آشنایی کاربران تالار فیزیک

Campus

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشین
:gol:
دیدم چند جا نیاز داریم که همدیگرو بشناسیم، به این فک کردم که تاپیک برا آشنایی خودمون بزنم البته با اجازه ی دوستان محترم تالار فیزیک
خوشحالم که افتخار استارت بعضی تاپیکا به عهده ی من بود و از حمایت دوستام کماکان متشکرم.

از خودم شروع می کنم
اسممو فعلا شروینه صدا کنید (اسم مستعار منه:D)
علاقه مند به فیزیک و محاسباتم و یه سری زمینه های دیگه
دانشجو و از تهران

uraniburg

عضو جدید
سلام
اینجوری نمیشه :mad:
مثل اینکه باید صندلی داغ بذاریم :D
شما اطلاعات بده نیستین;)
موافقین ؟
اطلاعات میدین یا صندلی داغ و الکتریکی و مکانیکی و ... رو بیارم:razz: ؟!

uraniburg

عضو جدید
من مهدیم
اهل مشهد
دانشجو فیزیک پیام نور مشهد ترم 2
علاقمند و نیازمند به یادگیری زبان
عاشق علم و تکنولو÷ی و از اونجایی که فیزیک ملکه ی ایناست در نتیجه ...
تاریخچه : تا آخر پیش دانشگاهی از درس خوندن متنفر بودم و خوب نمیخوندم و دنبال ورزش بودم
نمیدونم چی شد ییهو شدم عاشق فیزیک و ...

آقای سعید حیدری

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از لطفتون خیلی جالب شد فکر اساسی و باحالی بود ممنون شروین جان ،
سعید حیدری کوچیک همتون ، شغل آزاد ، کارمند - متولد استان خراسان رضوی - شهرستان قوچان - دانشجوی فیزیک دانشگاه بجنورد - ترم 5

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
مجتبی........
دانشجوی زبان روسی -دانشگاه گیلان (رشته قبلی اینجانب فیزیک هسته ای ارومیه)
علاقه من به فیزیک مخصوصا وحدت نیروها و مکانیک کوانتوم وغیره به اضافه تکنولوژی های پیشرفته.
یه کارایی در مورد فیزیک انجام دادم چند تایی هم در دست ساختن(یعنی هنو دارم مطالعه میکنم)
اهل گیلان رشت ساکن تهران!
هنوز به جرگه شاغلین نپیوستم.
یکی از کار هایی که دوست دارم انجام بدم برگذاری جشنواره فیزیک به زبان ساده برای درک افراد با سطح دانشی فیزیک پایین هستش که هنوز موفق نشدم.

m_access

عضو جدید
من دانشجوی ترم 6 کارشناسی فیزیکم .تهران
امیدوارم اینجا بتونیم از هم چیز یاد بگیریم به هم چیز یاد بدیم . به پالس های منفی توجه نکنیم اینکه فیزیک توش کار نیست و از این جور حرف ها شما میتونید بهترین رشته البته بهترنین نسبت به چی مثلا دید اجتماع رشته رو بخونید پزشکی یا مهندسی و بیکار باشید یا یه کار بیربط با رشتتون .مهم علاقست و تلاشی که صرف هدفتون میکنید .فیزیک جدیدا خیلی وضعش بهتر شده .ما ها باید هوای این رشته دوست داشتنی رو داشته باشیم . به قول استیون هاوکینگ پدرم همیشه دوست داشت پزشک شوم و من به سراغ فیزیک رفتم و واقعا اگر الان پزشک بودم چه پزشک بی مصرفی بودم (به خاطر مشکل جسمانیش). پس اینکه رفتید سراغ این علم به خاطر اینه که قراره کاری کنید هر اندازه کوچک ! ولی تاثیرگذار

fatemeh@

عضو جدید
سلام.منم فاطمه هستم.دانشجوی ارشد فیزیک جامدم.اگه خدا بخواد آخر شهریور دفاع میکنم.دعا کنید کارا خوب پیش بره.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درود بر شما فیزیکدان های عزیز
بشتابید به سمت تالار فیزیک که برای شما برنامه های ویژه ای داریم
هدف بالا اومدن تایپیکιν