طراحی سایت

naji

عضو جدید
سلام
اگه کسی می تونه در طراحی سایت ، ساختن کاربری در سایت ، به من کمک کنید
با تشکر

hobout

عضو جدید
اگر با زبان برنامه نویسی تحت وب آشنایی ندارید بهتر است که از برنامه های ساخت وب سایت مثل joomla یا front page استفاده کنید.

welat-co

عضو جدید
از زبان html استفاده کنید در زمن کتاب تهیه کنید خیلی آسان می باشد

bahare

عضو جدید
maryam_ah_19

maryam_ah_19

سلام بگو دقیقا چی تا کی می خوای لگه وقت کردم کمکت کنم
اگرم بلد نیستی سی دی دریمویوربگیر به زبان پی اچ پی خیلی آسون میشه خودتم می تونی درست کنی اگه نتونستی بگو;)

oskooi

عضو جدید
یه سوال در مورد طراحی ظاهر وبسایتها

یه سوال در مورد طراحی ظاهر وبسایتها

سلام
من می خواستم بدونم دربعضی از سایتها که این اوخر هم زیاد شده بخصوص در موردسایتهای فارسی وقتی که موس روی منوهای آنها می ره خود به خود زیر منوهای آنها باز می شه
مثلا وقتی روی گزینه " درباره ما " می ری یه زیر منویی دیگه ا ی باز می شه با گزینه های دیگه ووقتی یکی از گزینه ها رو انتخاب می کنی به یک صفحه دیگری می ره
خلاصه نمی دونم خوب توضیح دادم یانه
اگه از جاوا اسکرپیت وزبانهای برنامه نویسی طرف کلایند استفاده می کنند لطفا اگه کسی کدش رو داره برای من بفرسته
خیلی لازم دارم:smoke:

ali-soft

عضو جدید
سلام
من می خواستم بدونم دربعضی از سایتها که این اوخر هم زیاد شده بخصوص در موردسایتهای فارسی وقتی که موس روی منوهای آنها می ره خود به خود زیر منوهای آنها باز می شه
مثلا وقتی روی گزینه " درباره ما " می ری یه زیر منویی دیگه ا ی باز می شه با گزینه های دیگه ووقتی یکی از گزینه ها رو انتخاب می کنی به یک صفحه دیگری می ره
خلاصه نمی دونم خوب توضیح دادم یانه
اگه از جاوا اسکرپیت وزبانهای برنامه نویسی طرف کلایند استفاده می کنند لطفا اگه کسی کدش رو داره برای من بفرسته
خیلی لازم دارم:smoke:
با سلام به شما
شما مي توانيد از برنامه هايی که در اين زمينه وجود دارد استفاده کنيد برای مثال مي توانيد از برنامه Visual Infinite Menus استفاده کنيد که با Search در گوگل یا یا هو مي توانيد آن را دانلود کنيد و حجم اين برنامه ها حدود 6 مگا بايت یا بيشتر است. همچنين می توانيد به سايت www.gusnz.cjb.net و همچنين www.bravenet.com/webtools/index.php مراجعه کنيد. يک نمونه از اين کدها را هم من در زير برای شما می نويسم.
HTML:
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
 <title>Shakespeare's Plays</title>
 <script type="text/javascript" language="Javascript">
  <!-- Hide script from older browsers
  function toggleMenu(currMenu) {
   if (document.getElementById) {
    thisMenu = document.getElementById(currMenu).style
    if (thisMenu.display == "block") {
     thisMenu.display = "none"
    }
    else {
     thisMenu.display = "block"
    }
    return false
   }
   else {
    return true
   }
  }
  // End hiding script -->
 </script>
 <style type="text/css">
  <!--

.menu  {display:none; margin-left:20px}

-->
 </style>
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF">
<h1>Shakespeare's Plays</h1>
<h3>
 <a href="page1.html" onclick="return toggleMenu('menu1')">Comedies</a>
</h3>
<span class="menu" id="menu1">
 All's Well That Ends Well<br />
 As You Like It<br />
 Love's Labour's Lost<br />
 The Comedy of Errors
</span>
<h3>
 <a href="page2.html" onclick="return toggleMenu('menu2')">Tragedies</a>
</h3>
<span class="menu" id="menu2">
 Anthony & Cleopatra<br />
 Hamlet<br />
 Romeo & Juliet
</span>
<h3>
 <a href="page3.html" onclick="return toggleMenu('menu3')">Histories</a>
</h3>
<span class="menu" id="menu3">
 Henry IV, Part 1<br />
 Henry IV, Part 2
</span>
</body>
</html>

آذر دخت

عضو جدید
بچه ها اول باید بگین که سایت رو با چه زبان برنامه نویسی میخواین طراحی کنین که بتونیم کمکتون کنیم.

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروژه طراحی سایت

پروژه طراحی سایت

سلام تورو خدا کمکم کنید من ترم اخر کاردانی کامپیوترم این ترم پروژه با موضوع طراحی وب سایت برداشتم
اعتراف میکنم که من یه دانشجوی بی سوادم (البته تو زمینه طراحی صفحات وب با نرم افزار ویزوال استودیو با C#)
تورو خدا یکی کمکم کنه

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام تورو خدا کمکم کنید من ترم اخر کاردانی کامپیوترم این ترم پروژه با موضوع طراحی وب سایت برداشتم
اعتراف میکنم که من یه دانشجوی بی سوادم (البته تو زمینه طراحی صفحات وب با نرم افزار ویزوال استودیو با C#)
تورو خدا یکی کمکم کنه

سلام دوستم :gol:
هنوز که اول ترمه و فرصت داری، آروم باش و قشنگ بشین بخون خودت،
بعد هرجا مشکل داشتی یا راهنمایی نیاز داشتی همین جا بپرس؛
(همین جا که نه، تو یکی از این دو لینک :
آموزش Asp.NET (بررسی سئوالات و مشکلات) یا پرسش و پاسخ در برنامه نویسی ASP.NET )
دوستانی که بتونن راهنمایی می کنن.

Yazdan17

عضو جدید
سوال در باره طراحی منو افقی

سوال در باره طراحی منو افقی

دوستان عزیز من میخوام منوی افقی طراحی کنم و برای توشتن کدهای اچ تی ام ال آن مشکلی ندارم و بصورت DIV بلاک بندی میکنم و تموم میشه اما مشکل اصلی من در قالب دهی اونا هستش که وقتی میخوام فاصله لینکها رو از مثلا سمت راست با یکدیگر کم یا زیاد کنم نمیشه و مشکل دیگر من اینه که چجوری منویی در فتوشاپ طراحی کرده ام بندازمش روی لینکها و با کلیک بر روی عکس لینک ها باز شوند.

متشکرم.

SArA NaZ

عضو جدید
سلام ، طراحی وب سایت با چه زبانی می خواید؟
من ASP.Net بلدم ، مشکل دارید بگید تا اگه تونستم کمکتون کنم.:smile:

saman_arbaba

عضو جدید
اگه از اول میخوای طراحی وب یاد بگیری باید از html شروع کنی .چون با هر زبان برنامه نویسی وبی که کار کنی html لازمت میشه.

Hst_cs

عضو جدید
کتاب htmlاز کجا گیر بیارم ؟

تا جایی که من میدونم بهترین کتاب Html کتاب " آشنایی با web و آموزش HTML " هست - انتشارات نص - مولف : شاپور شایگانی .

کتاب خوبی هست . من خودم با همین یاد گرفتم.

varta

عضو جدید
طراحی سایت

سلام دوستان چندتا سوال در مورد طراحی سایت دارم 1.کسی مثل من که هیچ آشنایی با زبانهای برنامه نویسی نداره میتونه سایت طراحی کنه؟ 2.برای طراحی سایت استفاده از نرم افزار Dreamweaver کافیه یا نرم افزار دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Syd Barrett

عضو جدید
سلام
جواب این سوال بستگی به نیاز شما داره که چه سایتی میخواهید داشته باشید ... برای کارهای عادی انواع CMS های آماده وجود داره که بدون هیچ نیازی به برنامه نویسی میتونید از اونها استفاده کنید و یه سایت درست کنید ... مثلا Joomla , wordpress , drupal , phpnuke و خیلی CMS های دیگه ... حتی همین انجمن هم با vBulletin ساخته شده ...

برای ساخت صفحات static ( ثابت ) هم نیازی به برنامه نویسی ندارید هرچند اگر یه مقدار با کدهای HTML یا CSS آشنا باشید راحت تر میتونید کار کنید ولی اگر بلد هم نباشید انقدر قالب های آماده و برنامه های مختلف وجود داره که میتونید فقط با عوض کردن چند تا عکس صفحه مورد نظر خودتون رو بسازید ...

اما اگر میخواهید یه سایت با یه ایده ی جدید طراحی کنید که CMS یا اسکریپت و قالب های آماده برای اون وجود نداره مطمئنن شما نیاز دارید یکی از زبان های برنامه نویسی برای وب مثلا PHP یا perl ، ruby , python یا ASP.NET رو همراه با HTML و CSS بلد باشید و در مراحل بالاتر یه زبان script نویسی تحت client مثلا java script یا jquery هم یاد بگیرید .

