کلوپ آبیدلان.

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه تشکر فوقه جانانه برا دوستایه عزیزی که همیشه پرچمو ابیمونو بالا نگه داشتن:gol:
خداییش تَکین :cool:دمتون گرم
;)

پرچم 24 ساعته به لطف بچه ها بالاست :D

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود هی دارم صفحاتو چک میکنم هی پرچم بالاس اصن یه وضی:D

ای جان :D
نصف شبم بیاید بچه ها هستن پرچم بالاست مثل همیشه
الان نوبت من و شماست که پرچمو بالا نگه دارم بعد شیفت عوض میشه
:D
این محسنم که کاری انجام نمیده فقط ول میچرخه :D

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جان :D
نصف شبم بیاید بچه ها هستن پرچم بالاست مثل همیشه
الان نوبت من و شماست که پرچمو بالا نگه دارم بعد شیفت عوض میشه
:D
این محسنم که کاری انجام نمیده فقط ول میچرخه :D

دمشون گرم همینه که میگم تکن:gol:

مصن!!!!!!!!!!این همینجوریه فقط اسپم میکنه اخه بهش میگن ابیدل؟؟
اَه اَه:D

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان آبيدل

خيلي دمتون گرم
آبي رو عشق است

بچه ما يه 15 روزي نيسيم
زحمت پرچمو بكشيد

پرچم تا قيامت بالاست

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان آبيدل

خيلي دمتون گرم
آبي رو عشق است

بچه ما يه 15 روزي نيسيم
زحمت پرچمو بكشيد

پرچم تا قيامت بالاست

سلام آبیدل
برو بسلامت
ایشالا هر جا هستی همون جا باشی :دی
پرچم بالا میمونه
خیالت تخت...محدب هم بد نیست

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]« نه» تیموریان به پیشنهاد 2/5 میلیاردی سپاهان[/h]
پیشنهادی که می تواند رکورد بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران را تحت الشعاع خود قرار دهد. طی روزهای گذشته مسوولان باشگاه سپاهان از طریق واسطه ها تماس هایی با آندو داشته اند و به این بازیکن اعلام کرده اند که حاضرند در ازای یک فصل بازی در سپاهان مبلغ 5/2 میلیارد تومان به او بدهند. سپاهانی ها تلاش می کنند که حضور زوج آندو- جباری را درتیم شان فراهم سازند اما پیشنهاد این باشگاه با پاسخ منفی تیموریان رو به رو شده است. آندو که فصل قبل نیز با دریافت مزدی چشمگیر از استقلال جدا شد و به تیم الخریطیات رفت ظاهرا قصد دارد این فصل را در استقلال سپری کند تا اولا بیشتر در دید باشد و شاید اینکه ماجرای های فصل قبل که گفته می شد به خاطر پول از استقلال جدا شده از ذهن هواداران استقلال پاک بشود.
این جا شاید یک مساله فرعی در ذهن خوانندگان پیش بیاید. اینکه شاید آندو به خاطر حضور نکونام در استقلال بدش نمی آمد در سپاهان بازی کند اما اصل ماجرا را باید جور دیگری نوشت. تیموریان اساسا هیچ اختلافی با نکونام ندارد و سال های سال است که درتیم ملی با این بازیکن هم بازی است. اتفاقا آندو طی روزهای گذشته پیگیر این موضوع بود که جواد حتما در استقلال باشد چرا که با حضور این بازیکن خط میانی استقلال محکم تر از قبل هم خواهد شد هرچند که حالا با جدایی جباری تا حدی وزن فانتزی استقلال در خط میانی گرفته می شود. به این ترتیب آندو از انتخاب استقلال اهدافی دارد. روز گذشته برادر آندو به دفتر کار علی فتح ا...زاده رفت تا پیرامون عقد قرارداد جدید گفت و گویی انجام دهد. سرژیک که مامور نقل و انتقالات داخلی برادرش به حساب می آید به توافق اولیه با باشگاه استقلال دست یافت.
در این جلسه سرژیک به پیشنهاد عجیب باشگاه سپاهان نیز اشاره ای داشت اما در نهایت به علی فتح ا... زاده قول داد که شنبه هفته آینده آندو را برای عقد قرارداد با استقلال به دفتر او بیاورد. ظاهرا تا آن روز آندو طلب فصل گذشته اش را از استقلالی ها خواهد گرفت و مبلغی را هم به عنوان پیش قرارداد فصل بعد. اما اینکه او حاظر شده لااقل از خیر 600-700میلیون تومان پول بگذرد خود مساله مهمی است. چنانچه آندو شنبه هفته آینده قراردادش را با استقلال امضاء کند آنگاه استقلالی ماجرای فصل قبل را که آندو به خاطر پول ها زیاد قطری‌ها حاضر به تمدید قراردادش با استقلال نشد را فراموش خواهند کرد. لازم به ذکر است که پنج شنبه زمان نقل و انتقالات لیگ برتر به پایان خواهد رسید اما تیموریان به واسطه اینکه بازیکن خارجی محسوب می شود طبق قوانین زمان بیشتری برای عقد قرارداد با تیم های داخلی دارد. آندو را هر تیمی جذب کند جزو سهمیه های خارجی اش به حساب نخواهد آمد.

