گفتگوی آزاد با محور کاریکاتور

-anjel-

عضو جدید
من کاری به همه مردم ندارم
ما از خودمون شروع میکنیم هرکس دلش خواست جواب این 2سوالو اینجا بذاره هر کس هم نخواست تو دلشو به خودش جواب بده:D

*** تو این فضای مجازی چقدر بر ارزش‌هایی که به آنها معتقدیم پافشاری می‌کنیم و چقدر تابع شرایط محیطی هستیم؟

*** حال در فـضـای مـجـازی که اینقدر رابطه‌ها تنگاتنگ و به عبارتی رابطه خواهر- برادری شده حس اعتماد از 0تا20 برای شما چه رقمی در بر داره؟

ج 1) من تو فضای مجازی هم شبیه واقعیتم هستم.
ج 2) نمیتونم عدد بگم. مطلق نیست برام. به خیلی چیزا بستگی داره.

hamid_eli

کاربر بیش فعال
ادم نمیدونه بخنده گریه کنه بزن تو سر خودش
پیشرفت یعنی این
بعد میگن چرا همه افسردن دلیلش ایناست دیگه همه زندگیمون شده پای سیستم نشستن

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز

هر کدام از دوستان هرگونه
نظر
برداشت
تعریف
تحلیل
بررسی
بحث علمی
صحبت پیرامونی
مثال موردی
داشته باشه میتونن مطرح کنن
:d
پ ن:

بیاییم از گذاشتن مدم وای فای روی تلویزیون خودداری کنیم :D

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیای مجازی....
دنیای واقعی......

..
.
.
گاهی وقتا جاش عوض میشه دیگه.....:w07:
......
..
.
من موندم ما بزرگ شیم نوه نتیجه هامون تو چه تکنولوژی سیر میکنن....:D
.

..
و اما...
نکته های ظریف عکس...
باباهه چرا دشداشه تنشه؟؟؟؟
مامانه چرا بچشو ول کرده؟؟؟
اون مودمه چرا رو تلوزیونه...؟؟
آقا ..خانم ...وقتی از تلوزیون استفاده نمیکنی چرا خاموشش نمیکنی؟؟؟
مگه برق مفته؟؟؟
اصن چرا بچه بی تربیت تربیت میکنین شماها....
خو وقت ندارین به زندگی خودتون برسین بچه نیارید دیگه...این بنده خدا چه گناهی کرده؟؟؟
.
.
.
اصن نکته کاریکاتور میدونین تو چیه؟؟؟
تو مارک لپ تاپه....
.
هر کی تونست کشفش کنه جایزه داره....:w07:

.
مرسی پارمهر...
تلنگری بود برای معتادان به نت.....:D

غزاله20

عضو جدید
ما از خودمون شروع میکنیم هرکس دلش خواست جواب این 2سوالو اینجا بذاره هر کس هم نخواست تو دلشو به خودش جواب بده:D

*** تو این فضای مجازی چقدر بر ارزش‌هایی که به آنها معتقدیم پافشاری می‌کنیم و چقدر تابع شرایط محیطی هستیم؟

*** حال در فـضـای مـجـازی که اینقدر رابطه‌ها تنگاتنگ و به عبارتی رابطه خواهر- برادری شده حس اعتماد از 0تا20 برای شما چه رقمی در بر داره؟

80%
15

bajelan25

اخراجی موقت
کاش یه سیستم هم داشتن که باهاش موهاشونو مرتب میکردن..... فرفر ی ها./.

bajelan25

اخراجی موقت
فکرشو بکن..تو همچین دنیایی ..
پدر و مادر مجازی گرفتن هم باب میشه./

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

1- من نمی تونم رنگ عوض کنم و در فضای مجازی هم مانند فضای حقیقی هستم. کلا" من آدم رُک و یکرنگی هستم.

2- در اینجا خواهر و برادری فقط مجازیه. چه بسا که به عشق و عاشقی هم کشیده میشه. نمره ای که میدم 1

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کاریکاتور شماره 4

کاریکاتور شماره 4

هر کدام از دوستان هرگونه
نظر
برداشت
تعریف
تحلیل
بررسی
بحث علمی
صحبت پیرامونی
مثال موردی
داشته باشه میتونن مطرح کنن
:d
پ ن:

دوستان:

توجه: ارسال مطلب سياسی در باشگاه ممنوع است و تاپيك های سياسی بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه پسر با یه دختره تیشان رفتن کافی شاپ و باباهه تعقیبش کرده.....حالا پسره رنگش پریده و بر سره دوراهی قرار گرفته...خیلی راحت از پدر عذر میخواد و دختره رو میپیچونه...انگار نه انگار کسی بوده....

دیگه الان دیر شده واسه تربیت بچه...باید از روشه بذنی واسش استفاده کنه،جواب میده خخخخخ:D

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
مراقب باشید پدرتان همیشه پشت سرتان هس....:cool:ولی به نظرمن بچه رو باید از نوجوانی کنترل کرد نه الان تو این سن تو این زمونه..

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
برداشتم از تصویرت یکی دروغ گویی پسر و یکی دیگ طرز برخورد اشتباه پدر با پسر،که شاید رفتار و تربیت اشتباه همین پدر باعث دروغ گویی پسرش شده.

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم وقتی ترس از والدین وجود داشته باشه باعث میشه که بچه مخفی کاری کنه و به دروغ متوسل بشه ...
باید بین والدین و فرزند رابطه دوستانه برقرار باشه واینجور مسائل براشون نهادینه بشه نه اینکه از ترس سمتش نرن ...

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه پسر با یه دختره تیشان رفتن کافی شاپ و باباهه تعقیبش کرده.....حالا پسره رنگش پریده و بر سره دوراهی قرار گرفته...خیلی راحت از پدر عذر میخواد و دختره رو میپیچونه...انگار نه انگار کسی بوده....

دیگه الان دیر شده واسه تربیت بچه...باید از روشه بذنی واسش استفاده کنه،جواب میده خخخخخ:D
یعنی از بچگی تنبیه میشده برای خطاعاش الان دروغ نمیگفته؟

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله ظاهرا بنده دیر رسیدم و دوستان به نکات کاربردی و تاثیرگذار اشاره فرمودند. توجه دوستان را به توصیه هایی در مورد کافی شاپ رفتن بعضی ها جلب مینمایم.امیدوارم که شما جزء اینگونه افراد نباشید و احیانا در نگاه دوستان به منزله بی ادبی تلقی نشود. ;)
هروقت وارد كافی شاپ می شوید مثل این ندید بدید ها زود نروید سفارش دهید معمولا بعد از ۴۵ دقیقه خودشان با یك منو به سراغتان می آیندوقتی سفارش را آوردند به آن حمله نبرید ! معمولا باید یك ربع دست هایتان را دور لیوان مورد نظر حلقه كنید و به طرف مقابلتان نگاه كرده و از اسرارآفرینش هستی حرف بزنید .
توی كافی شاپ اصلا تو نخ میزهای كناری نباشید حتی اگر آنها یك گروه دختر و پسر پر سر و صدا و شر بودند وبا متلك هایشان شمارا آنتریك می كنند .
سعی كنید تا می شود در سفارشتان از كلمات خارجی بیشتری استفاده كنید .
اگر جی اف شما یعنی گرند فادر یا همان پدر بزرگ گرامی
را به كافی شاپ بردید برای او از تفاوت كافی شاپ و قهوه خانه صحبت كنید .
اگر توی كافی شاپ خانم های كاملا بی حجاب دیدید بنا را به این بگذارید كه آنها توریست هستند و از خارج آمده اند .
توجه داشته باشید اینجا ایران است توی كافی شاپ تقاضای هر چیزی نكنید .
رسم است توی كافی شاپ انعامم میدهند اگرشما انعام نمی دهید حد اقل با صدای بلند تقاضای تخفیف نكنید ...:D

آخرین ویرایش: