سوالات , مشکلات و درخواست های خود را در زمینه ارشد - دکترا فقط اینجا مطرح کنید

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
سلام دوستان ، ببخشید از مهندسی کنترل میشه ارشد it شبکه خوند؟ از هر روشی میشه لطفا کمک کنید .

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام دوستان ، ببخشید از مهندسی کنترل میشه ارشد it شبکه خوند؟ از هر روشی میشه لطفا کمک کنید .

سلام
بله میشه
شما کنکور آی تی شرکت کنید .. گرایش شبکه و امنیت فرقش با گرایش تجارت الکترونیکی هم فقط در یکی درس هست
بعد از اومدن نتایج رتبتون توی گرایش شبکه مشخص میشه .. و میتونید طبق رتبتون , رشته و دانشگاهاتون رو انتخاب کنید و پذریرفته بشید
اینکه چه درسا و منابعی میاد .. اینجا کلیک کن

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
سلام
بله میشه
شما کنکور آی تی شرکت کنید .. گرایش شبکه و امنیت فرقش با گرایش تجارت الکترونیکی هم فقط در یکی درس هست
بعد از اومدن نتایج رتبتون توی گرایش شبکه مشخص میشه .. و میتونید طبق رتبتون , رشته و دانشگاهاتون رو انتخاب کنید و پذریرفته بشید
اینکه چه درسا و منابعی میاد .. اینجا کلیک کن

ممنون ، میشه بیشتر توضیح بدید ، من ترم سه کنترلم ، برنامه نویسیم در حد خیلی خوبیه ، به شبکه هم علاقه دارم و تا حدودی هم آشنایی ، پایه ریاضیم خوبه ، سابقه کار در تحارت الکترونیک رو هم دارم (البته خیلی کم ) ، می تونید یه برنامه درسی بدید که از الان شروع کنم ، با چی شروع کنم که بعد لیسانس کنترل ، شبکه بخونم .

dzzv_13

مدیر تالار
ممنون ، میشه بیشتر توضیح بدید ، من ترم سه کنترلم ، برنامه نویسیم در حد خیلی خوبیه ، به شبکه هم علاقه دارم و تا حدودی هم آشنایی ، پایه ریاضیم خوبه ، سابقه کار در تحارت الکترونیک رو هم دارم (البته خیلی کم ) ، می تونید یه برنامه درسی بدید که از الان شروع کنم ، با چی شروع کنم که بعد لیسانس کنترل ، شبکه بخونم .

خب پس هم علاقه دارین و استعداد
و گفتین میخواین برای ارشد بخونین (راه دیگه این هست دوره های شبکه رو برین ولی چون میخواین برا ارشد بخونین من فقط از این دید میگم)

برنامه درسی که نمیشه داد .. چون من شما رو نمیشناسم

کنکور ارشد بهمن 92 برگزار میشه .. شما بهتر هست از اول تابستون بطور جدی بشنین بخونین (میتونین از همین الان شروع کنید)
دروس و ضرایبش هم که مشخصه
منابع هم بطور قطع معلوم نیست .. یعنی نمیتونم کتابی بهت معرفی کنم و بگم صد در صد ازش سوال میاد .. چون هر ساله از منابع مختلفی گفته میشه و اصل شما باید مطالعتون طوری باشه که مطالب رو مفهومی و عمیق خونده باشین

اینکه چطور بخونین به شخص خودت برمیگرده و سبک خوندت .. ولی در کل باید از بیشتر چیزهات بزنی و واقعا وقت بزاری و تلاش بکنی و شب و روزت بشه فکر به کنکور .. شاید وسط راه خسته بشی شاید چیزهایی ببینی که سردت کنه .. باید همه اینا رو از همین الان بدونی و قبول کنی که این چند ماه فقط به ارشد فکر میکنی و حاشیه توجه نکنی و واقعا بها بدی

باز توی تالارمون هستند افرادی که موفق بودن و منابعی رو معرفی کردن که احتمال اومدن سوال ازشون زیاد هست (بازم میگم قطعی نیست) اون منابع و تجربه ها رو هم بخون
امیدوارم که موفق باشی

باز سوال داشتی بپرس

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

خیلی ممنون از پستهای مفیدتون

میخوام در یک جمله بفهمم برای ارشد کدام گرایش بهترین بازار کارو داره سوالم کاملا کلی گفتم که چند خطی نشه؟؟؟؟

1 ) تجارت الکترونیکی
2) امنیت شبکه
3) شبکه های کامپیوتری
4) مهندسی فناوری

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
میخوام در یک جمله بفهمم برای ارشد کدام گرایش بهترین بازار کارو داره سوالم کاملا کلی گفتم که چند خطی نشه؟؟؟؟
در یک جمله : فرقی نداره.
============
شرح کشاف (برای کسانی که مایل به دانستن هستند) :
فرقی نمیکنه کدوم گرایش رو انتخاب کنی و بخونی.بعد از ارشد چه هر از بر ندونی و چه شاگرد اول باشی،توی استخدام فرق زیادی نداره.اگه واقعا مهارتی داشته باشی و بتونی برای خودت هم شرکت بزنی باز هم هیچ فرقی نداره.کار خوب همیشه خریدار داره.اگه محصول (مثلا سیستم اطلاعاتی) یا خدمات (مثلا مشاوره تجارت الکترونیک) شما رقابتی باشه همیشه خریدار داره و پول خوب هم توش هست.
اگه واقعا میخوای دنبال پول بری وقتتو با ارشد تلف نکن.پول توی دانشگاه نیست،توی بازاره.برو توی بازار،کار کن،تجربه کسب کن،پول در بیار.ارشد نیازمند وقت گذاشتنه،تحقیق و پژوهشه،که اینا با پول درآوردن در تناقضه.

maghale request

عضو جدید
می شه بگین چه دانشگاه هایی ارشد و دکترا گرایش IT رو دارن؟ ودانشجوی نرم افزار هم می تونه برای دکتری IT بخونه؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میتونه بگه چه دانشگاه هایی ای تی واسه ارشد دارند؟

بعد دکترا دراین رشته تو کشور ما چجوریه؟؟

farzad.20

کاربر فعال
کسی میتونه بگه چه دانشگاه هایی ای تی واسه ارشد دارند؟

بعد دکترا دراین رشته تو کشور ما چجوریه؟؟

سلام
نمیدونم امسال ظرفیت ها چه جوریه
فردا شب نتایج ارشد میاد
از فردا شبم دفترچه انتخاب رشته رو میذارن تو سایت سنجش که ظرفیت ها و دانشگاه هایی که آی تی دارن توش مشخصه
پیشنهاد می کنم دانلودش کنید
درمورد دکترا اطلاعاتی ندارم

redstar.amir

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده...
کنکور ارشد رشته هایی که کارشناسی اونها در دانشگاه ارومیه موجوده تو همین دانشگاه برگزار میشه
میخواستم بدونم رشته آی تی که تو دانشگاه ارومیه کارشناسی نداره قراره کجا برگزار شه؟ یعنی ممکنه برای آزمون بفرستن یه جای دیگه؟

ممنون ;)

dzzv_13

مدیر تالار
سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده...
کنکور ارشد رشته هایی که کارشناسی اونها در دانشگاه ارومیه موجوده تو همین دانشگاه برگزار میشه
میخواستم بدونم رشته آی تی که تو دانشگاه ارومیه کارشناسی نداره قراره کجا برگزار شه؟ یعنی ممکنه برای آزمون بفرستن یه جای دیگه؟

ممنون ;)

سلام
متوجه سوالتون نشدم !!

شما میخواین بدونین کنکور ارشد آی تی کجا برگزار میشه ؟!!
اگر این سوالتون هست .. برای کنکور سراسری هیچ فرقی نمیکنه کنکور کجا برگزار بشه .. یه مجتمع توی شهری های اصلی (چندسال پیش مرکز استانها بود .. الان دقیقا نمیدونم) برگزار میشه و شاید توی کل اون استان هم رشته آی تی نباشه .. ولی کنکور اونجا برگزار میشه

اگر برای کنکور آزاد منظورتون هست که باید برین همون دانشگاهی که میخواین قبول بشین کنکور بدین

موفق و پیروز باشید

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
همونطور که امیرحسین گفت اصلا مهم نیست.
دانشگاه رازی کرمانشاه رشته مهندسی آی تی (چه در سطح کارشناسی و چه ارشد) نداره اما حوزه امتحانی من اونجا بود.
اصولا حوزه ربط خاصی به رشته امتحانی نداره،بحث لجستیکیه.

شللی

عضو جدید
سلام بابته همه چی ممنون.فقط میخام بدونم جزوات مربوط به کدوم درسارو لینک گذاشتین.من تازه واردم گیج شدم
یکم داهنمایی میخام

شللی

عضو جدید
سلام
اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم
من اصلا دوست ندارم بین کتابهاو جزوه های مختلف گیج بشم میشه اونایی که واقعا بیشترین تاثیر رو دارن بهم معرفی کنید؟
آخه نه وقت خوندن همشون هست نه به نظر من کار درستیه...

زهرا45

عضو جدید
سلام
به نظرتون دانشگاه مهمه یا رشته یا هردوش؟
رشته امنیت امام رضا چطوره؟ بررسی از نظر خود رشته و دانشگاه
من شاید بدون کنکور این جا رو بیارم خاستم بگم دوباره کنکور شرکت کنم ارزش داره یا همین جا رو برم؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
به نظرتون دانشگاه مهمه یا رشته یا هردوش؟
رشته امنیت امام رضا چطوره؟ بررسی از نظر خود رشته و دانشگاه
من شاید بدون کنکور این جا رو بیارم خاستم بگم دوباره کنکور شرکت کنم ارزش داره یا همین جا رو برم؟

سلام نظر ها متفاوته شاید نظر من غلط باشه و یا با شما فرق کنه .نظرمو میگم ان شالله خودتون با شرایط خودتون بررسی می کنید و بهترین تصمیم برای خودتون رو می گیرین
به نظر من رشته مهمه .چون چون شما اگه به رشته تون علاقه نداشته باشید بهترین دانشگاه هم باشید انگیزه ای نخواهید داشت که درس ها رو بخونید چون مبحث جالب نیست و هیچ علاقه ندارین اصلا پروفسور بیاد درس بگه وقتی خوشتون نمیاد چه فرقی می کنه .ولی اگه رشته مورد علاقه تون باشه حتی اگه دانشگاه هم خوب نباشه خودتون می خونین یاد می گیرین حتی اگه استادم نداشتین خودتون میرین از اینترنت یا جاهای دیگه یاد می گیرین جون علاقه دارین و می خواین یاد بگیرین.

artistramin

عضو جدید
سلام
جزوه دکتر محمد حسین یغمایی مقدم برای شبکه های کامپیوتری را کسی از دوستان داره؟
برای کنکور ارشد میخواستم
شنیدم بسیار منبع خوبی هستش
ممنون

reza.arshan

عضو جدید
ُسلام خوبین؟ یه سوال داشتم

ُسلام خوبین؟ یه سوال داشتم

ببخشید من دانشجوی سال اول کارشناسی ای تی دانشگاه ازاد تبریزم میخواستم بدونم چه رشته هایی برای ارشد ای تی در دانشگاه های ازاد تهران هست یا اصلا ارشد برا ای تی هست در تهران؟ ممنون میشم کمک کنین

آخرین ویرایش:

yakuza021

عضو جدید
سلام دوستان
من لیسانسم رو مهندسی کامپیوتر-نرم افزار خوندم و الان برای ارشد تصمیم دارم آی-تی گرایش شبکه بخونم. از اول مرداد هم شروع به خوندن کردم. فقط اینکه یه مقدار چون رشته ی خودم نیست برام گنگه کنکورش و گرایش هاش. من میخواستم آزمون های آزمایشی پارسه رو هم شرکت کنم. میخواستم بدونم نظز شما چیه؟!!
کتاب هم فعلا" اینا رو دارم که البته برای بقیه درسا باید بهشون اضافه بشه. البته نمیخوام وقتم رو تلف کنم و همه ی درسا رو بخونم. میخوام چندتا رو حذف کنم که بتونم اون درسایی که مشخص کردم رو خوب بخونم:
گسسته : رالف گریمالدی
آمار احتمالات: مهندس طورانی (انتشارات پارسه)
معماری: پترسون ترجمه سامان هزارخانی
مدار منطقی: موریس مانو
سیستم عامل: تننباوم ترجمه حجت الله جلیلی
طراحی الگوریتم: کورمن CLRS

فعلا" اینا رو دارم.
شدیدا" هم استرس گرفتم نکنه دیر شده باشه. ممنون میشم از نظرات و همفکری هاتون.

dzzv_13

مدیر تالار
سلام دوستان
من لیسانسم رو مهندسی کامپیوتر-نرم افزار خوندم و الان برای ارشد تصمیم دارم آی-تی گرایش شبکه بخونم. از اول مرداد هم شروع به خوندن کردم. فقط اینکه یه مقدار چون رشته ی خودم نیست برام گنگه کنکورش و گرایش هاش. من میخواستم آزمون های آزمایشی پارسه رو هم شرکت کنم. میخواستم بدونم نظز شما چیه؟!!
کتاب هم فعلا" اینا رو دارم که البته برای بقیه درسا باید بهشون اضافه بشه. البته نمیخوام وقتم رو تلف کنم و همه ی درسا رو بخونم. میخوام چندتا رو حذف کنم که بتونم اون درسایی که مشخص کردم رو خوب بخونم:

فعلا" اینا رو دارم.

سلام

اگر این رشته براتون گنگ هست بهتر این تاپیک رو مطالعه کنید و ببینید اولا چه دروسی میاد و با چه ضریبی مثلا همین مدار منطقی برا آی تی نیست .. کلیک کنید

آزمونهای آزمایشی حکم آزمون و خطا و همینطور وسیله ایی برای برنامه ریزی و پیدا کردن نقاط قوت و ضعف داره .. و هیچ آزمونی هم نیست که بگین شبیه کنکور هست .. پارسه موسسه خوبی هست ولی برای تبلیغ نشه بهتر در این زمینه بحث نشه

اینکه میخواین چندتا درس رو حذف کنید هم ایده ی خوبی نیست (از دید بسیار از کنکوری های موفق) و علتش هم میتونه این باشه که ممکنه از دروسی که کنار گذاشتین سوالات آسون مطرح بشه و شما جواب ندین و از دروسی که خوندین هم سوالات سخت طرح بشه اونوقت حساب کنید چی میشه !! (برعکسش هم امکان داره ولی کسی که میخواد با شانس بره جلو بعیده قبول شدنش پس باید حسابی بقول معروف پاشنه کشیده برید جلو)

برای دروسی هم که مطرح کردید اول اینو بگم که کنار هر درس یه کتاب کنکوری لازم هست ..
برای گسسته گریمالدی 4 جلد داره که هم وقتشو نمیشه همشو بخونی و هم اگر بخونی نمیتوی تست بزنی .. شما بهتر با یه کتاب تستی خوب مثل پوران جلو برین و اگر مشکل برخوردین به کتاب مرجعی مثل گریمالدی مراجعه کنید

آمار و مدار منطقی که اصلا برای کنکور ارشد آی تی نمیاد

در کل برای کتاب چندتایی پیشنهاد شده .. اینجا کلیک کنید .. (و همینطور به مصاحبه افراد موفق در این زمینه رجوع کنید)

درضمن سوالتون رو اگر درست در جای مربوطه مطرح کنید نیازی نیست در جاهای مختلف تکرار کنید .. ممنون میشم رعایت کنید

موفق باشید

yakuza021

عضو جدید
سلام

اگر این رشته براتون گنگ هست بهتر این تاپیک رو مطالعه کنید و ببینید اولا چه دروسی میاد و با چه ضریبی مثلا همین مدار منطقی برا آی تی نیست .. کلیک کنید

آزمونهای آزمایشی حکم آزمون و خطا و همینطور وسیله ایی برای برنامه ریزی و پیدا کردن نقاط قوت و ضعف داره .. و هیچ آزمونی هم نیست که بگین شبیه کنکور هست .. پارسه موسسه خوبی هست ولی برای تبلیغ نشه بهتر در این زمینه بحث نشه

اینکه میخواین چندتا درس رو حذف کنید هم ایده ی خوبی نیست (از دید بسیار از کنکوری های موفق) و علتش هم میتونه این باشه که ممکنه از دروسی که کنار گذاشتین سوالات آسون مطرح بشه و شما جواب ندین و از دروسی که خوندین هم سوالات سخت طرح بشه اونوقت حساب کنید چی میشه !! (برعکسش هم امکان داره ولی کسی که میخواد با شانس بره جلو بعیده قبول شدنش پس باید حسابی بقول معروف پاشنه کشیده برید جلو)

