تصادف با موتور سیکلت دلشو نداری نگاه نکن

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلاهمم مشکیه موترمم مشکی :D

منم تو کار مشکیم اصلا انگار وقتی یکدست مشکی میشه و عشقشم(موتورش) انگار داره رو ابرا میره و یه حس توپی داره
منکه این حسو دارم وقتی کلا یکدست مشکی باشم ..... تو حست چیه داداشی؟

dreng

عضو جدید
چند سال پیش تو 1 روز بارونی تو صیاد داشتم 130/140 تا میرفتم،405 داشتم، اومدم پشت 1 موتوری لایی بکشم جلوی 1هوندا سیویک، بش برخورد راه نداد جا کنم و کند و رفت جلو،آب بارون و گل و شلو پاچید رو شیشم تا اومدم برف پاک کن بزنم تو همون چند ثانیه کور شدن و دید نداشتن زدم به موتوری،kmx، ترکش به طور معجزه آسایی پرت شد رو چمنای حاشیه اتوبان و فقط کتفش شکست،اما راننده در دم گردنش شکست،چون سرش رفت تو جلو پنجره و زیر کاپوت!!! جالب اینجاس که کیف قاپ بودن و پلیس 1ماه بود که امارشونو داشت و میخاست بگیرشون!!!
اما من، سوای این قضیه که به آدمای بدی زده بودمو دزد کشته بودم تا چند ماه تو شک بودم!!!!
حادثه 1 لحظس،واسه همس، واسه من،منی که دوره رانندگی پر خطر دیده بودمو کلی ادعا داشتم

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سعادت مند

اخراجی موقت
سلام
چی چرا؟
خب معلومه دیگه جونشون گذاشتن کف دستشون هر لحظه ممکنه بمیرن بخاطر چی اونم
همه میمیرن
دیر و زود داره سوخت و سوز نداره
بهتره اونجوری بمیری که خودت حال میکنی!!!

مثلا من دوستی دارم صخره نورد حرفه ای!!! میگه دوست دارم رو صخره بمیرم نه تو تخت

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده شاهد تصادفهای وحشتناکی بودم که اصلا قابل بیان نیست... و چون عاشق سرعت هستم و بارها صدمه دیدم امابرام درس عبرت نشده است... برای من و شما و دوستانی که علاقمند به موتورسواری هستند حادثه هر لحظه در کمین است ولی با این علاقه و اشتیاق چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده شاهد تصادفهای وحشتناکی بودم که اصلا قابل بیان نیست... و چون عاشق سرعت هستم و بارها صدمه دیدم امابرام درس عبرت نشده است... برای من و شما و دوستانی که علاقمند به موتورسواری هستند حادثه هر لحظه در کمین است ولی با این علاقه و اشتیاق چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من جمعه ها که می خوام برم پیست اشهد مو می خونم مامان از زیر قرآن ردم می کنه و اگه وقت بشه یک دور هم دور حرم می زنم

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جمعه ها که می خوام برم پیست اشهد مو می خونم مامان از زیر قرآن ردم می کنه و اگه وقت بشه یک دور هم دور حرم می زنم

انشااله که بهار 120 سالگیت را ببینی...واقعا به نکته خوبی اشاره کردی... بله همین گونه است.. ماهم یه جورایی وضع شما را داریم... آخه هر وقت با موتور میروم بیرون..خانواده یه جوری نگاه میکنند که زبانم لال،خدا اون روز را نیاره انگار لحظه وداع میباشد... وغم و اندوه دنیا در دلم جمع میشود...

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشااله که بهار 120 سالگیت را ببینی...واقعا به نکته خوبی اشاره کردی... بله همین گونه است.. ماهم یه جورایی وضع شما را داریم... آخه هر وقت با موتور میروم بیرون..خانواده یه جوری نگاه میکنند که زبانم لال،خدا اون روز را نیاره انگار لحظه وداع میباشد... وغم و اندوه دنیا در دلم جمع میشود...

مرگه دادا مرگ

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرگه دادا مرگ

مرگ که حق میباشد... ولی حالا خیلی زوده... هر چند انسان از یه ثانیه خودش هم خبر ندارد... ولی دادا مثل اینکه دل پرخونی داری... مگه از این روزگار چه دیدی که پریشان حالی؟؟؟؟؟

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوش بحالت دادا که میتونی دور حرمم بری
منکه هر وقت میخام استارت بزنم مامانم قرانو میاره ببوسم و میگه برگردیا (وقتی میخاد بگه برگردیا خیلی ناراحت میشم که اذیتش میکنم )

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش بحالت دادا که میتونی دور حرمم بری
منکه هر وقت میخام استارت بزنم مامانم قرانو میاره ببوسم و میگه برگردیا (وقتی میخاد بگه برگردیا خیلی ناراحت میشم که اذیتش میکنم )

خداییشم تا برنگردیم خونه دلشون هزار راه میره