كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

abandon

عضو جدید
منظورش از امنیت خراب بودن زمین بود؟:biggrin:

ببین جناب 90درصد زمین های ایران کیفیت خوبی ندارن پس چرا فقط وقتی میخواستن بیان دورود گفتن امنیت نداریم؟
شما همثل اون یکی دوست عزیز پرسپولیسی میخواین نظر خودتونو از قول برهانی بگین. برهانی گفت زمین خراب ، حالاتو بمن بگو زمین خراب باشه آدم احتمال اسیب دیدگیش بالاتر نمیره؟ این یعنی سلامتی و امنیتش به خطر میوفته.وای خدای من، کارم به توضیح فرهنگ لغت هم کشید.
لان تو میخوای بگی منظور برهانی خطرناک بودن مردم درود بوده بابا نگو این حرفو خیلی زشته، من شرم کردم اینو نوشتم حالا تو میگی برهانی منظورش این بوده.؟!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شما همثل اون یکی دوست عزیز پرسپولیسی میخواین نظر خودتونو از قول برهانی بگین. برهانی گفت زمین خراب ، حالاتو بمن بگو زمین خراب باشه آدم احتمال اسیب دیدگیش بالاتر نمیره؟ این یعنی سلامتی و امنیتش به خطر میوفته.وای خدای من، کارم به توضیح فرهنگ لغت هم کشید.
لان تو میخوای بگی منظور برهانی خطرناک بودن مردم درود بوده بابا نگو این حرفو خیلی زشته، من شرم کردم اینو نوشتم حالا تو میگی برهانی منظورش این بوده.؟!!

آقای محترم من که در مورد زمین برات توضیح دادم از شما هم سوال پرسیدم که جواب ندادی.

علاقه ای هم به بحث کردن با شمایی که به سوال من جواب نمیدی و حرف خودت رو میزنی ندارم.

لطف کن دیگه از من نقل قول نگیر

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط يه سوال ديگ...اينو فقط حس كنجكاويم باعث شد بپرسمش و لاغير...:D

چند صباحي پيش تيم استقلال بود و مربي به اسم قلعه نويي....و بازيكي جدا از تيم به اسم مجيدي!!

پستاي بلند بالاي دوستان پرسپوليس در رابطه با اون قضيه هنوز يادمه (حافظم خوبه :دي) ك چطور مينوشتن و از رابطه شكر اب اين دو عزيز ميگفتن!!
حالا ميگم چ زود ورق برگشته!! حالا اين قضيه به عينه براي خودتونه!!...دايي و كريمي!!

جوابتونو ميدونم...ميدونم...اين با اون فرق ميكنه...تا بوده همين بوده...:D

اما بگو چ فرقي;):gol:

يا علي:gol:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دنبال بهونه نيستم...تو توجيه نكن!:D

انگ ك خوده باشگاه زده...تو متن بالا هم هست...نگفتيد! طوري نامه نگاري كرديد ك بازي بياد ازادي!!

ميگه ما نگفتيم بازي نميكنيم!....پرسپوليس وقتي ميخواد بره شيراز بازي كنه نامه ميده شوراي تامين؟

اين دو تا قضيه كاملا شبيه همه...توجيهه همه حرفات سيامك جان;)

استقلال و تمام بازيكناش و كادر فني بعد بازي مصاحبه كردن و تمامشونم از ميزبانيه گهر تشكر:gol:

قربون شکلت برم یه نامه زده به شورای تامین و هشدار داده حالا شما هر جور دوست داری برداشت کن.

پرسپولیس مشکلی برای بازی کردن تو کرج نداره و نگفته ما کرج بازی نمیکنیم.

مگه نگفتی برا من لینک نذار من خوندم اینو،حتما این قسمت رو هم خوندی دیگه؟

قدوسی گفت: باید به مدیران محترم سایپا بگوییم که میزبانی حق شماست و پرسپولیس بحثی در آن ندارد.

محسن جان دیگه از این روشن تر؟

دیگه از این واضح تر؟

دیگه از این صریح تر؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

چند صباحي پيش تيم استقلال بود و مربي به اسم قلعه نويي....و بازيكي جدا از تيم به اسم مجيدي!!

پستاي بلند بالاي دوستان پرسپوليس در رابطه با اون قضيه هنوز يادمه (حافظم خوبه :دي) ك چطور مينوشتن و از رابطه شكر اب اين دو عزيز ميگفتن!!
حالا ميگم چ زود ورق برگشته!! حالا اين قضيه به عينه براي خودتونه!!...دايي و كريمي!!

اختلاف دایی و کریمی که امروزی نیست.

دقیقا بر می گرده به زمانی که جوون بودی:D

علی یارت:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون شکلت برم یه نامه زده به شورای تامین و هشدار داده حالا شما هر جور دوست داری برداشت کن.

پرسپولیس مشکلی برای بازی کردن تو کرج نداره و نگفته ما کرج بازی نمیکنیم.

مگه نگفتی برا من لینک نذار من خوندم اینو،حتما این قسمت رو هم خوندی دیگه؟

قدوسی گفت: باید به مدیران محترم سایپا بگوییم که میزبانی حق شماست و پرسپولیس بحثی در آن ندارد.

