دلایل قبول نشدن در آزمون کارشناسی ارشد معماری از زبان قبول نشدگان

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام....با اجازه مدیر تالار معماری من این تاپیک رو ایجاد کردم تا کسانی که سالهای گذشته برا کنکور شرکت کردن و به هر دلایلی قبول نشدن دلایل عدم موفقیتشون رو تشریح کنن تا بچه هایی که میخوان امسال شرکت کنن اون اشتباهاتو تکرار نکن......اون کاش های بعد از اومدن نتایج چی بود.....کاش بیشتر درس خونده بودم؟؟؟؟؟؟کاش این منبعو میخوندم؟؟؟؟؟؟؟و .................
منتظر نظرات سازندتونیم و پیشاپیش از همتون ممنونم

آخرین ویرایش:

معمارباشی

عضو جدید
منم یه پیشنهادی بدم ؟؟؟
حتی بچه هایی که امسال مجاز شدن هم بیان بگن ااگه از رتبه خودشون ناراضی اند ....چرا و تو چه درسی و چکار باید می کردند که نکردند ...

مثلا من به زبانم مغرور بودم ... من انگلستان بزرگ شدم و زبانم برای همین بد نیست ... امسال به زبانم مغرور شدم و گفتم بجا خوندن زبان وقتم رو می گذارم روی بقیه درسا (زبان : 34%)... از اون طرف هم هی گفتم تاریخ رو اخرا می خونم چون تاریخ فراره که ماه های اخر وقت کم اوردم برا همه ی درسا و ترجیح دادم درسایی که بلدم رو مرور کنم تا درس جدیدی بخونم برا همین تاریخم مون و نتونستم تاریخ رو در حد میانگین بزنم (درصد تاریخ :15.5%)

نتیجه اخلاقی ... همه درسا رو بخونید ... چه درسایی که توش حرفی برا گفتن دارید هم برا درسایی که ازشون می ترسید و ضعیفید ... هیچ درسی رو کنار نگذارید حتی منظر که ضریب 1 داره !!!

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
والااا از کجا بگم که دلم خونه
من هرچی مقاله کتاب جزوه بود خوندم
2 دورم شد
آزمون آزمایشیم میدادم بدک نمیشد
دگ گفتم خراب شه میشم 500
اماااااااا
نشد که بشه
شدم 2900
درصدام با کلید میانگینش 40 شد تقریبا اما تو کارنامه 22 شد
خواستم به سنجش اعتراش بزنم که مامانم گفت بیخیالش دردسره
خواستم بیخیال اسکیسم بشم که گفتم بذا واسه تجربش برم که واس سال بعد........

معمارباشی

عضو جدید
من برا ازمون کنکور سراسری (سراسری) چنین بلایی سرم اومد ... مطمئنم که زبان رو اون سال همه رو درست زدم و 1 دونه نزدم !(یا اگه زدم غلط زدم !) درصدم فکرکنم حساب کردم می شد 87 % ........... نتایج که اومد نوشه بود 54% ........... اصلا امکان نداشت !!! هیچ جوری درست در نمی اومد ... منم مثل شما بیخیال شکایت و ... شده بودم ... اخههمون روزا اقای توکلی تو اخبار اعلام کرده بود که تا اون تاریخ هیچ اشتباهی در سازمان سنجش رخ نداده و سازمان سنجش از هر نوع اشتباه و خطایی مبراست ...

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام....با اجازه مدیر تالار معماری من این تاپیک رو ایجاد کردم تا کسانی که سالهای گذشته برا کنکور شرکت کردن و به هر دلایلی قبول نشدن دلایل عدم موفقیتشون رو تشریح کنن تا بچه هایی که میخوان امسال شرکت کنن اون اشتباهاتو تکرار نکن......اون کاش های بعد از اومدن نتایج چی بود.....کاش بیشتر درس خونده بودم؟؟؟؟؟؟کاش این منبعو میخوندم؟؟؟؟؟؟؟و .................
منتظر نظرات سازندتونیم و پیشاپیش از همتون ممنونم
سلام سوال خوبیه نزدیک به یک صفحه عوامل ناکامی م رو دراوردم:دی
ولی مهم ترینش عدم جمع بندی بود
یک ماه اخر بنا به دلایل متعدد نرسیدم دوره کنم و عملا درسایی که خونده بودم یادم رفته بود جمع بندی ماه اخر خیـــــــــلی موثره
دلیل مهم دیگش این بود که من زبانم ضعیف بود و ازش دوری کردم و نخوندم....اتفاقا باید از همون اول باید باهاش مقابله و درستش میکردم یه شعری هست میگه اشک کباب موجب عصیان اتش ست....

عوامل دیگه رو هم بعدا میگم

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
دلیل قبول نشدن یک کلام زبان.....زبان.....زبان.....زبان..دوستای خوبم تا می تونین درک مطلبتونو تقویت کنین
منم قبول دارم زبان خيلي خيلي سرنوشت ساز بخصوص واسه رتبه هاي برتر.من ضررشو ديدم گفتم بقيه واسشون تجربه شه اشتباه من:( رو تكرار نكنن

rozi_1368

عضو جدید
البته یه چیز دیگه هم اضافه کنم. اطلاعات ناقص و گمراه شدن و رفتن راه اشتباهی. منبع اطلاعاتتون خیلی مهمه بچه ها. سعی کنین از مشورت افراد امین استفاده کنین

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من به جای این که پول بدید موسسات و برید کلاساش این فرصت را بذارید خودتون بخونید بهتر
فقط برای آزمون برید موسسات نه کلاس کنکور

معمارباشی

عضو جدید
به نظر من به جای این که پول بدید موسسات و برید کلاساش این فرصت را بذارید خودتون بخونید بهتر
فقط برای آزمون برید موسسات نه کلاس کنکور

کلاس خوبیش اینه که دقیقا می فهمی چی رو چه جوری باید بخونی!!! و وقتت تلف نمی شه و لقمه اماده می دن دستت!!!

ازاده جان

عضو جدید
سلام به همه.زبان درس خیلی مهمه ای................اگر کمتر از20بزنین بد میشه بالای50عالیه................من خیلی نخوندم راستش فقط نگاه کردم اما بنظرم سولات درک سازمان و پاسخ هاش منطقی نیست.مقصر اصلی سازمانه.اسکیس امروز چطور شد؟بگین راضی بودین .خوب دادین؟گنبد نما حرم .............

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خوب من خيلي دليل دارم
همشم ميگم

دليل اول اينكه من خيلي زياد خوندم يني حجيم خوندم،براي كنكور اطلاعات تو مهم نيست،اينكه چنتا مقاله دادي و چنتا ترجمه كردي،مهم اينه كه كم و گزيده و عميق بخوني من خيلي خوندم
دوم اينكه من استراحت نكردم يني مثل بولدوزر از 8 مر تا يه روز قبل كنكور خوندم و در اين ميان شايد 3 روز اونم 3روز ناقص درس نخوندم كه همشم استرس و تنش داشتم
سوم اينكه زبان 0 زدم و اتفاقا سال دوم كه بيشتر هم تو فشار بودم زبان رو مني 1 زدم
چهارم اينكه راهنما و مشاور خيلي مهمه كه بهت بگه چيكار كني يه ادم درست و حسابي كه راهشو رفته باشه و دنبالش بري نه اينكه هر كي يه چي گفت بري دنبال حرفش
پنجم اينكه بايد انتخاب كني
من هم جزوه فن خوندم هم همه كتاباش
اين اشتباهه
يا به كتاب اعتماد كنيد يا جزوه كه من ميگم جزوه
شش دوران دانشجويي رو تلف نكنين حداقل اگه درس نميخونين بگردين و منابع و جزوات خوب رو پيگيري كنين
هفت جو هم مهمه با ادمايي دوست بشيد كه اين راهو رفتن يني در همون حال و فضا باشيد
هشت سر دل نگه داريد يني لازم نيس هر كي مياد و ميبينين بگين من اينكارو كردم تا طرف هم بخاد تضعيف روحيتون كنه
نهم اگه ميخاين هزينه كنين براي كلاس و اينا برين يه جايي كه مطمئنين نتيجه ميده يني پول و وقتتون رو دور نريزيد
دهم : آپديت باشين سوالات كنكور رو از اخرين سال بخونين و برين به اولين سال،معمولا گلابچي هر سال چنتا كتاب جديد ميده ،در سال اول و دوم ازش سطحي سوال مياد اما در سالهاي اتي عمقي سوال ميده
يازده:من كه نفهميدم درك عمومي چيه شما بفهميد
دوازده:استرس رو كنترل كنين كه به روزگار من دچار نشيد
سيزده: ارامش داشته باشيد
چهارده : وقتي يه نفر ميگه من دو روز فلان كتابو خوندم نترسيد و ازش بپرسيد منظورش از دو روز يني 2 تا 24 ساعت هست كه در هفته گنجانده؟
يا 2 تا 24 ساعت پشت سر هم
يا دو تا 5 ساعت در شبانه روز
يا هر چي ديگه
چون ادما از ساعت تعريف متفاوت دارن ،يكي ساعت رو تو شبانه روز ميگه يكي تو هفته يكي تو روز!
يكي ميگه من مدرسان رفتم خيلي خوب بوده
يكي ميگه ايوانخانمه رفتم بد بود
ببينين همش بستگي به سطح علم خودتون داره
يكي از صفر شروع كرده فلان موسسه رسوندتش به 50 راضيه
يكي دانشگاه خوب بوده و در زمان تحصيل مطالعه داشته و سطحش بالا بوده و فلان موسسه خيلي براش خوب نبوده!توجه كنين
ازمون ها من خودم امسال ده سري ازمون ايوانخانه
ده سري مركز معماري در 3 سال مختلف
اكسين
و چنتا مدرسانو زدم و مطمئن بودم زير 100 ميشم اما كنكور يه چيزه ديگس!
منظر كه مطمئن بودم زير 50 نميزنم زدم 15 پس حواستون باشه
من دو سال متوالي كنكور دادم كه تفاوت رتبم در دو سال حدود 10 نفر بود! نميدونم يني چي
در كل بريد زبانتونو بياريد رو 30
فن رو جزوه بخونين
تاريخ رو خودتون بخونين اما از جزوه غافل نشيد
براي درك فكري به حال خودتون كنين
و منظر چه بدونم من هزار تا جزوه خوندم براش كه بي فايده بود
ديگه نميدونم
در انتها
با هر رتبه اي كه مجاز شدين مثل رفيقمون كه با 4000 مجاز شد
شانس اسكيسو از دست نديد
كنكور تئوري 1 واحدفاسكيس 5 واحد
پس وقتي مجاز شديد يني شانس پيروزي دارين پس الكي ماتم نگيريد و خونتونو ماتمكده نكنين
بريد با رتبه 3000و 4000 با نفر 1 در اسكيس رقابت كنين
اين تجزبه ي ما
اميد كه به دردتون بخوره
از قول خودم 2 سال زندگيم تو يه پست خلاصه شد!

arefeh

کاربر ممتاز
منم با take off کاملا موافقم با هر رتبه ای ک هستید حتما اسکیس رو هم برید مطمئنا ضرر نمی کنید شاید در حد 100 واسه رفت و برگشت و هزینه آزمون اما ارزش اینو داره ک یه محک بزنی خودتو و اگه سال بعد با رتیه 100 قبول شدی گند نزنی به این رتبه خوب...ولی خیلی خیلی مرحله اول سرمایه گذاری کنید...حتما آزمون شرکت کنید من خودم هیچ هزینه ای نکردم و فقط کتاب خریدم...و الان با اون رتبه واقعا شرمنده ام....الان می فهمم اگه مرحله اول خوب میشد رتبم تو اسکیس کم نمی اوردم و الان حسرت نمیخوردم و شب و روز دعا نمیکردم ک حتی شده غیر انتفاعی قبول شم...چون نمیخوام واسه خاطر روزانه یه سال پشت کنکور باشم اون یه سال رو سرمایه گذاری میکنم رو کار و سابقه کاریمو بالا می برم...
از منم به شما دوستان نصحیت...من کسی رو می شناسم ک کارشناسیشو روزانه با رتبه 68 خونده و رتبه مرحله 1 شد: 600 با این وجود خیلی ادعا داشت ک فقط روزانه ولی وقتی منی ک کاردانی و کارشناسیمو غیر انتفاعی خوندم خودمو با اون مقایسه کردم دیدم اون واقعا خنگه...(ببخشید رک میگم ولی واقعیت داره...اون جتی بلد نبود پلان بکشه خوب این مدرکو از نظر من جاش سطل آشغاله)
با جرات میگم خودم دوست دارم روزانه بخونم چرا؟؟فقط برای اینکه دانشگاش باحال باشه بزرگ باشه دار و درخت داشته باشه و ترجیحا با شال بریم اما نه برا مدرکش ...چون از خودم اطمینان دارم ک کارم خوبه چون علاقه دارم.شما هم اگه علاقه به رشتتون دارین یه سال از عمر خودتونو پشت کنکور هدر ندید...حیفه به خدا از جوونیتون باید لذت ببرید...تازه کارشناسی ارشد فقط تئوریه و کمتر عملی پس به این فکر نکنید ک قراره چیزی یاد بگیرید...
نقل قول از استادام: که ما دانشچو هستیم نه دانش آموز...اینو فراموش نکنید
برا منم دعا کنید اگه شد روزانه ک از این 6 سال تحصیلی 2 سالو یه دانشگاه بزرگ قبول شم نشدم همون غیر انتفاعی هم راضی هستم چون رتبم خوب نشده و نباید توقع زیادی داشته باشم با وجود تلاش خیلی زیادم تو مرحله اسکیس و قویتر شدن دستم...
ایشالله شما هم به اون چیزی ک میخواید برسید...موفق باشید;)

