اگه دلت گرفته اگه صدات خسته است...بيا تو

Qomri

عضو جدید
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟؟؟؟
بی وفا حالا که :cry: افتادم ز پا حالا چرا؟؟؟؟؟/

ATDoost

عضو جدید
It's Me, Arash

It's Me, Arash

سلام به همه اونايي كه وقتي دلشون ميگيره ميان اينجا، من امروز دلم نگرفته، يعني انقدر دل گرفتگي ها زياد شده كه براي تنوع بايد بعضي وقتا بگي گور باباي همه چيز و حالش ببري.:whistle::thumbsup2:

سلام سما جان:gol: اميد وارم ديگه تو اينجا رو از ياد نبري، جايي كه يه روزايي چاه درد دلا بود. حالا كه دردا كمتره نبايد فراموشش كرد.:w42:

همتون دوست دارم مراقب خودتون باشيد.
اگه دلتون گرفت بيايد اينجا:w36: من از طرف سما خانوم :gol:شماها رو دعوت مي كنما، وگرنه من همان خاكم كه بودم. منم مهمونم.

ATDoost

عضو جدید
خوشحالم هيچكس ديگه دلش نمي گيره.

ولي خانم آتيش بارون شما چرا اينجا رو فراموش كردي:mad:

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:و به اندازه یک ابر دلم میگیرد...:gol::crying:

:gol:خیلی ناراحتم خیلی خیلی زیاد :gol::wallbash:

:gol:اشک تو چشام جمع شده ،دوست دارم داد بزنم و بگم : خیلی بی انصافید خیلی...:gol::w00:

:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

niloofar*

عضو جدید
چرااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w36:

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو روزه کسی به اینجا سر نزده ! اما دل من که این چیزا رو نمی فهمه ....... گرفته! :(

دلم می خواد بخوابم و هزار سال دیگه بیدار شم ببینم هنوز همین طوری هستیم؟ همین طور سواستفاده گر ... همین طور علاف، همین طور دلمرده.........

به قول مولانا

هین سخن تازه بگو تا دو جهان تازه شود

وا رهد از حد جهان بی حد و اندازه شود.................

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:و به اندازه یک ابر دلم میگیرد...:gol::crying:

:gol:خیلی ناراحتم خیلی خیلی زیاد :gol::wallbash:

:gol:اشک تو چشام جمع شده ،دوست دارم داد بزنم و بگم : خیلی بی انصافید خیلی...:gol::w00:

:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

چرا دلت گرفته؟ خوب بگو چرا دیگه؟
کی بی انصافه؟؟؟!!!!!!

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
عجب دنیاییه اینجا ........ اسم تاپیکو باید بزارن "ایستگاه رفع گیر دل "
....
فقط اینو بگم که همه چی دست خودمونه .... شاد باشیم ....ناراحت باشیم .....:smile:
....
خوش باشید;)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عجب دنیاییه اینجا ........ اسم تاپیکو باید بزارن "ایستگاه رفع گیر دل "
....
فقط اینو بگم که همه چی دست خودمونه .... شاد باشیم ....ناراحت باشیم .....:smile:
....
خوش باشید;)

موافق نیستم.
آدما گاهی اوقات خیلی بد میشن خیلی. دیگه دست تو نیست که بخوای خوب زندگی کنی یا بد و شاد باشی یا ناراحت....

ATDoost

عضو جدید
It's Me, Arash

It's Me, Arash

و به اندازه یک ابر دلم میگیرد...

خیلی ناراحتم خیلی خیلی زیاد

اشک تو چشام جمع شده ،دوست دارم داد بزنم و بگم : خیلی بی انصافید خیلی...

سلام گل دختر:gol:، عسل بانو:gol:، آبي بيكران:gol: نباشم كه دل گرفتگيه يه مهربوني مثل تو رو ببينم خانومي، قربون اون دونه دونه مرواريداي شورت بشم.

بي انصاف مقصودت منم؟؟؟:(

دو روزه کسی به اینجا سر نزده ! اما دل من که این چیزا رو نمی فهمه ....... گرفته! :(

دلم می خواد بخوابم و هزار سال دیگه بیدار شم ببینم هنوز همین طوری هستیم؟ همین طور سواستفاده گر ... همین طور علاف، همین طور دلمرده.........

به قول مولانا

هین سخن تازه بگو تا دو جهان تازه شود

وا رهد از حد جهان بی حد و اندازه شود.................

نازنين خانم ول كن آدماي ديگرو كه ببيني سال ها بعد دل مرده و علاف و سوءاستفاده گر هستند يا نه، تو نباش بابا بيايد از امروز ، از همين امروز خودمون شاد باشيم و سوء استفاده گر نباشيم،

چرا دلت گرفته؟ خوب بگو چرا دیگه؟
کی بی انصافه؟؟؟!!!!!!

فكر كنم منورش منم:(

موافق نیستم.
آدما گاهی اوقات خیلی بد میشن خیلی. دیگه دست تو نیست که بخوای خوب زندگی کنی یا بد و شاد باشی یا ناراحت....

مي دوني zarnaz خانم(از اسمتون به نظرم خانم اومديد) تاثير آدماي ديگه تو زندگي خيلي زياده به صورتي كه گاها ميتونه يه آدم يه زندگيرو كه يه نفر ديگه كلي براش زحمت كشيده نابود كنه، ولي ما مگه اين زندگيرو از سر راه پيدا كرديم كه هر كي اومد و خواست تاثيري بزاره و بره، بابا پاشو زندگيتو بگير دستت هر كي خواست دست درازي كنه چنان بكوب رو دستش كه از بازو قلم شه.

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي دوني zarnaz خانم(از اسمتون به نظرم خانم اومديد) تاثير آدماي ديگه تو زندگي خيلي زياده به صورتي كه گاها ميتونه يه آدم يه زندگيرو كه يه نفر ديگه كلي براش زحمت كشيده نابود كنه، ولي ما مگه اين زندگيرو از سر راه پيدا كرديم كه هر كي اومد و خواست تاثيري بزاره و بره، بابا پاشو زندگيتو بگير دستت هر كي خواست دست درازي كنه چنان بكوب رو دستش كه از بازو قلم شه.
کاملا باهات موافقم ! منم همچین هیولایی شدم این روزا ! فقط یه کم عذاب وجدان داشتم که ، الان اونم از بین رفت:heart:

مرسییییییییییییییی:gol::redface:

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
اگه دلتان گرفته با یک لبخند بازش کنید.

ATDoost

عضو جدید
It's Me, Arash

It's Me, Arash

کاملا باهات موافقم ! منم همچین هیولایی شدم این روزا ! فقط یه کم عذاب وجدان داشتم که ، الان اونم از بین رفت:heart:

مرسییییییییییییییی:gol::redface:

خواهش ميشه خانم نازنين خانم:gol:، به خدا ما خودمون، تك تكمون بديم كه همرو بد مي بينيم.
شما به عنوان يه خانم محترم اگه بهتر باشيد به خدا آدماي اطرافتون هم بهتر مي شند و به مرور دنيا بهتر ميشه.

ميدوني ميگند يه بنده خدايي ميميره ميره اون دنيا، خدا بهش مي گه خب چيكار كردي تو دنيا. ميگه: مي خواستم دنيا رو عوض كنم هر چي سعي كردم نشد.
خدا بهش ميگه: احمق جان:mad: سعي ميكردي خودتو عوض كني به واسطه تو اطرافيانت و به واسطه اونا اطرافيانشون و كل دنيا به مرور زمان عوض ميشد..
راستي خدا مهربون تصوير بالا رو با اين تصوير عوض كنيد:biggrin:.

اگه دلتان گرفته با یک لبخند بازش کنید.

بابت راه حل سادتون ممنون، ولي اوضاع خراب تر از ايناست :Dولي چشم بيايد اينم يه قهقهه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:من خوشحالم كه ... داره گند مي زنه به زندگيم، با چه زبوني بگم دارم نابود ميشم با كاراي... . ولي باشه مخندم كه حداقل خورد شدنمو نبينه، تا اونجاش بسوزه:D

mehrshad67

کاربر فعال
حسرت تیغ تو ام کشت به خاکم بنویس:gol:که فلان تشنه جگر مرد و دمی آب نخورد

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
:mad:هوای خانه چه دلگیر میشودگاهی
از این زمانه دلم سیر میشود گاهی

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش ميشه خانم نازنين خانم:gol:، به خدا ما خودمون، تك تكمون بديم كه همرو بد مي بينيم.
شما به عنوان يه خانم محترم اگه بهتر باشيد به خدا آدماي اطرافتون هم بهتر مي شند و به مرور دنيا بهتر ميشه.

ميدوني ميگند يه بنده خدايي ميميره ميره اون دنيا، خدا بهش مي گه خب چيكار كردي تو دنيا. ميگه: مي خواستم دنيا رو عوض كنم هر چي سعي كردم نشد.
خدا بهش ميگه: احمق جان:mad: سعي ميكردي خودتو عوض كني به واسطه تو اطرافيانت و به واسطه اونا اطرافيانشون و كل دنيا به مرور زمان عوض ميشد..
راستي خدا مهربون تصوير بالا رو با اين تصوير عوض كنيد:biggrin:.
باهات موافق نیستم که می گی بدی دیگران از بدی خودمونه! اکثرا که خوب می شی سو استفاده می شه ازت، گاهی لازمه اون روی آدمو هم ببینن بقیه........ مگه نه؟:redface:
من خودم تو این مورد که دارم میگم اینقدر فروتنی به خرج دادم که اینطور شد.......

