله اعلم. واینکه بچه ها کسایی که دسرسی دارن خواهشا از قضیه مهر طراحی ناپیوسته ها ی خبری بدن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من از صدیق شنیدم که تازه الان کارا در حین داوری هست . الله اعلم .طبق گفته سنجش 20 روز دیگه باید نتایج بیاد .الله اعلم. واینکه بچه ها کسایی که دسرسی دارن خواهشا از قضیه مهر طراحی ناپیوسته ها ی خبری بدن
این مرتضی صدیق هم دکان باز کرده گویا بابا برگه ها پوسیدند دوست عزیز از صحیح شدن هم گذشت دیگه مطمئن باش نتایج کل دانشجوهای کلیه رشته ها تا الان آماده شده فقط باید مراحل دیگه رو طی کنند که اونم میره بعد از ثبت نام بچه های سراسری که نتایجشون اومده دارند انتخاب رشته میکنند. نتایج ارشد معلوم شده و حتی میگند 9 شهریور اعلام نتایجه ارشد خواهد بود

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم میخوابیدم رفتم تو فکر خواب از سرم پرید:( یچیز امد تو سرم گفتم بیام اینجا بگم ولی الان هرچی فکر میکنم یادم نمیاد:(

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رفتار خاله زنکی برای چیه؟؟؟؟ اصلن همه برید تشکرتون رو بردارید بابا!!! با این تشکرات کسی که به جایی نمی رسه می رسه؟؟؟؟؟؟ می خوایی کجا رو بگیری ؟؟؟؟؟

توقع داشتم بپرسید چرا بعضی ها قرمزاند و بعضی های دیگه آبی ؟؟؟؟ نه بیایی و چنین رفتار زشتی رو از خودت نشون بدی .....

خب دیگه هیچی کلن فراموشش کنید

این هم لینک برای حذف تشکراتتون 1136

حالا بهتره همه منتظر باشیم تا این نتایج لعنتی بیاد :thumbsdown:
به حرف ینفر کافر که در مسجدو نمیبندن:cool:
جوونه و جویای نام بچگی کرد از دهنش یچیز پرید الان خلق اله منتظرن ببینن چی میخواستی بگیا;)

saherem

عضو جدید
آخــــــیـــــــــــــش . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تهران چقدر بزرگ شده

واقعا جای خالیتون حس می شد

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاش بزرگ شده
از عرض جغرافیایی 27" , 54' که به سمت غرب بخوای حرکت کنی کلی گسترش یافته :whistle:
تازه الان بیست و چندتا منطقه شهرداری داره اون موقع که ما رفتیم همش به انگشتای دو دست هم نمی رسید. تازه تر عدلیه و نظمیه و بلدیه دار هم شده که :D

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از عرض جغرافیایی 27" , 54' که به سمت غرب بخوای حرکت کنی کلی گسترش یافته :whistle:
تازه الان بیست و چندتا منطقه شهرداری داره اون موقع که ما رفتیم همش به انگشتای دو دست هم نمی رسید. تازه تر عدلیه و نظمیه و بلدیه دار هم شده که :D
بابا کجا اون جمعه اتوبان چمران وباکری کار داشتم چنان ترافیکی بود که حتی ماشینم هم هنگ کرد بدبخت اون وسط باتری خالی کرد با هل وزور این حرف ها من رو رسوند تا خونه اما پیرم در اومد

qazal.

عضو جدید
این رفتار خاله زنکی برای چیه؟؟؟؟ اصلن همه برید تشکرتون رو بردارید بابا!!! با این تشکرات کسی که به جایی نمی رسه می رسه؟؟؟؟؟؟ می خوایی کجا رو بگیری ؟؟؟؟؟

توقع داشتم بپرسید چرا بعضی ها قرمزاند و بعضی های دیگه آبی ؟؟؟؟ نه بیایی و چنین رفتار زشتی رو از خودت نشون بدی .....

