دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر اصفهان

davoodamir

عضو جدید
برادران عزیز دانشگاه خمینی شهر
آقا ما بچه های مهندسی شیمی دانشگاه شهرضا حدود 50 نفر هستیم میخواهیم تابستان مهمان بشیم خمینی شهر
و برای درسهای ریاضی مهندسی و انتقال حرارت 1و2 و مکانیک سالات1و2 که میدونیم شما هم دارید
میشه بگویید این درسها کدوم استادهاتون عالیند از نظر درس و نمره؟
همینطور نمیدونیم شما دروس انتقال جرم و عملیات واحد1و2 و کنترل فرآیند1و2 سینتیک و راکتور و موازنه جرم انرژی را دارید یانه؟
لطف میکنید زود جواب بدید
این درسها را بیایم پیش شما بهتره یا بریم نجف آباد؟ اونجا هم رشته مکانیک سیالات داره که درساشون مثل مهندسی شمیمی هست

BATOOO

عضو جدید
برادران عزیز دانشگاه خمینی شهر
آقا ما بچه های مهندسی شیمی دانشگاه شهرضا حدود 50 نفر هستیم میخواهیم تابستان مهمان بشیم خمینی شهر
و برای درسهای ریاضی مهندسی و انتقال حرارت 1و2 و مکانیک سالات1و2 که میدونیم شما هم دارید
میشه بگویید این درسها کدوم استادهاتون عالیند از نظر درس و نمره؟
همینطور نمیدونیم شما دروس انتقال جرم و عملیات واحد1و2 و کنترل فرآیند1و2 سینتیک و راکتور و موازنه جرم انرژی را دارید یانه؟
لطف میکنید زود جواب بدید
این درسها را بیایم پیش شما بهتره یا بریم نجف آباد؟ اونجا هم رشته مکانیک سیالات داره که درساشون مثل مهندسی شمیمی هست

دروس انتقال جرم و راكتور نداره چون گرايش شيمي نداره
ولي رياضي و انتقال رو ميتوني ما مكانيكيا برداري من خودم ترم تابستون درس نگرفتم ببينم چه طور نمره و درس ميدن ولي در كل اگه بخاي نمره بياري بايد حتما بخوني استاداشم تقريبا در يه سطح اند و همه خوب درس ميدن.

davoodamir

عضو جدید
بنداز بنداز هستند استاداتون دیگه؟

بنداز بنداز هستند استاداتون دیگه؟

قبول میشیم یا نه؟
من یا بار اومدم کلاس ریاضی2 خانم باقر پور نشستم خیلی عالی بود
نظرت چیه؟

davoodamir

عضو جدید
ترمودینامیک 1 و 2 کیا خوبند؟
ما مهندس شیمی هستیما
مثل شما اساتید مهندس خبره مکانیکی نیستیم
ما سیالات خوندیم با مقاومت مصالح
اونم به زور

water.87

کاربر بیش فعال
آرزویت را به من بسپار! کعبه ای خواهم ساخت از جنس ِسادگی ِ آرزو هایت!طواف ِ من به دور ِ کعبه دل ِ کوچک ِ تو! قربة الی الله..جمعیت امام علی(ع) قصد دارد تا همزمان با میلاد امام شیعیان، حضرت علی(ع) با برگزاری طرح کعبه کریمان با تمرکز ویژه بر منطقه حصه، سهم ِ کوچکی داشته باشد در برآورده کردن ِ آرزوی کودکان ِ حصه!طرح کعبه کریمان طرحی است که در ایام ولادت حضرت علی (ع) برگزار می شود. هدف از این طرح برآورده کردن آرزوی کودکان محروم و کودکان مراکز بهزیستی و بیمارستان ها می باشد. در این طرح کودکان آرزوهای خود را بر روی کاغذی نوشته و آن را درون کعبه هایی مقوایی فرار می دهند و سپس آرزوی درون این کعبه ها به دست معتکفین، دانشجویان و اقشار نیکوکار جامعه برآورده می شود و به دست ِ کودک خواهد رسید..به امید آنکه لبخندی باشیم بر لبان ِ کودکی و پیام بر ِ عشقی باشیم از سوی علی)ع( برای کودکانِ سرزمینمان.. imamali-esf.blogfa.com

بوی عیدی بوی توپ، بوی کاغذ رنگی!

بوی عیدی بوی توپ، بوی کاغذ رنگی!

بهار را در دست هایمان می گیریم
و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهرمان
مثل هر سال، انجمن امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) تصمیم دارد تا با یاری دانشجویان و مردم طرح بوی عید را دربیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان و خانه های سالمندان برگزار کند تا لحظاتی هرچند کوتاه لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد .
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم . . .
مراکز هماهنگ شده:
مرکز معلولین ذهنی صدوقی(نجف آباد) زمان : 19 اسفند ساعت 16 الی 18
مرکز کودکان کم توان ذهنی فردوس زمان : 22اسفند 10 الی 12
بیمارستان امام حسین زمان : 23 اسفند ساعت 16:30 الی 18:30
محله حصه زمان : 27 اسفند ساعت 14 الی 16:30
کانون اصلاح و تربیت زمان : 2۹ اسفند ساعت 14 الی 16
ظرفیت ثبت نام محدود است
imamali-esf.blogfa.com

پیوست ها

• 30+42 final.jpg
    30+42 final.jpg
    64.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

p.abdollahi

عضو جدید
سلام دوستان من ارشد رو زدم خمینی شهر دوستان کسی میدونه سطح ارشد ساخت و تولید در چه حده؟

POUYAKARAMI

عضو جدید
سلام من بد بخت هم ورودی امسال این دانشگاه در رشته کارشناسی برق قدرت هستم فقط همینو بگم که تو همین 1 ترم فهمیدم که اساتید این دانشگاه خیلی سطح بالا درس میدنو امتحان میگیرن :confused::confused:

سلام بهت تسلیت میگم.................

malih.sepehr

عضو جدید
سلام
من امسال این دانشگاه قبول شدم
میخوام بدونم خوابگاه برای خانومها هم داره؟
و اینکه چادر هنوز هم اجباریه؟
در مورد سطح دانشگاه در رشته های ریاضی، آمار و اقتصاد در مقطع ارشد هم اگه کسی اطلاعات داره لطفا بگه در چه سطحیه.

wiwo

عضو جدید
سلام
من امسال این دانشگاه قبول شدم
میخوام بدونم خوابگاه برای خانومها هم داره؟
و اینکه چادر هنوز هم اجباریه؟
در مورد سطح دانشگاه در رشته های ریاضی، آمار و اقتصاد در مقطع ارشد هم اگه کسی اطلاعات داره لطفا بگه در چه سطحیه.

بله هنوز اجباره:):(:cry::confused::cool::eek::mad::razz:

sepideh.02

عضو جدید
اگرکسی ی سایت خوب درباره برق میدون برام بذار.مقالاتم توش باش چه بهتر.باتشکربروبچ

sepideh.02

عضو جدید
سلام واقعاانقدرپامون سنگین؟چرااااکسی نیست جواب سوال منوبده؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
تدریس شب امتحان تمامی دروس
اجاره کلاس در آموزشگاه معتبر اصفهان
03116509350

بالا