برای دروسی هم که مطرح کردید اول اینو بگم که کنار هر درس یه کتاب کنکوری لازم هست ..
برای گسسته گریمالدی 4 جلد داره که هم وقتشو نمیشه همشو بخونی و هم اگر بخونی نمیتوی تست بزنی .. شما بهتر با یه کتاب تستی خوب مثل پوران جلو برین و اگر مشکل برخوردین به کتاب مرجعی مثل گریمالدی مراجعه کنید

آمار و مدار منطقی که اصلا برای کنکور ارشد آی تی نمیاد

در کل برای کتاب چندتایی پیشنهاد شده .. اینجا کلیک کنید .. (و همینطور به مصاحبه افراد موفق در این زمینه رجوع کنید)

درضمن سوالتون رو اگر درست در جای مربوطه مطرح کنید نیازی نیست در جاهای مختلف تکرار کنید .. ممنون میشم رعایت کنید

موفق باشید

مرسی از راهنماییت دوست عزیز. آره یه سری از کتابام اصلا" به آی-تی مربوط نمیشه. تاپیک ها رو خوندم راستش بعضی از دوستان جزوه های نصیر رو معرفی کردن. ولی خب جزوه رو معلوم نیست از کجا باید گیر آورد. در مورد خوندن هم، من منظورتون رو اینجوری متوجه شدم. اول با کتابای تست جلو برم. بعد اگه به مشکل برخوردم برم مرجع رو مطالبعه کنم. درسته؟!! آخه تو بعضی از درسا خیلی مشکل دارم. مثلا" درس مدیریت رو که اصلا" آشنایی ندارم باهاش چون تو نرم افزار همچین درسی نداشتیم.
بعد اینکه طبق گفته دوستان، دروس مشترک خیلی تو رتبه تاثیر داره. فک کنم بیشتر باید رو اونا مانور بدم. فقط میخواستم بدونم تاثیر زبان چطوره؟ آخه من پارسال که کنکور دادم فقط زبان 93% زده بودم با حدودا" 6-7 تا تست از دروس دیگه که رتبه م شد 1310 .
در مورد تذکر تون هم چشم. حتما" !! تکرار نمیشه. :)

dzzv_13

مدیر تالار
مرسی از راهنماییت دوست عزیز. آره یه سری از کتابام اصلا" به آی-تی مربوط نمیشه. تاپیک ها رو خوندم راستش بعضی از دوستان جزوه های نصیر رو معرفی کردن. ولی خب جزوه رو معلوم نیست از کجا باید گیر آورد. در مورد خوندن هم، من منظورتون رو اینجوری متوجه شدم. اول با کتابای تست جلو برم. بعد اگه به مشکل برخوردم برم مرجع رو مطالبعه کنم. درسته؟!! آخه تو بعضی از درسا خیلی مشکل دارم. مثلا" درس مدیریت رو که اصلا" آشنایی ندارم باهاش چون تو نرم افزار همچین درسی نداشتیم.
بعد اینکه طبق گفته دوستان، دروس مشترک خیلی تو رتبه تاثیر داره. فک کنم بیشتر باید رو اونا مانور بدم. فقط میخواستم بدونم تاثیر زبان چطوره؟ آخه من پارسال که کنکور دادم فقط زبان 93% زده بودم با حدودا" 6-7 تا تست از دروس دیگه که رتبه م شد 1310 .
در مورد تذکر تون هم چشم. حتما" !! تکرار نمیشه. :)

ممنون
شیوه درس خوندنی که گفتم برای بیشتر دروس صادق هست .. ولی مثلا برای نرم افزار بهتره همون با مراجع شروع بشه

در مورد تاثیر زبان چیز خاصی ندارم بگم .. ولی خب چون ضریبش یک هست و کمتر از بچه ها میزنن فقط برای تراز بندی میتونه کمک کنه .. الان شما این درس رو 93 زدین یعنی عالی ..
بهتر اول دروس با ضرایب بالا رو بها بدین و بعد بقیه رو

این تاپیک هم برید و مصاحبه رتبه 11 رو بخونین .. یه مشاوره خوب هم توش بهتون میده .. کلیک کنید

yakuza021

عضو جدید
ممنون
شیوه درس خوندنی که گفتم برای بیشتر دروس صادق هست .. ولی مثلا برای نرم افزار بهتره همون با مراجع شروع بشه

در مورد تاثیر زبان چیز خاصی ندارم بگم .. ولی خب چون ضریبش یک هست و کمتر از بچه ها میزنن فقط برای تراز بندی میتونه کمک کنه .. الان شما این درس رو 93 زدین یعنی عالی ..
بهتر اول دروس با ضرایب بالا رو بها بدین و بعد بقیه رو

این تاپیک هم برید و مصاحبه رتبه 11 رو بخونین .. یه مشاوره خوب هم توش بهتون میده .. کلیک کنید

حتما" به توصیه ت عمل میکنم. مرسی. فایلهای صوتی ایشون رو هم گرفتم سر فرصت بشینم گوش بدم.

yasi70

عضو جدید
سلام دوستان

فعلا" اینا رو دارم.

سلام دوست عزیز
آزمون آزمایشی فقط به خاطر داشتن یه برنامه منظم خوب هستن اما
نباید انتظاری داشته باشی که کمترین تشابهی با آزمون اصلی داشته باشن
برا گششته کتاب خوبی انتخاب کردی و اگه تستای پوران پِژوهش بهش اضافه بشه خوبه
تو گرایشای آی تی حرفی از آمار نداریم
و برا معماری میتونی موریس مانو بخونی و اگه میخوای تست کار کنی پوران پِوهش بهترین گزینه است
نگران نباش که دیر شده چرا که یکی مثل من هنوز شروع نکردم
در مورد حذفیات خیلی دقت کن
موفق باشی

yakuza021

عضو جدید
سلام دوست عزیز
آزمون آزمایشی فقط به خاطر داشتن یه برنامه منظم خوب هستن اما
نباید انتظاری داشته باشی که کمترین تشابهی با آزمون اصلی داشته باشن
برا گششته کتاب خوبی انتخاب کردی و اگه تستای پوران پِژوهش بهش اضافه بشه خوبه
تو گرایشای آی تی حرفی از آمار نداریم
و برا معماری میتونی موریس مانو بخونی و اگه میخوای تست کار کنی پوران پِوهش بهترین گزینه است
نگران نباش که دیر شده چرا که یکی مثل من هنوز شروع نکردم
در مورد حذفیات خیلی دقت کن
موفق باشی

دروس مدیریت رو نمیدونم چجوری باید بخونم چون نا حالا نداشتم. حفظی هستن این دروس؟!!! آزمون رو بیشتر بخاطر اینکه یه محرک داشته باشم که سریعتر درس بخونم و اینکه یه مقدار با سوالا و تست زدن راحت باشم، میخوام شرکت کنم. تست پوران پژوهش برای کسسته باید بگیرم. بعد من سیستم عامل دارم فعلا" از روی مرجع میخونم. سیستم عامل تننبام ترجمه حجت الله جلیلی. فقط یه مشکلی که با این کتاب دارم اینه که برمبنای شبیه ساز MINIX هستش. سیستم عامل MINIX . نمیدونم آیا تاثیری نداره این قضیه؟!!! بعد واسه این درس چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟!!

yasi70

عضو جدید
دروس مدیریت رو نمیدونم چجوری باید بخونم چون نا حالا نداشتم. حفظی هستن این دروس؟!!! آزمون رو بیشتر بخاطر اینکه یه محرک داشته باشم که سریعتر درس بخونم و اینکه یه مقدار با سوالا و تست زدن راحت باشم، میخوام شرکت کنم. تست پوران پژوهش برای کسسته باید بگیرم. بعد من سیستم عامل دارم فعلا" از روی مرجع میخونم. سیستم عامل تننبام ترجمه حجت الله جلیلی. فقط یه مشکلی که با این کتاب دارم اینه که برمبنای شبیه ساز MINIX هستش. سیستم عامل MINIX . نمیدونم آیا تاثیری نداره این قضیه؟!!! بعد واسه این درس چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟!!

