[ گفت و گو ] - انتخاب رشته كنكور ارشــد 92

farhad urmia

عضو جدید

به حساب من نسبت به پارسال حدودا 60 تا روزانه ، 65 تا هم شبانه،24تا غیرانتفایی ،7تا هم پیام نور بیشتر شده. البته بیو و گاز روهم در نظر گرفتم.
:smile:;)
بايد بگم كه شبانه و روزانه حدود 195 تا زياد شده و چيزي هم كه هست امسال سهند شبانه ميگيره

farhad urmia

عضو جدید
من ديروز كه از طريق سيستم درخواست الكترونيكي سازمان سنجش راجعبه معدل پرسيدم جواب دادن كه معدل در گزينش نهايي تاثير دارد و در هر يك از كد رشته هاي دانشگاهي انتخابي تاثير داده ميشه برخلاف برخي از نظرات دوستان كه ميگن فقط در رتبه تاثير داده ميشه

farhad urmia

عضو جدید
در كل در مورد ظرفيتهاي پذيرش در سالهاي 90 تا 92 ميشه گفت:
ظرفيت پذيرش در كنكور 90، 1043نفر و در كنكور 91، 952 نفر بوده و در كنكور 92، 1142 نفر هستش.

nasrinavm

عضو جدید
دوستانی که میگفتین با رتبه 495 مالک اشتر قبول میشم. من حتی مصاحبه هم دعوت نشدم:(

Xerxes-I

عضو جدید
دوستانی که میگفتین با رتبه 495 مالک اشتر قبول میشم. من حتی مصاحبه هم دعوت نشدم:(
احتمالا بخاطر رتبه اتون نبوده.اینجوری که من شنیدم بیشتر پسرا رو دعوت میکنند واسه مصاحبه و دخترا کمتر دعوت میشند.

farhad urmia

عضو جدید

طبق آمار سال 90 رتبه 1440 شبانه مهندسي شيمي مالك اشتر رشته مهندسي تسليحات گرايش مهمات بول شده و معدل موثرش هم 12.84 بوده. خب شايد چوندختر بودي پذيرشت نكردن.

nasrinavm

عضو جدید
طبق آمار سال 90 رتبه 1440 شبانه مهندسي شيمي مالك اشتر رشته مهندسي تسليحات گرايش مهمات بول شده و معدل موثرش هم 12.84 بوده. خب شايد چوندختر بودي پذيرشت نكردن.

آخه میگفتن سل پیش با رتبه 650 دختر قبولی داشتن توو فرایند

petroshimiuut

عضو جدید
سلام دوستان
من برای دوره مجازی دانشگاه سهند تبریز واسه مصاحبه دعوت شدم میخاستم ببینم کسی میدونه مصاحبه هاش در چه سطحیه و چجوریه اصلا؟ممنون

nasrinavm

عضو جدید
بچه ها من اطلاعاتمو کاملا درست وارد کردمو نوشت داوطلبی یافت نشد! منظورش اینه که دعوت نشدم دیگه نه؟!

masoodgg

عضو جدید
بچه ها من اطلاعاتمو کاملا درست وارد کردمو نوشت داوطلبی یافت نشد! منظورش اینه که دعوت نشدم دیگه نه؟!

با روش سوم برو، تو روش یک و دو معمولا موتور جستوجوی سنجش نمیتونه از روی اسم افراد، درست جستوجو بکنه. اگر مشکل از اون نباشه، حتما دیگه دعوت نشدین...

farhad urmia

عضو جدید
سلام دوستان
من برای دوره مجازی دانشگاه سهند تبریز واسه مصاحبه دعوت شدم میخاستم ببینم کسی میدونه مصاحبه هاش در چه سطحیه و چجوریه اصلا؟ممنون

اتفاقا منم اسمم براي مجازي سهند اومده ولي علاقه ندارم برم. از مدركش پرسيدي كه چه جورايياست؟
چيزي كه از مصاحبه ش ميدونم اينه كه مصاحبه ش پوليه

mahdiyeh1367

عضو جدید
برا خيلي ها ميزنه اطلاعات شما موجود نيست ولي پارسال وارد كه ميشدي با خط قرمز مينوشت دعوت شديد يا نه.... گوشا امسال مالك هم ظرفيت پذيرش مصاحبه اش رو آورده پايين و حتي با 500 دعوت نشدن..خيلي جالبه

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
واقعا هنوزم باورم نمیشه چقدر ظرفیت ها رو کم کردن ... ای که بگم خدا چکارشون کنه !!!:mad:

petroshimiuut

عضو جدید
اتفاقا منم اسمم براي مجازي سهند اومده ولي علاقه ندارم برم. از مدركش پرسيدي كه چه جورايياست؟
چيزي كه از مصاحبه ش ميدونم اينه كه مصاحبه ش پوليه
از همکلاسیهام پارسال قبول شدن و دارن الان میخونن خیلی راضی هستن مدرکشم معتبره تا اونجا که من پرسیدم ولی مصاحبه اش من زنگ زدم پرسیدم گفتن عمومی و علمی هستش .پارسال مصاحبه نداشته گویا

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اتفاقا امسال نسبت به سال 90 ظرفيتها 100 نفر اضافه شده
شما اگه ظرفیت روزانه دانشگاه های تهران رو با سال های قبل ببینید متوجه میشید که خیلی ظرفیت ها پایین آمده و به جاش شبانه رو زیاد کردن ....

farhad urmia

عضو جدید
شما اگه ظرفیت روزانه دانشگاه های تهران رو با سال های قبل ببینید متوجه میشید که خیلی ظرفیت ها پایین آمده و به جاش شبانه رو زیاد کردن ....

خب در عوضشهرستان زياد شده و شبانه ي شهرستان. شما رتبه ت چند بود؟

بالا