انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به پستهای یک کاربر به نام ahmadpashaeei توی تالار گفتگوی آزاد اعتراض دارم.
این آقا یا خانم قبلا هم شخص منو رو با فحش مورد نوازش قرار داده بودند. جالبتر اینکه من اصلا اینو نمیشناسم بخدا و یادم نمیاد حتی یک کلمه درگیری با ایشون داشته باشم.
به یکی دو تا پستش گزارش تخللف زدم، ولی دیدم ایشون ظاهرا هرچی پست میزنند دارند با ترکها عقده گشایی میکنند. (حالا نمی دونم چرا)
از مدیریت خواهش دارم رسیدگی کنند. من که تا بحال جوابی بهش ندادم .

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
دوستان عزیز لطفا توجه کنید باشگاه فیلـتر شده و توضیحات کامل هم در بالا نوشته شده:

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران انجمن
متاسفانه سایت باشگاه به اشتباه و بر خلاف قوانین فیلــتر شده است و ما در حال پیگیری موضوع هستیم. ان شاء ا.. مشکل در اولین روز کاری (شنبه) رفع خواهد شد. تا آن زمان از تمامی کاربران عزیز باشگاه تقاضا می شود برای دسترسی به سایت از حالت امن یا https سایت استفاده نمایند.
http[B]s[/B]://www.www.www.iran-eng.ir
با احترام، مدیریت باشگاه

لطفا از ارسال هرگونه اسپم و پست نامربوط با عنوان تاپیک خودداری کنید.
ممنون از توجهتون.

Setayesh

مدیر تالار
من به پستهای یک کاربر به نام ahmadpashaeei توی تالار گفتگوی آزاد اعتراض دارم.
این آقا یا خانم قبلا هم شخص منو رو با فحش مورد نوازش قرار داده بودند. جالبتر اینکه من اصلا اینو نمیشناسم بخدا و یادم نمیاد حتی یک کلمه درگیری با ایشون داشته باشم.
به یکی دو تا پستش گزارش تخللف زدم، ولی دیدم ایشون ظاهرا هرچی پست میزنند دارند با ترکها عقده گشایی میکنند. (حالا نمی دونم چرا)
از مدیریت خواهش دارم رسیدگی کنند. من که تا بحال جوابی بهش ندادم .

هر توهینی اخطار داره دوست عزیز.
و فکر میکنم یادتون باشه ایشون اخراج بودن این مدت.

پستهاشون هم توسط مدیران خونده و بررسی میشه.
و در صورت نقض قوانین حتما رسیدگی خواهد شد.
موفق باشید.

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیریت محترم اگه امکانش هست بوسیله ایمیل ب اعضا اطلاع بدن ک میتونن از آدرس https://www.www.www.iran-eng.ir وارد سایت بشن چون خیلی ها نمیتونن سایت رو باز کنند تا از این راه اطلاع پیدا کنندبا تشکر

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیریت محترم اگه امکانش هست بوسیله ایمیل ب اعضا اطلاع بدن ک میتونن از آدرس https://www.www.www.iran-eng.ir وارد سایت بشن چون خیلی ها نمیتونن سایت رو باز کنند تا از این راه اطلاع پیدا کنندبا تشکر

فکر کنم موقع تایپ آدرس http://www.www.www.iran-eng.ir اتوماتیک به آدرس https://www.www.www.iran-eng.ir ریدایرکت میشود

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
پیشنهاد می‌کنم روی نحوه مدیریت تالار‌ها تجدید نظر بشه، محیط باشگاه از حالت دوستانه داره خارج می‌شه، هر جا هر مدیری یکسری قوانین برای خودش گذاشته ...
مدتیه خود من ترجیح میدم فقط از مطالب استفاده کنم و مطلب جدیدی نگذارم مبادا با قوانین جدید ناسازگار باشه...

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام
پیشنهاد می‌کنم روی نحوه مدیریت تالار‌ها تجدید نظر بشه، محیط باشگاه از حالت دوستانه داره خارج می‌شه، هر جا هر مدیری یکسری قوانین برای خودش گذاشته ...
مدتیه خود من ترجیح میدم فقط از مطالب استفاده کنم و مطلب جدیدی نگذارم مبادا با قوانین جدید ناسازگار باشه...

سلام دوست معمار عزیزم
با توجه به رشته شما فکر میکنم روی کلی صحبت شما با مدیریت بنده باشه و یا اگر چنین نیست سوبرداشتی برای دیگر دوستان پیش بیاد :D

در پاسخ به انتقاد شما به صورت کلی باید عرض کنم که در هیچ کدام از تالارها چنین مساله ای فکر نمیکنم باشه از جمله تالار معماری ؛ تمامی قوانین تالارها تابع و برآیندی از قوانین کلی باشگاه هست و مدیران از همان قوانین و سیستم مشترک رسیدگی به تخلفات استفاده میکنند در جهت حفظ نظم تالار ؛ حال ممکن است در هر بخش برای اطلاع کاربران توضیح داده شده باشد هر بخش مخصوص به چیست برای روشت شدن مثلا ارسال تاپیک در بخش مربوط به خود و یا توضیحات بیشتر برای هر کدام از قوانین

هر چند پرونده شما رو بررسی کردم تا به حال تذکری در تالار معماری تذکری نداشتین و همچنین تذکری از تالار معماری هم در پروفایل نداشتین ( بیشتر تذکرات تالار معماری دوستانه و در پروفایل و یا پیغام خصوصی مطرح میشه )؛ و طبق گفته شاید اکثریت قریب به اتفاق اعضا تالار معماری یکی از صمیمی ترین جمع های باشگاه مربوط به این تالار میشه اگر چنین نبود حداقل این تالار طبق آمار پربازدید کننده ترین تالار ها و یکی از پرفعالیت ترین تالارهای مهندسی باشگاه نبود حداقل این آمار کاهش پیدا میکرد

حال اینکه باز هم عرض میکنم بنده نمونه مورد اشاره شما که بنده یا همکارانم در تالار معماری ارتباط داشته باشه رو به صورت دقیق متوجه نشدم تا بتونم توضح بدم و با کمال میل از فعالیت تک تک اعضا و دوستانمون در این تالار استقبال میکنیم و سپاسگزاریم
ولی برای روشن تر شدن مساله تمامی مدیران تنها بر اساس همین سیستم رسیدگی میکنند

عدم تايپ فارسي
عدم ذکر منبع در مطلب ارسالي
عنوان نامناسب تاپيك
تبليغات بی رويه
عدم رعايت قوانين در امضا
آواتار زننده و نامناسب يا سياسي
ارسال عکس يا متن زننده و ناپسند
ارسال مطالب سياسي
توهين به بقيه اعضا
توهين به مقدسات
نقض قوانين باشگاه

_______
قانون شماره 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. به علاوه آواتار انتخابی باید در شان دانشجویی بوده و حتی الامكان نمادین باشد. انتخاب آواتارهای زننده خلاف شئون دانشجویی و قوانین سایت است.

قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پيام ایشان باشد.

قانون شماره 4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 5) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در تالارهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 7) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 8) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید.

قانون شماره 9) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره 10) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

قانون شماره 11) از نوشتن یك سوال و یا یك نامه در تالارهای مختلف خودداری كنید. طبق قانون شماره 5 تالار مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنید و فقط در آن تالار نامه خود را ارسال كنید.

قانون شماره 12) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

قانون شماره 13) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از تالارها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 14 ) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.

قانون شماره 15) لطفا در زمان مطرح كردن مطلبی در تالارها ، به مسایل و قوانین احترام بگزارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 16) قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای «ایرانی» دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در تالارها ممنوع می باشد.

قانون شماره 17) ثبت نام با چند نام در سايت ممنوع است.

قانون شماره 18) ارسال مطلب سياسي يا نقد مذهبي در اين باشگاه ممنوع است.

قانون شماره 19) لطفا" قوانین را رعایت نمایید!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست معمار عزیزم
با توجه به رشته شما فکر میکنم روی کلی صحبت شما با مدیریت بنده باشه و یا اگر چنین نیست سوبرداشتی برای دیگر دوستان پیش بیاد :D

در پاسخ به انتقاد شما به صورت کلی باید عرض کنم که در هیچ کدام از تالارها چنین مساله ای فکر نمیکنم باشه از جمله تالار معماری ؛ تمامی قوانین تالارها تابع و برآیندی از قوانین کلی باشگاه هست و مدیران از همان قوانین و سیستم مشترک رسیدگی به تخلفات استفاده میکنند در جهت حفظ نظم تالار ؛ حال ممکن است در هر بخش برای اطلاع کاربران توضیح داده شده باشد هر بخش مخصوص به چیست برای روشت شدن مثلا ارسال تاپیک در بخش مربوط به خود و یا توضیحات بیشتر برای هر کدام از قوانین

هر چند پرونده شما رو بررسی کردم تا به حال تذکری در تالار معماری تذکری نداشتین و همچنین تذکری از تالار معماری هم در پروفایل نداشتین ( بیشتر تذکرات تالار معماری دوستانه و در پروفایل و یا پیغام خصوصی مطرح میشه )؛ و طبق گفته شاید اکثریت قریب به اتفاق اعضا تالار معماری یکی از صمیمی ترین جمع های باشگاه مربوط به این تالار میشه اگر چنین نبود حداقل این تالار طبق آمار پربازدید کننده ترین تالار ها و یکی از پرفعالیت ترین تالارهای مهندسی باشگاه نبود حداقل این آمار کاهش پیدا میکرد

حال اینکه باز هم عرض میکنم بنده نمونه مورد اشاره شما که بنده یا همکارانم در تالار معماری ارتباط داشته باشه رو به صورت دقیق متوجه نشدم تا بتونم توضح بدم و با کمال میل از فعالیت تک تک اعضا و دوستانمون در این تالار استقبال میکنیم و سپاسگزاریم
ولی برای روشن تر شدن مساله تمامی مدیران تنها بر اساس همین سیستم رسیدگی میکنند

عدم تايپ فارسي
عدم ذکر منبع در مطلب ارسالي
عنوان نامناسب تاپيك
تبليغات بی رويه
عدم رعايت قوانين در امضا
آواتار زننده و نامناسب يا سياسي
ارسال مطالب سياسي
توهين به بقيه اعضا
توهين به مقدسات
نقض قوانين باشگاه

_______
قانون شماره 1) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. به علاوه آواتار انتخابی باید در شان دانشجویی بوده و حتی الامكان نمادین باشد. انتخاب آواتارهای زننده خلاف شئون دانشجویی و قوانین سایت است.

قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پيام ایشان باشد.

قانون شماره 4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 5) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در تالارهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 7) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره 8) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید.

قانون شماره 9) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره 10) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

قانون شماره 11) از نوشتن یك سوال و یا یك نامه در تالارهای مختلف خودداری كنید. طبق قانون شماره 5 تالار مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنید و فقط در آن تالار نامه خود را ارسال كنید.

قانون شماره 12) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

قانون شماره 13) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از تالارها استفاده نمایید در صورتی كه مستقیما با یك كاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 14 ) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.

قانون شماره 15) لطفا در زمان مطرح كردن مطلبی در تالارها ، به مسایل و قوانین احترام بگزارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 16) قوانین مالکیت مادی و معنوی نرم افزارهای «ایرانی» دارای حق کپی رایت، معرفی، نشر و یا ارسال موضوعات مرتبط با Warez بمعنای عام آن و به هرشکل در تالارها ممنوع می باشد.

قانون شماره 17) ثبت نام با چند نام در سايت ممنوع است.

قانون شماره 18) ارسال مطلب سياسي يا نقد مذهبي در اين باشگاه ممنوع است.

قانون شماره 19) لطفا" قوانین را رعایت نمایید!

