ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
به نظر من اشتباست .شب اصفهان رو بیار قبل از شب باهنر.
در مورد کاشان و شاهرود نظرت چیه؟

تبدیل شب بوعلی-تبدیل شب کاشان-شب شاهرود-شب سمنان-شب باهنر-شب رازی-شب ارومیه-شب چمران-روز حکیم-روز مدنی-روز یاسوج-شب زنجان-شب شهرکرد-روز محقق-شب اصفهان

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بین شب کاشان-شب شاهرود و شب سمنان کدوم بهتره؟

والله به خدا این دانشگاه ها سطح علمیشون زیاد فرقی نداره،اگه بحثتون سر دانشگاه های خوب تهران بود آره،آن موقع باید بررسی کرد که کدومو جلو قرار داد،کاشان تقریبا تو 20 دانشگاه اول کشوره،ولی من میگم باز فرق آنچنانی ندارن،سعی کنین برای این طور دانشگاه ها نزدیک خونتون بزنین.به قرآن ضرر نمیکنین،تازه انم دارین شبانه میزنین!!!این همه خرج بعد دوری هم بهش اضافه کن داغون میشین.باز هرطور مایلین،خطابم به همه دوستان بود،فقط منظورم شما نیستین،البته منظورم نیست سمنان و شاهرود دانشگاه های درپیدی هستن،سمنان بسیار در حال پیشرفته.

NASTOH

عضو جدید
رفتم هیت علمی کاشانو دیدم فقط 7 نفر بود که از شاهرود و سمنان پایین تره. این امار دانشگاه هارو از کجا میشه اورد؟

NASTOH

عضو جدید
امین اسکای نظرت در مورد این چیه؟

تبدیل شب بوعلی-تبدیل شب کاشان-شب شاهرود-شب سمنان-شب باهنر-شب رازی-شب ارومیه-شب چمران-روز حکیم-روز مدنی-روز یاسوج-شب زنجان-شب شهرکرد-روز محقق-شب اصفهان

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رفتم هیت علمی کاشانو دیدم فقط 7 نفر بود که از شاهرود و سمنان پایین تره. این امار دانشگاه هارو از کجا میشه اورد؟

آمار دانشگاه ها رو یا باید از چند ماه قبل از دوستان میپرسیدی،یا از سایت دانشگاه ها و سرچ و دیگه نمیدونم.خوب کاشانو آخرتر بزن،ولی به رزومه هم دقت کن،دلیل نمیشه یه دانشگاه که هیئت علمی کمتر داره،پایین تر هست!

NASTOH

عضو جدید
آمار دانشگاه ها رو یا باید از چند ماه قبل از دوستان میپرسیدی،یا از سایت دانشگاه ها و سرچ و دیگه نمیدونم.خوب کاشانو آخرتر بزن،ولی به رزومه هم دقت کن،دلیل نمیشه یه دانشگاه که هیئت علمی کمتر داره،پایین تر هست!

ما باید به رنک دانشگاه ها نگاه کنیم یا قوی بودن رشته مکانیک تو اون دانشگاه؟

مثلن دانشگاه اصفهان رنکش خیلی خوبه ولی تو مکانیک تبدیل انرژی دکترا نداره.این سوال برا ی پذیرش گرفتن پرسیدم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امین اسکای نظرت در مورد این چیه؟

چرا دانشگاه اصفهان رو آخر گذاشتی!!!!
اگه نزدیکی رو نمیخوای در نظر بگیری شب اصفهان رو به نظرم قبل کاشان بزار،دانشگاه ارومیه هم جلوتر بزاری بهتره،ولی گفتم من الان فقط از نظر کلی و رتبه بندیدارم میگم،باید ببینی رشته مکانیک این دانشگاهها چطورین؟ولی اینو مطمئنم اصفهان حقش نیست که از زنجان و مدنی و سبزوار عقب تر باشه.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما باید به رنک دانشگاه ها نگاه کنیم یا قوی بودن رشته مکانیک تو اون دانشگاه؟

مثلن دانشگاه اصفهان رنکش خیلی خوبه ولی تو مکانیک تبدیل انرژی دکترا نداره.این سوال برا ی پذیرش گرفتن پرسیدم

