زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دیگه میرم..
همتونم به افسونو زهرا میگم!!!
شب همگی خوش!!!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام ببينم اينجا ديشب چه خبر بوده .....شبنم...... كجايي همه اينا زير سر تو ....

كجاي مثل جن بوداده امروز نيستي ببينم ديگه كسي نبود بياد اينجا اسپم بده حد اقل ميتونستي هواي الهامو داشته باشي كلي ترسيد :confused:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
یه سوال
هیچ کدوممون کشاورزی نمی خونیم
چرا اومدیم اینجا؟
البته ناگفته نماند بعد نگاه کردن به اسم تاپیک اینو گفتم
:confused::confused:
پس بقیه کجان؟؟؟؟؟ای بابا
::mad:
خب اینجام خوش میگذرونیم:razz::surprised:
مدیره دیگه:surprised:
:mad::mad:
فردا شب همه مهمون تالار مهندسی صنایع:
;)

من نظرم عوض شد فردا شب تالار شما
شب بعدش تالار ما
:surprised::surprised:
تالار مارو بذار واسه آخرين شب!!! آخه بعدش ديگه تو اين عالم سير نميكني كه بخوايم بريم تالار شما! :d
:eek:
نه الان بچه ها اون تو دارن مواد ميزنن اگه يه دفه يي بريم هر چي زدن ميپره ! :surprised:
:mad:::mad:

بچه ها بياين يه كاري كنيم ساعت چند امروز همتون هستين يه اعلام وضعيت كنين ميخوايم بريم مهموني ;)

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضور غیاب میکنم
شادمهر باز
مهسیما
مهسا
مریم
یوزا
حسین بی
عماد.....بقیشو نمیدونم
معین 13
.
.
.
.
ما اینجا خودمون دفتر حضور غیاب داریم
مخصوص کشاورزیا هم هست
برای مهمانها هم جدا داریم
من هم بازی؟تو رو خدا به من هم پاس بدین.
محمد تو یکی رو میکشم
بازیه چی؟؟؟؟
حواست کجاست اینا مهمان هستن .....
یع دیشب نبود تالار بر باد رفته
اوا خواهر...!!!!!!!
خودمون تالار داریم...خوبشم داریم...یه عالمه دوستای خوبم توش داریم...:gol:
وایسا حالا!!! به همشون میگم اومدید تو تالارمون...
زهرااااااااااااااااااااااااااااااا......................
زهرا و توپ............زهرا و تانک.............زهرا و گلوله.....چرا حواست نبود تمام تالار به هم ریخته ............نشسته برای اون سه نقطه زار میزنه ......الهام تو رو هم میکشمت اصلا حواستون نبوده این همه غریبه از دور و نزدیک ریختن اینجا بعد خانوم ...:(
:surprised: :surprised: ارو زیاد بذار
من دوس دارم
:surprised::mad:
پس بذار راستشو بت بگم تو هم قول بده به افسون نگي ما اينجا بوديم!

اين حسين قلاب گرفت شبنم از ديوار رفت بالا بعد پريد تو حياط درو باز كرد گفت بيايد تو هيشكي نيست ! ‌من هي گفتم نه نريم كار زشتيه ولي اينا گولم زدن !
تو یکی رو که مترکونم:cool:
ا.........چرا چاخان میگی:razz:شما از دیوار رفتی بالا منکه یه گوشه وایستاده بودم و دعا میکردم گیر نیوفتیم
فائزه..............:redcard:
منم دیگه میرم..
همتونم به افسونو زهرا میگم!!!
شب همگی خوش!!!
:w29:

كجاي مثل جن بوداده امروز نيستي ببينم ديگه كسي نبود بياد اينجا اسپم بده حد اقل ميتونستي هواي الهامو داشته باشي كلي ترسيد :confused:
من فائزه رو :w29::w29::w29:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
] بچه ها امروز اينجا دعوت داريم فقط شلوغ نكنين الته اگه خواستين شلوغ كنين فقط يه خورده ارومتر

آخرین ویرایش:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

MOJTABA_R

عضو جدید
افسوس

افسوس

سلام.
آقایون و خانم های علامه البته میشه گفت علامه دهر.
1-خودمونیم تویه اون سیرو سلوکهای عرفانیتون یه نگاه به تعداد پیام های ارسالی تو این تاپیک بندازید.از 21 ساعت قبل که من پیام دادم چند صفحه و چه قدر پیام دادین.
2-صفحه اول این تاپیک رو بخونید تا بفهمید که این تاپیک صرفا برا خوشو بش نیست.چند تا کلمه از قبیل علم و سوال و... هم اومده.
3-از این که نظر دادین ممنون.من اینو یه بحث منطقی میدونم و تا زمانی که یکی از 2 طرف و یا هر 2 قانع نشوند و مشکل بر طرف نشه ادامه میدم.
4-اینکه نوشته شده تازه وارد قرار نیست که من حتما با اسمم وارد بشم.
5-اینکه میگین مطلب بذار ،خدا شاهد،انقدر مطلب میتونستم بذارم ولی دیدم که این تالار پتانسیلشو نداره.چند تایی گذاشتم که دیدم به به نخیر اون طور که فکر میکردم نیست.
6-مطلب زیاد بود از قبیل ترجمه مقاله ترجمه مطالب علمی(که کار خودم)معرفی کتاب،مخازن کتاب،معرفی افراد مطلع و....زیاد اگه بخوام بگم.
7-این ترمم شرایط به اون گونه ای نبود که پیش بینی کرده بودم و به مشکل برخوردم(یعنی کارای مهم تری داشتم)
8-اینم که میگم کارهای علمی زیادی در حد توانم میکنم اینه که همه رو نمیشه اینجا آورد.(یه ذره تعمل کنید)
9-من بیشتر از اینا ازتون انتظار داشتم.انقدر سوال داشتم که میخواستم بپرسم اما افسوس مخصوصا اون اولا که کسی نبود(البته به غیر از افراد مشتی که حتی اگه بلد هم نبودن یه پاسخی میدادن)
10-تمام حرف من این بوده 1-اگه کار علمی میکنید( با توجه به اینکه بعضی ها فارغ شدن از تحصیل )خیلی خیلی کمه و خواستم که زیادش کنید. 2-وقت رو به بطالت نگذرونید که هر 2 یا چند دقیقه یه پیام برا هم بذارید این تاپیک که برای چند کار ایجاد شده فقط مختص به حال و احوال پرسی باشه.
الهم اخرجنی من از ظلمات الوهم و اکرمنی بنورالفهم
الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحمن الراحمین

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

:cry:باور کن تقصیر من نیس اینا منو اغفال کردن:cry:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اینجا خودمون دفتر حضور غیاب داریم
مخصوص کشاورزیا هم هست
برای مهمانها هم جدا داریم
محمد تو یکی رو میکشم
بازیه چی؟؟؟؟
حواست کجاست اینا مهمان هستن .....
یع دیشب نبود تالار بر باد رفته
کجاش؟ما که اصلا کاری نکردیم تازه مواظب بودیم اشغال تخمه هامون نریزه اینجا:cry:

فائزه..............:redcard:
جانم.............شکلک ترس

:cry::cry::cry:من دیگه نمیام اینجا

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام.
1-خودمونیم تویه اون سیرو سلوکهای عرفانیتون یه نگاه به تعداد پیام های ارسالی تو این تاپیک بندازید.از 21 ساعت قبل که من پیام دادم چند صفحه و چه قدر پیام دادین.
2-صفحه اول این تاپیک رو بخونید تا بفهمید که این تاپیک صرفا برا خوشو بش نیست.چند تا کلمه از قبیل علم و سوال و... هم اومده.
3-از این که نظر دادین ممنون.من اینو یه بحث منطقی میدونم و تا زمانی که یکی از 2 طرف و یا هر 2 قانع نشوند و مشکل بر طرف نشه ادامه میدم.
5-اینکه میگین مطلب بذار ،خدا شاهد،انقدر مطلب میتونستم بذارم ولی دیدم که این تالار پتانسیلشو نداره.چند تایی گذاشتم که دیدم به به نخیر اون طور که فکر میکردم نیست.
6-مطلب زیاد بود از قبیل ترجمه مقاله ترجمه مطالب علمی(که کار خودم)معرفی کتاب،مخازن کتاب،معرفی افراد مطلع و....زیاد اگه بخوام بگم.
7-این ترمم شرایط به اون گونه ای نبود که پیش بینی کرده بودم و به مشکل برخوردم(یعنی کارای مهم تری داشتم)
8-اینم که میگم کارهای علمی زیادی در حد توانم میکنم اینه که همه رو نمیشه اینجا آورد.(یه ذره تعمل کنید)
9-من بیشتر از اینا ازتون انتظار داشتم.انقدر سوال داشتم که میخواستم بپرسم اما افسوس مخصوصا اون اولا که کسی نبود(البته به غیر از افراد مشتی که حتی اگه بلد هم نبودن یه پاسخی میدادن)
10-تمام حرف من این بوده 1-اگه کار علمی میکنید( با توجه به اینکه بعضی ها فارغ شدن از تحصیل )خیلی خیلی کمه و خواستم که زیادش کنید. 2-وقت رو به بطالت نگذرونید که هر 2 یا چند دقیقه یه پیام برا هم بذارید این تاپیک که برای چند کار ایجاد شده فقط مختص به حال و احوال پرسی باشه.
برحمتک یا ارحمن الراحمین

سلام بازم از اينكه اومدين ممنونم اما يه سوال شما ميتونين ادرس بدين كه كدوم تاپيك رو ايجاد كردين
يه چيز ديگه هم اين كه چرا فكر ميكنين فقط خودتون ميدونين و بقيه نميدونن ( ما ادعاي علامه بودن نداريم همه ما اومديم يه چيز ياد بگيريم و به هم كمك كنيم اما شما شايد داشته باشين )
يه دوستي بود اينجا بالحن صحبت مثل شما حق به جانب و از بالا اسمش رو شايد بدونين .(.بگو ) نميدونم چرا منو به ياد ايشون ميندازين اما بهتون بگم اين رسم كار علمي كردن نيست شما مطلب بگذتريد و ببينيد اگه كسي جواب نداد اونوقت به حال ما افسوس بخورين

خداييش نميخوام اين بحث به درازا بكشه اما دفعه ديگه بدون ادرس كارهاتون اگه اومدين نه من كه بقيه بچه ها هم جوابتون رو نميدن شما باشين و خودتون هر جوري هم فكر ميكنين بكنين درست نيست خودتون كار نكرده همه رو متهم كنين اصلا تو همين دوروز كه بقول خودتون نيومدين اينجا كلي صفحه رفته جلو يه سر به مطالب علمي زدين ببينين چقدر پيشرفت كرده

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
برحمتک یا ارحمن الراحمین
الهم صل علی محمد و آل محمد

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بازم از اينكه اومدين ممنونم اما يه سوال شما ميتونين ادرس بدين كه كدوم تاپيك رو ايجاد كردين
يه چيز ديگه هم اين كه چرا فكر ميكنين فقط خودتون ميدونين و بقيه نميدونن ( ما ادعاي علامه بودن نداريم همه ما اومديم يه چيز ياد بگيريم و به هم كمك كنيم اما شما شايد داشته باشين )
يه دوستي بود اينجا بالحن صحبت مثل شما حق به جانب و از بالا اسمش رو شايد بدونين .(.بگو ) نميدونم چرا منو به ياد ايشون ميندازين اما بهتون بگم اين رسم كار علمي كردن نيست شما مطلب بگذتريد و ببينيد اگه كسي جواب نداد اونوقت به حال ما افسوس بخورين

خداييش نميخوام اين بحث به درازا بكشه اما دفعه ديگه بدون ادرس كارهاتون اگه اومدين نه من كه بقيه بچه ها هم جوابتون رو نميدن شما باشين و خودتون هر جوري هم فكر ميكنين بكنين درست نيست خودتون كار نكرده همه رو متهم كنين اصلا تو همين دوروز كه بقول خودتون نيومدين اينجا كلي صفحه رفته جلو يه سر به مطالب علمي زدين ببينين چقدر پيشرفت كرده
الهم صل علی محمد و آل محمد

بالا