>>>>>قربونی هم باید میکشتی........D:

elh@m_arch

عضو جدید
خواهش می کنم وحید جان.
قرار بود پلاکارد بزنن ، که محض خلقیات تف به ریای،اجازه ندادیم .
اگز محض خالی کردن عرصه برای جوانان نبود، هر گز پاس نمی کردم! :)
دوستان انتظار نداشتند پاس بکنم :))
جان استاد :)

:w15::w17:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش می کنم وحید جان.
قرار بود پلاکارد بزنن ، که محض خلقیات تف به ریای،اجازه ندادیم .
اگز محض خالی کردن عرصه برای جوانان نبود، هر گز پاس نمی کردم! :)
دوستان انتظار نداشتند پاس بکنم :))
جان استاد :)
:w15::w15::w15::w15:
انسانهایی نظیر شما کم داریم و خلاء شما ها تو جامعه احساس میشه واقعاً........
پیروز باشی

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w15::w15:
انسانهایی نظیر شما کم داریم و خلاء شما ها تو جامعه احساس میشه واقعاً........
پیروز باشی

دیدید من درست میگفتم.شاهد از غیب رسید:w15:
حاجی کاش عرصه رو خالی نمیکردی.میترسم نفر بعدی که رکورد میزنه من باشم اصلا طلسم شده این درس:w15:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای خدا چه بامزه و خنده دار:w15::w15:
;).....

دیدید من درست میگفتم.شاهد از غیب رسید:w15:
حاجی کاش عرصه رو خالی نمیکردی.میترسم نفر بعدی که رکورد میزنه من باشم اصلا طلسم شده این درس:w15:
درست میگفتید؟!؟! شما که داشتید کتمان میکردید.....ای بابا.......:|
پ رکورد رو داری میزنی........ترم چندی؟ ینی دمتون گرم که من با این تاپیک کلی امید به زندگیم افزایش یافت.............:biggrin:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;).....

درست میگفتید؟!؟! شما که داشتید کتمان میکردید.....ای بابا.......:|
پ رکورد رو داری میزنی........ترم چندی؟ ینی دمتون گرم که من با این تاپیک کلی امید به زندگیم افزایش یافت.............:biggrin:

البته در این حدم نه.من ترم سه هستم:Dفقط یه بار افتادم:redface:

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا اين نوابق رو از ما نگيرههههههههه.....:surprised:
پايههه هاي رياضي رو محكم محكم كردههههههههههه توپ تكونش نميدهههههههه...:D

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)

خیلی تکراریه .........
خیلی ممنون از تشریف فرماییتون......

ایولللللللللل داره
شک نکن!

خدا اين نوابق رو از ما نگيرههههههههه.....:surprised:
پايههه هاي رياضي رو محكم محكم كردههههههههههه توپ تكونش نميدهههههههه...:D
ایشالا......:D
خب واس ما خوبه...متزلزل؟
اون خودش اُستاده:D

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هورااااااااااااااا.چشم حسود آسفالت بشه ایشالا از توش اتوبان رد کنن:Dقبول شدم.دیگه از هرچی ریاضیاته خلاااااااااااصیدم
آورین....آورین.....
تموم شد؟؟؟
پ معادلات و ریاضی مهندسی و محاسبات و ... چی شدن؟؟؟:surprised:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آورین....آورین.....
تموم شد؟؟؟
پ معادلات و ریاضی مهندسی و محاسبات و ... چی شدن؟؟؟:surprised:

معادلاو ترم قبل پاس کردم.ریاضیات مهندسی هم این ترم پاس کردم.با ریاضی دو هم نیازش کرده بودم:cool:
محاسبات و بقیه دروس مربوط به ریاضی سبکشون با ریاضی عمومی فرق داره.با اونا مشکلی نداشتم.حتی با ریاضی مهندسی هم مشکلی نداشتم .فقط ریاضی 1 و 2

