کلوپ آبیدلان.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه فرهاد مجیدی برای نشستن روی نیمکت

فرهاد مجیدی پس از گذراندن یک دوره بدنسازی اختصاصی راهی کشور انگلیس شد تا به تحصیلات خود در رشته مربیگری فوتبال بپردازد. مجیدی از مدت‌ها پیش بنا داشت به کلاس‌های مربیگری باشگاه منچستر برود که در بازه زمانی تا آغاز لیگ سیزدهم موفق شد در این کلاس‌ها شرکت کند.
قرار است مجیدی هفته آینده لندن را به سوی تهران ترک کند و در تمرین‌های استقلال که از دیروز آغاز شده حضور یابد. احتمالا فرهاد با مدرک مربیگری به کشورمان باز خواهد گشت.
اینکه فرهاد برای مربیگری‌اش چه برنامه‌ای دارد هنوز مشخص نشده است. به احتمال زیاد مجیدی از همین باشگاه استقلال کار مربیگری را شروع می‌کند اما اگر امیر قلعه‌نویی روی نیمکت استقلال باشد فرهاد نمی‌تواند سرمربی بشود و باید به‌عنوان دستیار کنار قلعه‌نویی قرار بگیرد. اتفاقی که برای خود امیر هم در زمان مربیگری حجازی رخ داد و او با استفاده از تجارب مرحوم حجازی توانست وارد عرصه مربیگری بشود.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقاضای قرمزها برای جذب مهاجم استقلال

جدایی فرزاد حاتمی هم از استقلال تقریبا قطعی به نظر می‌رسد. روز گذشته مسئولان باشگاه فولاد خوزستان نامه‌ای را به باشگاه استقلال مبنی بر تمایل شان برای جذب فرزاد حاتمی ارسال کردند. فولادی‌ها پیشنهاد مالی خوبی هم به حاتمی داده‌اند و با توجه به اینکه امیر قلعه‌نویی از عملکرد حاتمی رضایت چندانی نداشت به نظر می‌رسد که جدایی این مهاجم از استقلال قطعی خواهد بود و حاتمی استقلال را به مقصد فولاد ترک خواهد کرد.

با توجه به اینکه جذب آرش افشین تقریبا قطعی شده باید دید که باشگاه استقلال برای معرفی جانشین این بازیکن کس دیگری را هم در نظر دارد یا خیر. گفته می‌شود مهرداد اولادی یکی از بازیکنانی است که مورد توجه امیر قلعه‌نویی قرار گرفته است. البته هنوز صحت این خبر تایید نشده و قلعه‌نویی درباره لیست نهایی استقلال چیزی نگفته است. محمد قاضی هم دیگر گزینه استقلال برای پر کردن جای خالی فرزاد حاتمی بود که دیروز استقلالی شد.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولویت من استقلال است و دوست دارم در این تیم باشم
جام ورزشی، مدافع فصل قبل ملوان که جدایی اش از ملوان قطعی شده است حالا برای انتخاب تیم جدیدش به تهران آمده است.
هادی تامینی مدافع بلند قامت فصل قبل سپاهان که در نیم فصل دوم به تیم شهر خودش ملوان رفت در صحبتی کوتاه به سایت گل گفت:من مذاکره ای با استقلالی ها داشتم اما هنوز چیزی مشخص نشده است.من از چند تیم لیگ برتری که به من لطف دارند پیشنهاد دارم اما دروغ چرا اولویت من استقلال است و دوست دارم در این تیم باشم.به خصوص با حضور آقای قلعه نوعی و اینکه استقلال در جام باشگاه های آسیا نیز هست.اما اگر قسمت نشود که در خدمت این تیم باشم مجبورم تیم جدیدم را تا چند روز آینده انتخاب کنم.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قول قلعه نویی به هوادارن استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال در اولین حضورش در تمرین این تیم قول داد که تیم امسالش به مراتب بهتر از سال قبل خواهد بود.

