ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan181989

عضو جدید
یه نظرسنجی میزارم بر اتون یکی از دوستام انجام داده :

نتایج حاصله گواه این است که پدر ملّتو با ریاضی دراوردن.دعا میکنیم برای شفای عاجل مریضان سنجش کننده.
از هر کی میپرسم میگه یکی دو تا زدم از ریاضی!

.
مشاهده پیوست 96876
ریاضی انصافا "سخت" نبود،عجیب و ناموزون بود،غافلگیر کننده بود...
بقیه درسها متوسط بود...جامدات سوالاش خوب بود،ولی جواباش مشکل داشت!
ظاهرا ساخت هم مشکل داشته

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
چند روز پیش اینجا یه بحث نرم افزار مطرح شده بود .... بعضی از دوستان از جمله خودم دنبال سی دی آموزشی آباکوس بودیم ....
امروز از نمایشگاه کتاب بسته آموزشی آباکوس رو خریدم ....
شامل نرم افزار ورژن 6.9 ..... و 2 تا هم سی دی آموزشی ..... زمانشم 7 ساعته .....
قیمتش 7500 تومان بود که 5000 تومان دادن ..... (تخفیفش خوب بود)
اسم مجموعشم لوح آموزشه ....
اگه از سمت مترو مصلی وارد بشید و مستقیم برید پایین ..... نزدیکای آخر راه .... یه چند تا کیوسکه .... که یکیش فقط نرم افزار میفروشه
و البته نشر آفرنگ ( مثلث نارنجی ) هم کتاب آموزش آباکوس رو منتشر کرده که قیمت نمایشگاهیش 13800 تومان بود ....
.
.
.
یک ساعت بعد : نرم افزارش نصب نشد .... وسط نصب یهو تا یه جایی میرسه زرتی خودش بسته میشه و دیگه نمیاد .....
خدا شانس بده
فقط قبلش اینو الان رو صفحش خوندم که این واسه 64 بیتیه و سیستم شما 32 بیته ..... واسه همین نصب نمیشه ... در حالی که سیستمم 64 بیته .... تکلیف چیه؟؟

آخرین ویرایش:

ea_mecs

عضو جدید
دوستان جون هرکی دوست دارین منو راهنمایی کنین.
سرباز در حین خدمت در چه شرایطی از معافیت تحصیلی می تونه استفاده بکنه؟
میگن نباید بیش از 1 سال از تاریخ فارغ التحصیلی اش بگذره؟ درسته؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خودم واسه لیسانس که قبول شدم سرباز بودم .....
فقط اگه دفترچه خدمتت مهر غیبت ( همونی که واسه تاخیر میخوره) رو داشته باشه ... یکم ... یکم بیشتر از یکم .... اذیت میکنن
من نداشتم و راحت کارام انجام شد .. دوستم داشت و کلی دردسر کشید
البته این جریان واسه سال 82 بود .... و تا الان کلی از این قانوناشون عوض شده

solarisal

عضو جدید
نه عزیز جان من یک ساله خدمتم تموم شده. شما اگه غیبت نداشته باشید در هر زمان از خدمتتون باشید در صورت قبولی میتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی
و بعد از فراغت از تحصیل دوباره به همون یگان خدمتی برمیگردی و اصلا ربطی به تاریخ فارغ التحصیلی نداره ولی شاید منطورشون اینه که از زمان فارغ التحصیلی 1 سال برای معرفی به نظام وطیفه وقت داری و در غیر اینصورت غیبت منظور شده و نمیتونی معافیت تحصیلی بگیری

kamtal1

عضو جدید
دوستان جون هرکی دوست دارین منو راهنمایی کنین.سرباز در حین خدمت در چه شرایطی از معافیت تحصیلی می تونه استفاده بکنه؟میگن نباید بیش از 1 سال از تاریخ فارغ التحصیلی اش بگذره؟ درسته؟
باید غیبت نداشتی باشی داشتی باشی یه کم مشکلمن خودم داشتم که حل شد بعد دانشگاه دوباره تقسیم میشی به جای اولتم بر نمیگردی اگه بیش از چهار ماه خدمت کنی دوباره اموزشی هم نداره به جاش 25 روز میری مرخصی

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیز جان من یک ساله خدمتم تموم شده. شما اگه غیبت نداشته باشید در هر زمان از خدمتتون باشید در صورت قبولی میتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی
و بعد از فراغت از تحصیل دوباره به همون یگان خدمتی برمیگردی و اصلا ربطی به تاریخ فارغ التحصیلی نداره ولی شاید منطورشون اینه که از زمان فارغ التحصیلی 1 سال برای معرفی به نظام وطیفه وقت داری و در غیر اینصورت غیبت منظور شده و نمیتونی معافیت تحصیلی بگیری

باید غیبت نداشتی باشی داشتی باشی یه کم مشکلمن خودم داشتم که حل شد بعد دانشگاه دوباره تقسیم میشی به جای اولتم بر نمیگردی اگه بیش از چهار ماه خدمت کنی دوباره اموزشی هم نداره به جاش 25 روز میری مرخصی

بعد از دانشگاه برمیگردی همون ارگانی که خدمت میکردی .... یعنی اگه سپاه بودی دوباره میافتی سپاه و اگه وزارت دفاع یا ارتش و ... بودی دوباره همون ارگان میافتی
دوباره باید دفترچه بگیری و پست کنی ..... آموزشی رسمی نمیری ..... اما شاید با کسایی که وضعیت شما رو دارن ... یه چند روزی برید آموزشی .... خود من و 22-23 نفر دیگه یه هفته دوباره رفتیم مثلا آموزشی که خیلی خوش گذشت ..... اما گروه قبل و بعد از ما اصلا نرفتن .....
بعدشم موقع تقسیم مجدد..... اونایی که از خدمتشون کم مونده بود رو فرستادن همون جای قبلیشون ... بقیه رو اما تقسیم جدید کردن
یاد دوران سربازی افتادم:surprised:

mehran_shirsavar

عضو جدید
فقط قبلش اینو الان رو صفحش خوندم که این واسه 64 بیتیه و سیستم شما 32 بیته ..... واسه همین نصب نمیشه ... در حالی که سیستمم 64 بیته .... تکلیف چیه؟؟
آقا مجید نصب abaqus یکم دردسر داره بهتون پیشنهاد می کنم یه فایل pdf که واسه دانشگاه امیر کبیر هست اون کامل توضیح میده تو googel بگردی پیدا می کنی البته این مجموعه cd که گرفتی خیلی خوبه نمیدونم من قسمت نصبش رو ندیدم ولی در کل مجموعش فوق العاده هست از اونم میتونی کمک بگیری
یه چیزه دیگه این errori که داده برعکس اون چیزی که گفتید نیست چون اینطوری نصب میشه اگه سیستم شما 64 باشه فکر کنم 6.9 شما 32 باشه!
یه نکته دیگه قبل از نصب سیستم شما باید never notify باشه یعنی از User Accounts قسمت chenge user account control settings

صحبت از دوران چرت و مزخرف خدمتم شد چیزی که بما نرسید فقط از ما 17 ماه عمر گرفت... فکر کنم فقط از جنگ بمب اتم صحبت نشد البته نگران نباشید ظاهرا اینارو بالایی دارن راست و ریستش می کنند واسمون سری بعدی که یارانه ها واریز شد یادمون باشه راجع به اینا هم بحث کنیم فکر کنم

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من خیییییلی استرس دارم روزی 300بار میام اینجا ببینم کسی خبر جدیدی داره یا نه!
پس کجاااایین ای بقیه ملت!
روزي 300 بار اگه به ازاي هر بار 5 دقيقه اينجا سر بزنيد ميشه 1500 دقيقه كه معادل است با 25 ساعت و هرشبانه روز برابر است با 24 ساعت!!!!
ببخشيد شما چطور در روز 25 ساعت اينجا مياين؟؟!!!!:surprised:
.
.
.
ببخشيدا شوخي بود:w02:

انیشتن

عضو جدید
من استرس نتایجو دارم یکشنبه عمل کردم دارم میسوزم از یک ور هم برا کنکور میسوزم کلا حالم بده برام دعاکنین قبول شم فقط بایس روزانه برم.........
.

ferferfer

عضو جدید
من خیییییلی استرس دارم روزی 300بار میام اینجا ببینم کسی خبر جدیدی داره یا نه!
پس کجاااایین ای بقیه ملت!

سلام
اقا این جواب تشریحی مکانیک 91 هست .ماهان تازه رو سایتش گذاشته! ببخشید قصد افزایش استرس هارو ندارم ها..!:D
مشاهده پیوست Pashoghname.zip
6 تا از سوالهای جامدات رو غلط گرفته!

