موضوع پایان نامه شما چیست؟

eli681

عضو جدید
سلام من موضوع پایان نامم راجب کتابخانه ونمایشگاه کتاب هس نیاز شدید به مطالعات و فضاها و استاندارد ها دارم
با تشکر

parvin rk

عضو جدید

joojemohan

عضو جدید
پایان نامه اسکله تفریحی اموزشی

پایان نامه اسکله تفریحی اموزشی

سلام موضوع پایان نامه من اسکله تفریحیه ولی هیچ مطلبس ازش پیدا نکردم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه لطفاااااااااااا

**mahsa**

کاربر بیش فعال
سلام
موضوع من طراحی پژوهشکده رویانه اگه کسی نمونه پلان یا ریزفضاهاشو داره
ممنون میشم برام بزاره:smile:

mahsa 123

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
موضوع من مرکز سیستماتیک فناوری انرژی خورشیدی در جزیره کیش..
تو مطالعات اقلیمی کیش و دیتیل و ترسیم پانل های خورشیدی ک روی بام نصب میشن مشکل پیدا کردم.
از همین حالا از دریافت راهنماییاتون تشکر میکنم....:smile:

vahid.cne69

عضو جدید
موضوع من خانه پینگ پنگه، یه مرکز آموزش و تمرینات و مسابقات تنیس روی میز. احتیاج به نمونه موردی ومطالعات دارم، ممنون میشم کمکم کنید

REZAV1986

عضو جدید
دوستان من هم موضوعم تالار شهر با رویکرد پایداری اجتماعی ممنون میشم بهم کمک کنین دنبال رسالش هستم تازه میخام شروع کنم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز من پایان نامه ام پردیس سینمایی .دنبال مطالعات و نمونه مورد ی میگردم ممنون میشم کمکم کنین

moeinz

کاربر بیش فعال
سلام
من دوستم ی پایان نامه برا هتل میخاد
البته مطالعات داره
نقشه و س بعدی میخاد
کسی داشته باشه ممنون میشم دریغ نکنه

EYES

عضو جدید
سلام دوستان...من پروژه طرحم در مورد خانه تئاتر و موسیقی هستش....اگر کسی از دوستان میتونه کمکم کنه
از طریق پیام خصوصی راهنماییم کنه...ممنون از دوستانم:gol:

Negar architect

عضو جدید
سلام دوستان.من میخوام واسه پایان نامم یه موضوع تک کار کنم ولی نمیدونم که دقیقا باید چه پروژه ای کار کنم.کسی میتونه کمک کنه؟

قادری یونس

عضو جدید
سلام بچه ها..موضوع پروژه من تفریحی توریستی در بابلسر...کسی میتونه کمک کنه؟؟
موضوع پایان نانه منم تفریحی توریستی ګردشګری با رویکرد پایداری توسعه شهرستان بوکان هست شاید بتونم کمک کنم آدریس ایمیل برام بفرست تا کمکتون بکنمghaderi_younes@yahoo.com

parvin rk

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من پایان نامه ام پردیس سینمایی .دنبال مطالعات و نمونه مورد ی میگردم ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوست عزیز

من 2 رساله در مورد پردیس سینمایی دارم اگه هنوز به رساله نیاز دارید بهم اطلاع بدین

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی واسه موضوع ایستگاه مونو ریل تا حالا مطالعاتی داشته ؟ من میخوام بردارم نمیدونم درچه حدی اطلاعات میتونم پیدا کنم ازش یا یه موضوع دیگه پیشنهاد میدین

mahshad.mroo

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من مدرسه بین المللی ورزش هایه آبیه،اگه کسی بتونه کمکم کنه یه عالمه ممنونش میشم،
مخصوصا در مورد سقفش،استادم یه سازه جدید میخواد :(

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
من به یکی از دوستانم تو کارشناسی برا پایان نامه کمک میکنم. پیشنهادم بهش "خانه مد" بود. با توجه به شغل خودش که براش جذاب هم بود. الان مرحله پروپزال هستیم

parvin rk

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من مدرسه بین المللی ورزش هایه آبیه،اگه کسی بتونه کمکم کنه یه عالمه ممنونش میشم،
مخصوصا در مورد سقفش،استادم یه سازه جدید میخواد :(

برای طراحی سقف جزو های م سروش نیا رو ببیند بهتون کمک می کنه

بالا