امیر قلعه‌نویی در پایان تمرین دیروز (پنجشنبه) تیم استقلال با تبریک صعود تیم ملی ایران به جام جهانی اظهار داشت: فوتبال ما و مملکت ما به این صعود نیاز داشت و خدا هم کمک کرد و تیم ملی به جام جهانی رفت. خوشحالم که مجموعه استقلال هم سهمی در این زمینه داشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره شرایط تیمش و برگزار نشدن تمرینات استقلال گفت: فصل گذشته درگیر جام باشگاه‌های آسیا بودیم و تعدادی از بازیکنان‌مان در تیم ملی حضور داشتند. با توجه به این ۲ موضوع چنین شرایطی طبیعی است اما از هفته آینده وضعیت بهتری خواهیم داشت. طبیعتا بازیکنی که تا این لحظه درگیر مسابقات انتخابی جام جهانی بوده، حداقل ۲۰ روز نیاز به استراحت دارد. من همین جا قول می‌دهم که استقلال امسال از سال گذشته خیلی بهتر خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که با زمان از دست رفته چه کار خواهد کرد، گفت: زمان دیگر در دست ما نبود. همانطور که گفتم تیم ما درگیر جام باشگاه‌ها بود و بازیکنان‌مان در اختیار تیم ملی بودند. اگر شرایط وجود داشت و تمرین را شروع نمی‌کردیم ایراد محسوب می‌شد ولی چون این درگیری‌ها وجود داشت کم‌کاری از ما نبوده است. حالا به بی‌پولی هم کاری نداریم، هر چند که آن هم کمی تاثیرگذار بود.

قلعه‌نویی در مورد قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی استقلال با بوریرام یونایتد تایلند در مرحله یک چهار نهایی گفت: ما بیشتر باید به تیم خودمان فکر کنیم. اگر بتوانیم تیمی با قدرت ببندیم و حتی ۸۰ درصد تیمی که مدنظر است را تشکیل دهیم در بازی‌های آسیایی با کیفیت‌تر بازی خواهیم کرد.
سرمربی استقلال در مورد اینکه تاچه اندازه از عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات راضی است، گفت: فعلا ۴ بازیکن لیگ برتری را جذب کرده‌ایم و حالا باید تلاش کنیم تا بازیکنان خودمان را حفظ کنیم. باید بیش از ۷۰ درصد بازیکنان فصل گذشته را نگه داریم.

وی افزود: تا به امروز حمودی از تیم ما رفته است ولی خوشحالیم که فردین عابدینی به جمع ما اضافه شده و تا حدودی جناح راست ما را می‌تواند تقویت کند.

قلعه‌نویی درباره اینکه پژمان نوری از چه زمانی به تمرینات اضافه می‌شود، گفت: او از شنبه تمریناتش را آغاز خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، وی در پاسخ به این پرسش که آیا با نیکبخت مذاکره داشته است یا خیر، گفت: من نیکبخت را دوست دارم. او بازیکن خوبی است. با این حال صحبتی با نیکبخت نکرده‌ام. من به این بازیکن علاقه‎مندم ولی چون امسال به جای ۲۱ بازیکن باید ۲۰ نفر جذب کنیم این موضوع دست ما را بسته است. از نظر فنی این بازیکن را قبول دارم ولی برای جذب او باید ببینیم که جا داریم یا خیر.

سرمربی استقلال در مورد نقل و انتقالات این باشگاه نیز گفت: هر وقت بازیکنی آمدنش تایید شد نام او را اعلام می‌کنیم. الان نباید حرف‌های درون باشگاهی را در فصل نقل و انتقالات بزنیم. من ساده‌ام نه تا این اندازه! من فهرست به باشگاه داده‌ام و فتح‌الله‌زاده و امیری هم تلاش زیادی برای جذب بازیکن می‌کنند.

قلعه‌نویی همچنین درباره اینکه مجیدی از چه زمانی تمریناتش را آغاز می‌کند گفت: گویا او انگلیس است و انشاءالله می‌آید!

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تو "هم" ؟؟؟؟!!!!!!!!!
دمت گرم
سند منگوله دار و زنگوله دار این تاپیک تو جیبای منه مث اینکه هااااا

خیلی وقته من ادعای مالکیت کردم،موسن رو هم کشتم:D
تو جدی نگیر داش بذا ای سعید دلش خوش باشه با شعرای قشنگش
سلام