با سلام و تشکر از مسئولیت پذیری شما

من از نحوه مدیریت شما بسیار راضی‌ هستم، و روی صحبتم با مدیریت سایر تالار هاست ...

همینطور که حتما دیدید، من در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنم و گاهی در اون تالار‌ها مشکلاتی برام پیش اومده...

باز هم از توجه شما ممنونم مدیر عزیز

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا پست های من بی دلیل حذف میشه
لطفا دلیلش رو بفرمایید اگه تخلف هست خودمم متوجه باشم
سپاس

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بار دومه که اینو میزنم
لطفا پاسخگو باشید و پاک نکنید
چرا همش اخطار الکی میدین ؟؟؟
این اخطار های الکی تا کجا میخواد ادامه داشته باشه؟؟؟؟؟
کجای این تاپیک زننده و ناپسند بوده اخه؟؟؟؟؟؟

كاربر گرامي، amir-,

شما يك اخطار در باشگاه مهندسان ایران دريافت كرديد.

دليل:
-------

شما در باشگاه مهندسان مرتکب تخلف شده اید.
-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=5024435

اخطارها براي يادآوري قوانين باشگاه است تا به آن ها توجه كرده و قوانين را رعايت كنيد

موفق باشيد
باشگاه مهندسان ایران

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این بار دومه که اینو میزنم
لطفا پاسخگو باشید و پاک نکنید
چرا همش اخطار الکی میدین ؟؟؟
این اخطار های الکی تا کجا میخواد ادامه داشته باشه؟؟؟؟؟
کجای این تاپیک زننده و ناپسند بوده اخه؟؟؟؟؟؟

عکستون جدا از ناپسند بودن ، در شأن کاربران باشگاه نیست دوست عزیز !

اینجا یه محیط علمیه و اعضاش رو کاربران تحصیلکرده جامعه تشکیل میدن !

قرار نیست هر چیزی که در نت می بینید اینجا کپی پیست کنید !

البته این رو هم مد نظر داشته باشید که شما به خاطر این پست صرفاً تذکر بدون امتیاز منفی دریافت کردید نه اخطار !

علاوه بر این ، شما به خاطر گذاشتن همین عکس تذکر گرفتید ؛ درج چند باره اون خلاف قوانینه !

لطفاً رعایت کنید :gol:

Setayesh

مدیر تالار
چرا پست های من بی دلیل حذف میشه
لطفا دلیلش رو بفرمایید اگه تخلف هست خودمم متوجه باشم
سپاس

پست هاتون توی کدوم تالار؟
هر تالاری دفتر مدیریت مخصوص به خودشو داره
هر جا پستاتون پاک شده همونجا بپرسید.

ضمنا همیشه پاک کردن پست با دادن اخطار همراه نیست.
ممکنه مدیر تشخیص بده که پستتون لازم نیست اخطار بگیره.

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکستون جدا از ناپسند بودن ، در شأن کاربران باشگاه نیست دوست عزیز !

اینجا یه محیط علمیه و اعضاش رو کاربران تحصیلکرده جامعه تشکیل میدن !

قرار نیست هر چیزی که در نت می بینید اینجا کپی پیست کنید !

البته این رو هم مد نظر داشته باشید که شما به خاطر این پست صرفاً تذکر بدون امتیاز منفی دریافت کردید نه اخطار !

علاوه بر این ، شما به خاطر گذاشتن همین عکس تذکر گرفتید ؛ درج چند باره اون خلاف قوانینه !

لطفاً رعایت کنید :gol:
ببین دوست عزیز از این دست فروم ها زیاد هستن تو نت....
واینکه کدوم در شان کی هست جای بحث داره مفصلا!
اما اگه اینجوری باشه که با هر تاپیک سلیقه ای رفتار کنین و هر کجا رو که دوست داشتین پاک کنین و اخطار بدین که اصلا بودن ما اینجا مصلحتی میشه و نبودن بر بودن ارجحیت داره...
این فقط حرف من نیست مدیرجان،تو این چند مدتی که اینجا بودم ( قبل از مدیریت شما )این برنامه ادامه داشته و هر کی به نوبه خودش و با ادبیات خودش این الفاظ رو تکرار کرده اما اگار گوش شنوا نیست واسه شنیدن....
اینم بگم که من بار اولم نیست که اخطار میگیرم،اما چون این سری(برخلاف سری های قبل) نا به جا اخطار دادین مجبور شدم که لب به شکوه وا کنم
ولی دنیای مجازی رو زیاد جدی نگیرید......

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام. تایپیک مدیریت مالی نوین تو تالار مدیریت کجاست؟
چرا حذف شده آخه؟

Setayesh

مدیر تالار
سلام. تایپیک مدیریت مالی نوین تو تالار مدیریت کجاست؟
چرا حذف شده آخه؟

سلام دوست عزیز
قرار دادن ایمیل در تالارها ممنوع هست.
شما برای اینکار میتونید از پیام خصوصی استفاده کنید.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوست عزیز
قرار دادن ایمیل در تالارها ممنوع هست.
شما برای اینکار میتونید از پیام خصوصی استفاده کنید.

آها. خب ستایش جون تایپیکای دیگه ای هم هستن از خیلی وقته پیش،توش کلی ایمیله.:biggrin: :surprised:

EECi

مدیر بازنشسته
آها. خب ستایش جون تایپیکای دیگه ای هم هستن از خیلی وقته پیش،توش کلی ایمیله.:biggrin: :surprised:
کاربر گرامی
در صورت مشاهده پست حاوی مطالب خلاف قوانین دکمه گزارش رو کلیک کنید و مثلا قید کنید این پست حاوی ایمیل هست و رسیدگی شود
:gol:

Setayesh

مدیر تالار

درسته .
و اکثرا هم زمانی بوجود اومدن که مثلا تالار مدتیه مدیر نداشته.
در هر صورت اگر هر کاربری اینجور مواقع از گزارش تخلف استفاده کنه تا مدیران ارشد در جریان قرار بگیرن حتما پاک میشن.

3D.MAX

عضو جدید
من پیشنهاد میدم یه تالار هم برای آشپزی و خانه داری برای خانوم های سایت بزاریم......
مخصوصا آشپزی و من خودمم حاضرم مدیریتش رو در دست بگیرم ..یه جورآموزش.......
;)بلاخره ما اینجا خانوم های مهندس داراری زندگی هم داریم....

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پیشنهاد میدم یه تالار هم برای آشپزی و خانه داری برای خانوم های سایت بزاریم......
مخصوصا آشپزی و من خودمم حاضرم مدیریتش رو در دست بگیرم ..یه جورآموزش.......
;)بلاخره ما اینجا خانوم های مهندس داراری زندگی هم داریم....

موافق هستم
میتوانم با آموزش آشپزی در خدمت باشم

مسمومیتش هم پای خودتان:D

reza.hasanzad

عضو جدید
با سلام
من دو روزه برای تبلیغ دادن در سایت اقدام کردم. پول رو هم واریز کردم اما خبری نشده و کسی پاسخگو نیست. از کجا باید پیگیری کنم؟؟؟؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
مدیریت سایت برای تالار آشپزی موافقت نکردن

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . من به انتقاد داشتم یه پیشنهاد . اول انتقادم رو میگم !
الان چند وقتی هست وقتی میخوام پست بفرستم میگه شما این نوشته رو چند دقیقه پیش ارسال کردین . ولی وقتی میرم نگاه میکم میبینم چیزی نیست . حتی بعد از ریفرش کردن صفحه ....
بعد که از اول ارسال میکنم یهو دوتا ارسال میکنه ! فکر کنم همه این مشکل من رو داشته باشن . چون بعضا توی تاپیک ها دیدم که اعضا پستشون رو چندبار ارسال کردن ...
لطفا این مشکل رو حل کنین !

و بعدی پیشنهاد هستش ...

اگه ممکنه سیستم tapatalk رو بر روی سایت نصب کنید تا به راحتی بشه با موبایل (GPRS) وارد سایت شد !

بالا