خب دیگه هیچی کلن فراموشش کنید

این هم لینک برای حذف تشکراتتون 1136

حالا بهتره همه منتظر باشیم تا این نتایج لعنتی بیاد :thumbsdown:

اتفاقا منم میخواستم بپرسم چرا بعضیا قرمزن (خودم):Dولی دیگه نپرسیدم...که این پستتو دیدم...خوب الان بگو.....بچه ها نگران نباشید الان میاد میگه.....

بحث فوتبالی توی تالار فوتبال ؛ اینجا به هیچ وجه!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/104-باشگاه-ورزشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

qazal.

عضو جدید
اتفاقا منم میخواستم بپرسم چرا بعضیا قرمزن (خودم):Dولی دیگه نپرسیدم...که این پستتو دیدم...خوب الان بگو.....بچه ها نگران نباشید الان میاد میگه.....

خدایا یعنی از بالا سنگ افتاد فقط باید بیفته تو سر من؟ یعنی اصلا امکان نداره یذره اونور تر بیفته؟:w04:

عزیزم پست شما از همه بهتر بود برای همین نقل قول رو پاش گذاشتم:)

.............هوم ؟ نسترن بانو..؟

آخرین ویرایش:

fereshte1111

عضو جدید
بچه های یه سوال
برای یه قسمت منحنی، مثل سقف منحنی من چطوری جداش کنم واسه برش لیزری؟؟؟ نما از بغل بذارم کنارش؟
چطوریه؟!
plot.jpg

qazal.

عضو جدید
بچه های یه سوال
برای یه قسمت منحنی، مثل سقف منحنی من چطوری جداش کنم واسه برش لیزری؟؟؟ نما از بغل بذارم کنارش؟
چطوریه؟!
مشاهده پیوست 165287

مصالحت انعطاف پذیره؟ میتونی از مصالح دیگه استفاده کنی که انعطاف پذیره بعد اندازشو رو ماکت ساخته شده بگیری ، طولشو برش بزنی....یا اگه میخوای از مصالح محکم تر استفاده کنی...عرض منحنی رو دربیار ....
طولشم با Dimension >>Aligned دربیار >>>>> یعنی اندازه ی خطوطی که روی منحنی، صاف هست دربیار، بعد جمع ببند...شاید خنده دار باشه ولی اگه اندازه گرفتن خیاطارو دیده باشی مترو میزارن رو منحنی یذره یذره میرن جلو اندازه ی منحنی بدست میاد و جواب میده....فوقش یکم بیشتر میذاری بعد برش میزنی محض اطمینان
یا میتونی این منحنی ای که الان عکسشو گذاشتی ، ازش دوتا برش بزنی بعد روشو از مصالح منعطف تر به صورت طولی یا حتی عرضی بکشی و یا راهای دیگه...از خلاقیتت استفاده کن....باز نظر دوستانم بپرس

آخرین ویرایش:

fereshte1111

عضو جدید
مصالحت انعطاف پذیره؟ میتونی از مصالح دیگه استفاده کنی که انعطاف پذیره بعد اندازشو رو ماکت ساخته شده بگیری ، طولشو برش بزنی....یا اگه میخوای از مصالح محکم تر استفاده کنی...عرض منحنی رو دربیار ....طولشم با scale دربیار >>>>> یعنی اندازه ی خطوطی که روی منحنی، صاف هست دربیار، بعد جمع ببند...شاید خنده دار باشه ولی اگه اندازه گرفتن خیاطارو دیده باشی مترو میزارن رو منحنی یذره یذره میرن جلو اندازه ی منحنی بدست میاد و جواب میده....فوقش یکم بیشتر میذاری بعد برش میزنی محض اطمینان
یا میتونی این منحنی ای که الان عکسشو گذاشتی ، ازش دوتا برش بزنی بعد روشو از مصالح منعطف تر به صورت طولی یا حتی عرضی بکشی و یا راهای دیگه...از خلاقیتت استفاده کن....باز نظر دوستانم بپرس

مرسی غزل جون. آره انعطاف پذیره. از چوب پنبه استفاده میکنم روش هم چمن

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کارت تو cad یا هر برنامه دیگه ای هست میتونی طول آرک را اندازه گیری کنی و به مقدار نیاز ببری.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا