ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SoheilSmart

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
اگر خدا بخواد تا کنکور من هم اینجا کنارتون هستم

-=-=-=-=-=-=-=-=

1سئوال! پیشنهادتون برای زبان عمومی و تخصصی چه کتابهایی هست؟ (غیر از 504 )

زبان کلا منابع وسیعی داره !
اگه سطح زبانت متوسطه ... شروع کن به خوندن و زبان بزن
انتشارات پوران یه کتاب دو جلدی داره یکیش لغت و یکیش هم گرامر ... کتاب های خوبیه
راهیان ارشد هم یه کتاب زبان تخصصی داره یه کتاب زبان عمومی
مدرسان هم کتاب زبان تخصصی داره که اونم بد نیس
کلا زبان باید دایره لغاتت وسیع باشه
هر چی متن بخونی و تست بزنی بهتره ... تسلطط میره بالاتر
در نهایت هم متن های خود آزمون های سازمان سنجش خیلی خوبه نزدیک های کنکور بخونی و تستاشو بزنی

SoheilSmart

عضو جدید
دوستان کسی نمیخواد پیشنهادی بده برای شروع درس خوندن ؟! با چی شروع کنیم ؟ چه جوری بخونیم ؟
اساتید با تجربه لطف کمک کنید :gol:

minaa70

عضو جدید

dash @li

کاربر بیش فعال
دوستان کسی نمیخواد پیشنهادی بده برای شروع درس خوندن ؟! با چی شروع کنیم ؟ چه جوری بخونیم ؟
اساتید با تجربه لطف کمک کنید :gol:

سلام آقا سهیل

من از اساتید نیستم ولی درس خونده همین مکتبم

من با ریاضی و استاتیک شروع کردم به نظرم جامدات و ریاضیات رو تابستون تموم کنیم خیلی جلو می افتیم

به نظرم نباید دست دست کنیم سریع برنامه ریزی کنیم بشینیم سفت بخونیم که الان خیلیا شروع کردن و ما از قافله عقبیم

knife

عضو جدید

فعلاً بشینید دعا کنید بریم جام جهانی...

به افتخار تیم ملی ایران!!!

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا امین گل دوستان میگن انتشارات نصیر برای رشته برقه

کتاب مهندس کریمی و.... برای برقیا نوشته شده میگن نیاز نیست مکانیک ها همه قسمت ها شونو بخونند درسته آیا؟
نه اینطور نیست اگه میخوای مطمئن شی برو ریاضی مهندسی راهیانو ببین که مخصوص رشته برق نوشته اند و توی جلد کتاب هم هست اونوقت میبینی که نصیر کم هم گفته

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام آقا سهیل

من از اساتید نیستم ولی درس خونده همین مکتبم

من با ریاضی و استاتیک شروع کردم به نظرم جامدات و ریاضیات رو تابستون تموم کنیم خیلی جلو می افتیم

به نظرم نباید دست دست کنیم سریع برنامه ریزی کنیم بشینیم سفت بخونیم که الان خیلیا شروع کردن و ما از قافله عقبیم
افرین باید ریاضی و جامدات رو تموم کنی چون هم وسیع و هم وقت گیرن و باید روش وقت گذاشت

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برین به این لینک کامل هستش
http://www.mechedep.com/CMS_UI/content.aspx?id=603

نظر شخصی من اینه اگه هدفتون مهندسی پزشکی هست یا وضعیت درسی تون ضعیفه اونموقع برای زبان برنامه ریزی کنید
وگرنه اگر وضع درسیتون خوبه تو کنکور اصلا وقت نمیشه به تست های لغات نگاه کنید چه برسه بشینید و ریدینگ بخونید

H4D1

عضو جدید

minaa70

عضو جدید
شما خودت یکی از اعضای دپارتمانی اینقد تبلیغ می کنی؟
وا من کجا تبلیغ می کنم!!
من کلاساشونو ثبت نام کردم!!نمی دونم اینجا چرا همه به هم بدبینن!!واقعا که!!
دیگه اینجا نمی یام!!من دیشب دیدم سایتشنون خیلی ذوق کردم گقتم شما هم ببینید!!!بد کاری کردم؟!!
من دیگه اینجااا نمی یام!!ارزونی خودتون!!!

dash @li

کاربر بیش فعال
دانلود دفترچه کلمات زبان تخصصی مکانیک
با سلام
برای دانلود فایل کلمات زبان تخصصی مکانیک روی لینک زیر کلیک کنید . 50صفحه
download

منبع www.alaatash.blogfa.com

دانلود

بچا چرا اینجوری می کنین این کارا چیه بیخیال بابا!!!!!!!!!!!!!!دی::mad::cry::(

m.r.devil

عضو جدید
سلام دوستان
عرض شود خدمتتون که بنده اسفندماه لیسانس رو گرفتم
پارسال برا کنکور خیلی سرمایه گذاشتم هم کلاس هم ازمون اما شرایطی پیش اومد که نتونستم نتیجه بگیرم ضمنا من سراسری خوندم ولی شهرستان
این که تهران نبودم و ترم اخرم درس داشتم خیلی موثر بود تو نتیجه نگرفتنم بعلاوه پروژه کارشناسیم هم سنگین بود و تابستونم رو هدر داد
یه سری مسائل دیگه هم پیش اومد خلاصه کنکور سال قبل تباه شد
حالا با توجه به تجربه ای که دارم و منابعی که سال قبل تهیه کردم دارم با خودم کلنجار میرم که استارت بزنم
از یه طرف اگه بخام استارت نزنم باید برم خدمت
اگه هم بخام تو خونه باشم ازم انتظار دارن که دائم در حال درس خوندن باشم که من همچین طبیعتی ندارم
یه مشکل خیلی بزرگ برا استارت زدن دارم اون چیزی نیست جز :
انگیزه
تو رو خدا اگه کسی راه حلی داره برا افزایش انگیزه کمک کنه
شدم از اینجا رونده از اونجا مونده
خدمت از یه طرف بی انگیزگی از طرف دیگه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
پارسال برا کنکور خیلی سرمایه گذاشتم هم کلاس هم ازمون اما شرایطی پیش اومد که نتونستم نتیجه بگیرم ضمنا من سراسری خوندم ولی شهرستان
این که تهران نبودم و ترم اخرم درس داشتم خیلی موثر بود تو نتیجه نگرفتنم بعلاوه پروژه کارشناسیم هم سنگین بود و تابستونم رو هدر داد
حالا با توجه به تجربه ای که دارم و منابعی که سال قبل تهیه کردم دارم با خودم کلنجار میرم که استارت بزنم
اگه هم بخام تو خونه باشم ازم انتظار دارن که دائم در حال درس خوندن باشم که من همچین طبیعتی ندارم
انگیزه

سلام دوست عزیز.....
جواب قسمت اول:
آن مشکلی که گفتی که خانواده ازت انتظار دارن،اینو دیگه باید خودت با خانوادت مردونه حرف بزنین که نمیشه کاملا همیشه سرتون تو کتاب باشه...انسان نیاز به اطلاعات و تفریحات غیر درسی هم داره.....وگرنه اگه بخوای تمام عمرتو رو کتاب بزاری نمیتونی از لحاظ اجتماعی موفق باشی و تو روابط اجتماعی با دیگران مشکل پیدا میکنی....آدم باید هم با اجتماع باشه و ورزش بکنه و......البته با برنامه ریزی،چون کنکور یه درس خوندن ساده نیست......اینا رو با خانوادت در میان بزار ....همیشه منطقی حرف بزن...جدی حرف دلتو بگو.....و مطمئن باش اگه خانوادتم منطقی باشن حرفتو قبول میکنن......
جواب قسمت دوم:
اول باید پیش خودت فک کنی سربازی بری بهتره یا برای ارشد بخونی؟؟خوب بالاخره هر کی یه شرایطی داره که باید طبق آن شرایط واسه زندگیش قدم برداره!!!!!و این که اگه میخوای دوباره بخونی باید با جون و دل بخونی!!!!!گه جواب این سوال ارشد بود میریم سراغ انگیزه برای درس خوندن:
انگیزه به نظرم بدست آوردنی هست...یعنی خودت باید ایجادش کنی...مخصوصا تو این زمونه که همه آدما مشکلات خاص خودشو دارن.....و نمیتونن همیشه در کنارت باشن و بهت کمک کنن.
اگه به خدا و قرآن واقعا اعتقاد داری .......نماز .......صحبت با خدای خودت و فکر این که چه آینده خوبی در انتظارته و این که با تلاش خودت میتونی یه فرد تحصیل کرده تو این جامعه بشی و میتونی از خودت یه درآمدی داشته باشی میشه انگیزه،حتی اگه این فکرا تبدیل به واقعیت نشه،خلاصه ما آدما باید با فکرای خوب به زندگی ادامه بدیم.
همین فکرای خوب یعنی زندگی-----یعنی انگیزه برای ادامه زندگی..........یعنی انگیزه برای تلاش.......................وگرنه خود زندگی تو این دنیا یعنی کار و کار و کار.......همیشه سختی و مشکلات وجود داره......خود همین مشکلات یعنی زندگی.......پس دیدتو نسبت به زندگی عوض کن و برای خودت انگیزه بساز!!!!!!!!!!!،امیدوارم قدری از پریشونیاتو رفع کرده باشم-یاعلی

mohandes_ali

عضو جدید
سلام بچه ها .من ی ده روزی نبودم بعلت مشکلات ناشی از فوت پدرم.خییلی عقبم؟؟؟چه خبر؟؟؟ راستی به نظر شما تخصصی بخونم تابستان یا ریاضی و مقاومت؟؟؟؟ساخت و تولیدم

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
انگیزه

سلام مهندس من با آقا امیر موافقم

فقط یه نکته اگه جسارت نباشه
از خودت چه انتظاری داری ؟

به نظرت ارشد خوندن راضیت می کنه؟

به نظرت هدفت تو زندگیت ارشده یا رضایت خونواده ات؟

اگه به فکر اینی که بری سر کار که برو سر بازی . اگه می خوای و طالب علمی و می خوای درس بخونی تا اخرش بری اره بشین و برنامه ریزی کن چون یه سال وقت داری.

سربازی رو هم می شه رفت همینجا کسایی بودند که درسشون رو خوندند والان هم سربازیند و منتظر نتایج مثل:(کریم مک)

پس زیاد به خودت سخت نگیر اون فایلی بود که توی همین فروم دیدم رو برات می گزارم دانلود کن چون واقعا عالیه.

اگه که می بینی نمیدونی می خوای چیکار کنی برو پیش مشاور اونا خیلی راهنمایی های خوبی می کنند من یه بار پیششون رفتم اگه بتونم بازم برم عالیه جون حرف های خوبی می زنند.در ضمن بزار اونا حرف

بزنند نه خودت کمتر حرف بزن بیشتر ببین چی میگن.

امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم نشم مثل کسی که میگن کوری عصا کش کوری دگرشود.
دانلود مشاوره

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها .من ی ده روزی نبودم بعلت مشکلات ناشی از فوت پدرم.خییلی عقبم؟؟؟چه خبر؟؟؟ راستی به نظر شما تخصصی بخونم تابستان یا ریاضی و مقاومت؟؟؟؟ساخت و تولیدم

سلام مهندس منم ساخت و تولیدم یه سر بزن به این جا

تاپیک جزوات ارشد ساخت و تولید

m.r.devil

عضو جدید
سلام دوست عزیز.....
جواب قسمت اول:
آن مشکلی که گفتی که خانواده ازت انتظار دارن،اینو دیگه باید خودت با خانوادت مردونه حرف بزنین که نمیشه کاملا همیشه سرتون تو کتاب باشه...انسان نیاز به اطلاعات و تفریحات غیر درسی هم داره.....وگرنه اگه بخوای تمام عمرتو رو کتاب بزاری نمیتونی از لحاظ اجتماعی موفق باشی و تو روابط اجتماعی با دیگران مشکل پیدا میکنی....آدم باید هم با اجتماع باشه و ورزش بکنه و......البته با برنامه ریزی،چون کنکور یه درس خوندن ساده نیست......اینا رو با خانوادت در میان بزار ....همیشه منطقی حرف بزن...جدی حرف دلتو بگو.....و مطمئن باش اگه خانوادتم منطقی باشن حرفتو قبول میکنن......
جواب قسمت دوم:
اول باید پیش خودت فک کنی سربازی بری بهتره یا برای ارشد بخونی؟؟خوب بالاخره هر کی یه شرایطی داره که باید طبق آن شرایط واسه زندگیش قدم برداره!!!!!و این که اگه میخوای دوباره بخونی باید با جون و دل بخونی!!!!!گه جواب این سوال ارشد بود میریم سراغ انگیزه برای درس خوندن:
انگیزه به نظرم بدست آوردنی هست...یعنی خودت باید ایجادش کنی...مخصوصا تو این زمونه که همه آدما مشکلات خاص خودشو دارن.....و نمیتونن همیشه در کنارت باشن و بهت کمک کنن.
اگه به خدا و قرآن واقعا اعتقاد داری .......نماز .......صحبت با خدای خودت و فکر این که چه آینده خوبی در انتظارته و این که با تلاش خودت میتونی یه فرد تحصیل کرده تو این جامعه بشی و میتونی از خودت یه درآمدی داشته باشی میشه انگیزه،حتی اگه این فکرا تبدیل به واقعیت نشه،خلاصه ما آدما باید با فکرای خوب به زندگی ادامه بدیم.
همین فکرای خوب یعنی زندگی-----یعنی انگیزه برای ادامه زندگی..........یعنی انگیزه برای تلاش.......................وگرنه خود زندگی تو این دنیا یعنی کار و کار و کار.......همیشه سختی و مشکلات وجود داره......خود همین مشکلات یعنی زندگی.......پس دیدتو نسبت به زندگی عوض کن و برای خودت انگیزه بساز!!!!!!!!!!!،امیدوارم قدری از پریشونیاتو رفع کرده باشم-یاعلی
خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز
در مورد قسمت اول باید بگم من همیشه این مشکل رو با خونوادم داشتم و دارم و فکر میکنم تا ابد خواهم داشت من بابام استاد دانشگاست البته رشتش علوم انسانیه
کلا خونواده تحصیلکرده ای داریم هیچوقت نتونستم کاری بکنم که بابام ازم راضی باشه حتی از اینکه دانشگاه سراسری هم قبول شدم راضی نبود و میگفت باید تهران یا یه جای دیگه قبول میشدی همیشه بهم میگه تو پشتکارت خیلی کمه و با تکیه بر استعدادت به اینجا رسیدی
کلا من رو تو خونواده جوری بار اوردن که خیلی اجتماعیم تو همه چیز هم سررشته دارم چه سیاست چه ورزش و چه همه چی
این رو همیشه خودم و دیگران یه نقطه برتریم میدونستن و خودم هم میدونم اما الان خونواده میگن با ادامه این روش به جایی نمیرسی و باید بشی یه ادم دیگه از اونایی که تو زندگی فقط درس و کتاب رو میشناسن من هم موندم چکار کنم باورتون میشه خیلی وقتا هنگامی که دارم با یه شور و حال خاص در مورد مسائل مختلف برا بابام صحبت میکنم یهو میزنه تو ذوقم و میگه ذهنت رو درگیر نکن!
یه چیز دیگه هم بگم من تا قبل دانشگاه ادم مذهبی بودم اما الان متاسفانه نماز یومیه رو فقط برا رفع تکلیف میخونم به غیر از مورد قبل و شرایط خونواده این یکی رو هم تو بی انگیزگیم موثر میدونم

آخرین ویرایش:

m.r.devil

عضو جدید

سلام مهندس من با آقا امیر موافقم

فقط یه نکته اگه جسارت نباشه
از خودت چه انتظاری داری ؟

به نظرت ارشد خوندن راضیت می کنه؟

به نظرت هدفت تو زندگیت ارشده یا رضایت خونواده ات؟

اگه به فکر اینی که بری سر کار که برو سر بازی . اگه می خوای و طالب علمی و می خوای درس بخونی تا اخرش بری اره بشین و برنامه ریزی کن چون یه سال وقت داری.

سربازی رو هم می شه رفت همینجا کسایی بودند که درسشون رو خوندند والان هم سربازیند و منتظر نتایج مثل:(کریم مک)

پس زیاد به خودت سخت نگیر اون فایلی بود که توی همین فروم دیدم رو برات می گزارم دانلود کن چون واقعا عالیه.

اگه که می بینی نمیدونی می خوای چیکار کنی برو پیش مشاور اونا خیلی راهنمایی های خوبی می کنند من یه بار پیششون رفتم اگه بتونم بازم برم عالیه جون حرف های خوبی می زنند.در ضمن بزار اونا حرف

بزنند نه خودت کمتر حرف بزن بیشتر ببین چی میگن.

امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم نشم مثل کسی که میگن کوری عصا کش کوری دگرشود.

از شما هم ممنونم
راستش نمیدونم شما هم تو این شرایط بودی یا نه خیلی وقتا خونواده بهت میگن تصمیم با خودت و طبعاتم با خودت
من الان نگرانم که تصمیم به رفتن به سربازی بگیرم و بعد که پشیمون شدم همه بگن ما که بهت گفتیم نرو بشین بخون
متاسفانه الان شرایط مملکت جوری نیست که بشه ادم سر حرفش واسته و کوتاه نیاد
در واقع هدف گذاری و پیش بینی کاملا غیر ممکنه
راستش در مورد مشاور هم نمیدونم چرا اما همیشه فک میکنم مشاورا کلیشه ای حرف میزنن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز
در مورد قسمت اول باید بگم من همیشه این مشکل رو با خونوادم داشتم و دارم و فکر میکنم تا ابد خواهم داشت من بابام استاد دانشگاست البته رشتش علوم انسانیه
کلا خونواده تحصیلکرده ای داریم هیچوقت نتونستم کاری بکنم که بابام ازم راضی باشه حتی از اینکه دانشگاه سراسری هم قبول شدم راضی نبود و میگفت باید تهران یا یه جای دیگه قبول میشدی همیشه بهم میگه تو پشتکارت خیلی کمه و با تکیه بر استعدادت به اینجا رسیدی
کلا من رو تو خونواده جوری بار اوردن که خیلی اجتماعیم تو همه چیز هم سررشته دارم چه سیاست چه ورزش و چه همه چی
این رو همیشه خودم و دیگران یه نقطه برتریم میدونستن و خودم هم میدونم اما الان خونواده میگن با ادامه این روش به جایی نمیرسی و باید بشی یه ادم دیگه از اونایی که تو زندگی فقط درس و کتاب رو میشناسن من هم موندم چکار کنم باورتون میشه خیلی وقتا هنگامی که دارم با یه شور و حال خاص در مورد مسائل مختلف برا بابام صحبت میکنم یهو میزنه تو ذوقم و میگه ذهنت رو درگیر نکن!
یه چیز دیگه هم بگم من تا قبل دانشگاه ادم مذهبی بودم اما الان متاسفانه نماز یومیه رو فقط برا رفع تکلیف میخونم به غیر از مورد قبل و شرایط خونواده این یکی رو هم تو بی انگیزگیم موثر میدونم

سلام دوست عزیز،با توضیحاتی که دادی به نظرم واسه کنکور بخونی بهتر باشه،چون حداقلش یه خانواده ای داری که پی درسو بگیری و حتما هم شرایط درس خوندنو برای تو ایجاد میکنن....یه سوال؟
این سوالو خودت جواب بده:
مطمئنی امسال تلاش کنی حداقل یه رتبه قابل قبول که خودت میخوای رو میاری؟این اعتماد به نفسو در خودت میبینی؟
کاری به اتفاقات خاص نداشته باش،اگه جوابت مثبت هست بسم الله من میگم شروع کن و شک نداشته باش.....
اگه جوابت منفی بود و خیلی شک داری که برو سربازی که بری خیلی بهتره....حداقل کارت و آیندت زودتر مشخص میشه....سربازی هم بری بهتر کار گیرت میاد....بعد سربازیم کسایی بودن ادامه تحصیل دادن......و رتبه خوبیم آوردن......خلاصه خودت باید تصمیم نهایی رو بگیری....فقط اینم بدون راه های رسیدن به آرامش و احساس خوشبختی فقط علم و دانش نیست.....شاید همه این پریشونیا به خاطر اینه که شما نمازو خوب نمیخونین....نمازم بخونین.....راستش حرف و حدیث برای نماز زیاده....چون هر کسی به اندازه ظرفیتش دینو باور داره و هرکسی یه جور اعتقاد داره،مخصوصا که شما میگین قبل دانشگاه مذهبی بودین.....برای اینطور افراد سستی در نماز،خودش حس ناامیدی و تنبلی میاره،یا باید خدا رو باور داشت و تکالیفشو خوب انجام داد یا اصلا باور نداشته باش و انجام نده،این آدمای حد واسط دیگه یه جور دارن خدا رو مسخره میکنن ولی ایشالله همون حد واسط ها هم خوب شن:)-یاعلی

m.r.devil

عضو جدید
سلام دوست عزیز،با توضیحاتی که دادی به نظرم واسه کنکور بخونی بهتر باشه،چون حداقلش یه خانواده ای داری که پی درسو بگیری و حتما هم شرایط درس خوندنو برای تو ایجاد میکنن....یه سوال؟
این سوالو خودت جواب بده:
مطمئنی امسال تلاش کنی حداقل یه رتبه قابل قبول که خودت میخوای رو میاری؟این اعتماد به نفسو در خودت میبینی؟
کاری به اتفاقات خاص نداشته باش،اگه جوابت مثبت هست بسم الله من میگم شروع کن و شک نداشته باش.....
اگه جوابت منفی بود و خیلی شک داری که برو سربازی که بری خیلی بهتره....حداقل کارت و آیندت زودتر مشخص میشه....سربازی هم بری بهتر کار گیرت میاد....بعد سربازیم کسایی بودن ادامه تحصیل دادن......و رتبه خوبیم آوردن......خلاصه خودت باید تصمیم نهایی رو بگیری....فقط اینم بدون راه های رسیدن به آرامش و احساس خوشبختی فقط علم و دانش نیست.....شاید همه این پریشونیا به خاطر اینه که شما نمازو خوب نمیخونین....نمازم بخونین.....راستش حرف و حدیث برای نماز زیاده....چون هر کسی به اندازه ظرفیتش دینو باور داره و هرکسی یه جور اعتقاد داره،مخصوصا که شما میگین قبل دانشگاه مذهبی بودین.....برای اینطور افراد سستی در نماز،خودش حس ناامیدی و تنبلی میاره،یا باید خدا رو باور داشت و تکالیفشو خوب انجام داد یا اصلا باور نداشته باش و انجام نده،این آدمای حد واسط دیگه یه جور دارن خدا رو مسخره میکنن ولی ایشالله همون حد واسط ها هم خوب شن:)-یاعلی
داداش دمت گرم که این قدر واضح و با مسمی جواب ما رو میدی
آره من این توانایی رو تو خودم میبینم جواب سوال اولت مثبته اما اینی که میتونم تو استمرارش دووم بیارم تو این 7 ماه من زو به شک انداخته
من کلا آدم تاثیر پذیر هستم تا تاثیر گذار
حرفا و نگاهها و کنایه های دیگران خیلی روم تاثیر میذاره
اگه بتونم تگلیف خودم رو با این قضیه یکسره کنم که از حرف هتا واینجور چیزا تاثیر نگیرم تو این هفت ماه کار تمومه دیگه هیچ مشکلی یرا استارت زدن از همین فردا ندارم
میدونی برا یه ادمی مثل من که تا الان اینقدر اجتماعی بوده خیلی سخته از همه جا و همه کس ببره الان با این مشکل دارم
این همه جا و همه کس شامل خونواده خودم میشه تا فامیل و اشنا که همه یه جور دیگه به من نگاه میکنن
به عنوان کسی که همیشه از سنش بزرگتره
ایم موضوغ ازار دهندس واسم
در مورد نماز هم حرفت کاملا درسته

mooshi9003

عضو جدید

خدا رحمت کنه رفیق.مارو هم در غمت شریک بدون.سعی کن سرد نشی و انگیزتو از دست ندی.
ساختی نیستم ولی اگه من جات بودم درس سختیو که می خوام تو کنکور خوب بزنم رو می خونم.حالا میخواد یکی از درسای ساختت باشه یا از باکس راضی باشه

Omidr.1370

عضو جدید
وا من کجا تبلیغ می کنم!!
من کلاساشونو ثبت نام کردم!!نمی دونم اینجا چرا همه به هم بدبینن!!واقعا که!!
دیگه اینجا نمی یام!!من دیشب دیدم سایتشنون خیلی ذوق کردم گقتم شما هم ببینید!!!بد کاری کردم؟!!
من دیگه اینجااا نمی یام!!ارزونی خودتون!!!
دوست عزیز من نمی خواهم بگم تبلیغ می کنی یا نمی کنی ولی خودت رو بزار جای ما شما حدود 25تا پست دارید اکثرش مربوط به این دپارتمانه