بله دروس مدیریت حفظی هستن و منابع زیادی در این زمینه وجود داره که میتونین استفاده کنین و هر طوری که راحتین برا دروس حفظی وقت بذارین.
همونطور که گفتم آزمونا فقط برا برنامه ریزی خوبن چون حقیقتا استاندارد نیستن (براساس تجربه شخصی واینکه خیلی از همکلاسام آزمونای مشابه میرفتن میگم)
برا سیستم عامل اگه از کلیت ماجرا اگاه باشی کتابای مرجع زیاد به درد نمیخورن و هر چی بیشتر تست کار کنی موفق تری
چراکه در کنار سوالایی که جنبه ی تئوری دارن بیشتر باید مفهوم متوجه بشین تا بتونین تستایی که نیاز به حل کردن دارن پاسخ بدین
موفق باشین.

yakuza021

عضو جدید
بله دروس مدیریت حفظی هستن و منابع زیادی در این زمینه وجود داره که میتونین استفاده کنین و هر طوری که راحتین برا دروس حفظی وقت بذارین.
همونطور که گفتم آزمونا فقط برا برنامه ریزی خوبن چون حقیقتا استاندارد نیستن (براساس تجربه شخصی واینکه خیلی از همکلاسام آزمونای مشابه میرفتن میگم)
برا سیستم عامل اگه از کلیت ماجرا اگاه باشی کتابای مرجع زیاد به درد نمیخورن و هر چی بیشتر تست کار کنی موفق تری
چراکه در کنار سوالایی که جنبه ی تئوری دارن بیشتر باید مفهوم متوجه بشین تا بتونین تستایی که نیاز به حل کردن دارن پاسخ بدین
موفق باشین.

اوهوم. با توجه به اینکه 15تا تست از مدیریت میاد، فک کنم باید خوب بخونم این درسو.
آخه میدونین واسه ثبت نام تو آزمون هم الان یه مقدار دچار دوگانگی شدم بین مدرسان شریف و پارسه. مدرسان شریف خیلی تبلیغات وسوسه کننده ای داره. ولی اکثر دوستام میگن پارسه. موندم کدوم رو شرکت کنم . وقت هم داره همینجور میگذره.
راستش سیستم عامل یه مقدار مشکل دارم باهاش جون درس حوصله سر بری هست. به همین خاطر گفتم مرجع بخونم که به قول شما کلیت ش بیاد دستم. ولی خب کتاب تست مشخصی مد نظرم نیست برای این درس.

yasi70

عضو جدید
اگه گرایشی که مد نظرتونه باید مدیریت بخونین سعی کنین از منابع مطرح شده استفاده کنین
در ضمن برنامه ریزیه درستی کنین چرا که ضریب این درس یکه و وقت بیشتر براش مساوی وقت کمتر برا درسایی با ضریب بیشتر
سیستم عامل اوالیش یکم گنگه تا مطلب بیاد دستتون اما کم کم با مطرح شدن مسائلش خیلی راحت میکتونین باهاش کنار بیاین
در مورد آزمون به نظر من سه تا آزمون جامع شرکت کنین اما همین الان ثبت نام کنین چون بعدا هزینه همین سه ازمون برابر کل آزمونا میشه
و اگع دنبال کتاب تست میگردین باید بگم پوران پِژوهش و مقسمی تستای خوبی داره و مشابه هستن فقط موقع خرید دقت کنین با کدوم سبک راحت ترین اونو تهیه کنین که بعدا دچار مشکلی نشین
من خودمم قراره شروع کنم هنوز شروع نکردم نگران وقت نباشین فقط درست ازش استفاده کنین
موفق باشین

اوهوم. با توجه به اینکه 15تا تست از مدیریت میاد، فک کنم باید خوب بخونم این درسو.
آخه میدونین واسه ثبت نام تو آزمون هم الان یه مقدار دچار دوگانگی شدم بین مدرسان شریف و پارسه. مدرسان شریف خیلی تبلیغات وسوسه کننده ای داره. ولی اکثر دوستام میگن پارسه. موندم کدوم رو شرکت کنم . وقت هم داره همینجور میگذره.
راستش سیستم عامل یه مقدار مشکل دارم باهاش جون درس حوصله سر بری هست. به همین خاطر گفتم مرجع بخونم که به قول شما کلیت ش بیاد دستم. ولی خب کتاب تست مشخصی مد نظرم نیست برای این درس.

rahil8890

عضو جدید
سلام......خسته نباشی........با این توضیحاتی که دوستان دادن از کنکور دادن پشیمون شدم ....:cry:......آخه می خواستم واسه بار دوم شرکت کنم ...............سری قبل مجاز نشدم..........الانم که کلی انرزی گرفتم:confused:

بالا