varta

عضو جدید
سلام جواب این سوال بستگی به نیاز شما داره که چه سایتی میخواهید داشته باشید ... برای کارهای عادی انواع CMS های آماده وجود داره که بدون هیچ نیازی به برنامه نویسی میتونید از اونها استفاده کنید و یه سایت درست کنید ... مثلا Joomla , wordpress , drupal , phpnuke و خیلی CMS های دیگه ... حتی همین انجمن هم با vBulletin ساخته شده ... برای ساخت صفحات static ( ثابت ) هم نیازی به برنامه نویسی ندارید هرچند اگر یه مقدار با کدهای HTML یا CSS آشنا باشید راحت تر میتونید کار کنید ولی اگر بلد هم نباشید انقدر قالب های آماده و برنامه های مختلف وجود داره که میتونید فقط با عوض کردن چند تا عکس صفحه مورد نظر خودتون رو بسازید ... اما اگر میخواهید یه سایت با یه ایده ی جدید طراحی کنید که CMS یا اسکریپت و قالب های آماده برای اون وجود نداره مطمئنن شما نیاز دارید یکی از زبان های برنامه نویسی برای وب مثلا PHP یا perl ، ruby , python یا ASP.NET رو همراه با HTML و CSS بلد باشید و در مراحل بالاتر یه زبان script نویسی تحت client مثلا java script یا jquery هم یاد بگیرید .
ممنونم اگر بخوام یک فروشگاه اینترنتی داشته باشم یا سایتی راه اندازی کنم برای فروش پروژه های دانشجویی باید برنامه نویسی بدونم؟

Syd Barrett

عضو جدید
CMS های ساخت فروشگاه که رایگان هم باشه زیاد هست ...
opencart
oscommerce
و .....

کار کردن با اینها نیاز به برنامه نویسی نداره ولی اگر برنامه نویسی بلد باشید دستتون توی ویرایش و تغییر دادن باز تر هستش .

varta

عضو جدید
CMS های ساخت فروشگاه که رایگان هم باشه زیاد هست ...
opencart
oscommerce
و .....

کار کردن با اینها نیاز به برنامه نویسی نداره ولی اگر برنامه نویسی بلد باشید دستتون توی ویرایش و تغییر دادن باز تر هستش .
ممنون از راهنماییتون

khalil N

عضو جدید
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

سلام دوستان میخواستم اگه امکانش هست طراحی وب سایت رو خوب یاد بگیرم می توانید در این زمینه منو راهنمایی کنید ؟
ممنون

mohammad_rahm

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما باید اول کار html یاد بگیرید و بعد css و فتوشاپ تا بتوانید یه قالب سایت زیبا و شیک بزنید و بعد با php به بانکات وصل بشی .

کلاس و مشاوره در خدمتم
..........رحمتی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام دوستان
من 1پروژه طراحی وب سایت دارم باموضوع فروشگاه که برای درس طراحی وب با زبان html باید طراحی کنم وارائه بدم اما چون ایام امتحانات هست با کمبود وقت مواجه هستم.تا حدودی با کدهای htmlآشنایی دارم اما قالب cssرو نمی دونم وجزییات طراحی رو نمی دونم.فقط یک کارهای کوچیک در حد تمرین برای خودم انجام دادم.فکر می کنم لازم باشه ازکسی کمک بگیرم .از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه ویا پیشنهادی بده؟؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من 1پروژه طراحی وب سایت دارم باموضوع فروشگاه که برای درس طراحی وب باید طراحی کنم وارائه بدم اما چون ایام امتحانات هست با کمبود وقت مواجه هستم.تا حدودی با کدهای htmlآشنایی دارم اما قالب cssرو نمی دونم وجزییات طراحی رو نمی دونم.فقط یک کارهای کوچیک در حد تمرین برای خودم انجام دادم.فکر می کنم لازم باشه ازکسی کمک بگیرم .از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه ویا پیشنهادی بده؟؟

evda$

عضو جدید
سلام
شما میتونید از کد های آماده ای که در این زمینه وجود داره استفاده کنید

ap7

عضو جدید
سلام به دوستان
مطلب کما بیش خوب بودند ولی هیچ کدوم کامل نبودند
مشخص کنید هدف تون از طراحی سایت چیه اگه می خواهید حرفه ای شوید به اجبار باید این مراحل رو بگذرانید و من برای شروع پیشنهاد می کنم یه دوره اصول طراحی و تکنیک های طراحی نقاشی رو یاد بگیرید مثل تکنیک 1 سومی و مرتب نگه داشتن با استفاده از فاصله های سفید
اول مرحله آشنایت نسبی با پروتکل های اینترنت بعد HTML , CSS هست که به شما کمک می کنه یک وب رو چطوری نمایش دهید و پیش نیاز هست برای مراحل بعد و دوستان این نکته مد نظر شون باشه HTML و CSS خیلی مبحث کم ولی مهمیه
دوم مرحله است که برنامه نویسی یاد می گیرید بین دو زبان مطرح دنیا یعنی ASP.NET و PHP یکی رو با توجه به نیاز تون انتخاب و یاد می گیرید و به اجبار مجبورید یک زبان پرس جوی ساختاری یا همون پایگاه داده رو یاد بگیرید و اونم با توجه به نیاز تون مثل امنیت و ...
مرحله سوم یادگیری Jquery هست که به شما خیلی کمک می کند و AJAX که خیلی کاربردی هست در سایت های که انتخاب مهم هست
مرحله چهارم یادگیری بهینه سازی سایت هم در حجم سایت و هم برای موتور جستجوگر SEO