محسن جان دیگه از این روشن تر؟

دیگه از این واضح تر؟

دیگه از این صریح تر؟

اون ك بايد بازي كنه چون قانون اينو ميگه!!:cool:

بحث حرف اوردن تو ميزبانيه...بحث ايجاد يك ذهنيت منفي پيش مسئولين هست ك كرج از عهدش بر نمياد!!

بحث اينه ك ميگه ما تافته جدا بافته هستيم!:D:gol:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: بسیار متعجبم از این پاسخ ها !!
بنظر شما "چون امسال تیمای ژاپنی کرهای نتونستن بالا بیان و تیمای چین و تایلند اومدن بالا پس ما به این پی میبریم که اونا میخواستن برای جام جهانی تمرکز کنن و هیچ ربطی هم به قوی بودن تیم های تایلندی و چینی نداره.
درسته آمار همواره بنفع کره و ژاپن بوده اما دلیل نمیشه، من دو جواب دارم 1- تاریخ بازیهای ملی و باشگاههای آسیا طوری نبوده که بخوان بخاطر این موضوع باشگاههای آسیا رو بیخیال شن. همین الان تکلیف تیمای صعود کننده به جام جهانی معلوم شده ولی از باشگاههای آسیا بخشیش مونده. پس ربطی بهم ندارن به گفته خودت آمار نشون داده که تیمای کره ای و ژاپنی هیچوقت بیخیال این بازیها نبوده و نیستن و با جدیت پیگیری میکنن .
مدتی هست که تیمای چینی و تایلندی دارن رو فوتبال سرمایه گذاری میکنن(تو خبرها گفته شده) پس شما یا اطلاع کافی ندارین یا علاقه ی خاصی دارین موفقیت های استقلالو کمرنگ جلوه بدین.;)
خلاصه این حرفا صلا مهم نیست مهم اینه که انشالله استقلال قهرمان میشه.

اولا بازم بگم که تیم مورد نظر شما از سد تیمای ژاپنی و کره ای نگذشته

اتفاقا اگه یکسالی از ایران 4 تا تیم بیان بالا برام عجیبه.چون من خودمو نمیتونم گول بزنم.لیگ ایران از خیلی از لیگای آسیای عقبتره.سطح بازیهای لیگ ایران رو که میبینی در برابر لیگای مثل ژاپن -کره -عربستان حرفی برا گفتن نداره .چون همش کمیت هست و کیفیتی توش وجود نداره!!!
اتفاقا پیرو جواباتون بگم که امسال لیگ قهرمانان آسیا با مقدماتی جام جهانی کاملا تداخل داشت پس جئاب اولتون کاملا اشتباهه.چون تا مرحله مقدماتی سیگ آسیا تکلیف تیمای صعود کننده مشخص نبوده و تیما درگیر آمادگی برای بازیهای مقدماتی جام جهانی بودند.دقت کنید که قبل اتمام مقدماتی لیگ آسیا ،3-4 تا بازی مقدماتی جام جهانی مونده بوده و تکلیف تیما مشخص نبوده.ژاپن و کره معمولا بیخیال این بازیا نمیشند ولی براشون جام جهانی مهمتر هست تا لیگ آسیا.شما از الام مطمئن باش که سال بعد جام جهانی تیمای کره ای و ژاپنی به تیمای چینی و تایلندی اجازه نفس کشیدن رو نخواهند داد.چه برسه اجازه صعود کردنشون!!!
بقول شما تیمای تایلندی و چینی مدتی هست که سرمایه گذاری میکنند ولی قدمت این سرمایه گذاریشون بیشتر از لیگای امارات و قطر هستش؟؟ امارات و قطر با این سرمایه گذاری و لیگ منظم و بازیکنای خوبی که از نقاط مختلف دنیا جذب میشه هنوز کار خاصی نتونسته انجام بده.چه برسه به چین و تایلند که لیگشون از قطر و امارات عقبتره.همیشه یادتون باشه نتایج سرمایه گذاری طی 1 سال 2 سال جواب نمیده.حداقل 10-15 سال طول میکشه.تازه اینم اضافه کنید که فوتبال ژاپن و کره با سرعت جت داره پیشرفت میکنه.

حالا نمیدونم اینکه میگید اطلاعات من کمه برام جای تعجب داره!!چون با دلیل میگم

abandon

عضو جدید
آقای محترم من که در مورد زمین برات توضیح دادم از شما هم سوال پرسیدم که جواب ندادی.

علاقه ای هم به بحث کردن با شمایی که به سوال من جواب نمیدی و حرف خودت رو میزنی ندارم.

لطف کن دیگه از من نقل قول نگیر

ببین دوست عزیزم سوالت این بود که 90 درصد زمینای ایران خرابه ولی چرا استقلال به درود رسید اینطوری گفت. خب اینکه جوابشو خودتم میدونی .
90 درصد زمینهای ایران خرابه ولی بجز تعداد معدودی تو بقیه شون میشه بازی کرد ولی زمین گهر به معنای واقعی خراب بود.
غیر از این دلیل که به حرف برهانی ربط داشت دلایل دیگه هم بود.
یکی اینکه ورزشگاهشون گنجایش نداشت و دوم اینکه چرا گهر بعد اون همه بازی یادش افتاد با استقلال میزبانی رو بگیره؟ این جوسازیه رسانه های پرسپولیسی این قضیه رو تقویت کرد.ذوق کردن پرسپولیسیا بعد اینکه با گهر بازی کرده بودن و استقلال باید میرفت درود جالب توجه بود.

بابا ایول دارن رسانه های اس اس که به کار اونا کار ندارن و اینکارا براشون بی معنیه. اما عزیزان پرسپولیسسی تا مدتها به اختلاف بازیکن و مربیه ما میپرداختن. هنوز نمیدونن حق تیمو وسط زمین میگیرن ن اون بیرون.

abandon

عضو جدید
اولا بازم بگم که تیم مورد نظر شما از سد تیمای ژاپنی و کره ای نگذشته

اتفاقا اگه یکسالی از ایران 4 تا تیم بیان بالا برام عجیبه.چون من خودمو نمیتونم گول بزنم.لیگ ایران از خیلی از لیگای آسیای عقبتره.سطح بازیهای لیگ ایران رو که میبینی در برابر لیگای مثل ژاپن -کره -عربستان حرفی برا گفتن نداره .چون همش کمیت هست و کیفیتی توش وجود نداره!!!
اتفاقا پیرو جواباتون بگم که امسال لیگ قهرمانان آسیا با مقدماتی جام جهانی کاملا تداخل داشت پس جئاب اولتون کاملا اشتباهه.چون تا مرحله مقدماتی سیگ آسیا تکلیف تیمای صعود کننده مشخص نبوده و تیما درگیر آمادگی برای بازیهای مقدماتی جام جهانی بودند.دقت کنید که قبل اتمام مقدماتی لیگ آسیا ،3-4 تا بازی مقدماتی جام جهانی مونده بوده و تکلیف تیما مشخص نبوده.ژاپن و کره معمولا بیخیال این بازیا نمیشند ولی براشون جام جهانی مهمتر هست تا لیگ آسیا.شما از الام مطمئن باش که سال بعد جام جهانی تیمای کره ای و ژاپنی به تیمای چینی و تایلندی اجازه نفس کشیدن رو نخواهند داد.چه برسه اجازه صعود کردنشون!!!
بقول شما تیمای تایلندی و چینی مدتی هست که سرمایه گذاری میکنند ولی قدمت این سرمایه گذاریشون بیشتر از لیگای امارات و قطر هستش؟؟ امارات و قطر با این سرمایه گذاری و لیگ منظم و بازیکنای خوبی که از نقاط مختلف دنیا جذب میشه هنوز کار خاصی نتونسته انجام بده.چه برسه به چین و تایلند که لیگشون از قطر و امارات عقبتره.همیشه یادتون باشه نتایج سرمایه گذاری طی 1 سال 2 سال جواب نمیده.حداقل 10-15 سال طول میکشه.تازه اینم اضافه کنید که فوتبال ژاپن و کره با سرعت جت داره پیشرفت میکنه.

حالا نمیدونم اینکه میگید اطلاعات من کمه برام جای تعجب داره!!چون با دلیل میگم
شما با دلیل میگید اما دلیلاتون برخاسته از ذهن خودتون و سندیتی نداره.(ببخشید جسارت نشه:gol:)
منظوراز همزمان نبودن میتونیم همین مثال استقلال خودمون و بازیهای تیم ملی رو بزنیم، با اون برنامه بد سازمان لیگ استقلال با شایستگی صعود کرد . یعنی فدراسیون های ژاپن و کره که بقول خود شما از همه لحاظ از ایران برترن دراون حدی نیستن که بتونن برنامه ای بریزن که تیماشون هم صعود بکنن و هم جام جهانی برن؟ علی الخصوص که کره ای ها و ژاپنی ها بیخیال اینحرفا نمیشن. این تناقضیه تو حرفاتون. همین تناقض قوی بودن تیمایی که صعود کردنو ثابت میکنه.
خیلی ساده میگم فدراسیونهای ژاپن و کره مثل فدراسیون ایران نیستن که جلو پای تیماشون سنگ بندازن و تیماشونو پرقدرت به میدان میفرستن.
اینهم که از الان بازیهای سال بعد جام جهانی رو پیش بینی کردی معامله دوسر برده. اگه بشه ازکجا معلوم تیمای چینی ... ضعیف نبودن و اگر نشه از کجاپیدات کنم این حرفتو نشونت بدم؟ (تازه اگه زنده باشیم:smile:)
تیمهای قطر و امارات هم نماینده کم نداشتن چند بار هم قهرمان شدن.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اون ك بايد بازي كنه چون قانون اينو ميگه!!:cool:

بحث حرف اوردن تو ميزبانيه...بحث ايجاد يك ذهنيت منفي پيش مسئولين هست ك كرج از عهدش بر نمياد!!

بحث اينه ك ميگه ما تافته جدا بافته هستيم!:D:gol:

دیگه دیدی که پرسپولیس با بازی کردن مشکلی نداره.

توهینی هم به باشگاه سایپا و مردم کرج نکرده بودن.

الکی هم حاشیه درست نکن :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه دیدی که پرسپولیس با بازی کردن مشکلی نداره.

توهینی هم به باشگاه سایپا و مردم کرج نکرده بودن.

الکی هم حاشیه درست نکن :D

شما نظر شخصي ارش برهاني رو مطرح كردي و كل مجموعه رو بردي زير سوال

اما اين نامه ماله خوده باشگاهه

توهين فقط اين نيست ك تو متن نامه ناسزا و فحش نوشته باشه سيامك جان!!

توهين اينه مديريت يك مجموعه رو ناتوان بخواي جلوه بدي...توهين اينه ك به كرج با اون همه سابقه ميزباني بگي تو نميتوني...تو از پسش بر نمياي!

حاشيه رو ك خودتون درست ميكنن ب منچه:d

فعلا

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شما نظر شخصي ارش برهاني رو مطرح كردي و كل مجموعه رو بردي زير سوال

اما اين نامه ماله خوده باشگاهه

توهين فقط اين نيست ك تو متن نامه ناسزا و فحش نوشته باشه سيامك جان!!

توهين اينه مديريت يك مجموعه رو ناتوان بخواي جلوه بدي...توهين اينه ك به كرج با اون همه سابقه ميزباني بگي تو نميتوني...تو از پسش بر نمياي!

حاشيه رو ك خودتون درست ميكنن ب منچه:d

فعلا

من فقط نظر برهانی رو به عنوان مثال گفتم،وگرنه خیلی های دیگه از جمله مدیر عاملتون مصاحبه هایی کرده بودن که من فکر می کردم میخوان برن تو فلسطین بازی کنن

بعد هم من که توهینی ندیدم شما اگه این نامه رو توهین میدونی یا خیلی خیلی خیلی با ادبی یا اصن تو ایران زندگی نمی کنی:D

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما با دلیل میگید اما دلیلاتون برخاسته از ذهن خودتون و سندیتی نداره.(ببخشید جسارت نشه:gol:)
منظوراز همزمان نبودن میتونیم همین مثال استقلال خودمون و بازیهای تیم ملی رو بزنیم، با اون برنامه بد سازمان لیگ استقلال با شایستگی صعود کرد . یعنی فدراسیون های ژاپن و کره که بقول خود شما از همه لحاظ از ایران برترن دراون حدی نیستن که بتونن برنامه ای بریزن که تیماشون هم صعود بکنن و هم جام جهانی برن؟ علی الخصوص که کره ای ها و ژاپنی ها بیخیال اینحرفا نمیشن. این تناقضیه تو حرفاتون. همین تناقض قوی بودن تیمایی که صعود کردنو ثابت میکنه.
خیلی ساده میگم فدراسیونهای ژاپن و کره مثل فدراسیون ایران نیستن که جلو پای تیماشون سنگ بندازن و تیماشونو پرقدرت به میدان میفرستن.
اینهم که از الان بازیهای سال بعد جام جهانی رو پیش بینی کردی معامله دوسر برده. اگه بشه ازکجا معلوم تیمای چینی ... ضعیف نبودن و اگر نشه از کجاپیدات کنم این حرفتو نشونت بدم؟ (تازه اگه زنده باشیم:smile:)
تیمهای قطر و امارات هم نماینده کم نداشتن چند بار هم قهرمان شدن.

حرف شما درست .تیمای ژاپنی برنامه ریزیشون عالیه .همین الان کل کارشناسای ما این اعتقاد رو دارند که ما از فوتبال کره-ژاپن عقبتریم.هم از لحاظ ملی و هم از لحاظ باشگاهی.که واقعا هم همینه.شما نگاه نکن که تیم ملی ما تو گروهش اول شد پس از کره جلوتر.به نظر ما اینطور نیست.اینو همه میدونند که تیم ما از چاشنی شانس و بازی کاملا تدافعی تونست کره رو ببره.و یه جورایی معجزه بود.به چیزی تو مایه های یونان تو ملتهای اروپا
کروش میدونست که ما فقط از این طریق میتونیم صعود کنیم.
حالا ما که از کشورای ژاپن وکره عقبیم.چه برسه به تیمای تایلندی و چینی که هیچ حرفی برای گفتن ندارند.
حالا واقعا براتون عجیب نیست که همیشه تیمای ژاپنی و کره ای 4 تا تیم داشتند تو بین 16 تیم الان مبینی به زور شد یک نماینده!!! یعنی باید قبول کنیم که چین و تایلند دارند از کره ژاپن میوفتند جلو؟!!اونم با یه برنامه یکی 2 ساله.بنظرم بهتره ادم خودشو گول نزنه.

حالا حالاها باید قبول کرد که کسی به گرد پای ژاپن نمیرسه.چه تو تیم ملی و چه باشگاهی.البته کشورای عربی تو این چند ساله لیگای خوبی داشتند و بازیکنای خوبی جذب کردند خوب دارند پیشرفت میکنند.دیگه چیه که کشورای عربی زیاد تمایلی به جذب بازیکنای ایرانی ندارند!!! در ضمن تیمای اماراتی و قطری هرکدام 1 بار قهرمان شدند که این حاصل کار لیگ و بازیکنای و برنامه ریزی خوبشونه

ببینید استقلال امسال تو گروهش اول شد و اومد بالا.البته به نظرم خیلی کار شاقی نکرده.چون تو این چند سال گذشته نماینده های ما این کارو کردند.نمونش سپاهان و ذوب آهن وحتی پرسپولیس که تو این چند سال اخیر بین 16 تیم قرار گرفته.ولی دقت کنید که وقتی تیمامون بین 8 تا قرار گرفتند سال بعدیش تارو مار شدند .و کل تیم عوض شده.نمونش سپاهان 2 سال پیش که اشاره کردم

