مردان چه زنانی را می پسندند؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر شما حاضر شدین مسئولیت دائمی آشپزی رو قبول کنین باید تو تاریخ ثبت بشه ؛ وقتی آشپزیتون خوب باشه زحمت خانوم زیاد به چشمتون نمیاد و مو رو از ماست میکشین ! حسنش فقط همینه !

این که یه نفر همه کارا را قبول کنه میشه لوس بازی ، همه کارای خونه باید با همکاری هم باشه ، زن گناه نکرده که همش باید اشپزی کنه مرد هم باید بلد باشه و برای کمک به همسرش اشپزی کنه و حتی بقیه کارای خونه
به نظر من خیلی مسخرست که الان اقایون انتظار دارند همسرشون هم بیرون خونه کار کنه که کمک خرجشون باشه هم تمام کارای خونه را انجام بده

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که یه نفر همه کارا را قبول کنه میشه لوس بازی ، همه کارای خونه باید با همکاری هم باشه ، زن گناه نکرده که همش باید اشپزی کنه مرد هم باید بلد باشه و برای کمک به همسرش اشپزی کنه و حتی بقیه کارای خونه
به نظر من خیلی مسخرست که الان اقایون انتظار دارند همسرشون هم بیرون خونه کار کنه که کمک خرجشون باشه هم تمام کارای خونه را انجام بده
اوه مای گاد.........لایک;)

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised: شما تو ایران زندگی می کنی مهندس ؟!

لازم شد حتما چند ماه بعد از ازدواجتون ، با خانومتون مصاحبه کنیم :D

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه مای گاد.........لایک;)

من عقایدم اینجوریه ولی هنوز دختری را ندیدم که گذشت داشته باشه و وقتی که طرف مقابلش اشتباهی بکنه ببخشدش و ندیدم دختری را که اینقدر اعتماد بنفس داشته باشه که خودشو زیباترین و کاملترین دختر بدونه من برام مهم نیست که زیبا و یا کامل باشه چون خودمم نیستم ولی دوست دارم این اعتماد بنفسو داشته باشه

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: شما تو ایران زندگی می کنی مهندس ؟!

لازم شد حتما چند ماه بعد از ازدواجتون ، با خانومتون مصاحبه کنیم :D

محل سکونت را که نوشتم ، اصفهانی هستم
فقط من اینجوری نیستم خیلی پسرا این مدلیه عقایدشون

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که بعید میدونم دختری حاضر باشه هم کار خونه انجام بده هم سر کار بره!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عقایدم اینجوریه ولی هنوز دختری را ندیدم که گذشت داشته باشه و وقتی که طرف مقابلش اشتباهی بکنه ببخشدش و ندیدم دختری را که اینقدر اعتماد بنفس داشته باشه که خودشو زیباترین و کاملترین دختر بدونه من برام مهم نیست که زیبا و یا کامل باشه چون خودمم نیستم ولی دوست دارم این اعتماد بنفسو داشته باشه
:surprised:
انصافا به خودم امیدوار شدم:D

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم
تا الان که همیشه سعی کردم نگهش دارم و اصلنم پشیمون نیستم:redface:

اگر این آواتار خودت باشی راحت میشه فهمید اعتماد بنفس بالایی داری چون اینجا کسی عکس خودشو نمیذاره
ولی به هر حال بهت تبریک میگم تو زن موفقی میشی

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر این آواتار خودت باشی راحت میشه فهمید اعتماد بنفس بالایی داری چون اینجا کسی عکس خودشو نمیذاره
ولی به هر حال بهت تبریک میگم تو زن موفقی میشی
نه خودم نیستم ولی خیلی ازش خوشم میاد
ممنون نظر لطف شماست..ایشالا

parvaresh

عضو جدید
ثابت شده این قضیه 90% اینجوریه

احمد آقا درست میگه، ما پسرا از خانومای صاف و ساده و بی آلایش و بی آرایش بیشتر خوشمون میاد، همه اون پسر هایی که دوست بوق.... دارن، آخر به دنبال یه دختر با حجاب و متین و صاف و ساده واسه زندگی می گردند.

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اعتماد به نفس رو در این نمی دونم که خودمو زیبا ترین و کامل ترین بدونم

اتفاقا برعکس اگه کسی بخواد خلاف حقیقت رو به خودش تلقین کنه آدم ضعیفیه

من خدا رو شکر اونقدر اعتماد به نفس دارم که با چهره خودم مشکلی نداشته باشم و همینجوری که هستم خودمو دوست داشته باشم

حسرت داشته های دیگران رو نمی خورم به همین دارایی خودم افتخار می کنم و خدا رو شکر می کنم

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من خدا رو شکر اونقدر اعتماد به نفس دارم که با چهره خودم مشکلی نداشته باشم و همینجوری که هستم خودمو دوست داشته باشم

حسرت داشته های دیگران رو نمی خورم به همین دارایی خودم افتخار می کنم و خدا رو شکر می کنم
همین که خودتو دوس داشته باشی وبا چهرت مشکلی نداشته باشی یعنی زیبا هستی دیگه...هیچ چیز مطلقا زیبایی وجود نداره

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایول ، به تو میگن یک دختر نمونه کاش همه دخترا مثل تو و fateme_003 بودن
تا حالا هرچی دختر به تور من خورده با خودش خود درگیری داشته و هیچ وقت راضی نبوده
منظور من هم از اعتماد به نفس همین بود بد بیانش کردم

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- قدرت گوش سپردن؛ ممکن است این کار برای برخی از زنان دشوار باشد، ولی اگر کمی طاقت بیاورند، می توانند از این راه دل شوهرشان را بدست آورند!;)

3-جنگنده؛ بر خلاف باور عموم، مردان از زنانی که برای کسب موفقیت می جنگند بیشتر خوششان می آید.;)

4- راحت و طبیعی؛ مردان زنان وسواسی را که دائم غر می زنند، هر چیزی را نمی خورند و دائم در حال دوا و درمانند، دوست ندارند و زنی می خواهند که راحت و طبیعی زندگی می کند.

5-توانایی و سلیقه پخت و پز؛ یعنی کاری که امروزه برای برخی زنان جالب نمی باشد! ( خب معلومه دختر باید کد بانو هم باشه:razz:)
6- گذشت؛ زندگی زناشویی، اولش شاید با عشق باشد، اما بقیه اش باید با گذشت و تدبیر ادامه بیابد.

7- توجه به شوهر؛ مرد برای خانه اش، دختر زیبایی را به عنوان دکور انتخاب نمی کند، بلکه دنبال مونس و همراه است!

8- شوخ طبعی؛ لطفا زیاده روی نفرمایید. شوخی در حد نمک برای زندگی لازم است. همین!;)

9- اعتماد به نفس؛ زن نباید مثل بچه مدرسه ای ها، در خانواده سربار شوهر، بلکه باید تکیه گاه او در سختی ها و بحران ها باشد.

موارد بالا در انتخاب من تاثیر گذارند
:)