کلوپ آبیدلان.

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان من برگشتم.............:biggrin:
اومدم با تمام قوا بزنیم لنگیا رو له کنیم........:D
دمتون گرم خیلی خوب کلوپ و بالا نگه داشتین..........هرکی می خواد بهم خوش آمد بگه و پایه هست واسه آسفالت کاری لنگیا بسم الله ،بزنه لایکو.........;)

سلام خوش اومدین :gol::gol::gol::gol::gol:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان من برگشتم.............:biggrin:
اومدم با تمام قوا بزنیم لنگیا رو له کنیم........:D
دمتون گرم خیلی خوب کلوپ و بالا نگه داشتین..........هرکی می خواد بهم خوش آمد بگه و پایه هست واسه آسفالت کاری لنگیا بسم الله ،بزنه لایکو.........;)

سلام با توجه به این حرفا شما اینجا از اون صاحب خونه هاااااااااااایی
خووووش اومدی
:w14:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کایپتان فصل گذشته تیم فوتبال ملوان با استقلال به توافق رسید.
پژمان نوری که ظهر امروز در دفتر علی فتح‌الله‌زاده حضور یافته بود با این باشگاه به توافق رسید و قراداد داخلی را با این تیم امضاء کرد. قراداد ملی‌پوش با‌تجربه ملوان با استقلال یک سال اعتبار دارد. نوری پیش‌تر سابقه پوشیدن پیراهن تیم پرسپولیس را در کارنامه دارد.

محمدمهدی نظری با عقد قراردادی یک ساله به عضویت تیم فوتبال استقلال درآمد.
محمدمهدی نظری بازیکن فصل گذشته فجرشهیدسپاسی که پیش از این به صورت شفاهی با مسئولان استقلال به توافق رسیده بود امروز پس از حضور در دفتر این باشگاه و مذاکره با مسئولان استقلال قرارداد یک ساله‌ای را به امضا رساند.

مهاجم فصل گذشته سپاهان به طور رسمی به استقلال پیوست.
احمد جمشیدیان ظهر امروز با حضور در باشگاه استقلال برای توافق نهایی با این تیم با علی فتح‌الله زاده وارد مذاکره شد.
جمشیدیان با امضای قرارداد رسما به استقلال پیوست و به زودی در تمرینات این تیم حاضر خواهد شد.
این بازیکن فصل گذشته را در سپاهان اصفهان گذرانده بود و در این فصل توافقاتی برای پیوستن به استقلال داشت

http://www.esteghlaltehranfc.com

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه میکنه این قوچان نژاد..:w17:....
مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرسی......:victory:
البته من ندیدم چه کردا!:w04:!!! اینترنتی دنبال میکنم. زیاد حال نمیده. زیاد که چه عرض کنم، اصلاً حال نمیده..............

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]ايران با اقتدار مسافر برزيل شد[/h]
[h=2]تيم ملي ايران با برتري يک بر صفر برابر کره جنوبي به عنوان تيم اول گروه راهي جام جهاني برزيل شد.[/h]

ملي پوشان ايران با يک نمايش منطقي و به دور از احساس توانستند با نتيجه يک بر صفر حسرتي که چهار سال پيش در کره در دل ايراني ها ماند، در همين کشور به اشک شوق تبديل شود.

ايران در رقابت هاي مقدماتي با 5 پيروزي، يک تساوي و دو شکست با 16 امتياز به عنوان تيم نخست گروه خود راهي جام جهاني شد. نکته جالب کسب 9 امتياز از اين شانزده امتياز در سه بازي آخر بود. جايي که اميدها بسيار کم شده بود.

شاگردان کي روش که در ديدارهاي اول چندان مطمئن نشان نداده بودند، در سه بازي اخير خود کاري کردند کارستان. گرفتن شش امتياز از کره جنوبي و دبل کردن تيمي که چهار سال پيش ايران را از جام جهاني محروم کرد، لذتي فراتر از پاسخ دادن به کري خواني هاي نه چندان دوستانه داشت.

ايران پيش از اين در جام جهاني 1978 آرژانتين، 1998 فرانسه و 2006 آلمان شرکت کرده بود و با توجه به روند يکي‌درميان حضور در جام جهاني اين بار نوبت ما بود که در بزرگ ترين رويداد فوتبالي جهان در عرصه ملي شرکت کنيم.

