بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من میگم دوستان اگه میتونین بیاین یاهو راحتتره!
اینجا هی باید بنویسی refresh کنی تا صفحه بروز بشه!!:surprised:
تحویل بگیرییییییییییییین
بابا اینجا نمیشه
یکی تازه میاد خراب میکنه:wallbash:
مهیار عزیز شما برید یاهو نتیجه گرفتین مارو بیخبر نزارین.....مرسی.......ما زبانو میزاریم تا شما میاین

mahyar21

عضو جدید
مهیار عزیز شما برید یاهو نتیجه گرفتین مارو بیخبر نزارین.....مرسی.......ما زبانو میزاریم تا شما میاین
نه دیگه یاهو هم کسی نیومد که حداقل اونجا باید 5 نفر میشدیم!!
داداش پس بیا بریم از 21 به بعد!!:D

mahyar21

عضو جدید
میدونین اینجا یجورایی خیلی قاطی پاتیه تقصیر هیچکس نیستا ولی چون لحظه به لحظه کاربرا میان نمیشه ولی اگه میخواین بریم از دانش فنی شروع کنیم

par parii

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان
این اولین پست منه :smile:
پاسخهایی که زدم را می گم فارغ از این که بدونم درسته یا غلط ;)
سوال 21 ) گزینه 1 ) گمون می کنم عایق رطوبتی نیازی به محافظت در برابر سد یخبندان نداره ( نسبت به سایر گزینه ها )
22) گزینه 1 ) هرجا ملات آهک هست وجود رطوبت خطاست
23) مطمئن نیستم ولی احتمال به گزینه 4 دادم ، از طریق رد گزینه
24) نزدم
25) گزینه 1 ) عموما بازشویی برای بام در داخل ساختمان در نظر گرفته نمی شه که بخواد تبادل حرارتی داشته باشه
26) نزدم
27) گزینه 3
28) نزدم
29) گزینه 1 )بخار بند عایق حرارتی برای دو گزینه آخر منطقی نیست ، گزینه 2 هم ما را به آب و هوای معتدل راهنمایی می کنه
30) گزینه 3 ) با توجه به فعالیت کاربران کاربری ها شاید این گزینه صحیح باشه

منم 21 و 25 و 29 رو که یادمه مشل شما زدم ...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دیگه یاهو هم کسی نیومد که حداقل اونجا باید 5 نفر میشدیم!!
داداش پس بیا بریم از 21 به بعد!!:D
موارد محافظت از عایقهای رطوبتی کدام نیست....من سد یخ بندان رو زدم چون عایق رطوبتی کلا در مقابل حرارت و هوازدگی در مجاورت بعضی ترکیبات موجود در هوا کارایی خودشو از دست میده

mahfo

کاربر بیش فعال
میدونین اینجا یجورایی خیلی قاطی پاتیه تقصیر هیچکس نیستا ولی چون لحظه به لحظه کاربرا میان نمیشه ولی اگه میخواین بریم از دانش فنی شروع کنیم

من میگم شما با یه تیتر قرمز درشت بزن که داریم چیکار میکنیم که هر کی میاد بدونه....البته توی امضاتون اگه میشه بزنین

mahyar21

عضو جدید
موارد محافظت از عایقهای رطوبتی کدام نیست....من سد یخ بندان رو زدم چون عایق رطوبتی کلا در مقابل حرارت و هوازدگی در مجاورت بعضی ترکیبات موجود در هوا کارایی خودشو از دست میده
منم همونو زدم سد یخبندان

newtime

عضو جدید
22) گزینه 1 ) اگه اشتباه نکنم رطوبت و ملات آهک با هم سر سازگاری ندارن

orkideh

عضو جدید
عايقهاي رطوبتي را در حين اجرا و در دوره بهره‌برداري از ساختمان بايد از سرماي زياد (يخزدگي)، گرماي زياد و اشعه ماوراء بنفش خورشيد، اوزون، شعله حريق، صدمات مكانيكي و حركات سازه‌اي و ساختماني، صدمات شيميايي (معدني و آلي)، ريشه دواني گياهان، فشار آب و بخار آب حفظ كرد . سرماي زياد باعث ترك‌خوردگي عايق مي‌شود، به ويژه اگر از قير نامناسب كه داراي خاصيت آنگمي مطلوب نيست، استفاده شده باشد. قير مورد مصرف در عايق مخصوصاً در لايه نهايي، بايد مناسب منطقه انتخاب شود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.