soh-rab

عضو جدید
آخی
من هم تجربه زیاد دارم ولی حوصله ندارم بگم
من تقریبا 5 سال امتحان می دم
دوسال اول رو توی دانشجویی دو سال دوم توی سربازی سال آخر هم توی دوران بیکاری:biggrin: ولی خدا رو شکر بگو ماشالله دیگه همه تون یه دعایی بکنید من امسال اون جایی رو که دوست دارم و خدا صلاح می دونه قبول بشم آمین

خب چیزی که الان برام جالب بود معدلم بود رفتم تمام این پنج سال رو نگاه کردم با اینکه معدلم توی دوسال آخر کارشناسی پیشرفت کرده بود ولی دیدم هر سال معدل نوسان داره یعنی بالا پایین می شه نمی دونم جریانش چیه؟

آخرین ویرایش:

ma.dbqn

عضو جدید
سلام بچه ها
من یک توصیه فقط می کنم بهتون
بعضیا مثه من مریضن:eek:
نمی تونن از سوالی که دودلن بگدرند و منفی می زنند
من از تلاشم راضی بودم
شرایطم جوری بود که از دی تونستم مرخصی بگیرم و درس بخونم
خوبم خوندم و همه درصدم خوب بود الا درک که همینطور عشقی زدم و حراب کرد رتبمو
این تمرین نزدنو بکنین حتمن;)

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا موافقم.
من که خیلی باحالم. یه وقتایی الکی واسه خودم تحلیل میکنم که سوالی که جوابشو میدونم را گزینه غلط بزنم. 90% مطمئنم که جواب درست کدومه ولی الکی میگم اون خیلی تابلو شاید منظور دیگه ای داشته.

sallarmelli

عضو جدید
سلام بچه ها
من یک توصیه فقط می کنم بهتون
بعضیا مثه من مریضن:eek:
نمی تونن از سوالی که دودلن بگدرند و منفی می زنند
من از تلاشم راضی بودم
شرایطم جوری بود که از دی تونستم مرخصی بگیرم و درس بخونم
خوبم خوندم و همه درصدم خوب بود الا درک که همینطور عشقی زدم و حراب کرد رتبمو
این تمرین نزدنو بکنین حتمن;)

شهامت زدن هر بیست سوال رو هر کسی نداره شهامتی که پشتش استلال کنه و به خودش بگه که من در معماری همه چیز رو فهمیدم که الان اومدم نشستم سر این جلسه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من خودم با اينكه شهرستانم ،دانشگاه هم پيام نور خوندم،درسته سطح علميش صفر بود و از همه لحاظ بي خود و بي جهت و وقت تلف كني بود اما يك اينكه ما رفاه داشتيم و وضعيت ساختمان دانشگاه خيلي خيلي عالي و دانشگاهمونم از دولت پول نميگيره خير داره اونم خيرين گردن كلفت
و اصلا به پوشش گير نميدادن البته ميدونين دانشجوهاي پيام نور بومي هستن اما با اين حال من هيچوقت يادم نمياد به چيزي گير داده باشن
نگهبان بشينه حجابتو چك كنه؟؟؟عمرا
تازه تو مسافرت استادمون ميگفت تو گرما چي چي انداختين دور گردنتون با شلوارك بياين بيرون(شوخي ميكرد)
به در و ديوار ميزدن كه دانشجو فلان باشد بهمان باشد اما فقط ميزدن
كسي گير مير نميداد