تیموریان: منتظر رسیدن ویزا برای قطر هستم
آندرانیک تیموریان درباره وضعیت خود اظهارداشت: هنوز بحث حضورم در تیم های قطری منتفی نشده است. قرار است ظرف یکی دو روز آینده ویزای من برای سفر به قطر برسد و برای مذاکره رو در رو با باشگاههای قطری به این کشور بروم.
وی ادامه داد: برادرم نماینده من در مذاکره با باشگاه استقلال است. او می گوید مذاکرات خوبی انجام شده و من به استقلال نزدیک شده ام اما از آنجایی که اولویتم بازی در خارج ایران است هنوز حضورم در استقلال قطعی نیست.تیموریان در پایان گفت: فکر می کنم تا پایان هفته جاری تکلیفم با استقلال مشخص شود.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]فلاویو لوپز:کاپیتان تراکتور مرا کتک می زد[/h]
فلاویو لوپز، بازیکن پرتغالی تراکتور سازی که پس از رفتن به تعطیلات به ایران بازنگشته است، در حال خوش گذرانی در پرتغال و اسپانیا است.
وی در تبریز به یکی از بازیکنان محبوب این تیم تبدیل شده بود و هواداران علاقه بسیاری به ادامه حضور وی در تراکتورسازی داشتند. درحالیکه حالیک سال از قرارداد فلاویو همچنان باقی مانده است او برای برنگشتن به ایران دلایل خود را دارد.مصاحبه جنجالی او که در نهایت به فحش و ناسزا ختم شده ، از ایتجا آغاز می شود که :

در دوسالی که در باشگاه حضور داشته هنوز پولم را کامل نگرفته ام. در این خصوص چه اقداماتی کردی؟
با گرفتن وکیل و شکایت به فیفا خواستار پول خود شدم. همچنین وکیل خود را برای گفتگو با باشگاه معرفی کردم که شاید دوباره با باشگاه به توافق برسم
به توافق رسیدی ؟
مسئولان باشگاه خواستار برگزاری جلسه ای با من در ترکیه شدند که من نرفتم و گفتم که : اگر مرا می خواهید به پرتغال بیایید تا در لیسبون باهم صحبت کنیم

اما تو قرار داد دو ساله با باشگاه داری و موظفی از حرف باشگاه تمکین کنی
من بارها گفته ام که آنها پول مرا نداده اند و برای همین چون درصدی از حقوقم را نگرفته ام میتوانم به فیفا شکایت کنم که این کار را هم کردم چون حق با من است

مشکل تو فقط نگرفتن قسمتی از حقوقت است؟

این یکی از مشکلات من است چندین ماه پیش که خود شما در هتل پارس با من مصاحبه کردید به شما گفتم که من دیگر دوست ندارم در ایران بمانم و به شما گفتم که مادر من تلفنی به من گفته بود که دیگر در آنجا نمان چون آنجا نا امنی است و دزدی میشود حتی اگر یادتان باشد به شما گفتم که به آپارتمان من دزد آمده بود و چون دلارهایی که من از باشگاه گرفته بودم دست یکی از دوستانم به اسم وحید بود خوشبختانه دزد نتوانسته بود چیز خاصی با خود ببرد. از آن روز به بعد که که در تبریز هر روز زلزله میامد و جان من در خطر بود
: میدانی که در هر جای دنیا امکان دارد دزدی صورت بگیرد حتی در پرتغال کشور خودت . در ضمن مگر مردم تبریز و آذربایجان در زلزله ها در خطر نبودند پس چطور میتوانی بگویی با بقیه فرق داری؟

مردم تبریز به من ربطی ندارند من احساس خطر میکردم و مادرم میگفت در شهری که دزدی زیاد است و پیوسته زلزله میاید نمان در آنجا نمیتوانی راحت زندگی کنی

: پس چرا همان موقع نرفتی؟

چون باید صبر میکردم که بتوانم تمام پولم را بگیرم و الان نیز هر کاری بتوانم میکنم تا پولم را بگیرم

: خب گرفتن پول و دزدی و زلزله ... دیگر چه مشکلی داشتی که اینقدر با عصابانیت صحبت میکنی؟

بازهم مشکل داشتم .. بله من از بازیکنانی که شما تبریزی ها سنگشان را به سینه میزنید و برای شما اسطوره هستند بارها در تمرین و رختکن کتک خوردم و توهین شدم . همین کاپیتانِ...(ناسزا از طرف لوپز به اسدی) شما مرا بارها زده و یا آن یکی و چند نفر دیگر. مردم شهر شما هیچ چیز را نمیفهمند آنها حتی فوتبال را هم نمیفهمند .

: فکر نمیکنی توهین کردن به مردمانی که از صمیم قلب تو را در استادیومها تشویق میکردند و تورا دوست میداشتند کار انسانی نیست؟

برای من شغلم از هر چیزی مهمتر است برای من پول لعنتی شما برای من تراکتور لعنتی شما برای من تبریز لعنتی شما و ایران لعنتی شما مهم نیست برای من زندگی خودم مهم است من پولم را میخواهم و به آنجا برنمیگردم حالا دل هر کس میخواهد بشکند
مجید جلالی، سرمربی جدید تیم خواستار صحبت با تو بود

من نمی خواهم برگردم و حاضر به صحبت کردن با چنین افراد لعنتی نیستم. قرارداد من با تراکتورسازی تمام شده است و حاضر به بازگشت به کشور ایران نیستم.تا دیروز ایرانیان می گفتند که کیروش بد است. اینها چیزی از فوتبال نمی فهند کلا" شما ها فقط اسم کارهایی که میکنید فوتبال است وگرنه هیچ چیز از فوتبال نمیفهمید.

فکر میکنی با این حرفهایی که زدی دوباره بتوانی پا به کشور ما به شهر ما بگذاری؟
من شکایت کردم آن لعنتی ها هم هر کاری دوست دارند بکنند.

توضیح : این مصاحبه در روزنامه خبرورزشی امروز منتشر شده است

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]پیراهن نداریم چه باک، نوشابه انرژی زا می نوشیم[/h]

متأسفیم که منابع آگاه از باخت سه بر صفر تیم نونهالان پرسپولیس به دلیل نداشتن پیراهن در مقابل تیم حریف خبر می دهند.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: با خبر شدیم چند روز گذشته تیم نونهالان فوتبال پرسپولیس در رقابت های قهرمانی باشگاه های تهران به دلیل نداشتن پیراهن یکدست نتوانست در میدان حاضر شود و بازی سه بر صفر به سود حریفش رقم خورد!

اشتباه نکنید این خبر در مورد یک تیم گمنام در روستاهای دور افتاده نیست، این تیم پرسپولیس است که زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس یا بهتر بگویم پرطرفدارترین تیم آسیا است و افتخاراتش در ایران با سابقه است و بزرگانی دارد که اسمشان را بزرگترین شرکت های حمل و نقل سنگین دنیا نیز به زور حمل می کنند.

این باشگاه پرسپولیس است که هواپیمایی اختصاصی دانشگاه علمی کاربردی، قراردادهای آنچنانی و پر طمتراق با شرکت های معتبر از جمله ارتباطات و آل اشپورت و شهرداری و غیره و غیره دارد!

این تیمی که لباس ندارد تا نونهالانش پای زمین مسابقه "بروبر"نگاه کنند و داور آنها را سه بر صفر بازنده می کند پرسپولیس است که بازیکنانش میلیاردی پول می گیرند و .....

و البته در بازیکن سازی ید طولایی دارد!

مربیان تیم های پایه اش پول ندارند و قراردادشان به فراموشی سپرده شده است و گاهی اوقات آب از نوع معدنی در تمریناتشان قاچاق است، آنها پرسپولیسی هستند، آنها پر افتخار هستند؛ بر سر نقل و انتقال یک بازیکن چه ها که نمی کنند اما عیبی ندارد، اگر پیراهن نداریم نوشابه انرژی زا که داریم.........، هواپیمای اختصاصی که داریم.......، این همه تماشاگر که داریم..........و یک لیست افتخار که داریم...........

آره بابا، این پرسپولیسه! حالا اگه لباس نداره که توی زمین حاضر بشه احتمالاً تقصیر آل اشپورت بوده یا شاید هم تدارکات یادش رفته لباس ها رو از خشکشویی محل بگیره.

این تیم پرسپولیس است و این بازیکنان آینده سازانی که می خواهند سالهاي نه چندان دور پرسپولیس را که هیچ، تیم ملی را بسازند و تغذیه کنند اما پیراهن ندارند به جای آن با هواپیمایی اختصاصی و نوشابه انرژی زا سر می کنند! پيراهن که نقش مهمي ندارد مهم زيرساخت هاست که به لطف دوستان در حال مهيا شدن است.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]اسامی 3 بازیکن برتر فوتبال ایران لو رفت/ جباری را خط زدند[/h]
اسامی 3 بازیکن برتر فوتبال ایران که قراراست از میان آن ها یک نفر مرد سال بشود لو رفته است. در میان این اسامی نام مجتبی جباری دیده نمی شود...

به گزارش قدس آنلاین، اسامی 3 بازیککن برتر فوتبال ایران از سوی فدراسیون فوتبال انتخاب شد. مهدی رحمتی و پژمان منتظری از استقلال و محرم نویدکیا از سپاهان 3 بازیکنی هستند که شانس دریافت کاپ بهترین فوتبالیست سال آسیا را دارند. در میان این 3 نفر شانس منتظری بسیار بیشتر است. گفته می شود رحمتی به دلیل مصاحبه هایی که علیه کروش انجام داد از لیست خط خورده است. مجتبی جباری هم که گفته می شود در لیست قراردارد به خاطر مصاحبه های که علیه باشگاه داشت و اینکه فقط نیم فصل برای استقلال بازی کرد از این لیست خط خورد.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اختصاصی استقلالی_استقلال یک تیم معمولی نیست ، استقلال افتخار فوتبال آسیا و تیم ملی ایران است .

اختصاصی استقلالی_ زمانی که مسابقات فوتبال اروپا را تماشا میکنیم تفاوتهایی را میتوانیم به روشنی شاهد باشیم . تکنیک ، تاکتیک ، تجربه فردی بازیکنان ، سرعت بازی ، استادیومها ، حضور بانوان و کودکان در کنار خانواده ها .

البته موارد بالا تنها تفاوت فوتبال ایران و فوتبال اروپا نمی باشد . تفاوت اصلی فوتبال حرفه ای و فوتبال آماتور میباشد .در دنیای امروز فوتبال ، پول تفاوت میان فوتبال حرفه ای و فوتبال اماتور را تعیین میکند .

فوتبال ایران بدون شک فوتبال اماتور است که میخواهیم آن را به دنیا و مردم خود حرفه ای معرفی کنیم . از لبنان شکست میخوریم ، از ازبکستان شکست میخوریم ، از عمان شکست میخوریم . قطر را شکست میدهیم و آنچنان جشنی بر پا میکنیم که پنداری قهرمان جهان هستیم . در همین زمان در رنکینگ فیفا 10 پله سقوط میکنیم .

در تمام دنیا , فوتبال ملی به فوتبال باشگاهی بستگی دارد و فوتبال باشگاهی به نوع برنامه ریزی و سرمایه گذاری ، دقیقان همان چیزی که در فوتبال ایران دیده نمی شود .

فوتبالی ها در خانه نشسته روزنامه میخوانند و جدول حل میکنند و غیر فوتبالی ها فوتبال را رهبری میکنند . فوتبال ایران در دست افرادی است که اگر چند سال قبل از آنها سوال میکردید یک تیم فوتبال چند بازیکن دارد ؟ جواب آن را نمی دانستند ! فوتبال ایران در دست افرادی است که حتی اطلاع ندارند که یک مسابقه فوتبال چند دقیقه است و یا حتی اطلاع ندارند که برنده در یک مسابقه فوتبال چند امتیاز میگیرد .

سخترین و غم انگیزترین زمان در فوتبال ایران ، زمان نقل و انتقالات است . نه حسابی دارد و نه کتابی . تیمهایی با پولهای بی حساب و بی زبان و تیمهایی دچار فقر مالی مالی و التماس .