مردان آريايي در جام جهاني نتوانسته اند از گروه خود صعود کنند، ايران تنها يک برد در جام جهاني به دست آورده که مقابل آمريکا در سال 1998 به دست آمده است.

با توجه به برگزاري رقابت هاي مقدماتي در جام جهاني در ساير قاره ها ايران به عنوان سومين تيم راهي جام جهاني 2014 شد. پيش از اين ايران، ژاپن و استراليا صعود خود به جام جهاني را جشن گرفتند.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ايران با اقتدار مسافر برزيل شد

تيم ملي ايران با برتري يک بر صفر برابر کره جنوبي به عنوان تيم اول گروه راهي جام جهاني برزيل شد.

ملي پوشان ايران با يک نمايش منطقي و به دور از احساس توانستند با نتيجه يک بر صفر حسرتي که چهار سال پيش در کره در دل ايراني ها ماند، در همين کشور به اشک شوق تبديل شود.

ايران در رقابت هاي مقدماتي با 5 پيروزي، يک تساوي و دو شکست با 16 امتياز به عنوان تيم نخست گروه خود راهي جام جهاني شد. نکته جالب کسب 9 امتياز از اين شانزده امتياز در سه بازي آخر بود. جايي که اميدها بسيار کم شده بود.

شاگردان کي روش که در ديدارهاي اول چندان مطمئن نشان نداده بودند، در سه بازي اخير خود کاري کردند کارستان. گرفتن شش امتياز از کره جنوبي و دبل کردن تيمي که چهار سال پيش ايران را از جام جهاني محروم کرد، لذتي فراتر از پاسخ دادن به کري خواني هاي نه چندان دوستانه داشت.

ايران پيش از اين در جام جهاني 1978 آرژانتين، 1998 فرانسه و 2006 آلمان شرکت کرده بود و با توجه به روند يکي‌درميان حضور در جام جهاني اين بار نوبت ما بود که در بزرگ ترين رويداد فوتبالي جهان در عرصه ملي شرکت کنيم.

مردان آريايي در جام جهاني نتوانسته اند از گروه خود صعود کنند، ايران تنها يک برد در جام جهاني به دست آورده که مقابل آمريکا در سال 1998 به دست آمده است.

با توجه به برگزاري رقابت هاي مقدماتي در جام جهاني در ساير قاره ها ايران به عنوان سومين تيم راهي جام جهاني 2014 شد. پيش از اين ايران، ژاپن و استراليا صعود خود به جام جهاني را جشن گرفتند.

مبارک باشه این صعود مقتدرانه
آرزوی موفقیت های بیشترررررررررررررررررر

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر بچه های ایران که با قدرت کره رو تو زمین خودش له کردن صعود تیم ملی به جام جهانی 2014رو به همه تبریک میگم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود بر بچه های ایران که با قدرت کره رو تو زمین خودش له کردن صعود تیم ملی به جام جهانی 2014رو به همه تبریک میگم.

تبریک بر همه ابیدلا!مبارکه....
هیچ کس برای دیدن این بازی از من خوش شانس تر نبود تا قبل گل خواب بودم همین پام از در اتاق گذاشتم بیرون دیدم که اندرانیک پاس دادو گل برای ایران!!!!!!:w42:

پیروزی تیم ملیز و صعود مفتدارانه به جام جهانی رو به همه تبریک عرض میکنیم
سعیدسل
یه سیم کارت بخرید،دو تا هدیه بدهید

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مبارک همه استقلالی های گل باشه
میگم بچه ها خداییش استقلالی ها نبودن، تیم ملی هم رو هوا بودآ!

تیتر روزنامه های فردا:استقلال به همراه کی روش به جام جهانی 2014 برزیل صعود کرد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

soooorati

عضو جدید
تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااام من دیر اومدم امروز اما تبریییییییک فراوووووووووووون :gol:
:gol:ولی باورم نمیشه ما رفتیم جام جهاااااانی:D

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریـــــــــک
تبریـــــــــک
تبریـــــــــک

و...