کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا یه سوال یا همون نظرسنجی از همه:

دوست دارین برا فصل بعد کیا از استقلال برن و مهره های بهتری بیان؟؟؟؟

من دوست دارم ایمان موسوی بره....اصلا خوب بازی نمیکنه

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز

200میلیارد نفر طرفدارپرسپولیس

( منبع : وبلاگ کاربران سایت استقلالی)

به نظر می‌رسد مدیرعامل پرسپولیس بعد از گذشت حدود یک سال و نیم، هنوز در ضرب و تقسیم مسائل فوتبالی مشکل دارد.
دیروز خبرگزاری ها بخشی از صحبت‌های رویانیان درباره درآمدزایی پرسپولیس را منتشر کردند: «اگر از هرکدام از هواداران دو هزار تومان دریافت کنیم 400 هزار میلیارد تومان می‌شود. دیوان محاسبات و مسئولان نظارتی بررسی کنند و این سرمایه‌ها برای باشگاه پرسپولیس بماند.»

400 هزار میلیارد درآمد، در ازای پرداخت 2000 تومان توسط هر هوادار. با یک ضرب و تقسیم ساده به این نتیجه می‌رسیم که از دید رویانیان، پرسپولیس درحال حاضر 200 میلیارد نفر طرفدار دارد. جمعیت جهان بر اساس آخرین آمار موسسه آمار امریکا از 7 میلیارد و 46 میلیون نفر است. رقمی که رویانیان اعلام کرده بیشتر از 28 برابر جمعیت کل جهان می‌شود.

از طرفی از ابتدای حیات روی کره زمین، حدود 80 میلیارد نفر روی این کره خاکی زندگی کرده‌اند. اگر در نظر بگیریم تمام انسان‌هایی که روی کره زمین زیسته‌اند پرسپولیسی بودند، باز هم 120 میلیارد نفر کم می‌آید. در صورتی که فرض کنیم مدیرعامل پرسپولیس اشتباه لپی کرده و منظورش 400 میلیارد تومان بوده، باز هم تعداد هواداران 200 میلیون نفر می‌شود. بیشتر از دوبرابر و نیم جمعیت کل ایران.

رویانیان قبلا هم یک بار در تمرین پرسپولیس به بازیکنان این تیم گفته بود از 3 بازی آینده 12 امتیاز می‌خواهد، اما این بار اما رقم سوتی رویانیان خیلی بیشتر از دفعات قبلی است.

پخخخخخخخخخخخخخ:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

200میلیارد نفر طرفدارپرسپولیس

( منبع : وبلاگ کاربران سایت استقلالی)

به نظر می‌رسد مدیرعامل پرسپولیس بعد از گذشت حدود یک سال و نیم، هنوز در ضرب و تقسیم مسائل فوتبالی مشکل دارد.
دیروز خبرگزاری ها بخشی از صحبت‌های رویانیان درباره درآمدزایی پرسپولیس را منتشر کردند: «اگر از هرکدام از هواداران دو هزار تومان دریافت کنیم 400 هزار میلیارد تومان می‌شود. دیوان محاسبات و مسئولان نظارتی بررسی کنند و این سرمایه‌ها برای باشگاه پرسپولیس بماند.»

400 هزار میلیارد درآمد، در ازای پرداخت 2000 تومان توسط هر هوادار. با یک ضرب و تقسیم ساده به این نتیجه می‌رسیم که از دید رویانیان، پرسپولیس درحال حاضر 200 میلیارد نفر طرفدار دارد. جمعیت جهان بر اساس آخرین آمار موسسه آمار امریکا از 7 میلیارد و 46 میلیون نفر است. رقمی که رویانیان اعلام کرده بیشتر از 28 برابر جمعیت کل جهان می‌شود.

از طرفی از ابتدای حیات روی کره زمین، حدود 80 میلیارد نفر روی این کره خاکی زندگی کرده‌اند. اگر در نظر بگیریم تمام انسان‌هایی که روی کره زمین زیسته‌اند پرسپولیسی بودند، باز هم 120 میلیارد نفر کم می‌آید. در صورتی که فرض کنیم مدیرعامل پرسپولیس اشتباه لپی کرده و منظورش 400 میلیارد تومان بوده، باز هم تعداد هواداران 200 میلیون نفر می‌شود. بیشتر از دوبرابر و نیم جمعیت کل ایران.

رویانیان قبلا هم یک بار در تمرین پرسپولیس به بازیکنان این تیم گفته بود از 3 بازی آینده 12 امتیاز می‌خواهد، اما این بار اما رقم سوتی رویانیان خیلی بیشتر از دفعات قبلی است.

پخخخخخخخخخخخخخ:D

چرا بابا بلده
منتها اینا رو هم حساب کرده:
خزندگان،چرندگان،گزندگان،خورندگان،جوندگان،کشندگان،پرندگان،پستان داران،پستان نداران،دو زیستان، سه زیستان،دو و نیم زیستان،نرم تنان،سفت تنان

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

قسمتی از مقدمه هفته نامه آوای ساوه (ویژه نامه داستان زندگی منصور پورحیدری) ،اسفند 79-به قلم منصور پورحیدری

به قلم یک عاشق.....
عشق را آدم های عاشق میدانند.شوق را انسانهای مشتاق.باید با من باشی ،باید همدوش من باشی تا این عشق و شوق را بشناسی.من و استقلال و زندگی ،یکی هستیم.این خود عین عاشقی است.عاشقی من نوبت ندارد،ازلی و ابدی است.گرچه ابتدای راهم دل به دارایی دادم ،خب جوانی است و شور جوانی،خطا نرفتم ،استقلال که تاج بود مرا نخواست!سال به سالهایی نکشید که پیراهن آبی بر تنم نشست ،خواستند من هم خواستارش بودم . تا به امروز از مسیر مردمی و عشق به مردمی که دوستش دارند جدا نشدم.من و قبل از من بزرگانی چون دانایی فرد ها و بیاتی ها و کوزه کنانی ها و جدیدکارها و عارف ها سیر مردانگی را در بستر آبی پاک هموار کردند و من ،کوچکی بودم که راه آن بزرگان را ادامه دادم.اینک من هستم و این استقلالی که بیش از همه ما بزرگ است،ما رفتنی هستیم چنان که دیگران رفتند.آینده متعلق به شما نوجوانانی است که به عشق استقلال به میدانها می آیید و آنانی که جایشان در میدان ها خالیست.
------------------------------------

ایول به منصور خان پورحیدری

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا بابا بلده
منتها اینا رو هم حساب کرده:
خزندگان،چرندگان،گزندگان،خورندگان،جوندگان،کشندگان،پرندگان،پستان داران،پستان نداران،دو زیستان، سه زیستان،دو و نیم زیستان،نرم تنان،سفت تنان

1000 تا لایک:biggrin:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

دانلود گل ها و خلاصه بازي الشباب امارات 2-4 استقلال | 1600 | AVI-H264 | 640 x 480 | شبكه سه سیما | Abieteh.com

:: Goals ::

1-0 ::Luiz Enriqe 45’ ::
Abieteh - MediaFire - Online

1-1 ::J.L Samuel 55’ ::

1-2 ::Javad Nekounam 72’ ::

1-3 ::Farhad Majidi 80’ ::

2-3 ::Edgar Silva 85’ ::

2-4 ::Khosro Heydari 90’ ::

گلچین واکنش های سید مهدی رحمتی

تصویر نشان دادن عدد 4 توسط پدر و دختر

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] استقلال مرگ را به زانو درآورد/ مقابل قطر، تیم ملی را به قلعه‌نویی بدهید، ببینید چه می‌کند!

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 92022818726
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲

مدیرعامل استقلال با تمجید از امیر قلعه‌نویی می‌گوید از حرف‌های وزیر ورزش و جوانان استقبال می‌کند و نگرانی برای آینده استقلال ندارد.
علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره پیروزی استقلال برابر الشباب گفت: در این فوتبال چیزهای زیادی نهفته است. شما می‌بینید که در حالی به مصاف الشباب رفتیم که فدراسیون فوتبال امارات دو میلیون درهم به الشباب داده بود و آن تیم را از لحاظ روانی برابر ما بسیار قوی کرده بود. اما ما چه؟ تیم استقلال نیمه اول با باخت به رختکن رفت، اما در نیمه دوم غیرت بچه‌ها کارستان کرد. نتیجه‌ به دست آمده چیزی نبود جز شجاعت کادر فنی و بازیکنان که از باخت نترسیدند و مرگ را به زانو در آوردند. این بازیکنان برابر الشباب پیروز شدند تا نشان دهند جوانان ایرانی در صدر قرار دارند. الهلال را در عربستان زدند و هر چند در تهران به خاطر مسائلی از این تیم شکست خوردیم، اما با وجود الهلال و العین به مرحله بعد رفتیم و با چهار گل الشباب را شکست دادیم. این عدد چهار به یک نهضت جهانی تبدیل شده است .
او در پاسخ به سوالی درباره حرکت حنیف عمران زاده و جریمه 20 هزار دلاری استقلال به خاطر پرتاب نارنجک، اظهار کرد: درباره جریمه باید بگویم که دوستان خودمان رقم نیاورند. بد است برای ما که بایستیم و علیه تیم کشورمان چیزی بگوییم. برابر الهلال خودزنی کردیم. با این حال AFC حق را به ما داد. درباره جریمه چیزی به ما ابلاغ نشده است و چیزی هم وجود ندارد. درباره کار عمران‌زاده هم باید بگویم او یک واکنش نسبت به یک اتفاق انجام داده. من کار او را نمی پذیرم و آن را تایید نمی‌کنم.
مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که آیا همچنان بر روی حرفش ایستاده که اگر تا سوم خرداد پول به حساب استقلال ریخته نشود، از این تیم می‌رود، بیان کرد: بله. البته این را هم بگویم که خیلی خوشحال شدم آقای وزیر فرمودند افراد توانمندی وجود دارند که مدیریت کنند. با حرف ایشان من آسوده شدم و نگرانی در این رابطه ندارم. این حق آقای وزیر است که افراد و مدیرانش را تعویض کند. تا اینجا هم از حمایت‌هایشان هم ممنونم. اگر تا سوم خرداد پول دادند که هستیم اگر ندادند، یعنی من را نمی‌خواهند. ما هم می گوییم یا علی و بدرود. من مظلومم و نصف هزینه‌هایی که قول داده بودم را پرداخت کرده‌ام. جالب است بدانید ما سه، چهار میلیارد از سال‌های گذشته طلب داریم.
فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد او و امیر قلعه‌نویی در امارات تصمیم گرفتند تا با هم از استقلال بروند، گفت: نه. صحت ندارد. متاسفانه عده‌ای معلوم الحال در طول فصل سعی داشتند بگویند ما با یکدیگر بد هستیم. ارتباط من با قلعه‌نویی دوستانه است. حتی اگر من بروم از او مصرانه می‌خواهم بماند، چرا که این تیم بوی ستاره می‌دهد و اگر از استقلال بروم، خواهید دید که از استقلال مثل سابق حمایت می‌کنم. آنهایی که من را می‌شناسند این را می‌دانند. حتی می‌توانید از خود قلعه‌نویی بپرسید که در لیگ هشتم وقتی که من از استقلال رفتم آقای قلعه‌نویی به من زنگ زد و به من گفت اگر تو نباشی من هم نیستم. من یک ساعت با او صحبت کردم و به او گفتم بمان و قهرمان شو و همان طور که دیدید استقلال قهرمان شد.
فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا همان طور که پیش‌تر گفته بود اگر استقلال برابر الشباب در امارات نتیجه‌ خوبی بگیرد، اجازه می‌دهد چند بازیکنش به اردوی تیم ملی بروند؟ اظهار کرد: من فردی حرفه‌ای هستم و با سرمربی هماهنگم. این مسائل در حیطه کار اوست، اما از نظر من مانعی ندارد و خود آقای قلعه‌نویی باید تصمیم بگیرد.
او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد قلعه‌نویی با دو تیم اماراتی برای فصل بعد مذاکره داشته است؟ گفت: بله صحت دارد. من در جریان آن هستم. مربی بزرگ خواهان دارد. همین تیم ملی را برای بازی با قطر به آقای قلعه‌نویی بدهند، من تضمین می‌دهم که در قطر پیروز می شویم. توانایی آقای قلعه‌نویی بالاست. متاسفانه ما اعتقاد داریم که مرغ همسایه غاز است. با این حال قلعه‌نویی دوست دارد که در ایران بماند و در راس استقلال برای قهرمانی استقلال تلاش کند.
مدیرعامل استقلال در ادامه با اشاره به نگرانی هواداران استقلال برای آینده این تیم، افزود: ما هم نگرانیم. من به شما می‌گویم که اگر کل وزارت جمع شوند و دو بازیکن بدون پول را جذب کنند، من 18 تا بازیکن مجانی می آورم. اگر استقلال به خاطر بی‌پولی زمین بخورد و هواداران استقلال مثل هواداران پرسپولیس گریه کنند خوب است؟ آیا برای دولت هفت میلیارد پولی است؟ پنج سال تیم را به من بدهید و یک قران هم به من ندهید، قول می‌دهم دو ستاره بگیرم. اگر این حرف‌های من غیر منطقی است، کارشناسان و مردم بگویند از من کم خواه‌تر وجود ندارد. همه تیم‌ها را دولت ساپورت می‌کند و کسی از جیب شخصی‌اش خرج نمی‌کند. تنها من هستم که از جیبم خرج می‌کنم.
فتح‌الله‌زاده در پایان و در پاسخ به این سوال که برنامه‌اش برای فصل بعد در استقلال چیست؟ بیان کرد: اگر در این تیم بمانم، تیمی خواهم بست برای قهرمانی آسیا. ما گردن کلفت‌های آسیا را زدیم و معتقدم در این فصل تیم‌های غربی از تیم‌های شرقی قوی‌ترند. من تشعشع ستاره سوم را می‌بینم. متاسفانه 15 بازیکن استقلال قراردادشان در این فصل به پایان می‌رسد و باید آنها را حفظ کنیم. با این حال همه چیز به سوم خرداد ارتباط دارد و باید بعد از آن با قلعه‌نویی مفصل درباره ورودی‌ها و خروجی‌های تیم مذاکره کنیم