فراهم كردن كتابهاي الكترونيكي مورد نياز دوستان

sajad_gohari

عضو جدید
با سلام،
دوستان عزيز هر كتاب الكترونيكي كه نياز داريد، درخواست كرده تا بنده لينكهاي دانلود آنرا در تايپيك بگذارم تا مورد قبولتان واقع شود، بحمدالله.
:book:

rezaqasemi

عضو جدید
با سلام،
دوستان عزيز هر كتاب الكترونيكي كه نياز داريد، درخواست كرده تا بنده لينكهاي دانلود آنرا در تايپيك بگذارم تا مورد قبولتان واقع شود، بحمدالله.

با سلام خدمت دوست و هم استاني عزيز لطفا كتاب آموزشي هركدوم از نرم افزارهاي سيالاتي رو اگه دارين ممنون ميشم. در ضمن اگه مايل به آشنايي بيشتر هستين به من ايميل بدين.

sajad_gohari

عضو جدید
EES همانطور كه معرف حضور دوستان گرامي هست نرم افزاري رياضي است كه با داشتن جداول ترموديناميكي ، طرفداران خاص خود را دارد. لينك آموزش اين نرم افزار را در پايين قرار ميدهم:
http://rapidshare.com/files/114331670/EES_manual.pdf

اين هم از ANSYS خودمون كه آموزش انسيس در ‍‍‍CFD است: http://rapidshare.com/files/114333820/Ansys_ICEM_CFD-v10.0.Manual.pdf

NavidSalar

عضو جدید
سلام خسته نباشی
فکر میکنی این کتابو بتونی برام پیدا کنی لطفا

Finite difference methods in heat transfer

نوشته ozisik و Necati

yoyo

عضو جدید
با سلام،
کتاب تکنولوژی روشهای جوشکاری

shadab81

عضو جدید
با سلام.
آيا امكان داره كتابي در زمينه آموزش نرم افزار microsoft project البته آسون و كاربردي در حد اوليه براي من بگذارين؟
متشكرم

sonkia

عضو جدید
این کتابو هیچکس نتونست واسم پیدا کنه ببینم تو چکار میکنی:

مکانیک سازه های مرکب "محسن محسنی شکیب":(

zarghami1

عضو جدید
مثه اینکه هیچکی نداره!

مثه اینکه هیچکی نداره!

سلام! لطف بفرمایید کتاب مقاومت مصالح تیموشینکو ر. بفرستین!

پیش،پیش ممنون!

basafa

عضو جدید
help

help

با سلام اگه كتاب " Solution Manual" كتاب Conduction Heat Transfer" by " Arpaci" رو دارين، لطفا به من بدين كه بد جوري كارم گيره............با تشكرصفائي

hossein e

عضو جدید
با سلام وعرض خسته نباشید اگه امکان داره کتاب فارسی ترمودینامیک سنجل رو برام بفرست خیلی گیرم همه ی لینکایی که تو وبه ارور میده با تشکر
vahidd23@yahoo.com

kind_hearted

عضو جدید
مكانيك سيالات

مكانيك سيالات

با عرض سلام و احترام خدمت دوست گرامي!

اگه ميشه لطف فرماييد و كتاب مكانيك سيالات مانسون يا وايت را برايم ارسال كنيد (تا شنبه بيشتر وقت ندارم، خيلي خيلي ممنون ميشم اگه ترجمه شده آنرا برايم ارسال نماييد)

green_gaibelz@yahoo.com

با تشكر از لطف جنابعالي

snow berry

مدیر بازنشسته
با عرض سلام و احترام خدمت دوست گرامي!

اگه ميشه لطف فرماييد و كتاب مكانيك سيالات مانسون يا وايت را برايم ارسال كنيد (تا شنبه بيشتر وقت ندارم، خيلي خيلي ممنون ميشم اگه ترجمه شده آنرا برايم ارسال نماييد)

green_gaibelz@yahoo.com

با تشكر از لطف جنابعالي

خدمت شما:

aderyan_123

عضو جدید
سلام دوست عزیز
این کتاب مال کدوم انتشاراته؟
دانشگاه امام حسین(ع)؟:que::que:

hadi357

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
من کتاب حل المسائل مکانیک سیالات وایت ویرایش ششم رو میخوام اگه میشه لینک اونو بذارید.

ahora_201

عضو جدید
با سلام،
سلام
من خيلي وقته كه دنبال اين كتابم. اگه بتوني واسه من گيرش بياري ممنون مي شم
Concepts in submarine design

M Engineer

عضو جدید
سلام
کتاب زیرو میخاستم اگه کسی لینک pdf اش رو داره ممنون میشم کمکم کنه

.Heating boiler operator's manual: maintenance, operation, and repair

By Mohammad A. Malek

robonim

عضو جدید
استاندارد طراحي shaft

استاندارد طراحي shaft

با سلام
استاندارد ANSI/ASME b106.1M 1985 رو داريد؟ ممنون مي شم اگه كسي لينكش رو بذاره. در مورد طراحي shaft هستش.
متشكر

850238159

عضو جدید
با سلام خدمت جناب گوهری.کتاب زیر رو می خواستم.البته در بخشهای دیگه تالار وجود داشت ولی لینک هاش غیر فعال شدند.

Machinery Vibration: Balancing

victor wovk

http://www.amazon.com/Machinery-Vibration-Balancing-Special-Reprint/dp/0071348611

farzad.valve

عضو جدید
سلام
من کتاب زیر رو لازم دارم
لطف بزرگی می کنید اگه کمکم کنید

lyons' valve designer's handbook

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کتاب مانسون و حل المسائل استریتر رو میخواستام..............

اصغرس

عضو جدید
با سلام وخسته نباشید لطفاً در مورد تحلیل فرآیند الکتروفرمینگ به منظور ساخت قطعات خاص اطلاعات جامعی در اختیار اینجانب قرار دهید . با تشکر فراوان

بیگلی

عضو جدید
من حل المسائل کنترل نرمن نایس حتما ویرایش 6 باشه می خواستم .متشکر.

بالا