در حالیکه اعتقاد به منجی و مهدی موعود یکی از باورهای اصلی...

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
فعلا که ما خودمون باید منجی نسلمون باشیم به همدیگه احترام بزاریم و کارایی انجام بدیم که درست ومنطقین منجی دیگه ایم اگه وجود داشته باشه یه روز ظهور میکنه و کار خودشو انجام میده ما نباید به انتظار ظهور یه منجی دست رو دست بذاریم هیچ منجی برای یه آدم برتر از عقلش نیست.

هیچ جا گفته نشده دست روی دست بزارید تا منجی بیاد.ولی این تفکری که میگید (که بشیتید تا بیاد)غالبه متاسفانه تو جامعه.چرا که اگه قراره اینطوری بیاد چرا واسه ما بیاد.چرا زودتر نیومده.
منجی زمانی میاد که بشر بخوان.این بشریته که که باید حرکت کنه.(برویم تا بشویم)
منجی فقط نیاز به باند فرود داره همین.
اون عقلی که میگید هم همون عقلیه که فتوای مخالف امام رو نمیده.

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان خودتونو میگید با بصیرت؟
اعتقاد به منجی یکی از باور های اصلی بشریته.شما در حاشه قرار دارید که با این موضوع بیگانه هستید.
نگاهی بندازید به فیلم هایی که در این مورد ساخته شده.
پیروان اهل بیت تجاوز و قتل وغارتی نداشتن.بقیه رو نمیدونم.
البته فکر کنم دو جنگ جهانی نتیجه تفکر مدرن بوده و اصولا بین کشورای طرفدار اون دو تفکر مدرن بودن و هیچ ربطی به دین نداشته است.
لج بازی نکنید.کمی منطقی بیندیشید.
(راستی به این دوستاتون بگید واسه چی با n تا یوزر میان پست میزارن؟میخوان آمار بره بالا؟)
والا اگه میگفتین به شما گفتم بی بصیرت به واقیت نزدیکتر بود!!!!
من همچین چیزی گفتم ؟ الان که فک میکنم میبینم بصیرت مادی از بصیرت معنوی مهم تره .. یعنی ادم اول اینو باید داشته باشه که بتونه اون یکیو داشته باشه
یعنی اول باید جمله منو میخوندین تا اصلا جمله اولتون به ذهنتون خطور هم نمی کرد : )
با این حال فک کنم تجربه ی اون 8 سال شما رو هم ملزم میکنه به طرف مقابلتون بگین بابصیرت :)
.
من در مورد موضوع تاپیک بحثی با کسی ندارم . چون در صحبتای دوستان شما منطقی نمیبینم که جایی برای بحث باز کنه . اتهام افکار بچگانه و بی بصیرتی اولین جوابه :دی .. جمله ای که صاحبش رو فاقد صلاحت بحث میکنه و از نظر منطق اونو رد صلاحیت میکنه
جدای ازین بحث در مورد مولتی یوزری : چون اینجا آزادی بیان زیاده میخوان تا حد امکان استفاده ی بهینه داشته باشن ازش :دی
نمونه شو هم که تو انتخابات 88 داشتیم دیگه اون موقع که به شدت مسرور بودین از بیش انگاری :)
دوست من شما که مثل همیشه اکثریت هستین پس بیخیال به مولتی ها اهمیت ندین :)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید کدوم هشت سال؟
اگه منظورتون اون 8 ساله که باید بگم همون موقع هم ملت اون یارو رو انتخاب کردن(بعدا همون طرفدارا از عبور کردن و خواص طرفدار همون هم نقدش میکردن) الان هم همون ملت این یارو رو.منتها شما به دموکراسی هم قائل نیستید.
88 هم نشون دهنده همین موضوعه.
اصولا رای دادن شما مثل خریدن هندونه بشرط چاقوئه.رای میدهیم بشرطی که کاندید مورد نظرمون انتخاب شود وگرنه میریزیم سطل اشغال آتیش میزنیم(دیکتاتوری محض)
البته 92 نشون داد که دچار توهم شده بودید.رای دادن اونایی که مدعی تقلب بودن خیلی عجیبه.متاسفانه رفتار متناقض زیاده بین شماها.
والا از دمکراسی شما قشنگتره که جرات عبور کردن هم ندارین
راستی آقا فرزاد بالاخره دکتر احمدی نژاد کاندید اصولگراها بود یا نه؟ :biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر احمدی نژاد اصولگرا نبود همینطوری که روحانی اصلاح طلب نیست;):)رفیق عالیجناب سرخ پوشه.
راست می گی:)... ما هم اگه دکتر روحانی خبط و خطایی داشت با قاطعیت برخورد می کنیم مثل مجلس قبلی و فعلی... خیلی خشونت بار رفتار کردین گناه داشت حالا یه حقی از ملت این وسط ضایع شده بود مگه چه اتفاق مهمی افتاده بود اینجوری می کنین آخه؟:biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین ما هم همینو میخوایم(زود زود جواب بدید تا حذف نشده;))
نه اون حقو رفقای عالی جناب ضایع کردن با دوستان سرمایه دارشون.یهویی نمیدونم چه شد قیمتا داره میاد پایین(هنو دولت هم سرکار نیومده ها)
ولی عالیجناب نبود الان از غصه فنا میشدیدا.خدا خیرش بده
اسمشون که تو جیب کاپشن دکتر بود... رو می کرد... قوه قضائیه ما که عدل اسلامی درش حاکمه برخورد می کرد باهاشون مگه نه؟ یا نکنه کاغذه افتاد تو لباسشویی لیست برباد رفت؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
سامری هارو نمیشه حذف کرد بخدا.چون مثل خودشون زیادن اونایی که شکمشونو با حروم پر کردن.انگولکشون هم کنی مملکتو بهو میریزن.مثل 88.حالا به هر بهانه ای.خودشون راه میندازن ولی یه سریای دیگه حذف میشن.(دلم واسه اون یه سریا میسوزه که چرا بازی خوردن و گرنه الان میتونستن باشن)
جالبه... پس هدف دکتر ازون لیست چی بود؟عایا؟ مثلا ممکنه هدفش جذب آرا بوده باشه با قهرمان نمایی؟ استغفرالله!
پ.ن. یعنی پس عدل اسلامی چی می شه این وسط؟ حاکمیت اسلام یعنی چی؟ وقتی در نهایت سامری ها به تمام امور حاکمن؟ نظری در این مورد دارین؟

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
در گذشته روال عادی طی شدن یک تاپیک، مخصوصا تاپیک های به اصطلاح سوالی،گفت و شنود و تضارب آراء با توجه به موضوع مورد بحث بوده است.
دوستان عزیز
اگر قصد بیان جملات نغز! و پرمحتوا(که هیچ ربطی هم به سوال تاپیک ندارد!) دارند لطفا در تاپیکی دیگر بیان نمایند تا بحث از مسیر خود خارج نشود!
استارتر عزیز حداقل خودتان رعایت فرمایید!:gol:

هدف که شنیدن جواب نیست.
هدف طرح شبهه و متوسل شدن به مغلطه هست دوست عزیزم;)