البته اگه معنای خوبی رو اینطور بگیم که پاریکال بشیم و بقیه پاریکال سوار قضیه یه چیز دیگه ست.:surprised:
آدم باید به خودش احترام بذاره تا بقیه هم بهش احترام بذارن:gol:
در مورد اون آدمی هم که می گی ، آره به همین رفتارت ادامه بده...... باشد که بسوزد تا ته;):biggrin:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خانوم خانوما که هستم.اما میتونی راحت باشی.
با نظرت موافقم اما ...نمیدونم چی بگم ای کاش خیلی راحت میتونستی بزنی رو دستش.
البته من الان در حال حاضر گرفته نیستم.فقط خسته ام و یه کم میخوام استراحت کنم.
همین.

من خوشحالم كه ... داره گند مي زنه به زندگيم، با چه زبوني بگم دارم نابود ميشم با كاراي... . ولي باشه مخندم كه حداقل خورد شدنمو نبينه، تا اونجاش بسوزه:D

کی داره گند میزنه به زندگیت. بزن رو دستش . نزار زندگیتو خراب کنه...
میبینی نمیشه. نمیتونی... پس این حرفا که اون بالا به من گفتی یه کم رنگ و بوی شعار میگیره....

satoor

عضو جدید
:gol:سلامي به زيبايي افرينش:gol:

:cry:اگه دلت گرفته اگه صدات خسته است

اگه بال و پر عشقت شكسته است :crying2:

اين جا يك كوه قشگه...

راجع به هر چي دوست داري:w26: حرف بزن درس بده يا گلايه كن يا به بقيه دلداري بده:w24:
دلم گرفته نگو که دلت می گیره.:(

nilofarane

کاربر بیش فعال
آی دنیا دلگیرم ازت (از خدا دلگیر نیستم) آی زندگی سیرم ازت ....
آی زندگی میمیرمو عمرمو میگیرم ازت .....
این غصه های لعنتی از خنده دورم میکنن ... این نفسای بی هدف زنده به گورم میکنن......

bacheironi_or2

عضو جدید
پیره مرد قلبی پاره پاره داردو جوان به قلب زیبای خود می نازد جوان نمی داند که پیره مرد قلبه خود را با دیگران شریک شده است و دیگران تکه ای از قلب او را ربوده ان:cry:

ATDoost

عضو جدید
It's Me, Arash

It's Me, Arash

باهات موافق نیستم که می گی بدی دیگران از بدی خودمونه! اکثرا که خوب می شی سو استفاده می شه ازت، گاهی لازمه اون روی آدمو هم ببینن بقیه........ مگه نه؟:redface:
من خودم تو این مورد که دارم میگم اینقدر فروتنی به خرج دادم که اینطور شد.......

البته اگه معنای خوبی رو اینطور بگیم که پاریکال بشیم و بقیه پاریکال سوار قضیه یه چیز دیگه ست.:surprised:
آدم باید به خودش احترام بذاره تا بقیه هم بهش احترام بذارن:gol:
در مورد اون آدمی هم که می گی ، آره به همین رفتارت ادامه بده...... باشد که بسوزد تا ته;):biggrin:

سلام نازنين خانم:gol:، خوب بودن با ديگران با اينكه به خودت بي احترامي كني فرق داره، خوب باش ولي به ديگران اجازه نده سوء استفاده كنند. مي دوني نازنين خانم خوب باش و بدي ها رو هم بدون ولي بدي نكن.
اين مورده كه مي گي چي بود، قبلا در موردش گفتي من يادم رفته يا اصلا نگفتي؟؟:surprised:

خانوم خانوما که هستم.اما میتونی راحت باشی.
با نظرت موافقم اما ...نمیدونم چی بگم ای کاش خیلی راحت میتونستی بزنی رو دستش.
البته من الان در حال حاضر گرفته نیستم.فقط خسته ام و یه کم میخوام استراحت کنم.
همین.

کی داره گند میزنه به زندگیت. بزن رو دستش . نزار زندگیتو خراب کنه...
میبینی نمیشه. نمیتونی... پس این حرفا که اون بالا به من گفتی یه کم رنگ و بوی شعار میگیره....

zarnaz جان :gol:نه به خدا شعار نيست هر كي جز اين آدم بود تا حالا مغزشو ريخته بودم رو زمين ولي چه كنم اين زندگي كه با كلي زحمت به اينجا رسوندم داره از دستم مي ره و عاجزم كاري كنم. دعا كن برام.

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام:heart:
:gol:دلم نگرفته....
الهی هیچوقت دل هیچ کدومتون نگیره

sara_r

کاربر بیش فعال
كي دلش گرفته ؟
منم چند وقتيه بد جوري دلم ميتنگه.............
چطوري خانوم خوشگله؟؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
با منی؟؟؟؟
خوبم....تو خوبی ..سارا جون اواتار جدیدت حرف نداره

sara_r

کاربر بیش فعال
مرسي گلم
تو هم حرف نداري......
يه جورايي خودمم بهش شبيهم..:lol:

atish_baran