ولی امسال شما به جای اینکه از سازمان ناراحت باشید ، اتفاقا خیلی باید ممنونش باشید.چون نه تنها سنگ ننداخته.بلکه بنگای جلو پاتونو جمع کرده.امسال به جای اینکه تضعیف بشید تقویت هم شدید!!!که این قضیه تو تاریخ بی سابقه بوده!!!!
من خودم سال پیش هم با خریدای مسن و اسمی پرسپولیس مخالف بودم.امسالم که استقلال این کارو کرده.ولی بد نبود اگه چند تا بازیکن آینده دارم میگرفت بد نبود.آینده فوتبال ایران با این تواصیف نابود میشه.

abandon

عضو جدید
حرف شما درست .تیمای ژاپنی برنامه ریزیشون عالیه .همین الان کل کارشناسای ما این اعتقاد رو دارند که ما از فوتبال کره-ژاپن عقبتریم.هم از لحاظ ملی و هم از لحاظ باشگاهی.که واقعا هم همینه.شما نگاه نکن که تیم ملی ما تو گروهش اول شد پس از کره جلوتر.به نظر ما اینطور نیست.اینو همه میدونند که تیم ما از چاشنی شانس و بازی کاملا تدافعی تونست کره رو ببره.و یه جورایی معجزه بود.به چیزی تو مایه های یونان تو ملتهای اروپا
کروش میدونست که ما فقط از این طریق میتونیم صعود کنیم.
حالا ما که از کشورای ژاپن وکره عقبیم.چه برسه به تیمای تایلندی و چینی که هیچ حرفی برای گفتن ندارند.
حالا واقعا براتون عجیب نیست که همیشه تیمای ژاپنی و کره ای 4 تا تیم داشتند تو بین 16 تیم الان مبینی به زور شد یک نماینده!!! یعنی باید قبول کنیم که چین و تایلند دارند از کره ژاپن میوفتند جلو؟!!اونم با یه برنامه یکی 2 ساله.بنظرم بهتره ادم خودشو گول نزنه.

حالا حالاها باید قبول کرد که کسی به گرد پای ژاپن نمیرسه.چه تو تیم ملی و چه باشگاهی.البته کشورای عربی تو این چند ساله لیگای خوبی داشتند و بازیکنای خوبی جذب کردند خوب دارند پیشرفت میکنند.دیگه چیه که کشورای عربی زیاد تمایلی به جذب بازیکنای ایرانی ندارند!!! در ضمن تیمای اماراتی و قطری هرکدام 1 بار قهرمان شدند که این حاصل کار لیگ و بازیکنای و برنامه ریزی خوبشونه

ببینید استقلال امسال تو گروهش اول شد و اومد بالا.البته به نظرم خیلی کار شاقی نکرده.چون تو این چند سال گذشته نماینده های ما این کارو کردند.نمونش سپاهان و ذوب آهن وحتی پرسپولیس که تو این چند سال اخیر بین 16 تیم قرار گرفته.ولی دقت کنید که وقتی تیمامون بین 8 تا قرار گرفتند سال بعدیش تارو مار شدند .و کل تیم عوض شده.نمونش سپاهان 2 سال پیش که اشاره کردم

ولی امسال شما به جای اینکه از سازمان ناراحت باشید ، اتفاقا خیلی باید ممنونش باشید.چون نه تنها سنگ ننداخته.بلکه بنگای جلو پاتونو جمع کرده.امسال به جای اینکه تضعیف بشید تقویت هم شدید!!!که این قضیه تو تاریخ بی سابقه بوده!!!!
من خودم سال پیش هم با خریدای مسن و اسمی پرسپولیس مخالف بودم.امسالم که استقلال این کارو کرده.ولی بد نبود اگه چند تا بازیکن آینده دارم میگرفت بد نبود.آینده فوتبال ایران با این تواصیف نابود میشه.
رینولدز جان. بحث اصلیمون جام جهانی رفتن تیمای ملی نبود که،بحثمون صعود کردن تیمای باشگاهی در کنار برنامه های تیمای ملی بود( که شما اینو مطرح کردی بدون اینکه سندی ارائه بدی) که این حرفت هم تکرار همون حرفای قبلیه.
تو اینکه فدراسیونها و سطح فوتبال کره و ژاپن از ما بالاتره و اینکه ما باکمی شانس رفتیم جم جهانی شکی نیست.مسئله همین تناقضیه که وجود داره. ما کره و ژاپن هرسه رفتیم جام جهانی ولی تو جام باشگاهها یه نماینده اومده جزو 8 تا . از ایران سه تیم استقلال سپاهان و تراکتور بودهن که دیدین سپاهان و تراکتور با اینکه فقط دوسه بازیکن تو تیم ملی داشتن رفتن مقابل تیمای عربی لوله شدن و حذف شدن. این دلیلش ضعیف بودن تراکتور و سپاهان نبود(مگه اینکه شما سپاهان و تراکتور فصل پیشو ضعیف بدونی) دلیلش قوی بودن تیمای عربی بود.
ضمنا تیم ژاپن با همون بردهایی که همون اول تو گروهش آورد احتمال صعودشو بالا برد و این یعنی اینکه بازیهای بعدی میتونست تمرکزشو بذاره رو تیمای باشگاهیش.
من ترجیح میدم بیش از این رو این موضوع بحث نکنم.شما با سند بگین که دلیل ضعیف بودن تیمای کره و ژاپن بازیهای انتخابی جام جهانی بوده من پاسختونو میدم.حداقلش اینه که میتونین برین بررسی کنین ازون تیمهای باشگاهی که تو جام باشگاهها بودن چند تا بازیکنشون توی تیم ملی بودن.;)
اگر از 8 تا نماینده کره ژاپن یکی اومده بالا آیا اینو نقض میکنه که تیمای تابلندی چینی قوی بودن؟
شما از کجا میدونین برنامه های چین تایلند یکی دو ساله بوده؟(این حرفت هم بدون سند بود) (بعد از اون) مگه پیش نمیاد تیمهایی بصورت مقطعی قوی میشن و خوب بازی میکنن ؟
اینکه میگین استقلال تو گروهش(که عنوان گروه مرگ روداشت) اول شده کار شاقی نکرده هم خیلی جالبه. :eek:
من کاری به اینکه امسال استقلال حفظ شدیا نه و قبلا چه اتفاقی میوفتاد ندارم با اینکه ما از همون پارسال از مسئولان استقلال میشنیدیم که استقلال برای جام باشگاههای آسیا برنامه داره. این عالی بودن کادر و مجموعه استقلال رو میرسونه که با شایستگی تا اینجا صعود کرده و انشالله تا قهرمانی بخوبی پیش خواهد رفت.

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از کجا میدونین برنامه های چین تایلند یکی دو ساله بوده؟(این حرفت هم بدون سند بود) (بعد از اون) مگه پیش نمیاد تیمهایی بصورت مقطعی قوی میشن و خوب بازی میکنن ؟

اروپا سطح فوتبالش فوق العاده بالاتر از اسياس!!
ليگ برتر انگليس ابرامويچ مياد چلسي رو ميخره و سرمايه گذاري ميكنه توش سال بعد چلسي بعد 50 سال تو ليگ برتر قهرمان ميشه!
كمپاني عربي منچستر سيتي رو ميخره....سال بعدش منچستر سيتي از يك تيم متوسط رو به پايين تبديل ميشه به يك مدعي در ليگ برتر!
باشگاه پاريس انژرمن توسط مالك عربي خريداري ميشه...سال بعد ميشه قهرمان لوشامپيونه... و تو ليگ قهرمانان اون نتياجو كسب ميكنه!
الانم ك هست اين تيم ها دارن پيشرفت ميكنن!!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نه قرمز نه آبی فقط سبز هزاری / مصداق بارز

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه قرمز نه آبی فقط سبز هزاری / مصداق بارز

چ جالب!!!!

به فرض ك عكس درست باشه...داخل تيم شما هم هست بازيكني ك اين اخلاقو داره و من اخلاقشو ميپسندم...سيد مهدي سيد صالحي اين بازيكن بدون استثنا به هر تيمي رفته گفته از جون واسش مايه ميذارم و.....چند سال پيش تو استقلال والانم تو پرسپوليس...اما منه استقلالي اين روحيه حرفه اي شو تشويق ميكنم و بهش احترام ميذارم:gol:
الان قاضي كاري غير از اينو كرده؟
بازيكني اگ جابه جا ميشه صرفا مسايل مالي نيست چ بسا جابه جايي ها صرفا جنبه پيشرفت و رسيدن به قله ها رو داره...به نظرت اينطور نيست؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
چ جالب!!!!

به فرض ك عكس درست باشه...داخل تيم شما هم هست بازيكني ك اين اخلاقو داره و من اخلاقشو ميپسندم...سيد مهدي سيد صالحي اين بازيكن بدون استثنا به هر تيمي رفته گفته از جون واسش مايه ميذارم و.....چند سال پيش تو استقلال والانم تو پرسپوليس...اما منه استقلالي اين روحيه حرفه اي شو تشويق ميكنم و بهش احترام ميذارم:gol:
الان قاضي كاري غير از اينو كرده؟
بازيكني اگ جابه جا ميشه صرفا مسايل مالي نيست چ بسا جابه جايي ها صرفا جنبه پيشرفت و رسيدن به قله ها رو داره...به نظرت اينطور نيست؟
به فرض که عکس درست باشه یعنی شک داری عکس درست باشه ؟
سیدصالحی چه ربطی داره به این .. اونکه مستقیم از استقلال نیومده پرسپولیس ..
دقیقا بخاطر پوله ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
به فرض که عکس درست باشه یعنی شک داری عکس درست باشه ؟
سیدصالحی چه ربطی داره به این .. اونکه مستقیم از استقلال نیومده پرسپولیس ..
دقیقا بخاطر پوله ..

تبريك ميگم:D
نگو ك اين فرق داره
بحث حضور مستقيم نيست بحث حرفه اي بوده ك واسه تيمي ك توش بازي ميكني و پول ميگيري بايد حداكثر تلاشتو بكني
قاضي ت استقلال پيشرفت كرد...از كجا ميدوني تو استقلال پول بيشتري گرفته؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تبريك ميگم:D
نگو ك اين فرق داره
بحث حضور مستقيم نيست بحث حرفه اي بوده ك واسه تيمي ك توش بازي ميكني و پول ميگيري بايد حداكثر تلاشتو بكني
قاضي ت استقلال پيشرفت كرد...از كجا ميدوني تو استقلال پول بيشتري گرفته؟
حالا من کجا گفتم تلاش نکنه ؟
من دارم میگم چقد راحت بخاطر پول بازیکن رنگ عوض میکنه ..
حالا بهتره اینقد از همچین بازیکنی طرفداری نکنی نیکبخت خیلی بیشتر از این ادعای پرسپولیسی بودن داشت آخرشم دیدیم .. بعید نیست یه روز اینم مثل نیکبخت بشه .. نمیدونم این تعصب و طرفداری کردنت بخاطر چیه ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا من کجا گفتم تلاش نکنه ؟
من دارم میگم چقد راحت بخاطر پول بازیکن رنگ عوض میکنه ..
حالا بهتره اینقد از همچین بازیکنی طرفداری نکنی نیکبخت خیلی بیشتر از این ادعای پرسپولیسی بودن داشت آخرشم دیدیم .. بعید نیست یه روز اینم مثل نیکبخت بشه .. نمیدونم این تعصب و طرفداری کردنت بخاطر چیه ..

من ميگم حرف تو يه جورايي غير منطقيه!
اين بازيكن من ازش حمايت نكردم ولي تو بهم بگو اين بازيكن تو پرسپوليس شرايط ارماني داشت...همه چيز براش اماده بود ك كار كنه اونجا؟يني فقط دغدغش پول بيشتر بود؟؟يني هر بازي فيكس بود؟...نبود ديگ عزيز دلم
قضيه نيكبخت يه چيز ديگس...نيكبخت ك از استقلال رفت شايد يكي دو سال بازي كرد اما به كل داشت نابود ميشد...ك دوباره جموعه استقلال بهش اين لطف رو كرد و بهش يه فرصت ديگ داد...هرچند من ديگ نيكبختو دوس ندارم اما كار مجموعه رو به فال نيك ميگيرم ك به يه ادم كمك كردن براي شروع دوباره
اينم ازاده من نميگم بازيكني ك يه سال واسه ما بازي كرد ديگ تا اخر عمرش اسيره هر كجا ك دوس دارن بازي كنن:gol:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بهر دلیلی بوده مهم نیست این بازیکن اگه تعصب داشت میتونست تیم دیگه ای انتخاب کنه .. حالا حتما میخوای بگی شما از کجا میدونی که پیشنهادای دیگه داشته ؟ :دی
نیکبخت بهترین سالای فوتبالش رو تو پرسپولیس بود نصف بازیایی که تو استقلال کرد رو واسه پرسپولیس کرد ولی بیشتر از استقلال واسه پرسپولیس گل زد .. نمیدونم چرا طوری میگی انگار پرسپولیس فوتبالش رو خراب کرده ..
همچین هم میگی کار مجموعه استقلال رو به فال نیک میگیرم که کمک کردن برای شروع دوبارش انگار یه معتاد رو نجات دادن .. من اصلا کاری به مجموعه استقلال ندارم دارم درباره رفتار بازیکن و تعصبش حرف میزنم ... بهتره اینقد از یه بازیکن که بهمین راحتی بیخیال اینهمه هوادار میشه و میره تیم رقیب رو نگیری ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دیشب هوادارای استقلال داشتن ترکی رو تشویق می کردن همون لحظه دوربین میره رو قلعه نویی

قلعه نویی هم داشت میگفت: "نگید نگید خفه شید بابا"(جمله اش تو همین مایه ها بود):D

اونایی که شک دارن فیلم بازی رو دوباره ببینن.فک کنم بین دقیقه 60تا 70 بود.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهر دلیلی بوده مهم نیست این بازیکن اگه تعصب داشت میتونست تیم دیگه ای انتخاب کنه .. حالا حتما میخوای بگی شما از کجا میدونی که پیشنهادای دیگه داشته ؟ :دی
نیکبخت بهترین سالای فوتبالش رو تو پرسپولیس بود نصف بازیایی که تو استقلال کرد رو واسه پرسپولیس کرد ولی بیشتر از استقلال واسه پرسپولیس گل زد .. نمیدونم چرا طوری میگی انگار پرسپولیس فوتبالش رو خراب کرده ..
همچین هم میگی کار مجموعه استقلال رو به فال نیک میگیرم که کمک کردن برای شروع دوبارش انگار یه معتاد رو نجات دادن .. من اصلا کاری به مجموعه استقلال ندارم دارم درباره رفتار بازیکن و تعصبش حرف میزنم ... بهتره اینقد از یه بازیکن که بهمین راحتی بیخیال اینهمه هوادار میشه و میره تیم رقیب رو نگیری ..

امسال سال خاصيه اينو ك ميدوني بازيكنا همشون دوس دارن تو چشم باشن!چيزي ك فقط استقلال و پرسپوليس بيشتر از هر تيم ديگ اي بهشون ميده!
تو معيارت واسه خوب بازي كردن نيكبخت گل زدنه؟؟...ن واقعا گل زدنه؟:surprised:
خو تو هيچ وقت نميتوني با اين معيار يك مدافع چپو با يك مهاجم بسنجي عزيزم:D
يك معتاد نجات ندادن ولي اينو قبول داري ك نيكبخت داشت نابود ميشد...اگرم قبول نداري ملالي نيست خودش قبول داشت:D
در اخرم ميگم با هر دستي بدي با همون دست ميگيري...پرسپوليس واسه قاضي چيكار كرد ك توقع تعصب داريد؟
همه بازيكن ها هم مثل هم نيستن...همه متعصب نيستن...همه اسطوره نيستن...همه محبوب نيستن!
ما هم از قاضي انتظار تعصب نداريم...اون يه بازيكن معموليه براي ما...اما الان زير پرچم ابيه و براي ما قابل احترام:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیشب هوادارای استقلال داشتن ترکی رو تشویق می کردن همون لحظه دوربین میره رو قلعه نویی

قلعه نویی هم داشت میگفت: "نگید نگید خفه شید بابا"(جمله اش تو همین مایه ها بود):D

اونایی که شک دارن فیلم بازی رو دوباره ببینن.فک کنم بین دقیقه 60تا 70 بود.

عجب!!

دادا ما شك داريم، با مدرك حرف بزن لدفا :دي

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عجب!!

دادا ما شك داريم، با مدرك حرف بزن لدفا :دي
از اونجایی که من لب خونیم خیلی قویه متوجه شدم

مدرک؟ گفتم که فیلم بازی استقلال-صبای قم ،بین دقیقه 60 تا 70

قلعه نویی نمی خواست ترکی تشویق بشه. همه دیگه میدونن چرا نمی خواست:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که من لب خونیم خیلی قویه متوجه شدم

مدرک؟ گفتم که فیلم بازی استقلال-صبای قم ،بین دقیقه 60 تا 70

قلعه نویی نمی خواست ترکی تشویق بشه. همه دیگه میدونن چرا نمی خواست:D

چطور تو ديدي و بقيه نديدن...عادل فردوسي پور ك از تو هم استاد تره عزيزم!!

ببين من اين صحنه رو نديدم و الان حرفامون رو هواست!!

تا فردا شب صبر كن اگ چيزي باشه برنامه ك دنبال حاشيه درست كردن برا تيم ها هست نشونش ميده!!

من فقط يه صحنه از قلعه نويي ديدم (تقريبا تو همون دقايق ك ذكر كردي) ك حرف زد و خود عادلم بهش اشاره كرد در واكنش به حركات رحمتي بود موقع خطا عنايتي روي عمران زاده ك با خنده ميگفت چي ميگي ...يا چي داره ميگه؟
شايد تو بازي ديگه اي رو ديدي!!
جالبت تر اينكه صحنه به اين جالبي و هيچ جا بهش اشاره نشده!!
و بازم جالبت تر دوبار باختيد و بحث داوري واسه استقلالو پيش كشيدي؟:D
خودتم بهتر از من ديدي ك بازيكن صبا بايد ديشب اخراج ميشد و نشد و پنالتي ك نبايد گرفته ميشد گرفته شد!:cool:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
امسال سال خاصيه اينو ك ميدوني بازيكنا همشون دوس دارن تو چشم باشن!چيزي ك فقط استقلال و پرسپوليس بيشتر از هر تيم ديگ اي بهشون ميده!
تو معيارت واسه خوب بازي كردن نيكبخت گل زدنه؟؟...ن واقعا گل زدنه؟:surprised:
خو تو هيچ وقت نميتوني با اين معيار يك مدافع چپو با يك مهاجم بسنجي عزيزم:D
يك معتاد نجات ندادن ولي اينو قبول داري ك نيكبخت داشت نابود ميشد...اگرم قبول نداري ملالي نيست خودش قبول داشت:D
در اخرم ميگم با هر دستي بدي با همون دست ميگيري...پرسپوليس واسه قاضي چيكار كرد ك توقع تعصب داريد؟
همه بازيكن ها هم مثل هم نيستن...همه متعصب نيستن...همه اسطوره نيستن...همه محبوب نيستن!
ما هم از قاضي انتظار تعصب نداريم...اون يه بازيكن معموليه براي ما...اما الان زير پرچم ابيه و براي ما قابل احترام:gol:
خدا رو شکر نیکبخت دفاع چپ نبود و پستش طوری بود که تعداد گل برای سنجیدنش مهم هست ...الان من هرچی بگم فقط میخوای یه جوابی بدی از رو لجبازی .. بیخیال بابا اگه بازیای نیکبخت رو تو استقلال و پرسپولیس دیدی پس خودتم میدونی که تو پرسپولیس بهترین دوران عمرش بود اگه ندیدی هم خواهشا حرف نزن :D
پرسپولیس قرار بود واسه قاضی چیکار کنه ؟ :surprised: .. همین که مثل بازیکنای استقلال مجبور نشد دنبال پولش بدوه و اینقد از پرسپولیس پول دراورد که الان با پورشه بره سر تمرین استقلال کافی نیست ؟ واقعا تعجب میکنم از این حرفا میشه بگی پرسپولیس دقیقا چیکار باید میکرد ؟؟؟
ولی نه تو خیلی تعصب داری رو قاضی ..!!!!

بالا