Omidr.1370

عضو جدید
دوستان یه سوال خیلی ساده:
اگر کتابای قدیمی رو بگیریم خیلی فرق می کنه با نسخه جدیدش توی محتوای درسی منظورمه؟
مثلا استاتیک نایی پارسال با امسال

mohandes_ali

عضو جدید
خدا رحمت کنه رفیق.مارو هم در غمت شریک بدون.سعی کن سرد نشی و انگیزتو از دست ندی.
ساختی نیستم ولی اگه من جات بودم درس سختیو که می خوام تو کنکور خوب بزنم رو می خونم.حالا میخواد یکی از درسای ساختت باشه یا از باکس راضی باشه

ممنون.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش دمت گرم که این قدر واضح و با مسمی جواب ما رو میدی
آره من این توانایی رو تو خودم میبینم جواب سوال اولت مثبته اما اینی که میتونم تو استمرارش دووم بیارم تو این 7 ماه من زو به شک انداخته
من کلا آدم تاثیر پذیر هستم تا تاثیر گذار
حرفا و نگاهها و کنایه های دیگران خیلی روم تاثیر میذاره
اگه بتونم تگلیف خودم رو با این قضیه یکسره کنم که از حرف هتا واینجور چیزا تاثیر نگیرم تو این هفت ماه کار تمومه دیگه هیچ مشکلی یرا استارت زدن از همین فردا ندارم
میدونی برا یه ادمی مثل من که تا الان اینقدر اجتماعی بوده خیلی سخته از همه جا و همه کس ببره الان با این مشکل دارم
این همه جا و همه کس شامل خونواده خودم میشه تا فامیل و اشنا که همه یه جور دیگه به من نگاه میکنن
به عنوان کسی که همیشه از سنش بزرگتره
ایم موضوغ ازار دهندس واسم
در مورد نماز هم حرفت کاملا درسته

سلام،ممنون از لطفتون......
به نظر من برای رفع مشکل استمرار بخشیدن این کارو کن:
تا روز کنکور با این فروم و این تاپیک همراه باش.....
چون واقعا تاپیکی خوبی هست......خودم به شخصه اگه قبل کنکورم با این فروم آشنا میشدم رتبم خیلی بهتر میشد(اینو مطمئنم)......تو این تاپیک بچه ها میان میگن که میخوان چه کار کنن و تا حالا چیا خوندن........و این خودش برات یه انگیزه و استمرار در درسخوندنت میشه.........یه حس رقابت ایجاد میکنه برات.......که از قافله عقب نمونی......حتی میتونی راهنمایی بگیری......که تو راندمان درس خوندنت تاثیرپذیره.......
حرفای فامیلا رو بیخیال باش،آدم نباید با حرف دیگران زندگی کنه.....خودتو به بیخیالی بزنی خودشون میفهمن که حرفاشون برات ارزش نداره.....آنا که از مشکلاتت خبر ندارن......
حرف خانواده هم بزار پای دلسوزی و سعی کن زیاد تاثیر نگیری،تو بخوای یا نخوای واسه کنکور باید سختی بکشی و بعضی اوقات ساعت ها باید بخونی،خانوادتم اینا رو ببینن درکت میکنن و هر حرفی نمیزنن.......اگرم حرف بدی زدن که نارحتت کرد پس اراده انسان کجا رفته!!......اگه به هدفت علاقه داشته باشی این حرفا رو میزاری پای دلسوزی و تاثیر نمیگیری......
خب کنکور چیزی هست که یه مقدار محدود میشی و دیگه وقت کمی برای دیگران داری فقط میتونی برای خودت برنامه ریزی کنی و مثلا بری ورزش و تفریح و درس بخونی....باید از یه چیزایی خودتو منع کنی..... مثلا شاید نتونی مثل همیشه با دوستات رفت و آمد کنی.......کاری به حرف دیگران نداشته باش....دیگران اگه منطقی باشن همه چی رو درک میکنن.....
زیادم سخت نگیر......یه 7 ماه هم سختی بکشی خوبه:)تو حتما خیلی اجتماعی بودی:).........به آینده قشنگت فکر کن.....برو استارتو بزن که از قافله عقب نمونی:).........همینطوری که غذا رو باعلاقه و به موقع میخوری........نمازم باعلاقه و به موقع بخون!!!
یه یاعلی بگو و شروع کن-یاعلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا