*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

sarina_rahimi

عضو جدید
سلام به مهندس های گرامی ............

احوالتون ......... میبینم با وجود امتحانات ماشالله خیلی فعالید ........... دمتون گرم .........;)

sarina_rahimi

عضو جدید
معرفی که البته ........... بنده اسمم سارینا ........ از دانشگاه ملایر ترم 3 نرم افزار ........... اگه بشه میخوام یه خواهشی ازتون بکنم .......... میخوام برای اراک انتقالی بگیرم احتیاج به چارت نرم افزار اراک دارم .........

از دوستان خواهش میکنم که برای هر کسی مقدوره چارت رو برام بفرسته .......... ممنون میشم ازتون ............

rahimi.sarina72@yahoo.com

آخرین ویرایش:

sina ccna

اخراجی موقت
معرفی که البته ........... بنده اسمم سارینا ........ از دانشگاه ملایر ترم 3 نرم افزار ........... اگه بشه میخوام یه خواهشی ازتون بکنم .......... میخوام برای اراک انتقالی بگیرم احتیاج به چارت نرم افزار اراک دارم .........

از دوستان خواهش میکنم که برای هر کسی مقدوره چارت رو برام بفرسته .......... ممنون میشم ازتون ............
چارت اداری و اساتید؟
یا سرفصل درس ها؟ سیلابس درسها؟
موفق باشید

self.f_t_m990

کاربر ممتاز

سلام سارینا جان
کدوم دانشگاهی ؟ ، دولتی ، پیام نور ، آزاد و ...؟

sarina_rahimi

عضو جدید
اتفاقا ملایر همه ی دانشگاه ها رو داره فقط دولتی نیست ولی من دولتی درس میخونم ......... بعدشم خانوم ها هیچ وقت فضولی نمی کنن ......

چارت مربوط به درس های هر ترم رو میخوام........

sina ccna

اخراجی موقت
اتفاقا ملایر همه ی دانشگاه ها رو داره فقط دولتی نیست ولی من دولتی درس میخونم ......... بعدشم خانوم ها هیچ وقت فضولی نمی کنن ......

خانم ها کنجکاوی میکنن:w07::w07::w07::w07::w07:
اگه ملایر دانشگاه دولتی نداره.شما چجوری هم دانشگاه ملایر درس میخونید هم دولتی:w07::w07::w07::w07:

sarina_rahimi

عضو جدید
منظورم این بود که فقط دولتی نیست که ازاد و پیام نور و علمی کاربردی هم داره ......... افتاد مهندس ؟؟؟!!!؟؟؟!!!؟؟؟

حالا میتونید بهم کمک کنید ؟؟؟

sina ccna

اخراجی موقت

یه سرچ میزدی(جستجو) راحت پیداش میکردی
همه چیز اینجاست
اساتید
برنامه هفتگی
و چارت درس ها
http://www.araku.ac.ir/blog/category/مهندسی-کامپیوتر.html

self.f_t_m990

کاربر ممتاز
سلام
ملایر دولتی
فضولی مگه خانم؟ چیکار داری؟:w07::w07::w07::w07::w07:
آره ، کار دارم :w02:

آها موفق باشی