arefeh

کاربر ممتاز
من خودم با اينكه شهرستانم ،دانشگاه هم پيام نور خوندم،درسته سطح علميش صفر بود و از همه لحاظ بي خود و بي جهت و وقت تلف كني بود اما يك اينكه ما رفاه داشتيم و وضعيت ساختمان دانشگاه خيلي خيلي عالي و دانشگاهمونم از دولت پول نميگيره خير داره اونم خيرين گردن كلفت
و اصلا به پوشش گير نميدادن البته ميدونين دانشجوهاي پيام نور بومي هستن اما با اين حال من هيچوقت يادم نمياد به چيزي گير داده باشن
نگهبان بشينه حجابتو چك كنه؟؟؟عمرا
تازه تو مسافرت استادمون ميگفت تو گرما چي چي انداختين دور گردنتون با شلوارك بياين بيرون(شوخي ميكرد)
به در و ديوار ميزدن كه دانشجو فلان باشد بهمان باشد اما فقط ميزدن
كسي گير مير نميداد

دانشگاه ما هم با اینکه غیر انتفاعی بود سطح علمیش بدک نیود...مزیتش این بود ک تو شهر خودمون با اساتید آشنا شدیم و اونها بیرون از دانشگاه بهمون کمک کردند.والا تا ترم آخر گیر نمیداند...فکر کنید معاون دانشگاه استاد اندیشه من بود هر سری به موهای من گیر میداد ک آخر قیچی میکنمشون ک اونجوری سیخ سیخشون نکنی بشه برج ایفل:biggrin: ولی بازم حریف ماها نبودند///بعد اساتیدمون بد نبودند اما تو دانشگاه خیلی اطلاعاته مفصل نمی زاشتن...ولی خارج دانشگاه هر وقت من سئوالی داشتم و ...دریغ نکردند و کارمو راه انداختن...دستشون درد نکنه.واسه همین همچینم ناراضی نیستم از غیر انتفاعی چون میدونی فردا ک میخوای وارد بازار کار بشی باید با همین اساتید همکار بشی و این خیلی به پیشرفتت کمک میکنه تا اینکه یه شهر دیگه درس بخونی.

sallarmelli

عضو جدید
دانشگاه شهید باهنر کرمان
یه دانشگاه با کلی گل و گیاه و درخت و خیلی چیزهای دیگه یه جایی هست که خیلی با حاله البته محیطش
برسیم به خود دانشکده اخیرا ارشد هم اورده یعنی امسال
ولی دوربر این دانشگاه پیداتون نشه که کلی ضرر می کنید اساتیدی داره که می خوان خون همدیگه رو به شیشه بکنن دیگه بدونید شماها قربونی اصلی هستید
ولی دانشکده ها ی عمران کامپیوتر فیزیک شیمی ریاضی کشاورزی و خیلی از دانشکده هاش خوب هستن ولی

معماری که از سال 81 اولین ورودیش بوده هنوز درست نشده
استاداشم فقط حرف می زنن هیچ کدوم قدرت لازمه رو در شهر به عنوان یک معمار ندارن
فقط یه معمار جوان به نام ایزدپناه داره که متولد بیرمنگام هست و به دلایل نامعلومی ایران هست خیلی ها قبولش ندارن ولی در پروژه بازسازی میمند خیلی تاثیر گذار بود و سبب ثبت جهانی این اثر شد و از همون جا در دانشگاه اعتبار پیدا کرد و بهترین نمره پایان نامه ورودی ما هم که 19 شد استادش همین ایزدپناه بود
بنده خدا از بس شکست نفسی می کنه حتی دانشجوهای ترم آخر هم تحویلش نمی گیرن ولی در روند آموزش دانشکده از خیلی از دکترها سرتر
خود ساختمان دانشکده معماری هم خیلی مالی نیست

راستی در ورود به دانشگاه یه حراست سه پیچ داره یعنی قیافه ات غلط انداز باشه بهت گیر می ده فقط در حد نشون دادن کارت دانشجویی
یه بوستان داره که به نظرم باید اسمش رو بذارن بوستان عشق
چون همه جلوی چشم حراست دانشگاه اونجا دو نفری هستن

ولی اگه می خواهید گیر حراست نیفتید دو نفری جاهای خلوت و دور از چشم حراست نباشید همه چیز حله

همین

sallarmelli

عضو جدید
یادمه برا کنکور سراسری که می خوندیم حرف می شد که کجا قبول می شیم کجا نه ... اخر نتیچه این کی شد که چون غذای سلف شریف بده پس ما شریف نمی خواهیم قبول شیم !!!
حالا این تاپیک هم هنوز در همون راستاس ...
دلیل قبول نشدن :
1- درخت نداشتن دانشگاه
2- گیر دادن حراست
3- شال !
4- کیفیت بد غذا !!!

اگه اینا حل می شد که انگیزمون می رفت بالا حتما قبول بودیم !!! فقط دلایل قبول نشدنمون همیناست شک نکنید !!

شما شک نکنید توی روحیه تون تاثیر می ذارم بعد چند سال هر وقت من با دوستان می خواییم بریم بیرون می گیم برین دانشگاه ، شما نمی دونید این دانشگاه باهنر کرمان چیه
معماری اوایل انقلابش فوق العاده هست
می گن آمفی تاترش طراحی آقای موسوی هست
این هم عکس از آمفی تاتر

و این

سردر دانشگاه یک میدان شهری بسیار بزرگ جلوی اون قرار داره

مسجد جدید یک مسجد با پلان 9 قسمتی از بیرون مالی نیست ولی در دید شهری مثل یک گنبد نما به نظر میاد خیلی جلب توجه می کنه در مقایس شهری که به نظر من این یه ایراده برای مسجد ولی برای مردم محلی یه شاخص هست

ساختمان کعبه یکی از مساجد معروف جهان اسلام و ایده اولیه شکل گیری طرح من برای اسکیس 92 ، بوستان عشق هم همین نزدیکی هاست در ضمن چندتا درخت فوق العاده سرو داره که اون ها آخر عشقن در تصویر بخشی از اونها رو می بینید

دانشکده فنی که وابسته به دانشگاه باهنر هست ولی فکر می کنم تاریخ ساختش قدیمی تر از باهنر باشه این سر درش
ولی معماریش خیلی سرتر از خیلی از دانشگاه های ایرانه

این هم بخشی از دانشکده فنی

می گن زمان رضاخان ساخته شده ولی من باورم نمی شه

دانشگاه مادر

تالار افضلی یا تالار امتحانات (که من یه خاطر فوق العاده از این تالار دارم) با سازه ای اسپیس فرم با دهنه بسیار بزرگ

دیگه اگه کسی طالب هست خودش توی نت بقیه عکس ها رو ببینه

من الان ادعا می کنم که دانشگاه ما بهترین دانشگاه از لحاظ محیطی در سراسر ایرانه بلکن خاورمیانه هست حالا هر کی می تونه خلافش رو ثابت کنه چندتا عکس بذاره ببینیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

qazal.

عضو جدید
شما شک نکنید توی روحیه تون تاثیر می ذارم بعد چند سال هر وقت من با دوستان می خواییم بریم بیرون می گیم برین دانشگاه ، شما نمی دونید این دانشگاه باهنر کرمان چیه

دانشکده فنی که وابسته به دانشگاه باهنر هست ولی فکر می کنم تاریخ ساختش قدیمی تر از باهنر باشه این سر درش
ولی معماریش خیلی سرتر از خیلی از دانشگاه های ایرانه

دانشگاه مادر

تالار افضلی یا تالار امتحانات (که من یه خاطر فوق العاده از این تالار دارم) با سازه ای اسپیس فرم با دهنه بسیار بزرگ

بازم ازین عکسا از دانشگاها بزارین....به نظرم یه تاپیک جدید واسش بزنیم...روحیم زنده شد..

jAVAD_10

عضو جدید
بچه ها بنظرتون اول برا ارشد بخونی بهتره یا اول بری خدمت بعد برا ارشد ......... آخه اگه نخوام برم خدمت باید 5 ترمه کنم الانم 21 سالمه ؟؟
بعد مزایای ارشد خوندنو نسبت به کسی که کارشناسی خونده میدونه ...... ؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها بنظرتون اول برا ارشد بخونی بهتره یا اول بری خدمت بعد برا ارشد ......... آخه اگه نخوام برم خدمت باید 5 ترمه کنم الانم 21 سالمه ؟؟
بعد مزایای ارشد خوندنو نسبت به کسی که کارشناسی خونده میدونه ...... ؟

به نظر من يا يه ضرب قبول شو
يا اول خدمتتو برو كه خيالت زا 7 دولت ازاد شه

morteza2010

عضو جدید

دیگه اگه کسی طالب هست خودش توی نت بقیه عکس ها رو ببینه
من فکر کردم اینجا پایگاه تا دانشگاه
خداشکر یه یه نمای دانشگاه فنی داره

بالا