تفاوت دیگر میان فوتبال دنیا و فوتبال ایران این است که در فوتبال پیشرفته دنیا ، هر فرد و هر تیم فوتبال که موفق باشد ، بیشتر حمایت میشود که بتواند به موفقیت خود ادامه دهد و اگر فرد و یا تیمی موفق نباشد از آنها حمایت میشود که پیشرفت کنند . دقیقا بر عکس آنچه در فوتبال ما وجود دارد . همیشه سعی میشود تیمهای موفق را بر زمین بکوبند که تیم دیگری بالا برود . و یا اگر فردی خوب کار کند و موفق باشد تمام سعی خود را انجام میدهند که آن شخص شکست بخورد و بالا نرود .

بر اساس همین منطق ، استقلال یک تیم موفق بوده: قهرمان لیگ برتر شده ، در آسیا در میان هشت تیم برتر قرار دارد و دارای 7 بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی ایران است. البته بدون دروازه بان خود که به دلیل لجبازی به تیم ملی دعوت نشده است .

آنها که برای فوتبال و پول آن تصمیم میگیرند قصد نابودی استقلال را دارند . چون پول و قیچی دست آنها است بسیار با برنامه و با قول های بی پایه و اساس و با فریب هواداران این تیم قصد دارند سال اینده را برای استقلال سال سختی بسازند که دیگر تیمها شاید قهرمان شوند .

چند روز قبل از پایان لیگ برتر صحبت از رفتن مربی تیم ( امیر خان ) بود. بعد از آن صحبت از پیشنهادات مالی بسیار خوب از کشورهای عربی به بازیکنان استقلال که فصل موفقی را پشت سر گذاشتند و در تیم ملی هم بازیکن اصلی هستند .و البته بی پولی و بدهی به بازیکنان فصل قبل و نداشتن بودجه برای گرفتن بازیکن جدید . این داستان تا آنجا پیش رفت که مدیر عامل محترم باشگاه استقلال ( آقای دکتر فتح الله زاده ) چند روز قبل استعفا خود را رسما اعلام کرد . در واقع ( گل بود به سبزه نیز آراسته شد ).

البته آنها که در این فوتبال تجربه دارند این روزها را پیش بینی میکردند ، چون میدانستند که براساس همان منطق که اگر تیمی و یا فردی موفق بوده باید شکست بخورد. چگونه میشود همه تیمها بدون مشکل بازیکن بگیرند ولی قهرمان فصل قبل و شانس قهرمانی در آسیا باید مشکلات مالی ، بازیکن و استعفا داشته باشد .

جالب است که 7 بازیکن اصلی تیم ملی از بازیکنان تیم استقلال هستند و در این روزها که به وضعیت ییشتر به منحل کردن باشگاه استقلال شبیه است، از هواداران این تیم میخواهند که به استادیوم بروند و از تیم ملی حمایت کنند .بدون شک حمایت از تیم ملی وظیفه هر ایرانی میباشد .

در سالهای دور هواداران محدود بودند ، دو روزنامه ورزشی که هفتگی چاپ میشد ، یک اخبار ورزشی از رادیو و یک اخبار ورزشی از تلویزیون. اما امروز با پیشرفت اینترنت و خبرنگاری ، هواداران استقلال از هر گروهی هستند . پیر مردانی که این تیم را از زمان علی دانایی فرد , علی جباری و زنده یاد رایکوف دنبال میکنند ، بانوان جوان و بانوانی که خود مادر هستند ، مردان جوان و نوجوانانی ی که نسل اینده هواداران را میسازند .

از یک هوادار قدیمی به هواداران جوان! نگران نباشید استقلال یک تیم معمولی نیست ،استقلال افتخار فوتبال آسیا و تیم ملی ایران است . این تیم میلیونها هوادار در سراسر دنیا پرچم ابی دارد که اگر این تیم به دست هواداران سپرده شود شاهد خواهند بود که مشکلات مالی برای همیشه فراموش میشود.روزهای خوب و خبرهای خوب بزودی میرسد باید حمایت کنیم و البته کمی صبر .

تیم فوتبال تاج سابق و استقلال امروز، روزهای سخت زیادی را شاهد بوده است . ولی همین روزهای سخت است که قهرمانی این تیم را با ارزش میکند . همین روزهای سخت است که افتخارات آن را بیشتر میکند. با وجود روزهای سخت و خودخواهی ها و بی عدالتی ها و بی احترامی ها به هواداران فوتبال، از کودک 9 ساله تا مرد غربت نشین 90 ساله، سر خود را بالا میگیرند و با افتخار به تاریخ 68 ساله و پیشکسوتان، از تیم محبوب خود حمایت می کنند .