آخرین ویرایش:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معادلاو ترم قبل پاس کردم.ریاضیات مهندسی هم این ترم پاس کردم.با ریاضی دو هم نیازش کرده بودم:cool:
محاسبات و بقیه دروس مربوط به ریاضی سبکشون با ریاضی عمومی فرق داره.با اونا مشکلی نداشتم.حتی با ریاضی مهندسی هم مشکلی نداشتم .فقط ریاضی 1 و 2
جل الخالق.........:surprised:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
فکرشم وحشتناکه!! من با اون همه یللی تللی و لحظه 90 ی بودنم، ریاضی 1 رو فقط به علت اینکه غلط گیر زدم و تا خشک شه، یادم رفت بقیه رو بنویسم کم شدم! ریاضی 2 (سر کلاس حل المسائل بودم!! ) می خواستم حذف کنم بیست شدم! آمار و احتمالات (سرکلاس حل المسائل بودم استاده با اسم صدام می زد می رفتم در عرض 2 دقیقه حل می کردم! کف می کردن!! )به شدت مریض بودم روزی 5 تا قرص قوی ! سر امتحان تب و لرز داشتم و قبلش هم یعنی روز قبلش هذیان می گفتم (به جدول فراوانی جدول تناوبی می گفتم !!) اونو هم با هزار زحمت و فقط در عرض یه ساعت که چشامو باز نگه داشتم سر جلسه بیست شدم!
معادلات دیفرانسیل هم فقط دو روز یا سه روز خوندم! الانم منتظر نمره م هستم! سر کلاس استاده هی نشونم می داد که این بلده! من حل نکرده بودما ولی روش حلو می دونستم! ولی استرسشو طی ترم داشتم .... سخته مخصوصاً اگه یکی واقعاً پایه نداشته باشه و ندونه تقسیم و ضرب چه شکلیه! انتگرال و مشتق بماند!! بیاد بشینه سر کلاس معادلات دیفرانسیل...

"ALPHA"

کاربر ممتاز
کسایی که ریاضی ورمی دارن باید در لحظه زندگی کنن!! سرکلاس بایس سعی کنی حل کنی؛ همه فرمواها رو جمع بندی کنی و قبلا متحان یه نگاه به روش حل کلی بندازی!
کار سختی نیس بخدا! 5 ترم فقط یه درس؟ دو ترم هم زیاده! عمرشونو برا چیا تلف می کنن! این اگه ارشدی چیزی قبول شه، باید کل شهرو چراغونی کنه!!

یه بچه ای هست توی یونی ما معلول ذهنیه! درس ریاضی هم داشت همیشه اشتباهی میومد کلاس ما!! ... صحبتی ندارم باهاش ولی مطمئنم ریاضی رو تونسته پاس کنه!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرشم وحشتناکه!! من با اون همه یللی تللی و لحظه 90 ی بودنم، ریاضی 1 رو فقط به علت اینکه غلط گیر زدم و تا خشک شه، یادم رفت بقیه رو بنویسم کم شدم! ریاضی 2 (سر کلاس حل المسائل بودم!! ) می خواستم حذف کنم بیست شدم! آمار و احتمالات (سرکلاس حل المسائل بودم استاده با اسم صدام می زد می رفتم در عرض 2 دقیقه حل می کردم! کف می کردن!! )به شدت مریض بودم روزی 5 تا قرص قوی ! سر امتحان تب و لرز داشتم و قبلش هم یعنی روز قبلش هذیان می گفتم (به جدول فراوانی جدول تناوبی می گفتم !!) اونو هم با هزار زحمت و فقط در عرض یه ساعت که چشامو باز نگه داشتم سر جلسه بیست شدم!
معادلات دیفرانسیل هم فقط دو روز یا سه روز خوندم! الانم منتظر نمره م هستم! سر کلاس استاده هی نشونم می داد که این بلده! من حل نکرده بودما ولی روش حلو می دونستم! ولی استرسشو طی ترم داشتم .... سخته مخصوصاً اگه یکی واقعاً پایه نداشته باشه و ندونه تقسیم و ضرب چه شکلیه! انتگرال و مشتق بماند!! بیاد بشینه سر کلاس معادلات دیفرانسیل...

دانشگاه داریم تا دانشگاه............ هر دانشگاهی معمولا یکی از دانشکده هاش اذیت میکنه و خییلی سخت گیره......شاید این بنده خدا تو دانشگاشون بخش ریاضیش خییلی گیر بوده!

SanazT

عضو جدید
دانشگاه داریم تا دانشگاه............ هر دانشگاهی معمولا یکی از دانشکده هاش اذیت میکنه و خییلی سخت گیره......شاید این بنده خدا تو دانشگاشون بخش ریاضیش خییلی گیر بوده!

دقیقن ....

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دقیقااااا.بستگی به هر دانشگاه داره.تو دانشگاه ما که ریاضی 1 بالاترین نمره 17 بود!!دیگه حساب کنید دیگه.تازه امتحانای ریاضی 1 و 2 هماهنگه.ینی سوال رو خود استاد نمیده.مدیر گروه رشته ریاضی طرح میکنه اونم چه سوالایی!!!! و حتی استادا هم از سوالا خبر ندارن.همه رشته های مهندسی سوالاشون یکیه.نمره هم دست استاد نیست!!بدبختیه ما داریم:|

"ALPHA"

کاربر ممتاز

دانشجو داریم تا دانشجو! بدترین استاد(از نظر تصحیح بود)که عمرانیا بالاترین نمرشون 13 بود!! چک کردیم تو پنل بعد محبوری ورداشتیم!! نصف کلاس جلسه اول رفتن حذف کردن!! کلاس انقد خوب شد خالی!!