mohammad.md

عضو جدید
راجع به استرس يه خاطره ي بگم البته خاطره اش عمر چنداني ام نداره:surprised:.چند روز مونده بود به كنكور ارشد 91 جو اين پستم طوري بود كه يه نفر يه خبر بد بده كه بچه استرسشون بزنه بالا من گفتم كه دوستان من حدس ميزنم تو كنكور امسال يكي از باكسا خيلي سخت بياد چشمتون روز بد نبينه (الان تو پستهاي قبل كنكور هست )يهو ديدم 4 5 تا پست پشت هم دارن منو زير رگبار ميگيرن پست اخري ديگه نزديك فش بود كه تو بمب استرس راه انداختيو و از اين حرفا.خواستم بگم كه اگه اون زمان حرفمو گوش ميكردن!!:que: (هر چند كه خودمم نميتونستم خودمو كنترل كنم :eek:)شايد يه سري كه تو باكس اول سوال هاي رياضي و سخت ميديدن نااميد نميشدنو تا اخر با اعتماد به نفس ادامه ميدادن و شايدم نتيجه خوبي ميگيرفتن هر چند كه هنوز نتيجه ها نيومده:biggrin:.(منظورم اين بود كه كنكورو خوب ميدادن)..
.
.
نتيجه كلي اينكه استرس كلا چيز خوبي نيست حتي بعضي از روانشناسا ميگن يه كمش خوبه كه به نظر اون يه كمم خوب نيست.
.

مکاترونیک8282

عضو جدید
روزي 300 بار اگه به ازاي هر بار 5 دقيقه اينجا سر بزنيد ميشه 1500 دقيقه كه معادل است با 25 ساعت و هرشبانه روز برابر است با 24 ساعت!!!!
ببخشيد شما چطور در روز 25 ساعت اينجا مياين؟؟!!!!:surprised:
.
.
.
ببخشيدا شوخي بود:w02:

زیرا که خواستن توانستن است!

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام
اقا این جواب تشریحی مکانیک 91 هست .ماهان تازه رو سایتش گذاشته! ببخشید قصد افزایش استرس هارو ندارم ها..!:D
مشاهده پیوست 97150

قسمت ساخت = [FONT=B Nazanin+FPEF][FONT=B Nazanin+FPEF]کلید سازمان سنجش!!!!!!!!!!:eek::cry::wallbash::w17::w37::w26::w19:
[/FONT]
[/FONT]

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام
مشاهده پیوست 97150

این ماهان اول کاری نوشته پاشقنامه! جواباش درسته؟:)

مرسی...
ولی سنجش به روی خودش نخواهد آورد.

مکاترونیک8282

عضو جدید
راجع به استرس يه خاطره ي بگم البته خاطره اش عمر چنداني ام نداره:surprised:.چند روز مونده بود به كنكور ارشد 91 جو اين پستم طوري بود كه يه نفر يه خبر بد بده كه بچه استرسشون بزنه بالا من گفتم كه دوستان من حدس ميزنم تو كنكور امسال يكي از باكسا خيلي سخت بياد چشمتون روز بد نبينه (الان تو پستهاي قبل كنكور هست )يهو ديدم 4 5 تا پست پشت هم دارن منو زير رگبار ميگيرن پست اخري ديگه نزديك فش بود كه تو بمب استرس راه انداختيو و از اين حرفا.خواستم بگم كه اگه اون زمان حرفمو گوش ميكردن!!:que: (هر چند كه خودمم نميتونستم خودمو كنترل كنم :eek:)شايد يه سري كه تو باكس اول سوال هاي رياضي و سخت ميديدن نااميد نميشدنو تا اخر با اعتماد به نفس ادامه ميدادن و شايدم نتيجه خوبي ميگيرفتن هر چند كه هنوز نتيجه ها نيومده:biggrin:.(منظورم اين بود كه كنكورو خوب ميدادن)..
.
.
نتيجه كلي اينكه استرس كلا چيز خوبي نيست حتي بعضي از روانشناسا ميگن يه كمش خوبه كه به نظر اون يه كمم خوب نيست.
.

منم جزء معترضا بودم؟!
فقط یادمه به برادر ایمان خیلی گیر دادیم یه بار! یادش بخیر! حلال کن

استرس چیز بدیه ولی کار دیگه ای به نظرم نمی رسه!
ایمیل زدم یه شرکت گنده رزومه فرستادم جواب دادن ممنون بخاطر اینکه می خواین با ما همکاری کنین، ولی ما خودمون به خاک سیاه نشستیم!