صد در صد قوی بودن رشته مکانیک،یعنی واقعا اصفهان از مدنی و زنجان و سبزوار ضعیفتره؟!!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دل خودت چی میگه؟بالاخره رنکش بالایه،این خودش کم نیست،سبزوار و زنجان قبول شی واقعا دکترا داشتنش اینقدر ارزش داره که اصفهانو آخر بزنی؟از خودت سوال میکنم!بازم باید بیشتر فک میکردی،که آیا خرج شبانه برات مهم نیست یا هست و....

ali.2013

عضو جدید
اقا ضرر می کنی شب اصفهان رو زودتر بزن. برو روزانه های اصفهان رو ببین چه رتبه هایی رفتن. بعدشم آیه نازل نشده که هر دانشگاهی که دکتری داره شما همونجا می تونی بری دکتری بخونی.

ali.2013

عضو جدید
به نظرتون این ترتیب خوبه ممنون میشم راهنمایی کنید . صنعتی اصفهان-شیراز-فردوسی- شب صنعتی اصفهان- روز اصفهان- روز صنعتی شیراز- روز قزوین- روز گیلان ساکن قزوین 1100 طراحی

NASTOH

عضو جدید
ما نفهمیدیم سبزوار دکترا داره یا نداره! یکی میگه داره یکی میگه نداره:question:

اخه گفتی خونه میگن درس نخون گفتم شاید دختری
رتبت چند شد؟
برو دفترچه دکترا از سنجش دانلود کن تا ببینی دکترا داره یا نه

NASTOH

عضو جدید
صد در صد قوی بودن رشته مکانیک،یعنی واقعا اصفهان از مدنی و زنجان و سبزوار ضعیفتره؟!!!!

شب اصفهان از روز مدنی و روز حکیم به نظرم پایین تره.شب زنجان هم زودتر از شب اصفهان زدم چون زنجان به تهران نزدیک تره. اخه تبدیل اصفهان فکر نکنم از شب تبدیل باهنر کرمان و شب رازی کرمانشاه و شب دانشگاه ارومیه باشه و شب چمران.چون این دانشگاه ها دکترا دارن ولی اصفهان نداره

NASTOH

عضو جدید
اقا ضرر می کنی شب اصفهان رو زودتر بزن. برو روزانه های اصفهان رو ببین چه رتبه هایی رفتن. بعدشم آیه نازل نشده که هر دانشگاهی که دکتری داره شما همونجا می تونی بری دکتری بخونی.

من میگم دانشگاهی دکترا داره باید قوی تر باشه

NASTOH

عضو جدید
راستی یادم رفت که بعد از اصفهان و روزانه های بعد از سمنانو بزارم رو بزارم:

تبدیل شب بوعلی-تبدیل شب کاشان-شب شاهرود-شب سمنان-تبدیل روز ارومیه-روز شهرکرد-روز یزد-روز چمران-روز صنعتی شیراز-روز صنعتی ارومیه-روز سهند-شب باهنر-شب رازی-شب ارومیه-شب چمران-روز حکیم-روز مدنی-روز یاسوج-شب زنجان-شب شهرکرد-روز محقق-شب اصفهان-تبدیل شب یزد- شب حکیم-شب صنعتی سهند-شب یاسوج-شب محقق-شب کرمان

NASTOH

عضو جدید
کسی از دانشگاه ارومیه خبر داره؟(تو تبدیل انرژی) اب و هواش سرده؟

mahde1818

عضو جدید
اخه گفتی خونه میگن درس نخون گفتم شاید دختری
رتبت چند شد؟
برو دفترچه دکترا از سنجش دانلود کن تا ببینی دکترا داره یا نه
نه بابا واسه این میگن درس نخون چون با هزار مکافات امریه آموزش و پرورش رو گرفتم

mahde1818

عضو جدید
من تبدیل شب شاهرودو زودتر از سمنان زدم به خاطر اینکه میگن تو شاهرود بیشتر میشه تفریح کرد. ولی نمیدونم که از لحاظ سطح علمی کدوماشون بالاترن.لطفن راهنمایی کنین(تو خارج از کشور کدوماشون بیشتر اعتبار دارن؟) خونمون هم تهرانه
اگه برای خارج می خوای آپلای کنی که هیچ فرقی نداره از شریف مدرک گرفته باشی یا از داروغ آباد! برای اونا مقاله ISI +نمره خوب در GRE+ نمره 6.5 به بالا در IELTS+معدل بالا مهمه .
پسر دایی خودم از سیستان بلوچستان مدرک ارشد گرفت الان توی MIT بستون داره دکترا می خونه

NASTOH

عضو جدید
لطفا ی راهنمایی کنین تا اگه لازمه انتخابامو جابه جا کنم

تبدیل شب بوعلی-تبدیل شب کاشان-شب شاهرود-شب سمنان-تبدیل روز ارومیه-روز شهرکرد-روز یزد-روز چمران-روز صنعتی شیراز-روز صنعتی ارومیه-روز سهند-شب باهنر-شب رازی-شب ارومیه-شب چمران-روز حکیم-روز مدنی-روز یاسوج-شب زنجان-شب شهرکرد-روز محقق-شب اصفهان-تبدیل شب یزد- شب حکیم-شب صنعتی سهند-شب یاسوج-شب محقق-شب کرمان

saman_me

عضو جدید
کسی از دانشگاه ارومیه خبر داره؟(تو تبدیل انرژی) اب و هواش سرده؟
من خودم كارشناسي اروميه بودم تبديلش زياد جالب نيست يعني استاداي خوبي داره ولي زياد به دانشجو اهميت نميدن در مقابل طراحيش خوبه

NASTOH

عضو جدید
من خودم كارشناسي اروميه بودم تبديلش زياد جالب نيست يعني استاداي خوبي داره ولي زياد به دانشجو اهميت نميدن در مقابل طراحيش خوبه

به نظرت سهندو قبل از صنعتی ارومیه و صنعتی شیراز بزارم؟ یعنی تبدیل روز سهند-تبدیل روز صنعتی ارومیه-تبدیل روز صنعتی شیراز

در مورد سهند و صنعتی ارومیه شناخت داری؟

ali.2013

عضو جدید
به نظرت سهندو قبل از صنعتی ارومیه و صنعتی شیراز بزارم؟ یعنی تبدیل روز سهند-تبدیل روز صنعتی ارومیه-تبدیل روز صنعتی شیراز

در مورد سهند و صنعتی ارومیه شناخت داری؟
در مورد صنعتی سهند و صنعتی شیراز تحقیق کردم خیلی خوبه هر دوشون.ولی ارومیه رو نمی شناسم. من خودم سهند رو بعد از شیراز زدم. دانشگاه سهند 20 کیلومتری شهره. ولی به نظرم صنعتی شیراز خیلی بهتره . و روزانه هم تا 1200 گرفته . این ترتیب خیلی بهتره. شیراز.سهند. ارومیه.

NASTOH

عضو جدید
در مورد صنعتی سهند و صنعتی شیراز تحقیق کردم خیلی خوبه هر دوشون.ولی ارومیه رو نمی شناسم. من خودم سهند رو بعد از شیراز زدم. دانشگاه سهند 20 کیلومتری شهره. ولی به نظرم صنعتی شیراز خیلی بهتره . و روزانه هم تا 1200 گرفته . این ترتیب خیلی بهتره. شیراز.سهند. ارومیه.

اینارو قبل از بوعلی شبانه بزارم یا بعد آن؟ یزدو کجا بزارم؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پسرم چطور به ذهنت رسید که دخترم !!! :biggrin: من اول شاهرود بعد سمنان رو می زنم البته خیلی با هم فرقی ندارند

اگه پسرید من حرفمو پس میگیرم تبدیل بخونید
چون فکر کردم دخترید برای دخترا زیاد مهم نیست کجا بخونن
بازم معذرت

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا ی راهنمایی کنین تا اگه لازمه انتخابامو جابه جا کنم

یه نصیحت محقق ها رو اخر اخر بزن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا