پی بردن به استفاده از فیسبوک

hkhalaj

عضو جدید
سلام. از دوستانی که مخابرات خوندن و به تکنولوژیهای اون واردن یه سوال دارم و اون اینکه آیا از طریق مخابرات میشه استعلام گرفت که یه نفر از فیسبوک استفاده میکنه یا نه (با داشتن شماره تلفن فرد) مثلا جهت تحقیق برای استخدام های دولتی و ... و در کل این کار انجام میشه یا نه؟ممنون.

alireza_tc_eng

عضو جدید
سلام. از دوستانی که مخابرات خوندن و به تکنولوژیهای اون واردن یه سوال دارم و اون اینکه آیا از طریق مخابرات میشه استعلام گرفت که یه نفر از فیسبوک استفاده میکنه یا نه (با داشتن شماره تلفن فرد) مثلا جهت تحقیق برای استخدام های دولتی و ... و در کل این کار انجام میشه یا نه؟ممنون.
سلام
اونایی که به این اطلاعات نیاز دارن اگر خیلی ضروری باشه واسشون راه های خیلی سریعتر و راحت تری دارن . حتی میتونن بفهمن که چه سایتایی رو بازدید میکنید .

scienceaddict

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه پنج سال پیش هم فیسبوک عضو باشی، و اکانتت رو دی اکتیو کرده باشی، اونا که تا فیها خالدون آدم رو در میارن، من نوعی هم ایمیلتو داشته باشم و ایمیلتو بزنم تو صفحه فیسبوک با یه پسوورد غلط، فیسبوک میگه این ایمیل قبلا عضو بوده و دی اکتیو کرده میخوای پسووردشو بفرستم به ایمیلت؟ اونوقت من هم میفهمم شما تو فیسبوک عضو بودی، کلا از بیخ و بن ایمیلتو هم عوض کن
مگه هوش سیاه رو نمیبینی رفیق؟ تازه همه چی رو که رو نمیکنن، مثلا تو فیلما میبینیم طرف زنگ میزنه و چهار پنج ثانیه ای قطع میکنه پلیسه میگه اه متاسفم قربان تماس خیلی کوتاه بود نتونستیم رد گیریش کنیم، خخخخخخخ ، عمرا
Good Luck

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببين اگه ميخواي جايي استخدام بشي خوب حواستو جم کن ...
اگه بخوان ميتونن جوري کنترلت کنن که اب از اب تکون نخوره

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
در دنیای IT تقریباً هر کاری شدنی هست، نکتش اینه واقعاً دونستن این نکته که شما عضو فیس بوک بودی برای اون ارگان چقدر اهمیت داره، که به این منظور وقت و انرژی بزارند یا نه.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

در پاسخ به شما باید این نکته بگم
که وزارت فناوری اطلاعات یا اداره اطلاعات از تمام گشت و گذارهای شما در نت با اطلاع می شود
سیستم های اطلاعاتی تمام سایت ها استفاده از وی پی ا ن و غیره را در خود ذخیره میکنند
حتی شما در این روز در این ساعت این سایت رفتید این کارها انجام دادید ..شاید تا این حد!
در بحث شبکه با استفاده ازنرم افزار حتی از رمز ها وارد شده میتوان خبر دار شد حال که این سیستم اطلاعاتی یک کشور هست!

اما در بحث استخدام مثلا شما در بانک استخدام بشید نمیان انقدر حساس بشن اما جایی مثل وزارت خانه ها یا اداره اطلاعات !
که البته لازم و ملزوم هم هستن چون امنیت یک کشور مورد بحث هست!

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه اینایی که دوستان گفتن باورت نمیشه میتونی همین الان زنگ بزنی اپراتور جایی که ازش نت خریدی ....حتی اونا هم آمار کارهایی که توی نت می کنی رو دارند .... البته اینقده سطح حجیم که نمیشه همه رو کنترل کرد اما کنترل یک نفر کار راحتیه ...

Engineer Power

عضو جدید

صد در صد میشه شک نکن بهش اصلا 1 درصدم.

بالا