بچه ها فقط از خدا بخوایم هر چی خیره... ولی قبول بشیم روزانه!

solarisal

عضو جدید
.
.
.
گفتی استرس کردی کبابم............. انقدر مسترس شدم که تو خونه همه برا اینکه لجمو در بیارن تا حرف میزنم میگن 4 خرداد
الانم که دارم تایپ میکنم داداشم میگه 4 خرداد نبود حرکت داریم:w02:

solarisal

عضو جدید
این ماهان اول کاری نوشته پاشقنامه! جواباش درسته؟:)

مرسی...
ولی سنجش به روی خودش نخواهد آورد.
اگه این کلیدا درست باشه با حذف 2 تا سواله دینامیک و 5-6 تا جامدات درصدام 3-4% فرق میکنه. چرا کلید ساختو تغییر ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا خداوکیلی یعنی سنجش میاد 6 تا سوالو حذف میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که باورم نمیشه

مکاترونیک8282

عضو جدید
اگه این کلیدا درست باشه با حذف 2 تا سواله دینامیک و 5-6 تا جامدات درصدام 3-4% فرق میکنه. چرا کلید ساختو تغییر ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا خداوکیلی یعنی سنجش میاد 6 تا سوالو حذف میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که باورم نمیشه

غیر ممکنه غیرممکنه واسم مثل روز روشنه اشک هممون رو در میارن روز اعلام نتایج.
ساخت رو دیدن خیلی اوضاع خرابه زدن کلید سنجش.

mohammad.md

عضو جدید
نزن كليد سنجش پس چي بزنن اگه ساختو ميگفتن 11تا سوال:surprised: غلط(البته من ساختي نيستم اونطوري كه از ساختياي عزيز شنيدم) اونموقع كه كل موسسه شون ميرفت زير سوال.جدا از اينكه بعضي استاداي اين موسسه ها خوبن ولي بيشتر به فكر جيب خوشونن اين امارو هم كه ميدن زياد نميشه اعتماد كرد بعضياش فقط براي جلب توجه موسسه شونه.

mechanical-engin

عضو جدید
به احتمال زیاد 2-3 تابلوشو حذف میکنن و اون 4-3 تای دیگرو طبق کلید تصحیح می کنن .منم مطمئنم که به همش ترتیب اثر نمیدن.....:thumbsdown:

mohammad.md

عضو جدید
به احتمال زیاد 2-3 تابلوشو حذف میکنن و اون 4-3 تای دیگرو طبق کلید تصحیح می کنن .منم مطمئنم که به همش ترتیب اثر نمیدن.....:thumbsdown:
احتمال هست هر 6تا رو حذف كنن.هيچي معلوم نيست همچنان انتظار تا 4 خرداد(قابل توجهsolarisalعزيز !امان از دست برادر كوچيكتر :Dفقط كافيه كه يه نقطه ضعف داشته باشي) .!

مکاترونیک8282

عضو جدید
من استرس نتایجو دارم یکشنبه عمل کردم دارم میسوزم از یک ور هم برا کنکور میسوزم کلا حالم بده برام دعاکنین قبول شم فقط بایس روزانه برم.........
.

انشالله هم زود خوب میشی و هم به خواستت می رسی دوست عزیز..

Mehran14233

عضو جدید
ظاهراً این تاپیک جواب خورش خوبه :D

دوستان برای ارشد مکانیک از بین بسته های آموزشی موسسات مختلف کدوم از همه بهتره ؟ میخوام از نمایشگاه بگیرم ولی نمیدونم کدوم بهتره ؟

مکاترونیک8282

عضو جدید
ظاهراً این تاپیک جواب خورش خوبه :D
دوستان برای ارشد مکانیک از بین بسته های آموزشی موسسات مختلف کدوم از همه بهتره ؟ میخوام از نمایشگاه بگیرم ولی نمیدونم کدوم بهتره ؟

برای هر درسی فرق می کنه این مطلب قبلا گفته شده می تونین صفحه های اول همین تاپیک رو بخونین کامل بچه ها توضیح دادن

Mehran14233

عضو جدید
برای هر درسی فرق می کنه این مطلب قبلا گفته شده می تونین صفحه های اول همین تاپیک رو بخونین کامل بچه ها توضیح دادن

ممنون دوست عزیز . اونا رو خوندم ولی من برای زمان بندی کردن و راحت تر بودن می خوام کلاً از یک موسسه بگیرم .
شما اطلاعی داری کدوم موسسه از نظر آموزش و نکته های تستی و ... از همه بهتره ؟ منظورم اینه که توی کتاباش شرح درس و نکاتش از همه کامل تر و بهتر باشه .

parandme

کاربر بیش فعال
با سلام
اینا که چت تر از سازمان سنجشن
7 تا سوالو جذف کردن تازه بعضی ها رو هم جواب کلید سنجش رو تغییر دادن

سوال 71 کلید سازمان سنجش گزینه 2 یعنی 5/2 رو درست زده ولی اینا دوباره 2 رو زدن ؟؟؟ اگه قرار باشه اصلاح بشه هر دو گزینه درست اعلام میشه در غیر این صورت گزینه درست یعنی همون کلید سازمان اعمال میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا